Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alegrious

Dlaczego faceci mogą zaliczać kobiety, a kobiety facetów nie ?

Polecane posty

Gość Alegrious

Przeważnie jest tak że jak facet zaliczy panienkę to się mu jeszcze gratuluje, a jak kobieta się będzie brykać z jakimś facetem to od razu że się puszcza i dziwka :O:O:O Możecie mi to wyjaśnić. Czy faceci mają większe prawa od nas...Kobiet. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liiiiiiitooooościiiii
a kto powiedział, że nie mogą? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alegrious
No może i mogą, ale muszą się liczyć z tym że później będą uważane za dziwkę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alegrious
I to właśnie jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejot
a dlaczego kobieta może publicznie płakać a facet nie ? widziałaś kiedyś płaczącego faceta po niezdanym np egzaminie ? bo ja kobiet pełno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taka śliczna historyjka o szewcu mieszkającym w suterenie. Na pytanie, dlaczego sam zdradza żonę na prawo i lewo, a o nią strasznie jest zazdrosny, powiedział \"jeżeli to jają zdradzam, to jakbym z mojej sutereny splunął na ulicę, a jeżeli ona zdradzi mnie, to jakby ktoś mi z ulicy napluł do mieszkania\". Dosadne , czy prawdziwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kwestia kobiety , jak zalicza jak dziwka byle kogo to bedzie dziwką, a jak zalicza jak dama to zawsze bedzie damą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vo..
bo takie kobiety to szmaty nadajace sie tylko do seksu, do niczego wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vo..
dejot - dobre :D i popatrz na Twoj post nie ma odzewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest tak...facetom bardzo spodobala sie emancypacja, ktora sprowadza sie do tego, ze kobieta musi byc dobrze wyksztalcona, switnie zarabiac, placic za siebie....ale nie przyjmuja do wiadomoscpunktu dotyczacego, ze ta sama kobieta oczekuje pomocy w domowych obowiazkach, ma prawo sama decydowac o swoim zyciu seksualnym itd:P:P:P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogą wszyscy, i to nawet bez względu na płeć (chyba, ze chodzi o niemożność w znaczeniu zaburzeń organicznych ;-) ) ale nie wszyscy chcą ... a z tych, którzy i chcą, i mogą nie wszyscy maja okazję :-D z kolei z tych, którzy spełniają wszystkie trzy powyższe warunki niektórzy używają często mózgu, a ignorują, posługujac się terminologią Retro, podpowiedzi-sugestie swojego suflera penisa ;-) w efekcie jednak nie wszyscy mężczyźni "zaliczają", chociaż wszyscy mogą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vo..
chcecie tych samych praw, to prosze, wypierdalac na budowe, do wojska, na wojne (na linie frontu), kopac rowy, do oprozniania smietnikow, do wywozenia gowien, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alegrious
Widze że prawie sami faceci walczą na tym forum i się bronią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego ze kobieta
powinna miec sumienie, wartosci i moralnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Przecież kobiety są nazywane dziwkami głównie przez inne panie a nie ze strony facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vo..
pokaz mi ile kobiet pracuje na budowie na wojnie (ale z karabinem w reku) kopie rowy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest wielu porąbanych mentalnie ludzi, chociaz i tak wiem, ze akurat tutaj to jekieś prowokacje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
róbcie co chcecie mi to zwisa czy chcecie zaliczac czy nie :P to wasza sprawa tylko czy warto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja wiem........
jak wybuchła afera Clintona i Moniki to bardziej się oburzali na Clintona niż na nią, Hilary zresztą olała sprawę :)....facet ma zawsze gorzej bo albo powiedzą że dziwkarz, albo że zbok, albo że zmusił bidulke do seksu za prace itd itp a takli lachon jak np w firmie w której mi się zdarzyło dawniej pracoać, przystawaiała się wstrętna babucha prawie do każdego i co z taką zrobić chyba utopic w studni bo jak powiesz komu że szefowa chce ci dawac dupy to od razu głupawe trza było brać , powiesz ze nie w twoim typie to smiechy a możeś ty gej :) no i samam widzisz z e faceci też nie mają lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejot
przecież to było oczywiste, że mi nie odpiszą bo jakie by niby argumenty miały mieć ? chcą wszystkich przywilejów facetów plus zachować swoje i do tego nadal nie chcą być oceniane tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Nie podszywać się. Oczywiście by mi przeszkadzała zbyt wybujała przeszłość seksualna żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejot, kiedy wprowdzili ustawę o zakazie publicznego płaczu wśród męzczyzn? cos słabo jestem zorientowana :-O ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prowadze statystyk, to raz, a dwa nie rozumiem twojego oburzenia, czyz nie po to zostaliscie obdarzeni tezyzna fizyczna? Sorry, ale chyba trudno oczekiwac, zeby wazaca 50 kilo kobietka pracowala kilofem:O. A prawda jest niestety taka, ze wsrod wielu facetow zauwazyc mozna szybko postepujace zniewiescienie....wiec kto wie, co czas pokaze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alegrious
A co do tej pracy. Co faceci tak wymyślili że kobieta ma być domową kurą. I to oni postanowili wziąć ciężka pracę i kobietom nie pozwolić tylko zamknąć w domu z dziećmi. A z reszta wiadomo że faceci są silniejsi i bardziej nadają się do takie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×