Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alegrious

Dlaczego faceci mogą zaliczać kobiety, a kobiety facetów nie ?

Polecane posty

" do Prawiczek bez wiary sam nie wierze w swoje mozliwosci, ale ludze sie ze kiedys to sie zmieni. zwiazek oparty na przyjazni, w ktorym chemia i pozadanie nie graja pierwszych skrzypiec to nie jest moje marzenie. takie myslenie to od razu sabotowanie?" tak - bo nie skupiasz sie na tym jak go osiagnac - czyli co zrobic ze soba - bo tylo na to masz wplyw, a skupiasz sie na drugiej stronie pt jakie sa kobiety (w sensie negatywnym) czyli juz je "winisz' bo zostales przez nie jakos tam odrzucony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] gość ror to zwykła k***a więc nie ma co z nią rozmawiać na temat związków" a hahhaah ;-) oj i komus nerw w pupci nie wytrzymal i popuscil;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczek bez wiary
ror, kobieta ktora miala np. 15 partnerow moze zwyczajnie nie pasowac do faceta, ktory np. mial 1 partnerke. ty naprawde uwazasz, ze terapia tak wiele moze zmienic? a jesli terapia jedynie uzmyslowi facetowi, ze nigdy nie bedzie kims z kims tworzy sie relacje oparta na chuci i podnieceniu, tylko np. wiaze sie z nim, bo jest sympatyczny, odpowiedzialny i opiekunczy? taki zwiazek to dla mnie gorszy zwiazek. ja chce tego opartego na chemii i pozadaniu. jakies inne rady oprocz terapii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczek bez wiary
nie atakuje kobiet i o nic nie winie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dlaczego kobiety nie mówią o swojej przeszłości partnerom? - bo doskonale wiedzą, że mężczyźni puszczalskich kobiet nie chcą!" wcale nie;-) ja np. nie mowie o wielu sprawach - bo to nie ma znaczenia - nie mowie o tym co w pzreszlosci jadalam na sniadanie oraz o klopotach z pecherzem;-) Dlaczego mężczyźni nie przyznają się partnerkom, że nie uprawiali seksu jeszcze? - bo wiedzą doskonale, że kobiety chcą r****czy. kobiety nie lubia nie doswiadczonych factow - bo seks z takim to na ogol zadna przyjemnosc;/ to tak jakby zeba mial ci wyrwac dentystka kt robi to pierwszy raz - nie porownuje seksu do wyrwania zebu, tylko doswidacznie "ror, kobieta ktora miala np. 15 partnerow moze zwyczajnie nie pasowac do faceta, ktory np. mial 1 partnerke" albo moze swietnie pasowac - bywa roznie;-) ty naprawde uwazasz, ze terapia tak wiele moze zmienic? a jesli terapia jedynie uzmyslowi facetowi, ze nigdy nie bedzie kims z kims tworzy sie relacje oparta na chuci i podnieceniu, tylko np. wiaze sie z nim, bo jest sympatyczny, odpowiedzialny i opiekunczy? terapia ci niczego nie uzmyslowi na co nie bedziesz gotowy taki zwiazek to dla mnie gorszy zwiazek. ja chce tego opartego na chemii i pozadaniu. jakies inne rady oprocz terapii? nie, dla ciebie widze to jaka jedyna droge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczek bez wiary
a dlaczego mialbym nie zaslugiwac na szczescie i bycie kochanym/pozadanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do Prawiczek bez wiary a dlaczego mialbym nie zaslugiwac na szczescie i bycie kochanym/pozadanym?" bo to towar deficytowy i zdarza sie tylko tym ktorzy temu pomagaja ,a ty sabotujesz "ror to typowa kobieta : chce się puszczać i mieć później porządnego mężczyznę za męża" a ty nie fantazjuj, ok? nie wiesz czy ror zamaist meza nie woli zwiazku z koza np?;-) a Ja jestem za tym by puszczalskie były dla r****czy a porządne kobiety dla porządnych mężczyzn a tyle ze twoje pobozne zyczenie wszyscy maja gdzies , as easy as it is;-) i zadne wyzwiska pod moim adresem ci nie pomoga, rzeczywistosci sie nie da zaklinac w nieskonczonosc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiecie zawsze będzie za mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczek bez wiary
ror, a jakbym poszedl na terapie to byc moze bylby dla mnie mozliwy zwiazek, z ktorym pozadanie i chemia graja pierwsze skrzypce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ror, a jakbym poszedl na terapie to byc moze bylby dla mnie mozliwy zwiazek, z ktorym pozadanie i chemia graja pierwsze skrzypce?" a byc moze ale pewnosci nie ma, zalezaloby od tego jak sobie radzisz na terapii. tpropblem zawsze lezy gdzie indziej - a taka zaciekla fiksacja na jakims punkcie to najczesciej tylko problem pozorny, chroniacy przed trauma z podswiadomosci;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczek bez wiary
a co by mogla dac mi terapia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten na którego czekaliscie
Kobieta jest nazywana dziwką, ponieważ to mężczyzna zdobywa kobietę a nie na odwrót więc jeśli kobieta uprawia seks z wieloma typami to jest łatwa do zdobycia a jeśli mężczyzna zdobywa dużo kobiet to jest sietnym zdobywcą xD a więc panie ustalajcie granice facetom bo to od was zależy czy seks będzie, i tym samym bedziecie pożądane, bo facet tylko na seks czeka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem kobiety mogą zaliczać facetów i to robią, nie stety nie każda wie jak to zrobić :)ja jestem realistą i uważam że jeżeli kobieta już chce zaliczyć faceta bo to jest w temacie forum to powinna zaciągnąc go do łóżka a pózniej potraktować go jak szmate :) ( czyli w efekcie dać mu do zrozumienia że to ona jego zaliczyła a nie on ją) w przeciwnym razie koleś uzna laske za zaliczoną ... brutalne i prawdziwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c4163264
Cześć, mam sprawę. Mianowicie 2008.05.11 pod tym tematem odpowiadał ktoś o nicku ''dejot'', bardzo zależy mi na kontakcie z tą osobą. Wiem, że są małe szanse, ale jeśli jakimś cudem ''dejot'' lub ktoś kto może w jakiś sposób dotrzeć do tej osoby proszę o kontakt na e-mail c4163264@vp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×