Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

Gość Joostynka1985
Monika1985 zaproszenia zamówiliśmy na allegro, http://www.allegro.pl/show_item.php?item=557050417 wybraliśmy sobie jak to wszystko w środku ma wyglądać,mi się bardzo podobają. oby szybko przyszły. uciekam jeść coś bo od wczoraj od obiadku nic nie jadłam i zaraz chyba padnę :D ale dieta to dieta :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 sierpnia 2009 nie mogę znależć twojego modelu. Jest jakiś C410. To ten? My za obrączki płaciliśmy 1060 zł w Tomaszowie Mazowieckim. Ale twój model na pewno będzie tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KITEK280 nie mogę obejrzeć twoich obrączek, bo stronki mi nie wchodzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
O to są moje obrączki które bedziemy zamawiac...Przymierzałam je ostatnio nawet w aparcie...I sa takie jak powinny byc...Klasyczne...Ale w aparcie kosztuja 759zł za szt. a ja u siebie w ostrowcu przymierzałam taka sama za 500zł za szt. http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,3,178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu te linki nie działają. Szkoda, że nie można tutaj dodawać fotek. Spróbuję potem je jeszcze raz umieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
tam w linkach wskakują spacje. skopiujcie adres do okienka przeglądarki i usuncie spacje - linki zadziałają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Nam podobaja sie takie http://www.olszar.pl/ obrączki model O-KO-49 ale właściciel odpisał nam że chce 2500zł za pare :( mało tego on ma jeden jedyny sklep w Wodzisławiu a to troszke daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w salonie Olszar kupowałam swoje. Płaciłam 1600 za parę, ale to było 3 lata temu. Obrączki są duże (mamy duże palce)i grube, moja dodatkowo jest z cyrkoniami. Az tak im się ceny zmieniły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez bedziemy miec taki balon :) i podobnie jak Kitek280 nie mam zamiaru użerać się z dmuchaniem baloników i zamontowaniem go na suficie naszej sali :) U nas balon z pełnym montażem 300zł Zresztą siostra na studniówke zamawiała taki balon na allegro zapłacili około 39zł + przesyłka :) dmuchanie i zawieszanie zajęło pół dnia :( przy dmuchaniu pekło 12 balonów :( drugie tyle było uszkodzone :( jakby mało tego było to jeszcze balon nie wystrzelił wtedy kiedy trzeba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitek 280 zartujesz? To fajna cena Mi naprawde tak odpisał :( że ten model który mnie interesuje za pare bez brylantów około 2500zł :( troche sie zmartwiłam bo liczyłam na 2000zł, natomiast za te obrączki z brylancikami 3000zł tak mi napisał w mailu . Napisał jeszcze że najbliższy termin realizacji to koniec marca, a ja pisałam do niego około 3 tygodnie temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aicha 81 to widzę, że podobne obrączki do moich wybrałaś, tylko Ty wybrałaś te matowe. To dziwne, ze kosztuje tyle kasy, chyba że zamiast cyrkonii są brylanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciekawe, ze w ciągu 3 lat te obrączki podrożały aż o 1tyś zł prawie. Bez przesady. Poszukaj sobie lepiej innego jubilera, bo to straszne zdzierstwo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje tez ślicznie i bardzo podobne :) kurcze szkoda że cena inna :/ może chodzi o grubość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my takie jak na tym obrazku, takie same. Wstępnie było 1400, ale że mamy grube [paluchy i rozmiar musiał być większy to ostatecznie kosztowały 1600. Jedyny minus to był taki, ze musieliśmy czekać około 2,5 miesiąca. 2x musieliśmy jechać na przymiarkę, bo jak z cyrkonią to potem niby nei ma możliwości żeby je poszerzyć/zwężyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje :( ale tak bardzo mi się podobają :) rozumie że masz zółte złoto tak? bo ten model co ja chce to białe i widze ze te twoje maja 5,5 mm szer a te co ja chce maja 7mm moze dlatego ta róznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam nawet są na stronie wymiary podane Te moje to :Szerokość 5,5 mm. Grubość 1,9 mm. A Twoje: Szerokość 7,0 mm. Grubość 1,5 mm Więc różnice niewielkie, nie na tyle żeby kosztowały 1000zł więcej od tych naszych. Nie wiem skąd jesteś, ale duży wybór jest też w Żywcu http://www.taxor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz tez zrobic tak, wydrukuj sobie ten model i idź do jakiegoś innego, zwykłego jubilera i się zapytaj ile będą kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
a my wlasnie wrocilismy od jubilera i... obrączki kosztujące w firmowym salonie ponad 3200 mozemy sobie zrobić z własnego złota za 550zł za parę!! a jak z salonowego złota to 1600 za parę!! połowa kwoty, ja nie mogę, ale przycinają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Miałam straszny weekend w piątek wieczorem zdechł mi królik, narazie odechciało mi się przygotowywań. Co do balonu to chyba go najpierw na próbę zamówię i pobawię się w pompowanie. Od wczoraj próbujemy wybrać zamówienia ale to nie takie proste. Czy będziecie prosić gości o maskotki lub coś w tym stylu zamiast kwiatów? Za dwa tygodnie jedziemy wybierać obrączki i popatrzeć za moją suknią. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my prosimy o rzeczy pożyteczne do domu (pościel, ręczniki). Na tej mojej stronce jest o tym wspomniane www.mariolaimarian.weselny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) Aicha, śliczne obrączki, też chcę podobne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnica spora :( może chodzi o kolor ? No nie wiem Kitek280 ---> Spróbuje tak jak mowisz iść do zwykłego tylko czy bedzie gwarancja na obrączki? Bo w salonach firmowych jest nawet w jednym (chyba BREUNING) dożywotnia, dlatego te wszystkie firmowe taka maja cene. A jak takiego malego jubilera zlikwiadują to gdzie ja pójde reklamowac? Te firmowe raczej zawsze beda jak nie w Katowicach to w Krakowie :) gdzieś ich dopadne :) No i najwazniejsze dla mnie, jest obraczka z białego złota i \"obrączka z białego złota\" tzn . sa rodowane i nie rodowane. białe złoto rodowane bleknie po 8-10 latach i trzeba poprawiac u jubilera, a nie rodowane jest droższe i trwalsze. W tych firmowych raczej maja nie rodowane, nawet jak pytałam dają certyfikat a u zwykłego jubilera dostane? wątpie :( Po obraczki to raczej pójdziemy czerwiec lipiec wiec jeszcze nad tym podumam :) Ide na kolacyjke bo jestem głodna jak diabli :P buziaki Lejdis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jesli ktoś ma jeszcze dla mnie jakąś oferte to jestem z okolic KATOWIC :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aicha No to masz rację z tymi obrączkami. Ale ja i tak bym poszła do zwykłego jubilera się zapytać, ta z czystej ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 ZDJĘĆ ZA DARMO FOTOGRAFIA
8sierpnia2009 mam jeszcze termin wolny (FOTOGRAFIA) KONTAKT małopolska śląsk GG:12459613

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my ogladalismy te obraczki w galeri krakoweskiej http://www.taxor.pl/bizuteria_obraczki.php ale kosztowały 2700, musze napisac ile w tym żywcu by wyszły jak coś to rozmiary ustalimy w galerii a w Zywcu zamiowimy. wybraliśmy chyba juz projekt domku (pisza ze to letniskowy, ale da sie na całoroczny przerobić) ale jestem podekscytowana :) http://www.centrumprojektow.eu/projekty-domy/3474/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×