Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

Kamilka:) Co do obcasów zakładając je po raz pierwszy byłam świadkiem tak do 2-giej bez problemów tańczyłam ale później nogi mi spuchły i był płaski obcasik też myślę o jakiś drugich bucikach na mniejszym obcasie.Co do przyjęcia to poszliśmy na łatwiznę była opcja przygotowania wszystkiego samemu ale za dużo pracy 110 zł od osoby bez alkoholu, ciasta i owoców. KITEK280 dobry pomysł mam sporo czasu sama coś wymyślę dzięi za zmobilizowanie mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja 🖐️ polecam ten salon zaproszen ślubnych, napewno nie bedziesz załowac ;) Oni chyba powInni mi płacic za reklame ;) No, także tego. :) Po obrączki to chyba wybierzemy sie koło maja, po co mam na nie teraz patrzec, jeszcze od przymierzania złoto zejdzie :D:D:D Buty kupiłam nie przez internet tylko w normalnym sklepie, az moja frendka była w szoku, bo zobaczyłam te i od razu wiedziałam że zadne inne :) Witam nowe nicki! :) I zachecam do tabelki! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety jak juz sie chce zrobic jakies wieksze wesele to kasy idzie multum...:( Monika fajny kawalek!!! :D My tez z obraczkami jeszcze sie wstrzymamy.. Jejku jak ja sie ciesze, ze jutro piatek!!! :) A no wlasnie! Nowe kolezanki zapraszamy do wpisywania sie do naszej tabelki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAALLLEEE ZIMA!!!!! Ostanią taką to chyba pamiętam jak miałam 12 lat, jak mnie tata wrzucił w zaspę to tylko bąbelek od czapki było widać:D Dzisiaj wraca mój T wiec może wyciągne go na sanki... Taki mały powrót do dziecięcych latek!! Dzisiaj dzwoniła do mnie pani od bucików z allegro, że paczka będzie wysłana dopiero w poniedziałek bo nie ma możliwości dowieźć jej na poczte:/ No a teraz mykam do siorki odwiedzić mojego kofanego chrześniaczka:) mam do niej 25km wiec mam nadzieje ze w godzine dojade:D (nie mam zimówek) Miłego dnia laski!! baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Cześć dziewczyny, Boshe jaki ja mam dzis straszny dzien....Nie dosc ze zaspalam do pracy...Metro wlekło się jakby chciało jechac a nie moglo....ale na szczescie zdazylam przed moja przelozona...fiu... Kamila--> Mi sie bardzo podobaja twoje buciki:) Ja planuje miec cos w ten desen na slub mojej siostry(miesiac przed moim) bo jestem swiadkowa u niej.... Monika1985--> Fajna nuteczka:) Boshe dzis jade do domu....I bede miec spotkanie na szczycie z moja przyszla tesciowa i az misie odechciewa....NIe wiem czy wy macie takie problemy...Bo moja tesciowka probuje mi czesto gesto narzucic to jak ona to wszystko widzi...a jak ja jej mowie ze widze to inaczej to focha wali...eh..ciezki moj los...Chociaz tesc fajny czlowiek...I bezkonfliktowy:))) Ile dałyście za swoje sukienki.... bo u mnie: sukienka-3200zł welon- 100-200zł jeszcze nie ustalone dokladnie buty- kupilam na allegro za 95zł a sa warte w sklepie takie same nowe 250zł(z tego się bardzo ciesze ze udalo mi sie zaoszczedzic bo kupilam prawie nowki sztuki) Oto i one: http://allegro.pl/item552812807_poczuj_sie_jak_kopciuszek_buty_la_marca_rozm_37.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
ja właśnie od wczoraj jestem w szoku, bo znalazłam u nas w miescie...pracownię sukien ślubnych, której się NAPRAWDĘ nie spodziewałam! weszłam, zobaczyłam gotowy model na wieszaku i mało brakowało a bym kupiła od ręki, tyle ze to nei mój rozmiar :P obejrzałam inne, babeczki szyją przepięknie... tak czy siak zmieniłam zdanie, nie wypożyczam gotowca a uszyję sobie. razem z welonem (dopasowanym do sukni) powinnam sie zamknąć w 1500, góra 2000 zł... masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
A ja już z moim narzeczonym ogladalismy obraczki... Niby chciałam miec połokragla i szeroka na 6mm ale jak je przymierzylismy to wyglądaja strasznie i bedziemy miec najprawdopodobniej 3mm Ale narazie kupowac nie bedziemy....To dopiero maj czerwiec.. Nie wiem jak nam kasy starczy na to wszystko niby wesele robia nam rodzice... Ale ustalilismy ze niektore rzeczy sobie sami kupimy...Jak zaproszenia. obraczki, winietki, dodatki do mojej sukienki, itp inne drobiazgi... A ja miesiac przed moim mam siostry wesele i tez trzeba bedzie dac cos $$ Musze kupic sobie sukienke i buciki...Przyszly maż pewnie tez jakas koszula krawat...Niby takie pierdoly..a grosz do grosza... Nie wiem jak przezyjemy...hehehe... A o jakis wakacjach... to chyba mozemy zapomniec....zreszta nawet urlopu nie bede miec bo wszystko pojdzie na sluby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
pojedziecie we wrzesniu na podróż poślubną z last minuta za kasę zebraną na weselu :) my tak planujemy. w ogóle jedna wielka niespodzianka z tym będzie bo wiemy że pojedziemy a nie mamy pojęcia gdzie :P i pewnie będziemy mieli tydzień od ślubu do wyjazdu, ale tak mieliśmy w zeszłym roku od kupienia wycieczki do wyjazdu, więc się da :) a propos - czy słyszeliście o kimś kto pojechał na podróż poślubną z jeszcze starymi dokumentami (na nazwisko panieńskie) i mial jakie sproblemy z tego tytułu?... bo mnie nastraszyli ze nie zdążę wymienic dokumentów, że będą się czepiać itd. a mi się wydaje że nie powinno byc problemu, przecież kto tam na granicy bedzie wiedział że ja od tygodnia mężatka :P (zanim ktoś się czepi - wiem ze teoretycznie granic nie ma, ale jak się jedzie np do Grecji przez Serbię to paszport trzeba miec i sprawdzają, przybijają pieczątki itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
No mozemy zrobic ewentualnie jak ty koala mowisz za kase z wesela smigniemy gdzies... o ile dostaniemy wolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 sierpnia mam bardzo podobne buty do twoich, tylko ze skóry! :D:D Kurde, chwileczke mnie nie było a jakie mam juz tyły :) suknie bede miała szytą, w maju jade na zdjecie miary, koszt to miedzy 500 a 1500 złotych :D Cena bardzo przystepna, wydaje mi sie:) Obraczki to chyba weżmiemy z Aparta :) Maja fajne standardowe wzory, tylko nie wiem czy za sztuke około 850 złotych to duzo czy mało?! Nie rozglądałam sie u innych jubilerów i stad nierozeznanie cenowe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Monika1985 Nie kupuj w aparcie...Tam płacisz za to ze to jest apart...a identyczne obraczki mozesz kupic u zwyklego jubilera.... Nam Pani powiedziala 1000zł max za dwie obraczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss_nessy....................Agnieszka..................... .....01.08.2009 kamila.p........................Kamila.................. ............15.08.2009 aloiw22 ........................Wioleta............................. 01.08.2009 Monika1985...................Monika..................... .........15.08.2009 Kitek280.......................Mariola.................. ............01.08.2009 Cranberry.....................Ania...................... ............22.08.2009 Marcia21......................Marta..................... ...........29.08.2009 Betatka........................Beata.................... ............15.08.2009 Aicha_81......................Asia...................... .............09.08.2009 Eliana..........................Angela.................. ..............29.08.2009 Elfik...........................Adriana................. ..............29.08.2009 czarna koala.................Kasia................... ...............29.08.2009 nelka26 .......................Monika ...............................15.08.2009 joostynka1985..............Justyna...................... ...........08.08.2009 lunek...........................Aśka....................................30.08.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*8 sierpnia 2009 masz racje co do apartu byliśmy ostatnio i ceny nie dość że zawrotne to z wyborem jeżeli chodzi o Lublin też nie za dobrze, podobnie jest w kruku i yes więc zdecydowaliśmy się na jubilera u którego kupowaliśmy pierścionek( taki sam model o 1000zł tańszy niż w w/w sklepach), no cóż za nazwę trzeba zapłacić. Kurcze dopiero wstałam po nocnej zmianie chyba strzelę sobie jakąś kawkę i wezmę się za sprzątanie a później na narty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joostynka1985
dziewczyny my z obrączkami robimy tak,że mamy swoje złoto (jakieś stare pierścionki,kolczyki),zanosimy to do złotnika,wybieramy sobie wzór obrączek i on nam robi te obrączki z naszego złota.Koszt-trzeba zapłacić za robotę-ok 250zł.moim zdaniem opłaca się tak zrobić,jeśli ma się w domu jakieś niepotrzebne świecidełka. zamiast wydać 1000zł lub więcej my mamy obrączki za 250zł. Z białym złotem gdybyśmy chcieli,to płaci się 350zł. Co do innych kosztów... moja sukienka ok 1500zł + coś na włosy,na pewno nie welon,raczej jakaś ozdoba z woalką,cena ok 250zł,rękawiczki z allegro-40zł,buty kupiłam za 135zł,więc sam mój ubiór trochę kaski pochłonie,no ale co zrobić,trzeba jakoś się prezentować. Garnitur już kupiliśmy,zapłaciliśmy za niego 800zł,w tej cenie kamizelka z musznikiem,koszula,spinki. Jeszcze buty u będzie mój luby ubrany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
miss_nessy....................Agnieszka..................... .....01.08.2009 kamila.p........................Kamila.................. ............15.08.2009 aloiw22 ........................Wioleta............................. 01.08.2009 Monika1985...................Monika..................... .........15.08.2009 Kitek280.......................Mariola.................. ............01.08.2009 Cranberry.....................Ania...................... ............22.08.2009 Marcia21......................Marta..................... ...........29.08.2009 Betatka........................Beata.................... ............15.08.2009 Aicha_81......................Asia...................... .............09.08.2009 Eliana..........................Angela.................. ..............29.08.2009 Elfik...........................Adriana................. ..............29.08.2009 czarna koala.................Kasia................... ...............29.08.2009 nelka26 .......................Monika ...............................15.08.2009 joostynka1985..............Justyna...................... ...........08.08.2009 lunek...........................Aśka.................... ................30.08.2009 8 sierpnia 2009...............Gosia................... .................8.08.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Boshe czy tylko ja mam taka droga sukienke...Mialabym 1000zł tansza ale mam cala z koronki....Wazne ze mi sie podoba... A ile wy macie lat w ogole ze juz wychodzicie/dopiero:) za maz... Bo ja w kwietniu skoncze 21lat a moj wybranek bedzie mial w listopadzie 28....I jestesmy ze soba 3lata- bedzie w kwietniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
my oboje mamy po 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My stoimy w miejscu. Mamy: - kamera + foto 1500 zł - kapela 2250 zł -obrączki 1060 zł z firmy: http://www.obraczki.com.pl/ - zaproszenia - sukienkę będę szyć, wstępnie 1000 zł - kościół (data) - ksiądz, organista, kościelny - jakieś 1000 zł - wódka, szampan już jest - przyjęcie robimy w lokalu i płacimy od os. 135 zł (bez wódki) - parę dekoracji do sali mam (dodatkowych) - tablice na samochód - dekoracja sali 800 zł - o dekoracji kościoła musimy porozmawiać z parą, która ma ślub po nas, zrobimy zrzutkę, będzie taniej - samochód bierzemy od mojego chrzestnego, trzeba tylko dekorację kupić kamila kupiłaś takie buty jak ja chciałam ale ostatnio nie było mojego rozmiaru i jeszcze zastanawiałam się czy na pewno chce mieć z odkrytymi palcami. :) Fryzjerki, manikiurzystki i makijarzystki jeszcze nie zamawiała. Dopiero po świętach. Wcześnie i tak mnie nie zapisz, bo za wcześnie. :P Od początku roku jestem na diecie. Dwa razy w tygodniu aerobik i nic. Waga stoi w miejscu. Pomocy dziewczyny!!! W końcu nie zmieszczę się w kieckę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Nelka26 No powiem ci ze u ciebie przygotowania to juz tak ładnie stoja... U mnie to tyle ze sukienka buciki jest- Sala orkiestra kosciol kamerzysta fotograf- tez No i najwazniejsze ze narzeczony jest, ale jeszcze bez garnituru, ale o to akurat sie nie martwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joostynka1985
my mamy po 23 lata i jesteśmy razem 6 lat (w maju będzie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Nelka26 JA wiem po sobie ze z aerobiku to widac efekty jakie kolwiek po 3 miechach... A na pewno bedziesz wygladac cudownie wspaniale i niepowtarzalnie na swoim slubie- bo to ty(WY) bedziecie gwiazdami dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss_nessy....................Agnieszka..................... .....01.08.2009 kamila.p........................Kamila.................. ............15.08.2009 aloiw22 ........................Wioleta............................. 01.08.2009 Monika1985...................Monika..................... .........15.08.2009 Kitek280.......................Mariola.................. ............01.08.2009 Cranberry.....................Ania...................... ............22.08.2009 Marcia21......................Marta..................... ...........29.08.2009 Betatka........................Beata.................... ............15.08.2009 Aicha_81......................Asia...................... .............09.08.2009 Eliana..........................Angela.................. ..............29.08.2009 Elfik...........................Adriana................. ..............29.08.2009 czarna koala.................Kasia................... ...............29.08.2009 nelka26 .......................Monika ...............................15.08.2009 joostynka1985..............Justyna...................... ...........08.08.2009 lunek...........................Aśka.................... ................30.08.2009 8 sierpnia 2009...............Gosia................... .................8.08.2009 dagaa....................Dagmara.............................08.08.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 23, mój 28, razem 4 latka;) Moja szwagierka jechała 2 dni po ślubie na paszport z pannieńskim nazwiskiem i żadnego problemu nie robili, pierwsze słyszę;) poza tym, my lecimy na Kretę, nie mam paszportu-stracił ważnośc i bezsensu robić teraz nowy, jak po ślubie znowu trzeba robić z nowym nazwiskiem, i jadę na dowód;) moja sukienka-szyta w pracowni, to ok.2000zł, do tego bolerko ok 200zł- przez tą koronkę to tak kosztuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Ty masz bolerko tylko z koronki a ja mam sukienke cala z koronki...I tak jak pisalam 1000zł wiecej do sukienki...eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sukienka 2080zl + dodatki bolerko, buty, bizuteria, cos do wlosów, bukiet i reszta duperelek mam nadzieje ze w 3000 sie zmieszcze, bo ubiór niestety mam sobie zafundowac sama i tez czekam z utesknieniem na ta 13, jak przyjdzie ide zamówic sukienke (chodza ploty ze dzis ma być :) ) Ja we wrzesniu bede mieć 25 a mój luby w grudniu 31, A jutro mija rok jak jestesmy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 27 a mój mężczyzna 25 jesteśmy 1rok i 7 miesięcy razem. Co do sukienki to ja jestem w polu wiem jaka ma być ale na razie przez pracę na zmiany nie daje rady pochodzić po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×