Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alegrious

Dlaczego faceci mogą zaliczać kobiety, a kobiety facetów nie ?

Polecane posty

no tak, Oferma chyba celowo chce się ze mną sprzeczać ;-) przecież ja nigdzie nie napisałam, że wstrzemięźliwosć jest zła, zaznaczyłam tylko, że nie ma sensu wprowadzać surowych zakazów, bo raczej niewiele to da, a u niektórych tylko wygeneruje niepotrzebne poczucie winy czy blokady psychiczne jak chcesz byc wstrzemięźliwy to super i nic nikomu do tego :-) oraz czy uważasz, ze swingowanie wpisuje się w monogamiczny model związku? bo ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
a to ja napisalem czy ty: "tylko propagowanie dziwictwa czy tam wstrzemięźliwości do ślubu/odpowiedniego wieku, w naszch czasach uważam za absurdalny " a co do monogamii: "czy uważasz, ze swingowanie wpisuje się w monogamiczny model związku? bo ja nie" no własnie, ale napisałaś ze monogamia ma sens "bo jest coś takiego jak miłość". a tu widzisz związki które się kochają a nie są monogamiczne. i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferma, chodziło mi o propagowanie dziewictwai/wstrzemięźliwosci w formie ZAKAZYWANIA życia seksualnego przed ślubem/znalezieniem kogoś do kochania na wyłączność itd a Ty chyba zrozumiałeś, ze ja uważam wstrzemieźliwośc za złą z natury otóż wyjaśniam - nie uważam tak, nikt od tego się nie rozchoruje, ani tym bardziej nie umrze o co Ci chodzi z tym swingowaniem, bo nie rozumiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, chyba wiem o co pytasz jak ja Ci mówie, ze jestem pro monoganmii to Ty mi przykład ze swingowaniem ... po co to było? naprawdę nie rozumiesz dlaczego wspomniałam o miłosci, czy tylko udajesz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
13:29 anonimowa jędza => częściej jednak spotykana jest postawa, że facet powinien świetnie zarabiać, za wszystko płacić, otwierać drzwi przed, obdarowywać, nosić na rękach, i wara mu do tego, że księżniczka zliczyła wszystkie koszary w Polsce :p (a i, na gościnnych występach, kilka u sąsiadów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sorki "nic mu do tego" echh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przebiegła Imprezowiczka
Ja od zawsze wychodzę z założenia, że to kobiety zaliczają i staram się walczyć z pobłażaniem facetom, a obrażaniem kobiet w tej kwestii. I zastanawiam się, jak się nazywa męski odpowiednik prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie zaliczaja sie wzajmenie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu dziewica jest lepiej traktowane przez mężczyzn niż prawiczek przez kobiety?! Prosta zasada przez mężczyzn lepiej widziana jest dziewica niż puszczalska a u kobiet lepiej widziany jest r****cz niż prawiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim nie ma uniwersalnego mezczyzny ani uniwersalnej kobiety, wiec rzucanie ogolnikami jest smieszne;-) "Prosta zasada przez mężczyzn lepiej widziana jest dziewica niż puszczalska a u kobiet lepiej widziany jest r****cz niż prawiczek" a to zalezy od faceta - facet niepewny siebie boi sie porownana i szuka dziewicy , prawie-dziewicy;-) a prawda jest taka ze nigdy nie wie co panna wczesniej robila - to wie tylko ona sama, as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że nie wiadomo jaką przeszłość ma kobieta ale kobiety zdają sobie sprawę, że żaden normalny facet nie chce kobiety z dużą przeszłością dlatego to ukrywają lub kłamią, że uprawiały seks z wieloma partnerami zaś mężczyźni ukrywają, że tego seksu nie uprawiali. "facet niepewny siebie boi sie porownana i szuka dziewicy , prawie-dziewicy" Dla Ciebie facet, który nie chce puszczalskiej musi być niepewny siebie?! Czyli ten co chce chodzić na dziwki jest pewny siebie? To twoich wypowiedziach widać w jakich facetach gustujesz as easy as it is

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszawsosie
Tylko w Polsce ;) iście katolickim, "miłosiernym" kraju, w którym kobieta decydująca się na stosunek na 1 randce jest zmieszana z błotem oraz zwyzywana od dziwek i szmat przez buractwo. Seks jest przewartościowany etycznie, swoboda seksualna jest demonizowana przez społeczeństwo, opinia publiczna tłumi seksualność i naturalny popęd u kobiet. Za granicą przeważnie kobiety są wyzwolone. Nikogo nie obchodzi liczba poprzednich partnerów seksualnych. Kobiety sypiają z kim chcą i kiedy chcą bez przypięcia etykietki "puszczalskiej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz pojecie przecietny facet z normalny;-) "Jasne, że nie wiadomo jaką przeszłość ma kobieta ale kobiety zdają sobie sprawę, że żaden normalny facet nie chce kobiety z dużą przeszłością dlatego to ukrywają lub kłamią, że uprawiały seks z wieloma partnerami zaś mężczyźni ukrywają, że tego seksu nie uprawiali" aa to akurat zalezy od swiatopogladu, jesli facet nie jest zasciankowcem-tradycjonalista i uznaje roznowsc plci, w aspekcie seksualnym rozniez, to nie bedzie mial z tym problemu ilu kochankow wczesniej miala kobieta;-) aa Dla Ciebie facet, który nie chce puszczalskiej musi być niepewny siebie?! " a tak, facet ktory sie boi doswiadczonej seksualnie kobiety robi to z jakiegos powodu; najczesciej jest niepeny swojej meskosci i boi sie ze nie sprosta wymaganiom kobiety ktora ma szeroki wachlarz porownan. Dla mnie problem puszczalskosci nie istnieje bo opwiadam sie za swobodnym seksu u obydwu plci;-) a Czyli ten co chce chodzić na dzi**i jest pewny siebie? a nie - meski i pewny siebie jest ten facet kltory nie koncentruje sie akurat na tym elemncie przeszlosci partnereki;-) as easy as it is;-) Osobna kwsetia jest przeszlosc seksualna tego faceta. Uwazam, ze ci ktorzy sa pewni siebie i mescy nie musza placic za seks - placenie za seks jest domena nieudacznikow;-) a To twoich wypowiedziach widać w jakich facetach gustujesz as easy as it is a to dobrze ze jest to jasne;-) i rzeczywiscie nie gustuje w zaleknionych mamisynkach ;-) as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialam sie wypowiedziec w temacie ale jak widze znowu ta kretynke rozwalajaca topiki to mi sie odechciewa... zegnam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ror a chciałabyś faceta co chodził na dziwki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za seks płacą nieudacznicy? Chyba kpisz sobie jesteście nic niewarte i nawet zarysach do was to za dużo wkładu po co się pytam dzieła czy przygodna kobieta to to samo. Dzieła wychodzi też dużo taniej dla niektórych dzięki czemu więcej środków inwestują w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dla mnie problem puszczalskosci nie istnieje bo opwiadam sie za swobodnym seksu u obydwu plci" Puszczalskosci? Buhahaha a co to za slowo? :o Jebnij sie slownikiem ortograficznym, niedorozwoju :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale namieszaliście ... ­ /jesli facet nie jest zasciankowcem-tradycjonalista i uznaje roznowsc plci, w aspekcie seksualnym rozniez, to nie bedzie mial z tym problemu ilu kochankow wczesniej miala kobieta/ ­ Żaden facet nie będzie miał problemu bo jeden zmierzy taką od stóp do głów wzrokiem, posłucha chwilę po czym wzruszy ramionami, obróci się na pięcie i poszuka sobie innej do ew. związku (to naprawdę widać) a jeszcze inny zacznie się kleić do niej w tańcu, wróci z nią do domu, zrobi swoje, ubierze się i wyjdzie. Może zadzwoni. Wszyscy zadowoleni, sytuacja win-win. Jeden nie traci czasu, drugi okazji a panna ma potwierdzenie, że się podoba. ­ /facet ktory sie boi doswiadczonej seksualnie kobiety robi to z jakiegos powodu/ ­ Jeśli zobaczyłbym guano po psie czy innym zwierzęcym pupilu na mojej drodze to bym je ominął zamiast wdepnąć ale to wcale nie znaczy, że się go boję :D Niech panny co nie mają żadnych standardów, po których widać, że są tzw. red flag szukają w przybytkach dla nich zbudowanych jak kluby, dyskoteki tudzież przystanek Woodstock i różnego rodzaju festiwale a cała reszta gdzie indziej. W taki sposób nikt nie będzie rozczarowany. Ponownie win-win situation. ­ /jest niepeny swojej meskosci i boi sie ze nie sprosta wymaganiom kobiety ktora ma szeroki wachlarz porownan/ ­ To miało by rację bytu gdyby kobiety miały coś pozytywnego do powiedzenia o swoich ex a zwykle nie mają i gdyby jeszcze rzeczywiście była mowa o jakimkolwiek wachlarzu :D Każdy wg. nich to pomyłka itp. nic dziwnego więc, że każdy kto ma trochę rozumu w głowie nie chce trafić do takiej szufladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prrowokatorr
Śmieszą mnie niektóre wypowiedzi. Zaliczanie czyli pójście na ilość, a nie na jakość. Lepsza jedna (jedyna) ale wartościowa kobieta niż tabun panienek każda na jedną noc. Żenada. czy chodzi o jakość porównawczą czy o liczbę do rekordów Guinnessa :) Nie wiem czym się chwalić. Głupotą, brakiem rozwagi nad własnym zdrowiem. Im więcej partnerów/partnerek tym większa szansa na zarażenie chorobami wenerycznymi. Mając jednego stałego partnera mamy większe szanse na zdrowy seks. Jakie ma znaczenie ilość dziewczyn z którymi się bzykałem ? Czy zmienia to jakoś moje samopoczucie ? Czy staję się bardziej wartościowym człowiekiem ? Dla mnie kobieta która miała multum partnerów nie przedstawia dla mnie żadnej wartości. Świadczy to tylko o jej głupocie, i tępym naśladowaniu powtarzanych bzdur. Idąc za taką głupią głoszoną propagandą powinniście uprawiać seks z osobnikami płci własnej. Panowie z panami, a panie z paniami. Wszak sejm tłumaczy wam że to jest takie piękne, cudowne doznanie.:P Więc kochajcie inaczej. Róbcie to tak jakbyście oddawali mocz co kilka godzin, albo przyjmowali pokarm co dzień. Bo seks jest niezbędny w waszym życiu. Pozwala się odstresować Nie ważne z kim, nie ważne jak, nie ważne gdzie. BYLE ZALICZYĆ Najlepiej syfa, kiłę lub AIDS. Pozdrawiam spragnionych rekordów. nabrać dystansu, albo jak kto woli pozwala się zrelaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy obie strony mają coś cennego, na czym przeciwnej stronie najbardziej zależy. Niestety, w przypadku każdej ze stron jest to zupełnie inna rzecz. Mężczyznom zależy na seksie, kobietom na zaangażowaniu emocjonalnym i materialnym. Jeśli strony są uczciwe, wymieniają się tymi rzeczami. Niestety cwańsze jednostki chcą uzyskać "skarb" tej drugiej strony bez odwzajemnienia się swoim "skarbem". I ten jets frajerem, kto na to pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lol ale to nie prawo. To rodzaj akceptacji drugiego czlowieka. Ja tego u partnerki nie zaakceptuje i sie tego trzymam twardo. Poniekad wynika to z tego ze my chcemy uwodzic, zdobywac a wy byc uwodzone, zdobyte a potem utrzymac faceta. Nas kreca kobiety-wyzwanie czyli takie ktorych inny nie zdobyl a was kreci utrzymanie zwiazku z facetem ktorego zadnej sie nie udalo utrzymac. Oczywiscie sa odstepstwa od reguly i rozne typy osobowosci( facet co jest kobiecy i kobieta co jest bardzo meska) ale generalnie mozna podzielic te cechy wedlug plci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chcialam sie wypowiedziec w temacie ale jak widze znowu ta kretynke rozwalajaca topiki to mi sie odechciewa... zegnam " a doby wybor;-) rowniez zegnam;-) a Ror a chciałabyś faceta co chodził na dzi**i? a ale po co mi taki frajer?;-) nie mam nic przeciwko przeszlosci seksualnej jako takiej, ale z frajerami sie nie zadaje;-) a Za seks płacą nieudacznicy? Chyba kpisz sobie jesteście nic niewarte i nawet zarysach do was to za dużo wkładu po co się pytam dzieła czy przygodna kobieta to to samo" a tak, za seks placa nieudacznicy=nie umiejacy poderwac kobiety ;-) nie wiem dlaczego piszesz o mnie jak o prostytutce skoro zawoowowo zajmuje sie czyms innym;-) przugodna kobieta niekoniecznie z toba pojdzie, a prostytutka tak;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Puszczalskosci? Buhahaha a co to za slowo? J**nij sie slownikiem ortograficznym, niedorozwoju " aa nie frustruj sie ze nie lapiesz ;-) nie dla ciebie widocznie moje posty;-) a ortografia w polskim to strara czasu - bo to jezyk bez przyszlosc i tak;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeśli zobaczyłbym guano po psie czy innym zwierzęcym pupilu na mojej drodze to bym je ominął zamiast wdepnąć ale to wcale nie znaczy, że się go boję" aa ale jesli facet panicznie czepia sie blonki w pochwie to robi to ze strachu. z niskiej samooceny - co do reszty to nigdy nie masz pewnosci ze nie calujesz ust do ktorych wcezsniej sie ktos spuszczal - taka prawda;-) zdana kobieta ci nigdy tego nie powie bo wie wzbudzi to w tobie strach seksualny, as easy as it is;-) a Niech panny co nie mają żadnych standardów, po których widać, że są tzw. red flag szukają w przybytkach dla nich zbudowanych jak kluby, dyskoteki tudzież przystanek a trik polega na tym ze po laskach tego nie widac;-) zapewniam cie ze te najbardziej "grzeszace" to zwykle rzadko te same ktore wygladja na takie;-) taka stara prawda;-) a ty prezntujesz typowe myslenie, typowo mylne;-) a To miało by rację bytu gdyby kobiety miały coś pozytywnego do powiedzenia o swoich ex a zwykle nie mają i gdyby jeszcze rzeczywiście była mowa o jakimkolwiek wachlarzu Każdy wg. nich to pomyłka itp. nic dziwnego więc, że każdy kto ma trochę rozumu w głowie nie chce trafić do takiej szufladki" a a od kogo to wiesz? od kobiet z ktorymi byles?:-) ;-) zdana kobieta z kt sie spotykasz nie powie ci ze ten przed toba byl lepszy - bo widac jakbys na to zareagowal - nie przyjal do wiadomosci. naprawde taki to starszne ze ktos inny jest sprawniejszy technicznie, hm?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Śmieszą mnie niektóre wypowiedzi. Zaliczanie czyli pójście na ilość, a nie na jakość" a potrezby i ludzie sa rozni - po co mierzysz wszystkich swoja miarka, hm? a Im więcej partnerów/partnerek tym większa szansa na zarażenie chorobami wenerycznymi" a a to juz zalezy w jakim srodowisku sie obracasz;/ a Dla mnie kobieta która miała multum partnerów nie przedstawia dla mnie żadnej wartości" a po piuerwsze nigdy nie wiesz ila miala;-) po drugie skoro ty wartosc czlwoieka mierzysz iloscia stosunkow przez niego odbytych ty mysle ze dla wielu pan twoja wartosc tyz niewysoka;-) a Świadczy to tylko o jej głupocie, i tępym naśladowaniu powtarzanych bzdur. Idąc za taką głupią głoszoną propagandą powinniście uprawiać seks z osobnikami płci własnej." a a co ma do tego moda? kobiety zawsze ekeperymentowaly seksualnie - tylko nie zawsze to robily tak otwarcie, sa easy as it is

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks to tylko seks - nie zachacm nikogo to bicia rekordow dla sportu bo ti nudne, ale jak sie ma czasem bzykanac to nie tzreba do tego dorabiac zawzse ideologii o dozgonnej milosci, i tyle - wiecej humoru, mniej speicia posladow;-) zauwazaylam ze ludzie tutaj poadaja w esktrema - tak jakby swiat sie dzielil na dziewice i szalonych rekordzistow - podczas gdy wiekszosc tkwi gdzies po srodku;-) a Ja tego u partnerki nie zaakceptuje i sie tego trzymam twardo" a mozesz o tym nie wiedziec i tyle. a Nas kreca kobiety-wyzwanie czyli takie ktorych inny nie zdobyl a was kreci utrzymanie zwiazku z facetem ktorego zadnej sie nie udalo utrzymac a to co piszsezs to charketerystyka osob z niska samoocena - sa jeszcze takie osoby ktore znalazly kogos kto im odpowieda i sa szczesliwe i wisi im kolo kija co inni na to (czy im zzadroscza czy wrecz wspolczuja;-) a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety myślą mylnie, że skoro dla nich im facet więcej zaliczył panienek tym lepszy to dla nas im więcej facetów zaliczy daną kobietę to tym więcej jest ona dla nas warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy sobie szalejecie jak jesteście wolne a my chodzimy na dziwki do burdelu mniej spiętych pośladków a więcej humoru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×