Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

8 sierpnia;) dziękuję;) i wszystkim za pamięć i życzenia;) buziaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagaa ---> Wszystkiego naj naj najlepszego 🌼, dużo miłości i spełnienia najskrytszych marzeń 🌼 STO LAT! :) Kochana ja nadal nie mam twojego maila :( Ale dziś pieknie świeci słoneczko :) koniecznie trezba zaliczyć spacerek z ukochanym :) zwłaszcza że kupiłam sobie nowe butki :) :P A może Joostynka założysz dzis swoją nową czerwoną kurteczke? :P ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aicha chyba jednak nie założę,w prawdzie jest 5 stopni i słoneczko,ale ja nawet głowy nie umyłam dziś i nie wychodzę z domku,bo mi się zwyczajnie nie chce... i siedzę nad magisterką,na razie dumam tylko,ale zaraz chyba się zabiorę za pisanie... i piję kolejne ziółka przeczyszczające,wczorajsze 2 kubki nie pomogły :( buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joostynka1985---> wierze w Ciebie kochana :) dasz rade z tą mgr! Jesteś silną babką :P My wszystkie jestesmy (sierpniowe panienki) zmobilizuj sie mocno i pisz, pisz, pisz (wiem nie jest łatwo) zobaczysz nawet nie bedziesz wiedzieć kiedy a skończysz.......... Kolezanki sobie odpuściły i teraz po przerwie cięzko im wrócić do pisania :( a robi się coraz cieplej i tym samym trudniej siedzieć przed kompem ..... dasz radę pamietaj! Z dieta też będzie dobrze :) Ale kochana proszę nie przesadzaj! Zeby nie daj Boże ci nie zaszkodziło :( No ja nie wiem czy można tak 2 kubeczki tych ziółek :( TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE :) p.s byłam dziś w IKEA :P Dziewczyny słowo daje to mój słaby punkt :/ zawsze jak tam pojade musze coś przywieź :P I znowu przesadziłam z ilością ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aicha dziękuję za dobre słowo,jesteś kochana :) wierzę,że dam radę :) a ziółka piję takie delikatne,więc nie powinny zaszkodzić :) oby zadziałały bo jeśli nie,to nadal będę ważyć te 2 kg więcej hihi.... pewnie tyle mi zalega :D obstawiłam Lotka,jak dziś wygram to rzucam studia :D buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki!!! Ja wlasnie spedzam weekend w domku rodzinnym :) Pogoda rzeczywiscie piekna!!! :) Slyszalam, ze wiosna ma u nas na dobre zagoscic 1 kwietnia. I to nie jest Prima Aprislis ;) Juz nie moge sie doczekac! :D Ja tez dzis poczynilam male zakupki, m.in. zakupilam kolejna perfume...a takze przybory do rysowania bo wracam po latach przerwy do mojej pasji - malowania :) stwierdzam, ze ostatnio za duzo rzeczy kupuje i musze troszke przystopowac... Rozgladam sie za obraczkami...i musze Wam sie przyznac, ze naprawde nie wiem jakie wybrac... mongrana wyslalam do Ciebie maila :D Asiu ja tez szaleje na punkcie duzych branzoletek i Ikei :D Ale musze przyznac, ze masz niezla kolekcje :) Daga jeszcze raz wszystkiego naj :* Justynka trzymam kciuki!!!:) Z dieta nie ma sie co katowac, bo pozniej rzeczywiscie moga byc nieciekawe skutki... Ja to niestety teraz tez musze ograniczac niektore produkty...z przyczyn zoladkowych wiec kochane nie jestescie same :) Koncze bo mi kot nie daje pisac na klawiaturze :) Milego dzionka! Buziaczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zauważyłyście,że nasza Betatka się nie odzywa już od dawna? ciekawe czemu,chyba się nie obraziła na nas? :D coś mi przyszło natchnienie do pisania,więc zmykam :) buźka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Oj lejdis, Moją duża słabością jest kupowanie kosmetyków....Butów...Torebek... Uwielbiam też kupowac rzeczy przez allegro...Ikea akurat to jest chyba każdego słabością--> Moją również...kiedy bym nie pojechała to zawsze coś się kupi:) Ja dziś mam jakiś ciezki dzień... Nic mi się nie chce i w ogóle...Chociaż dobry obiadek zrobiłam... Zaraz zamierzam placek jakiś zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagaa!! Wszystkiego NAJ!! A wiesz że ja Ciebie nie mam w znajomych:( ale już wysłałam zaproszenie wiec mam nadzieje ze niedługo u mnie zawitasz:) Joostynka... pisz pisz.. bo coraz cieplej sie robi i coraz gorzej sie pisze.. Ja musze wreszcie licencjata ruszyć bo kurcze czas goni a ja ciagle mam ważniejsze sprawy na głowie:/ Dzisiaj mój men zapalnował dla nas wieczór.. ciekawe co wymyślił.. ale znając go to pewnie kupi produkty na swoją ulubioną zapiekanke.. zrobi oczka w stylu kota ze Shreka i ładnie poprosi żebym mu ją zrobiła.. Ech ci faceci... Miłego wieczorku laseczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys mialam slabosc do butow, torebek i kolczykow...z biegiem czasu sie to zmienilo :D A teraz juz chyba do wszystkiego ;) Kamilko z moim jest to samo :) Najczesciej ladnie prosi o wyprasowanie mu koszul :) Ale ogolnie od poczatku staralam sie go nauczyc zeby w wielu rzeczach mi pomagal...Poniewaz ja wracam wczesniej z pracy to ja robie obiad...z kolei jego zadnie to zmywanie :) W weekendy najczesciej przygotowujemy cos razem...ciekawe jak bedzie po slubie ;) Miejmy nadzieje, ze tylko lepiej :D Milego wieczorku dziewczynki! Ja dzis wybieram sie do knajpy na spotkanie z przyjaciolmi :) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolaczam sie do zyczen urodzinowych (zdazylam jeszcze przed polnoca :-p ) praca magisterska... ja swoja pislaam prawie rok :-o wyszedl z tego niemal doktorat :-p Ciesze sie jednak, ze mam to za soba. W chwilach kryzysu narzucilam sobie rezim: dziennie muszee WYDUSIC z siebie minimum jedbna strone. Jaka by ona miala nie byc. Pozniej zawsze da sie skorygowac. A, i mialam jeszcze jedna zasade: jeden dzien w tygodniu (dowolny) MUSIALAM miec CALKOWICIE wolny - aby sie nie wypalic i nie zniechecic. Metoda okazala sie w moim przypadku skuteczna :-) W IKEI nie mozemy sie nigdy oprzec tortowi migdalowemu :-p Nabylam nawet z tego tytulu karte Ikei - zeby miec znizke ;-) Moj facet n i e n a w i d z i zmywac a koszule prasuje mu tesciowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Powiem wam że Ja mojemu Jurkowi to jak mi się chce to mu uprasuję koszule itp ale staram się zachowac granice zdrowego rosądku, musi umiec tez sam sobie wszystko zrobic i w domu posprzątac....:) A dziś się właśnie wybierami na zakupki do jakiejś galerii:) Mozę jakąś sobie bielizne kupie slubna:):):) Również życzę wam miłgo dnia... Buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 mongrana moj tez nienawidzi zmywac ;) ale coz...ja tez wielu rzeczy nienawidze robic ;) Gosia daj znac czy cos Ci sie udalo zakupic :) Mi sie podoba bielizna w H&M ale niestety w wiekszosci biustonoszach sa nieodpinane ramiaczka :( Milej niedzieli kobietki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki sukcesssssssssssssssss :) kupiłam buciki :P Hurrraaaaa :D A bałam sie, że to już nigdy nie nastąpi :) Jak dla mnie sliczne, co prawda obiecałam sobie, że nie dam więcej jak 150zł (kosztowały 219zł) ale były tak wygodne ze skóry i odziwo obcas 7cm mi w nich nie przeszkadza więc je wziełam :) Nie pamietam kiedy mialam tak wygodne butki na szpilce :P (Kupiłam je w Ryłko) A i postawiłam na swoim :P tzn. od początku chciałam butki wkładane i bez palców z delikatną kokardą z przodu i takie MAM! A co mi tam :) precz z przesądami :D Dodatkowo facet w sklepie poinformował mnie że istnieje możliwośc ich zafarbowania na inny kolor :) Więc może po ślubie przerobie je na czarne i wykorzystam więcej razy :) Taka drobna rzecz a tyle frajdy człowiekowi może sprawić hihihi :) ❤️ 09.08.09 ❤️ p.s Macie wszystkie pozdrowienia od mojego Wojtasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
No Aicha gratuluję zakupu... Ja dziś spotkałam bielizne idealną do mojej sukienki która mi się bardzo podobała:) I nie droga bo staniczek 69zl a majteczki 29zł:) I za tydzień się wybieram po nią:) A dziś wreszcie kupiłam sobie jeansy:) W tally welli (nie pamiętam jak się pisze dokładnie) i też za nie dużo bo 80zł:) a teraz ogarniam domeczek, bo jutro do pracy i muszę się ogarnąć troszkę:) No to teraz ewentualnie jak bielizna bedzie mi odpowiadać to tylko jakąś biżuterię muszę kupić:) Życzę wam miłego wieczorku, ja zmykam przed tv:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 sierpnia a nie boisz się,że jeśli schudniesz kilka kg to stanik będzie za szeroki pod biustem?? ja się właśnie tego obawiam... ciężko go będzie chyba zmniejszyć :D ja padam już od pisania tej głupiej pracy,do tego jutro idę do promotorki pytać o małą modyfikację planu pracy :D co tam,że zostały mi 2 tygodnie do oddania hihi :) już bym chciała mieć to za sobą... tak mi się nie chce :( miłego wieczorku,ja siedzę sama, Piotrek w pracy do 1 :( bu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 sierpnia 2009 ---> ja też ci gratuluję :) A propo bielizny kobitki pochwalcie sie co kupujecie pod sukienke :P Ja mam dylemacik jeszcze :) joostynka1985 ---> Trzymam nadal kciuki :) bądź dzielna, wiem że dasz radę, przez 2 tygodnie idzie duuuuużo napisać :) Wiem co mówie...................... Dobrej nocki kochane :) ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 sierpnia 2009 ---> ja też ci gratuluję :) A propo bielizny kobitki pochwalcie sie co kupujecie pod sukienke :P Ja mam dylemacik jeszcze :) joostynka1985 ---> Trzymam nadal kciuki :) bądź dzielna, wiem że dasz radę, przez 2 tygodnie idzie duuuuużo napisać :) Wiem co mówie...................... Dobrej nocki kochane :) ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Powiem ci Justyna że jak schudne to wtedy bede sie martwic....narazie co to jest 2kg....Mam 60kg na stanie a 8 kg może nie być łatwo zrzucic.....zobaczy jak to będzie:) No ja od jutra muszę sią zacząc uczyc bo mam kolowium w niedz. i sporo mam do nauki i wszysytko musze na pamieć:/ No nic kobietki zmykam przed tv:) Buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Aicha ja ci powiem że chce staniczek gładki...Ten co dzis widziałam jest gładki na miseczkach a zapinanie i cały obwodzik jest z koronki...Fajnie wyglądał ale nie przymierzałam bo mi sie nie chciało...:) JAK KUPIE TO OCZYWIŚCIE ŻE SIĘ POCHWALE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aicha dziękuję za wsparcie :) a butki śliczne :) ja mam podobne czerwone,też z dziurką tylko bez kokardki i trochę niższy obcas. Cena była podobna,bo to też Ryłko.Ale powiem Ci,że ja bym się bała,że mi się noga będzie wysuwać. No ale mam nadzieję,że będą idealnie pasować na Ciebie i że przetańczysz w nich całe wesele bez żadnych problemów :) dobranoc kochane,ja uciekam się myć i leżakować :) buziaki :) a wiece,że za tydzień już ma przyjść wiosna?? nie mogę się doczekać :) buziaki ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu moje gratulacje :D śliczne buciki!!! mam bardzo podobne tylko z materiału i wiekszy otwór na palce ;) ale dodatkowo kupuję drugą parę. Juz nawet jedną niedrogą mam na oku :) Ja jeszcze nie wiem jaką bieliznę wybiorę.Myslę, że na pewno będe miała pas do pończoch i prawdopodnobnie jakies stringasy ;) Jak już coś znajdę pięknistego to też się pochwalę. Miłej nocki! Buziole! p.s. widziałam pogodę na tvn, na święta zapowiadają nawet 23 stopnie :> Zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joostynka 1985 ---> raz kozie śmierć :) :P pochodze jutro po domu i spróbuje potańczyć :P Jak bedzie źle kupie awaryjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieshka82 ---> masz podobne? Ślubne? eeeee to superrrrr :P bardzo się ciesze :) W takim razie tez pomyśle o awaryjnych Ok teraz juz naprawde uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Aicha Bardzo fajne:) No ja powiem ci ze myslałam nad figami, ale jakie w koncowym efekcie bd majteczki jeszcze nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniekmm
Czesc dziewczyny:) zawsze czytam co nowego piszecie ale musze sie przyznać ze czuje sie jakbym Was podsłuchiwała hehe:P Wiecie co uwielbiam ten Wasz topik i podejście do sprawy:D mimo ze mam ślub we wrześniu... Pierwotny plan zakładał 22sierpnia wiec jestem z Wami;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×