Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

Gość aloiw22
Witam Wiolcie moja imienniczke z 1984 roku :D powiedz jeszcze ze w grudniu i zaczne podejrzewac,ze podszywasz sie pode mnie :D Witam wszystkie dziewuszki :D Te ktore mi wyslaly zapraszenia na nk to ich nie przyjme,poniewaz to profil mojego K. dzis wieczorem wysle z mojego konta :D (tam mam tylko 1 zdjecie,dlatego podalam wam adres jego konta) Spadam do pracy :*papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika1985 he he dobre masz połączenie internetowe :) :P. A myślałam, że tylko ja się truję. :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim;) kitek, my kupujemy w Auchan wódkę;) buziole 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) O matko ale sie rozpisałyście :P dziękuje za opinie odnośnie suknii..... ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola jaką ty masz figurę!!! Mogę tylko zazdrościć. :P Gośka oddaj mi swoje włosy!!!! :P Są super. Zawsze chciałam takie mieć, a pokarali mnie czupryną z której nie da się zrobić nic. :( Aśka widzę, że jesteśmy z jednego rocznika. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) odprawiłam mojego Piotrusia do pracy i zasiadam do kompa :) ja na szczęście nie mam problemów z internetem,wszystko śmiga jak trzeba :) jutro jedziemy do naszego miasteczka rodzinnego czyli Przemyśla,na 2 dni,i planujemy załatwić sobie obrączki :) moje nieszczęsne buciki odesłałam i czekam na kaskę,jak tylko przyjdzie,to wyruszam do Krakowa na zakupy innych butów :) chciałabym,żeby już był kwiecień,bo wtedy po 1 idę ściągać miarę i szyć suknię,a po drugie wtedy będę już ważyć 52 kg (wg planu) hihi ;) trzymajcie kciuki :) buziaki 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka 26 O tej figurze to chyba nie do mnie? Na pewno nie, bo ja mam z 15kg nadwagi. Joostynka1985 Przemyśl- fajne miasto. To masz blisko do Krasiczyna pewnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitek tak bardzo blisko,9 km :) często tam bywamy na wakacjach :) myśleliśmy o weselu tam,ale za drogo by wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! wesele w takim obiekcie to byłoby coś niesamowitego. Ale cenowo to koszmar pewnie. Tam na ich stronce, niestety nie ma cen za menu, przypuszczam że od 200zł się dopiero zaczynają. ale te 2tyś za udostępnienie kaplicy to trochę przesada. Fajnie brzmi ten pieczony prosiak w plenerze, ale za 1400!!!!, jak zrozumiałam,(powariowali tam już chyba). Ja mam straszną słabość do zamków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na wesele tam to bym musiała wydać chyba z 40tyś :) więc musi mi wystarczyć to co będę mieć u siebie :) ale byłoby super-to fakt 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Joostynka1985 co tam??? Boshe ja dopiero wrocilam ze szkoly i jestem padnieta...a jutro na 8 znowu:/ Justyna czy ja ciebie mam na NK?? Bo ja juz sie troche pogubilam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę ograniczać siedzenie przy kompie - oczy i głowa mnie ostatnio coś b. bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziekuje za zaproszenia i przyjęcia na NK :) 🌼 Jutro i w niedziele mamy \"dzień kościelny\" nasze pierwsze i ostatnie nauki :P u nas nauki weekendowe tzn. u Ojców Franciszkanów wszystko za jednym weekendem sobota 15-21 ndz 17-21 O matko jak ja to wytrzymam :P Moze pamietacie moje problemy z kosciołem w sprawie slubu (pisalam na poczatku) ale dobrze ze mój Wojtas ma znajomości :P tzn. z tym Ojcem który jest proboszczem u franciszkanów grał kiedys w jednym zespole :) Wiec sie do nich zapisaliśmy mimo że slub mamy u zwykłych księzy i w innym kościele. Ale ten ojciec jest zaproszony na nasz slub :) I tak mamy farta że nam pozwolił :P jak wczesniej pisałam ci co mają slub w sierpiu maja nauki u Franciszkanów w czerwcu ale że teraz jest mamo chetnych to nas zapisal :) widocznie malo ludzi bierze slub w kwietniu No kochane bede za wami tesknic przez weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 sierpnia 2009 oczywiście,że mnie masz :) chyba,że Gosia w loczkach to nie Ty,to może ja coś pomyliłam. I tak mi się jak na razie mylicie dziewczyny,ale z czasem się nauczę :) teraz mnie dopadła jakaś migrena... koszmar :( lecę łykać apap buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... Aisha zazdroszczę krótkich nauk... nam jeszcze zostały 3 spotkania na przedmałżeńskich i 5 na przedślubnych... już widzę to mierzenie temperatury hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Ja dzis znalazlam spis poradni rodzinnych w Warszawie...i musimy wybrac najbardziej korzystna godzine dla nas i dzien:))) Moze nie bedzie zle.... Justyna przepraszam, juz wiem wiem ze mam cie:) No dziewuszki ja ide lezakowac juz i lulu.... Do napisania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki 🌻 zamówiliśmy obrączki :) będą 20 marca :) jak znajdę jakaś fotkę to Wam pokażę :) ładniutkie będą :) coś milczycie ostatnio.... :( milej soboty🌻 u mnie wali śnieg :( papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie już się wiosennie robi. Ciepło, śnieg już prawie cały stopniał, słoneczko świeci. aż człowiek ma od razu lepszy humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem gdzie się podziewacie,ale smutno bez was :( schudłam 2 kg :):):):):) sukces :D jeszcze 8 i będzie git :D życzę miłej niedzieli buziaczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej joostynka.. Ja mam teraz na wekend swojego faceta wiec troszke szkoda mi tracic czas przed kompem ( jedzie juz dzis o 17:( ) Jeszcze na 14 idziemy na naki przedmałrzeńskie i strasznie mi się nie chce!! wczoraj troszke poszaleliśmy i dzisiaj główka boli:) A nasze nauki są tylko 4tygodniowe wiec co niedziele robi sie 2 tematy i podobno jedno spotkanie ma trawć od 14 do 16tej.. nie wiem jak Tom to dziś zniesie z tym kacem:) jutro jade do komisu z mamcia.. ostanio byłam tam sama tak przelotem i babka ma świetne suknie i naprawde w dobrych cenach (700-1500zł).. Niektóre są naprawde cudowne a że już używane to tylko ja będe o tym wiezieć:) To miłego popołudnia laseczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Joostynko1985 współczuję migreny wiem co to znaczy bo też mam takie bóle głowy :-( Ja już po szkole nareszcie następny zjazd za 2 tygodnie ledwo żyję a jutro znowu do pracy. Oprócz wesela jeszcze muszę pomyśleć nad praktykami. 8 sierpnia te poradnie masz z całej warszawy czy tylko z diecezji warszawskiej? ja też muszę znaleźć jakąś poradnie najlepiej w godzinach ok 20 czynną bo na wcześniejszą godzinę się nie wyrobię. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jakąś godzinkę temu wróciliśmy z Przemyśla,oczywiście mój ukochany już gra w jaką głupią grę,dobrze,że mam swój komp :D już się cieszę na nasze obrączki,zaproszenia pewnie nam przyjdą w tym tygodniu,odeślą mi kasę za buty,dieta moja nadal trwa więc ogólnie jestem zadowolona z moich przygotowań ślubnych :) kusi mnie,żeby sobie zrobić tipsy,ale wiem,że się to wiąże z ciągłym uzupełnianiem,więc pewnie jakoś wytrzymam do sierpnia. Kiedyś miałam i czułam się w nich super,już nie mogę się doczekać,jak znów będę mieć takie ładne pazurki :) uciekam się myć i oglądać coś w tv a jutro chyba się wezmę za moja magisterkę bo mam oddać do końca marca a jak narazie napisałam 17 stron :D:D:D dobranoc kochane moje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki 🌼 Ja niestety miałam koszmarny weekend..o mały włos a wylądowałabym na pogotowiu...stąd też moja nieobecność na kafe. Najważniejsze, że już jest lepiej. Dziś mam wolne. A mieliśmy oglądać obrączki i rozejrzeć się za zaproszeniami...Strasznie pechowo mi się rozpoczął ten rok... Zastanawiamy się czy nie zamienić sobie nauk na te skrócone- 3 dniowe u nas w rodzinnej miejscowości...kosztują podobno 70 zł od osoby. Pogoda u mnie dziś super! Czuć wiosnę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Cześć dziewuszki:) Miałam tak ciężki weekned że nie macie pojecia....ale nie ma sie co użalać nad sobą....Jeszcze okres mi się zaczał i umieram... Marcia21 Spis poradni mam z całej archidjecezji warszawskiej. Joostynka1985 Powiem ci że ja tesh mam ochote juz sobie załozyc tipsiki bo pazurki wtedy tak ładnie wyglądaja:)) Ale narazie jeszcze poczekam...stwierdzilam ze chyba wole na moich krociotkich paznokciach zafundowac manicure bo tipsy to jednak co 3 tyg koszt..... Mi odchudzanie tez jakos idzie...Ostatnio nie mam nawet czasu na myslenie ze jestem glodna i podjadanie....a jeszcze troche nerwow i stresiku i w ogole skurcz zoładka...eh agnieshka28 A nauki nie powinny być nieodpłatne??? W Wawie w koncu tez piekna pogoda ale jeszcze mroźnawo jest... Miałam rozejrzec sie za zaproszeniami zeby zamowic i nawet czasu nie mialam w weekend:/ Ale postaram sie to nadrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieshka28 a co się stało, że o mało a wylądowałabyś na pogotowiu? U mnie weekendowe nauki kosztują 50zł od osoby Nauki w normalnym trybie są bezpłatne, ale czytałam, że też nie wszędzie. Weekendowe chyba wszędzie są płatne (za wygodę trzeba płacic, niestety). Dziewczyny, nie róbcie sobie teraz tipsów, do ślubu się Wam znudzą. A tak, jak zrobicie przed ślubem, to będzie dopiero efektownie wygladac. Ja to uzupełniać musiałabym chodzić co 2 tygodnie. Ja sobie zrobię przed wyjazdem w majowy weekend. Potem ściągnę i zrobię dopiero przed ślubem. Mnie też się rok niefajnie zaczął, już w rodzinie mieliśmy 2 pogrzeby. A teraz się okazuje, że od męża chrzestny jest w szpitalu i nie wiadomo czy z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te przyśpieszone (weekendowe) z tego co słyszałam są odpłatne :) Te na które uczęszczamy w Warszawie za długo się ciągną...10 spotkań plus 3 poradnia. Ponad 2 miesiące trwają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitek zatrucie...Przez ostatnie 2 miesiące brałam masę różnych lekarstw w tym silne antybiotyki..żołądek widocznie się sprzeciwił... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieshka82 to współczuje zatrucie jest okropne, ale mi sie dobrze kojarzy własnie jak rok temu sie trułam Twisterem z KFC moj Piotruś pierwszy raz domnie przyjechał i od tego wszystko sie zaczeło :) Byłam w takim stanie przez poł dnia ze musiłam na podłodze lezec bo na łózku miałam straszne zawroty głowy, musiałam wezwać prywatnie pogotowie zapłaciłam ponad dwie stówki dali dwa zastrzyki w tyłek i po pół godz juz po po pokoju latałam i sprzatałąm na przyjazd mojego lubego, a nie wygładałam rewelacyjnie na pierwsze przymowanie przyszłego męża :) ja tez postanowiłam w siebie przyinwestować w sobote nakupowałam kosmetyków a kosmetyków i jakiś specyfików w tabletkach inneiv na sucha skure i celulitis. ja z tipsów juz sie wyleczyłam tak jak kitek musiałam uzupełniac po 2 tyg, ale juz mam ładne swoje i zapuszczam musze isć własnie do kosmetyczki na swieta zeby mi je ładnie zrobiła a przed slubem mam w planie w piatek wieczorkiem isc na pazurki :) a temat odchudzanie to moja zmora chwaliłam ssie niedawno ze schudłam i co z tego jak juz prawie wszystkie kg wróciły ;( brak silnej woli, ale kiedys zazuwałam meridie i jeszcze mi troche zostało i dzis wziełam pierwsza tabletke mam nadzieje ze wytrwam do swiat na niej bo pozniej znów dieta cambrige

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×