Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

Gość Moniekmm
Aha...super ze macie tyle rzeczy juz załatwione! Ja odpowiednich butów nie znalazłam jeszcze:/ nad bielizna w sumie sie nie zastanawiałam. Tez sie tak nie możecie doczekać jak ja? Jeszcze niby tyle czasu a tu milion mysli na sekundę heh i każda inna:-D Troche Was podręcze bo moje przyjaciółki sa niestety daleko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy Moniekmm :) zaraz zmykam do promotorki,może mnie nie zjedzie :D trzymajcie kciuki :) nie mogę się doczekać soboty-będzie już cieplutko :) buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aicha Ładne butki Ja moje pewnie dostanę na pierwszą przymiarkę, ale już sobie wyszukałam butki \"awaryjne\" - które będą świetne na lato. Co do bielizny to u mnie tylko gorset wyszczuplający. Już mam \"na oku\" kilka, ale kupę dopiero tydzień przed przymiarką. Jakbym schudła, to potem bym musiała nowy kupować a to koszt 150-200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski.. nie było mnie przez wekend bo T wrócił i musiałam się nim troche nacieszyć:) No to nauki zakończone!! Świstek jest a i troche przydatnych rzeczy z nich wyniosłam... na niektóre sprawy zaczęłam patrzeć troszke inaczej i dzięki temu jakoś lepiej chyb je pojmuje.. Oczywiście nie obyło się bez kazań furiatek głoszących m.in. że tabletki anty zabijają płód.. A niby kobieta taka obeznana i oczytana w tym temacie... Szkoda gadać... Aicha- sliczne buciki!! Ja też poszukuję podobnych.. no ale troszke tańszych nie ukrywam... Ale Twoje napewno warte są swojej ceny.. w końcu Ryłko.. Ciekawe wyjście z tym zafarbowaniem po ślubie... Joostyka.. jestem pewna że już masz magisterke dopracowaną wiec bez paniki:) Te 2 tyg jeszcze ci starczą na drobne korekty.. Ja muszę oddać licencjata do końca kwietnia a co niektórzy to jeszcze temat zmieniają:) Ech jeszcze wczoraj mnie T zdenerwował.. podobno jego znajomy policjant został na służbie zaatakowany cegłą.. został uderzony kilka razy.. w ramach obrony chwycił za pałkę która została mu wybita z ręki.. więc wyciągnął broń i strzelił napastnikowi w nogę.. A teraz został postawiony przed prokuraturą za złe uzycie broni i spowodowanie uszczerbka na zdrowiu temu napastnikowi.. Grozi mu wydalenie ze służby i prawdopodobnie wypłacenie odszkodowania dla napastnika.. Ja Pierdole!! To co miał pozwolić się zakatować tą cegła?? jego obdukcja wykazała wstrząśnienie mózgu, 8 szwów na glowie, wytknięty obojczyk, stłuczone żebra... To jest dla mnie chore... Już sama nie wiem czy chce żeby T wykonywał ten zawód... To taka maa dygresja ale musiałam to komuś powiedzieć bo mamy wole takimi nowinami nie denerwować... A wracając do naszego tematu... Ja bielizny jeszcze nie szukałam no ale niedługo bede musiała się ruszyć.. Planuje kupić jakąś bardotke ładnie unoszącą biust, najlepiej całą gładką.. widziałam taką która jeszcze była wykończona od środka paskami silikonu dzieki czemu nie będzie się zsówać.. A na dół planuje jakieś ładne satynowe majtki wykońcone koronką.. Tomek takie lubi;) Uciekam wypić kawke z mamcią a potem musze sie zabrać za sprzątanie naszego przyszłego gniazdka.. Do niedawna mieszkała tam babunia z dziadkiem i nagromadzili mnustwo niepotrzebnych rzeczy, ktore już do niczego nikomu sie nie przydadzą... Ufff ale wyszedł elaborat:D Miłego dnia laseczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitek a to tak nie będzie za ciepło potem ja się taki gorset jeszcze pod suknie ubierze?? Ja też planowała sobie kupic taki ale siostra mi powiedziała ze będe "pływać" na weselu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Cześć dziewuszku i witam oczywiście nową koleżanke:) Ja wreszcie albo niestety juz powróciłam do pracy...==>nie moge sie doczekac dnia az zmienie:):) A pogoda fatalna....Nic tylko spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E! wytrzymywałam w bieliźnie wyszczuplającej nie w takich upałach już. Poza tym te gorsety nie są aż z takich grubych materiałów robione. Większość to koronka z dodatkiem z lycry. A u mnei nie ma innej możliwości, bo mam taką suknie, że muszę mieć biustonosz bez ramiączek, a jak mierzyłam same biustonosze to biust w nich maiłam do kolan, nic nie podtrzymywały. Namierzyłam się tego mnóstwo i to w samych \"dobrych salonach\". Jak zmierzyłam gorsety to była zupełnie inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
No ja w maju mam pierwszą przymiarkę i dlatego zaczynam juz poszukiwania bielizny.... Kamila Powiem ci ze dla mnie to też paranoja...Miał dać się zabić... No ale to Polska w końcu.... Nie wiem ja ostatnio jakoś często się sprzeczam z moim J.....I to w sumie o głupoty...Dobrze że chociaż szybko dochodzimy do porozumienia... Kitek Mi też się wydaje ze moze byc ci za gorąco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Witam również moniekmm :) Ciesze się że Wam się butki podobają :) jesli chodzi o sukienke to zdecydowałam się na nr 2 z małymi przeróbkami :P Kamilko p. --> no głupia sprawa z tym kolegą :( Mam nadzieje, że się wszystko jeszcze wyjaśni............... Dokłdnie tak jak napisała 8 sierpien --> No ale to Polska :( Kitek280 ---> wiem że chcesz bardzo ten gorsecik, ale naprawdę będzie ci w nim gorąco i bedziesz sie pocic :( Przemyśl to jeszcze kochana ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Boshe kobietki..... Za 2 tyg przyjeżdża na 1 dzień moją przyszła teściowa z córką i jej mężem....Na zakupy ciuchowe pod kątem ślubu... Nie wiem ale przeraża mnie to jakoś już na samą myśl to nie wiem ale leci mi dreszcz po ciele... Pewnie znowu padnie jakaś uwaga że coś jest nie tak!!!! Czy co innego jeszcze.... A świąt to już w ogóle sobie nie wyobrażam.. Eh... Dobrze że to tylko 1 dzień!!!! Dlaczego ja nie mam cudownych relacji z teściówka tylko takie jakies nijakies....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miałyście kiedyś na sobie taki wyszczuplający gorset? W zasadzie to w upały to we wszystkim jest gorąco. U mnie ramiączka do sukni (żebym miała też w biustonoszu), ani ramiączka silikonowe (które wyglądają tandetnie) nie wchodzą w grę. A nie chcę mieć biustu na brzuchu, bo tak to wygląda w biustonoszach z odpinanymi ramiączkami (o tym już pisałam wcześniej). Ja w takich pół gorsetach chodziłam podczas 40C w śródziemnomorskich klimatach i jakoś nie przypominam sobie, żeby się aż tak bardzo w tym pociła. Poza tym gorset wyszczupli co nie co, nie będą wyeksponowane "boczki" i brzuchol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszysrtkie nowe i stare sierpniowe panny młode Betatka powraca :) , Justynka bardzo mi miło ze zauważyła brak mojej obecobości oczywiście ze sie nie obraziłam :), ale o tym za chwile. najważniejsze to wszystkiego naj naj dla naszej solenizantki nawajzjiejsze bajecznego udanego wesela i życia małzeńskiego. troszek spóżnione :) Wiec musze sie usprawiedliwic z mojej nieobecności moge napisac tylko sajgon i koszmar, wszystko mi sie nałożył naraz Ale od poczatku pamiętacie moj problem z ksiedzem tak wiec rozwiązany :) juz zaklepana godzina u księdza znajomego rodziny w kościele w którym jest proboszczem. Drugi powód praca licencjacka miałam nóż na gardle i musiałam odłożyc wszystko i ja kończyć jutro wziełam wolne i jade ja oprawic jeszcze musze jutro na konsultacje do promotorki podejsc zeby mi jeden egzemplarz podpisała i oświadczenie ze to nie plagiat i do dziekanatu złożyć juz sie doczekac nie moge jak sie jej pozbede :) i trzeci powód praca praca i jeszcze raz praca juz nie wytrzymałam pewnego dnia i zrobiłam afere podczas zebrania odnosnie podziału pracy juz myslałam ze wylece ale nawet sprawa ucichła oczywiscie miałam ociecane ze zostane odciazona i grafik zniemiony tak jak maja inni na rotacje zebym nie miała takiego obciązenia dziennego ale oczywiscie co juz chyba naczelniczka sobie o obietnicy zapomniała. I to chyba na tyle bo ze sprawami zwiazanymi ze slubem to stoje w miejscu dzis chce zamówic poraz drugi zaproszenia mam nadzieje ze tym razem sie uda :) a i w sobote mam zamiar zamówic sukienke Zrezerwowaliśmy sobie nauki weekendowe niestet w Niepołpmicach to takie miasteczko koło krakowa na 18-19 kwietnia ale dzis pisałam do dominikanów otrzymałam wiadomośc zwrotna ze zaraz po połnocy musze napisac prosbe o rezerwacje, bo dzis po północy przyjmuja na 24-25 kwietnia a jest tyle chetnych ze braciszek radzi pisac odrazu po polnocy, wolałabym tych dominikanów podobno tam jest super atmosfera, jak sie nie uda to zawsze jest rezerwacja w tych Niepołomicach. A co do gorsetu bo bardzo mnie ta opcja zaciekwiła i musze sie nad nim zastanowić chyba przejde sie do jakiegos sklepiku poprzymierzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betatka :):):) miło Cię \"widzieć\", przyjmujemy tłumaczenia i wybaczamy nieobecność :) dobrze,że udało wam się załatwić wszystko z księdzem :) miłego popołudnia kobietki,ja ślęczę nad pracą :( cium 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Asiu tak slubne. Identyczny kształt. Tylko, ze zamiast kokardki jest kwiatuszek :) Ale mam wrazenie, ze moje sa wyzsze...Z moich doswiadczen wiem, ze w wysokich butach dlugo nie wytrzymam stad tez planuje zakup drugiej pary ;) Moniekmm witaj :D. Mam nadzieje, ze u nas na dluzej zagoscisz :) Im wiecej nas tym lepiej :) Kamilko to rzeczywiscie nieciekawie...Ja pewnie tez mialabym w zwiazku z tym podobne odczucia do Ciebie... Ja chyba tez ostatecznie jakies ladne majtusie kupie...Przekonalyscie mnie :P Moj to by chcial stringi i juz sie nawet powoli zaczelam do tego przekonywac...ale chyba powroce do mojego pierwotnego planu i kupie jakies ladne koronkowe :) trudno ;) KITEK280 ja to jestem bardzo ciekawa jaka bedziemy mialy pogode w pierwszy dzien sierpnia ;) betatka witaj po przerwie :) Justynka jak tam minela wizyta u promotorki? Dasz rade z ta praca! :) Milego wieczorku! Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja promotorka jak zawsze milutka :D ale pracę mam oddać za tydzień.nie wiem jak tego dokonam.jeszcze mi został cały rozdział do napisania plus wprowadzenie różnych danych które muszę najpierw znaleźć :D także jest ciekawie. Ale żeby się za bardzo nie przemęczać jutro udaję się do kina w końcu na \"Kochaj i tańcz\",może mi się nastrój poprawił i może zmobilizuję się do pisania :) żeby jeszcze pogoda była mobilizująca ehh. zmykam może coś jeszcze skrobnę,chociaż kilka stronek. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo wlasnie mialam pytac Cie o ten film :) Czekam na relacje :) Ja to jestem dzis strasznie \"padnieta\"...ide dalej odpoczywac a pozniej spac... Milej nocki Wam zycze! Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Oj dziewuszki ja wam współczuje tego pisania tych prac... Mnie to czeka za rok:/ no ale każdy student musi to przeżyc:):):) Justyna i jak tam trudne chwile w diecie minęły?? Ja od wczoraj zaczełam robić brzuszki, przysiady, skłony itp....w sumie nie zajmuje mi to dużo czasu a może da jakieś efekty:) i oczywiście nie jem dalej po 18. I daj znać jak ten film, bo my się wybieramy już na niego od premiery i jakoś dojść do kina nie możemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie doszłam do wniosku,że już mi się nie chce pisać :D co do diety... to już mam lepsze nastawienie. choć marne efekty,ale wierzę,że w końcu tłuszczyk zniknie. Też trochę ćwiczę,robię ok 50 brzuszków,jakieś tam wymachy i inne głupoty,może coś pomoże :) właśnie idę sobie poćwiczyć jeszcze przez M jak miłość :) miłego wieczorku i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieshka 82 Ja to się upałów nie spodziewam, chociaż... Moja idealna pogoda to przede wszystkim słonecznie i tak 25-30C Najważniejsze, żeby nie lało. Ale biorąc pod uwagę te anomalie, to zarówno może być 15C i b. deszczowo, albo 38C i słoneczko dające popalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniekmm
Kurcze ja tez sie martwię o pogodę. Sierpień raczej obstawiam bardzo pogodny ale moj 26września nigdy nie wiadomo. Niby zamówiłam juz pogodę ale kto wie hehe:-P nad bielizna sie nie zastanawiałam. Kobieta w salonie powiedziała zebym kupiła jakis tani stanik to mi wszyja do sukni,wiec pewnie jej posłucham a co do dołu to chyba tez zaszaleje:-D w końcu to najlepsza okazja! Bardzo bym juz chciała znaleźć jakies domki buty ale tu mnie pewnie tylko rzeszow ratuje. W ryłko faktycznie sa ładne ale u mnie niestety mają niewiele wzorów:/ A wlasnie. Zamawiacie zaproszenia z personifikacja czy same będziecie je wwypisywać? Ja w ten weekend juz musze zamówić bo taka jestem ciekawa ze dłużej nie bede zwlekać:P oczywiście wiele osób twierdzie ze to wcześnie i jeszcze czas ale ja po swojemu jak zwykle. Ho ho ale sie rozpisałam;p juz Wam daje spokój:-D Spokojnej nocki życzę i dziekuje za ciepłe przyjęcie:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w nowym dniu :) Moniek z skąd Ty jesteś? chyba niedaleko mnie mieszkasz,ja jestem z Przemyśla,a pomieszkuję sobie w Rzeszowie :) w Rzeszowie jest dużo butów Ryłko,wpadnij do nas :) miłego dnia,ja uciekam do kina,potem do biblioteki a potem będę pisać moją nieszczęsną pracę.odezwę się wieczorkiem :) papa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki trzymajcie kciuki jade dzis na uczelnie z zamiarem złożenia pracy. Jeszcze sie wczoraj do systemów informatycznych zablokowałam i cholerka nie jestem wstanie podglądna czy mi promotorka zaakceptowałą prace w systemie, a bez tego nie przyjma jej w dziekacacie. Jak i bez podpisanego przy promotorce oświadczenia o plagiacie i jednego podpisanego przez nia egzemplarza oprawionej pracy. Czyli trzymajcie kciuki zebym dzis wszystko załatwiła musze jeszcze fotki zorganizować odblokować sie, oprawic prace i najgorsze odwiedzic kase gdzie zostawie troszke pieniędzy i promotorka i dziekanat, uff ale sie rozpisałam ale może za to pozniej podejde do jakiegos sklepu za bielizna i zobacze na te gorsety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniek Ja mam zaproszenia już z personalizacja. Moje są stylizowane, wypisane gotykiem, więc dziwnie by to wyglądało, jakby całe zaproszenie było gotykiem a goście wpisanie ręcznie. Betatka Trzymam kciuki. Za moich czasów nie było aż tyle ceregieli w związki z oddaniem pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki ledwo żyje po weekendzie. My już zaczęliśmy dawać zaproszenia i w każdym domu trzeba wypić herbatkę myślałam, że po drugiej zgłupieje. Chrzestnych Piotrka mam za sobą teraz do moich trzeba się wybrać. Powodzenia z pracami ja muszę tez się wziąść za swoją. Dobra zbieram się do sklepu a później do pracy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Kobitki :) My też mamy już zaproszenia z personalizacją :) Wydają mi się ładniejsze :P Dziś mój Wojtas ma urodzinki :) Wieć bede z Wami dopiero juro :) ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiennnnkaaa
my na 8 sierpnia.sala już jest na najbliższą rodzinę i świadków-21 osób,zadatek też,suknia w trakcie szycia opłacona w połowie,samochód własny,resztę sali i suknię płacimy w sierpniu,obrączki już mamy.pozostał do kupienia alkohol,zaproszenia i naklejki na wódkę.najbardziej martwią mnie moje buty :x nie lubię szpilek i źle się w nich czuję,a jestem tak ''kobieca'' że założę wyższe,i nie daj Bóg powybijam zęby więc juz teraz powoli rozglądam się za niskimi butkami...z okolic Katowic jestem.wiec może jakas kobietka ma sprawdzone salony,gdzie można dostać inne buty do ślubu,niż szpilki na 100 metrowym obcasie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane wróciłam z kina... film cudowny... uwielbiam takie filmy o miłości,jak wychodzę z kina,to zaczynam wierzyć w taką miłość idealna, piękną i na zawsze. Wiadomo,że w życiu to różnie bywa,ale można sobie pomarzyć,że ideał jest osiągalny :) kurcze no aż chce mi się tańczyć i śpiewać hehe :) dobrze,że nie możecie tego zobaczyć ani usłyszeć :D ale film polecam bardzo :) i ten Mateusz Damięcki ahh....... :) zmykam do pracy mgr,wieczorkiem zajrzę buziak 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniekmm
Co do tych zaproszeń to faktycznie nie wyglądałyby za ciekawie ręcznie napisane. Moj Paweł sobie wymyślił ze bedzie wypisywał,ja z koleii jestem za personalizacja wiec sie okaże kto kogo przekona:-P Ja jestem z krosna, ale u nas nie ma fajnych butów ślubnych niestety. Wogole to gdzie w rzeszowie jest ryłko? Ja siedzę w pracy i umieram z nudów:/ a gdzie to jeszcze do 20tej... Apropo bielizny to pracuje w galerii i wlasnie obok mnie jest fajny sklep wiec pewnie zaraz cos pojde przymierzyc dla zabicia czasu:-) Pozdrowionka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!! :D Witaj kasiennnnkaaa Jejku jaka dziś pogoda! U mnie na przemian słońce, grad, deszcz i śnieg...Na szczęście jak wychodziłam z pracy trafiłam na słoneczko. betatka daj znać czy udało Ci się wszystko załatwić. Ja pamiętam, że u mnie też trochę tego załatwiania było... KITEK280 moja idealna pogoda jest dokładnie taka jak opisałaś :) Marcia21 dacie radę! My nawet jeszcze zaproszeń nie wybraliśmy ;) Asiu to w takim razie życzę Twojemu ukochanemu wszystkiego co najlepsze! :) Justynka wczoraj rozmawiałam z moja mamusią i też była na tym filmie...i też jej się podobał. Muszę przyznać, że kiedyś to nieprzepadałam za Damięckim...ale ostatnio \"zrobił się\" z niego niezły facet :P My raczej też będziemy drukować Nazwiska. Stwierdziłam, że na naszych zaproszeniach kiepsko by się prezentowały dopiski ręczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×