Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

a my jeszcze nawet obrączek nie zamówilismy... ehh... mam nadzieję że długo się na to nie czeka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mam zdjęć,bo to nie są obrączki firmowe,tylko przetapialiśmy swoje złoto,są to klasyczne płaskie obrączki z lekko ściętymi brzegami,z żółtego złota. spiekłam się dziś na solarce.... niby tylko na 10min poszłam,ale twarz mam całą czerwoną,najgorzej to czoło... chyba przez tydzień sobie odpuszczę :D przyszła mi waga która zamówiłam na allegro,oczywiście biorąc pod uwagę mojego pecha to nie działa dobrze,co chwile pokazuje inną masę ciała :D ale moja stara waga się naprawiła i ważę na niej 59kg :) jutro rano się zważę,bo najlepiej rano na czczo się ważyć podobno. miłego wieczorku :) 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mam zdjęć,bo to nie są obrączki firmowe,tylko przetapialiśmy swoje złoto,są to klasyczne płaskie obrączki z lekko ściętymi brzegami,z żółtego złota. spiekłam się dziś na solarce.... niby tylko na 10min poszłam,ale twarz mam całą czerwoną,najgorzej to czoło... chyba przez tydzień sobie odpuszczę :D przyszła mi waga która zamówiłam na allegro,oczywiście biorąc pod uwagę mojego pecha to nie działa dobrze,co chwile pokazuje inną masę ciała :D ale moja stara waga się naprawiła i ważę na niej 59kg :) jutro rano się zważę,bo najlepiej rano na czczo się ważyć podobno. miłego wieczorku :) 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mam zdjęć,bo to nie są obrączki firmowe,tylko przetapialiśmy swoje złoto,są to klasyczne płaskie obrączki z lekko ściętymi brzegami,z żółtego złota. spiekłam się dziś na solarce.... niby tylko na 10min poszłam,ale twarz mam całą czerwoną,najgorzej to czoło... chyba przez tydzień sobie odpuszczę :D przyszła mi waga która zamówiłam na allegro,oczywiście biorąc pod uwagę mojego pecha to nie działa dobrze,co chwile pokazuje inną masę ciała :D ale moja stara waga się naprawiła i ważę na niej 59kg :) jutro rano się zważę,bo najlepiej rano na czczo się ważyć podobno. miłego wieczorku :) 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez waze 58-59 kg :-D Oczywiscie lepiej sie wazyc rano - na puste brzucho i nago, wtedy odpada waga ciuchow i jedzenia i od razu wynik optymistyczniejszy ;-) My tez sie zasadzamy na obraczki klasyczne - z zoltego zlota, bez ozdobnikow. Doszlismy do wniosku, ze chcemy aby wygladalo jak obraczka a przy tych niektorych wspolczesnych wynalazkach tak niekoniecznie jest ;-) No i jeszcze jena wazna kwestia: takie obraczki mozna bez probleu zwiekszac i zmniejszac! A te z diamencikami itp. nie zawsze :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana masz rację z tymi obrączkami!! my od razu chcieliśmy proste obrączki,bez żadnych ozdobników. będę moją chyba przymierzać codziennie :) tak fajnie się w niej czuję :):):) co do wagi... ja mam nadzieję do ślubu ważyć 52 kg,to jest mój cel i jestem strasznie zawzięta,żeby się udało. Na razie ubyło mi ok 2-3 kg,więc myślę,że do ślubu powinnam się wyrobić ;) dziś zamówiłam sobie na necie biustonosz ślubny,mam nadzieję,że będzie pasował. pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
No Justyna... u Ciebie to pełną parą idą przygotowania:) Mi się jakoś ostatnio złagodziła dietka:/ ale zamierzam po wrócic, najgorsze jest to że trzeba byc bardzo stanowczym wobec siebie...bo wystarczy ze czlowiek sobie tydzien pofolguje iiii....wszystko moze pojsc na marne....Ja po swietach zaczne kopenhadzka... i też musze sobie wage kupic....zeby się kontrolowac:) eh...Najgorsze jest to że mój Jurek nie jest dobrym kompanem do diet... Ale ci zazdroszcze ze juz masz obraczki....my dopiero na poczatku maja bedziemy zamawiac... a zaraz po świetach zaproszenia już zamówie...I bielizne musze kupic,ale na razie nic ciekawego nie widzialam...I właśnie też rozkminiałam biżuterię którą chyba też Ty Justyna czy Kamila pokazywała--> tą Secesje Kryształowa... http://butik.bialamagia.pl/440,secesja-krysztalowa.html czy by mi nie pasowała do mojej sukienki...ale jeszcze się rozejrzę za czymś innym... Miłego wieczoru życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu tą biżuterię akurat ja wkleiłam :D Jest śliczna! Ale cena też jest niezła :( Ja dzisiaj byłam w Aparcie...stwierdziłam, że chyba rzeczywiście klasyczne obrączki będą najlepsze...Jeśli już takie weźmiemy to chciałabym w mojej mały brylancik ... A gdzie reszta koleżanek się podziewa ?????Dziewczynki dajcie znac co tam u Was ???? Miłego wieczorku! Zasiadam do oglądania tvn-u :) Buziaczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczny jest ten komplecik biżuterii... zastanawiam się nad nim. Cena nie jest taka straszna-naszyjniki np.w aparcie dopiero mają kosmiczne ceny. A tu jest cały komplecik który można jeszcze na inne okazje założyć. uciekam spać dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Agnieszka sorka nie pamietalam wlasnie kto to wrzucil na forum...Pisałam do tej kobitki maila jak dlugi jest czas realizacji to my jako sierpniowe panny mlode musimy najpozniej na poczatku czerwca.... Mi i mojej mamie bardzo sie podoba zestawik...Ja chcialam cos ze złota ale niestety po za zasiegiem....sama brasoletka ile kosztuje a jakis zestawik jeszcze tooo narazie musze sobie darowac:/ A ten tutaj to tak jak Justyna pisze nie jest az taki drogi... Buziaczki Zmykam spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Co tu taka cisza dzisiaj??? Boshe u nas jest taka okropna pogoda a ja musze wyjsc na ten ziąb.....eh... Życze wam miłego dzioneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) no u mnie leży śnieżek.... a już się tak cieszyłam na wiosnę... :( co do biżuterii to ja pewnie w okolicy maja będę się rozglądać,teraz nie mam czasu nawet pochodzić,bo muszę kończyć pisać magisterkę. dziś wracamy do Rzeszowa bo mamy poradnię,a od jutra siadam do pisania :( miłego dnia wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Ale się rozpisałyście 3 dni mnie tu nie było z powodu pracy i chyba 3 strony do przerobienia. Moge Wam wysłać swoją sukienkę na maila ale muszę cofnąć się z kilkanaście stron bo mam tylko do Agnieszki, Kamili i Betatki ewentualnie na gg lub skypa. Aicha ja też nie dostałam Twoich sukienek mój mail liwinskamarta@wp.pl My w sobotę odbieramy obrączki już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć wygrawerowane nasze imiona i datę ślubu. Zabieram się za szukanie Waszych maili mam nadzieję że żadnej z Was nie opuszczę. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wysyłam zdjęcie ale nie wszystkich maila znalazłam. Wysłałam do Lunek, Kitek, Aicha, Justynka, Aloiw, Sunflowerka, Nelka, Kamila, Agnieszka, Betatka. Jak któraś ma imię i nazwisko w mailu to niech mi wyśle na mojego adres to wyślę zdjęcie. Jak kogoś niechcący pominęłam adres to napiszcie jeszcze raz maila. Dzięki i czekam na opinię. ps zdjęcie niezbyt udane moja mama nie jest dobrym fotografem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia to czekamy na sukienke:) ja ostatnio mam jakiś zły okres.. nic mi się nie chce a praca lic. stoi w miejscu... promotor chyba mnie powiesi!! teraz siedze w akademiku i oceniam gdzie jest tańsza biżuteria.. nie chce wydawać więcej niż 100zl na to, a zarazem nie chce tandet z bazaru... wiec cierpliwie szukam:) U mnie dzis też jest chłodno i wiatr, ale na szczęscie śniegu nie widac:D Już chce wiosne!! albo lepiej jeszcze nie bo jak sie zrobi ładnie to już wogole do pracy lic. nie usiąde... Joostyna Ty jak dobrze pamiętam przetapiałaś obączki ze swojego złota.. Możesz mi powiedzieć ile musiałaś dac złota na dwie obrączki?? ten wzór co ja chce waży 10,4gr.. i teraz wiem czy mam złotnikowi dać dokładnie tyle czy bedzie potrzebował troche wiecej... Miłego dnia laski.. uciekam wycinać ściągi.. jutro koło i zero chęci do nauki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila z tego co wiem,to trochę trzeba dołożyć,najlepiej się zapytaj faceta,który będzie wam robić. My mieliśmy ponad 1gram,zrobił nam z tego 2 obrączki i nam jeszcze odrobinka złota została.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia.. Bardzo podoba mi sie gorset Twojej sukienki... Ogolnie cały efekt z welonem itd bardzo pozytywny:) wyglądasz ślicznie!! I widze że masz identyczne bolerko co ja!! Ja teraz prowadze kłutnie z mamą o koło w mojej sukni.. tłumacze jej ze krój mojej sukienki bardzo ładnie bedzie sie prezentowal w halce z paru warstw tiulu i że koło jest zbedne.. ona jednak jakoś nie umie sobie tego wyobrazić.. A Twoja suknia Marcia chyba ma koło nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się też podoba gorset,dół jak dla mnie ma za dużo falban... ale ogólnie ładnie. Bolerko też będę mieć podobne :) miłego popołudnia,ja zaraz wyruszam do Rzeszowa :( buziaki kochane ❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia21 dzięki za e-mali. Super gorsecik. Dół \"nie po mojemu\". Czegoś mu brakuje. Ja w ogóle nie przepadam za dwuczęściowymi sukienkami więc traktuj moją opinię z \"przymrużeniem oka\". To tobie ma się podobać i masz się w niej dobrze czuć. :) Ogólnie bardzo fajnie w niej wyglądasz. :) kamila.p z tego co widać na zdjęciu (Marcia21 mama zrobiła dobre zdjęcie) ta sukienka musi mieć koło, inaczej nie układała by się tak ładnie. Ja chyba się zdecyduję na taką: http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/atelier-diagonal-820.html Ciekawe czy będzie pasowała okrąglutkiej i niskiej \"pannie młodej\"? Jak myślicie kobietki? U mnie \"pogoda po psem\". Właśnie przestał padać deszcz ze śniegiem. Ale za to wiatr sobie nie żałuje i ostro hula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Nelka26 No powiem ci ze sukienka ładna....ale sama zobaczysz jak przymierzysz...Bo przeważnie jest tak że to co łądnie wygląda na fotce to na żywo nie koniecznie dobrze.... Aaaa ja chyba ciebie na NK nie mam?? Czy mam?? W Wawie cały czas pada śnieg, ale na szczęście taki co nie zostaje na ziemi bo nie ma mrozu:):) Ja już dzisiaj się lepiej czuje:) To aż inaczej człowiek funkcjonuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja cię mam. :) Zobacz. Taka w niebieskim kubraczku Monika. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki :) Marcia21 dziękuję za maila :) Przyznam szczerze, że ja też nieprzepadam za takim dołem..Ale uważam, że bardzo Ci pasuje ta suknia :) Ładnie w niej wyglądasz :) Ważne też żebyś dobrze się w niej czuła :) Ja wczoraj byłam przelotem w c.h. i rzuciły mi się w oczy białe buty... W następnym tygodniu pójdę je zmierzyć. Całkiem możliwe, że ich zakupię :) Nie są drogie a do tańca w sam raz :) Moniczko suknię musisz zmierzyć tak jak pisze Gosia...nie zawsze suknia prezetuje się tak jak na zdjęciu. Ale ogólnie muszę przyznać, że bardzo ładna i zarazem ciekawa :) My dzisiaj musimy przezyć kolejne nauki...zostanie jeszcze 6 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest zimno i pada śnieg. Jeju! już mam naprawdę dość tego zimna. W prognozach pogody mówią, że ma się ocieplać dopiero od kwietnia. Więc jeszcze 1,5 tygodnia udręki. Idę w nd do sauny się troszkę wygrzać. Marcia 21 Dzieki za maila. Mam podobne zdanie do Nelki 26. Mnie się dół tej sukni też nie podoba, za dużo falbanek, w ogóle nie podobają mi się akcenty kwiatowe (przy jakiejkolwiek sukni). Ale ile ludzi tyle opinii. To przede wszystkim Tobie ma się ta suknia podobać. Mam nadzieję, że nie będziesz na mnei zła. Ja w lipcu będę miała swoją suknię, to jak wkleję fotki, to pewnie też będzie kilka uwag krytycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
nelka26 A przepraszam....:) No ja zaczełam robić porzadki w szafach...musze pozbyc sie rzeczy w których nie chodzimy... w koncu wiosn idzie...Juz nie moge sie doczekac kiedy umyje okna bo nie moge juz na nie patrzec.... A teraz obiadek musze zaczac robic bo mój Jerzy za godzinke z pracki bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu jestem nowa ale baaaaardzo chetnie przylacze sie do mailowej wymiany zdjec sukienek, jesli pozwolicie. Podaje maila: 2000anna@web.de Przez maila chetnie podam moje namiary na nk. U nas trzeci dzien swieci sloneczko. Mam nadzieje, ze wiatr jest zachodni, to predzej czy pozniej dojdzie i do Was :-D Przed domem kwitna juz krokusy i wczoraj spacerowalismy nad jeziorem w juz wiosennych kurtkach (po drodze do meblowego: kupowanie mebli to nie mniejsze wyzwanie niz kupowanie sukni slubnej :-p ) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongran.. ale Ci zazdroszcze pogody.. teżbym sobie troche pospacerowała.. A co do mebli to też będe musiała niedługo pochodzić troche, bo po remoncie wywalamy wszystkie starocie i trzeba będzie chociaż wypoczynek na start kupic:) A ja mam dzis jakiś wisielczy humor.. Kurcze niech już troszke tego ślońca będzie.. mój T też sie nie odzywa dzisiaj bo ma mały zapierdol, a ja tek siedze sama w akademcu do doła łapie.. echh. niech juz bedzie lipiec i obrona i koniec tego cholernego Kalisza!! Ide sobie kupić czekoladke:D narazie laski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;) u nas też znowu śnieg sypie;( buu... nic się człowiekowi nie chce.. buziole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byliśmy w poradni.31 mamy spotkanie indywidualne ( muszę stworzyć wykresik ) a za miesiąc jeszcze jedno grupowe spotkanie z księdzem i kobietą i chyba koniec. właśnie mój Piotrek jadł sobie pyszną pizzę a ja musiałam się obejść smakiem i zjeść jogurcik :( mam dość tej diety ale dam radę :] miłego wieczorku,ja nie mam pojęcia co będę robić,chyba się byczyć przed tv. Buziaki 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×