Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

agnieshka82....................Agnieszka.................... ....01.08.2009 aloiw22 ........................Wioleta............................ 01.08.2009 Kitek280.......................Mariola.................. ............01.08.209 joostynka1985..............Justyna...................... ........08.08.2009 8 sierpnia 2009...............Gosia................................08.0 8.2009 dagaa...........................Dagmara................. ..........08.08.2009 Aicha_81......................Asia...................... ............09.08.2009 kamila.p........................Kamila.................. ............15.08.2009 Monika1985...................Monika..................... .........15.08.2009 Betatka........................Beata.................... ...........15.08.2009 nelka26 .......................Monika ..............................15.08.2009 Cranberry.....................Ania...................... ...........22.08.2009 Marcia21......................Marta..................... ..........29.08.2009 Eliana..........................Angela.................. .............29.08.2009 Elfik...........................Adriana................. ..............29.08.2009 czarna koala.................Kasia................................. 29.08.2009 lunek...........................Aśka.................... .............30.08.2009 Zapraszamy wszystkie nowe koleżanki do wpisywania się do naszej tabelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złożona praca teraz tylko obrona :) oczywiście bez przeszków sie nie obeszło zgubili moje zaświadczenie o zatrudnieniu - jako odbycie praktyk wiec musiałam jechac do nas do odziału (naszczeście w tej samej dzielnicy) jeszcze pani dama z dziekanatu zazyczyła sobie oprócz zaświadczenia o zatrudnieniu, zakesu moich obowiązków bo stwierdziła ze jak bedzie pisać tylko stanowisko specjalista i wydział to nie wystarczy (nie rozumiem ale cóz załatwiłam) i zebrawszy juz wszystko cała w skowronkach znów poleciałam do dziekanatu złożyłam prawie wszystko i znów problem podczas mojej dłłłuuuugiej edukacji zmieniła sie nazwa wydziału i miałam błąd na stronie tytułowej wiec musiałam jechac do pracy na drugi koniec krakowa poprawic bład rozszyc prace i wymienić jedną kartke dobrze że przynajmniej oprawa sie nie zniszczyła i po wszystkoch przejściach od godz 9 jak wyjechałam z domu o 16 wreszcie wszystko złożyłam (pewnie jak bym musiała jezdzic dzis autobusami to bym nie zdażyła) a najlepsz moja maczelniczka bo promotorka stwierdziła ze może juz za tydz w srode bedzie obrona wiec jak pow to naczelniczce podczas mojej wizyty w pracy zaczeła sie dąsać i skitowała ze w srode zastanowi sie nad urlopem ale w poniedziałek i wtorek jak bym miała obrone to nie ma mowy o wolnym więc super jak mi bedzie robic problem z urlopem w dzień obrony to pójde do dyrektorki zeby ona mi podbiła juz sie do tego posune bo ta robota mnie wkurwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitek bardzo fajne kieliszki! nawet nie wiedziałam,że takie można kupić :) my jednak zostaniemy przy tych,które dają na sali-oszczędzamy każdy grosz,poza tym kieliszki się u nas tłucze więc szkoda nam kasy :) Betatka gratulacje :) nieźle się musiałaś nabiegać. Mnie też to niedługo czeka,ale mam nadzieję,że obejdzie się bez żadnych przygód :) wiecie zaczęłam łykać Skrzypowite, bo mam strasznie słabe paznokcie i włosy mi wypadają,może coś pomoże :) miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Cześc kobietki, No betatke gratuluję złożenia pracy:):) No kitek kieliszki robią wrażenie:) U nas też zaproszenia beda odrazu z personalizcja:) Joostyna Ja na szczescie nie musze łykac żadnych tabletek na wzmocnienie paznokci włosków:) Paznokcie mi się zrobiły tak twarde i rosną sobie bardzo szybciutko ze az dziwo ze to moje- Odrodziły się po tipsach:) No nic kobiety całuję was mocno wszystkie... Aicha Wszystkiego naj dla przyszłego pana Męża:) Zmykam pod prysznic bo padam, :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też kieliszki się tłucze, ale tylko te od szampana. Te od wódki (w naszym przypadku wody) zostaną na pamiątkę. Ja biorę od niedawna Capivit piękne włosy i piję herbatkę z pokrzywy. Od tej niedoczynności tarczycy to włosy zrobiły mi się suche i cienkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sci6237
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sci6237
cześć dziewczynki:) przepraszam, że się tak wtrącę. od samego początku śledzę Wasze forum, bo też planowałam wyjść za mąż w sierpniu,a dokładniej 15go (zawsze marzyłam o tej dacie), ale niestety, nie znalazłam sali i pozostał mi 3 października, ale tez sie bardzo cieszę:). widzę , że bardzo szybko postępują Wasze przygotowania! ja jak dotychczas mam tylko salę, a resztę zacznę dopiero załatwiać począwszy od świąt... pozdrawiam Was moje drogie:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki Moje :) No prosze jesteśmy obserwowane :D :P Agnieshka82 i 8 sierpnia --> dziękuje za życzenia :* Miłego Dnia Wam Wszystkim Życzę :) ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski u Was też zima????? jejku ja nie chcę śniegu :(:(:(:(:( zmykam na śniadanko,do sklepu i do pisania :( miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj i to jaka zima ja juz z mojej wioski nie mogłam sie wydostać (wyciagali jakiegos sasiada z rowu), a jak sie juz wydostałam to wcale nie było lepiej. trase która codziennie robie w 20-25 min dzis tylko 1,5 h :) a i Justynka weź sie do tego pisania zebyś mgła odetchnąc tak jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w szoku U nie biało, 0C, tyle dobrze ze słoneczko świeci. Ale co z tego, jak zimno. Dla mnei to jakaś masakra:( Zdecydowanie wolę lato, choćby było 40C. A miałam dziś iść na basen, ale musi poczekać na cieplejsze czasy. Mam problemy z zatokami i zimą basen u mnei niewskazany. Ból zatok nie jest przyjemny. Pozdrawiam i życzę Wam udanego dnia, mimo tej niemającej końca zimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas znow wyszlo sloneczko ale wczoraj bylo parszywie - padal snieg i przerazliwie wialo :-o Sluchajcie, chcialabym sie Was poradzic. Marzy mi nam sie pewna sala. Jeszcze nie mamy 100% pewnosci, czy ja dostaniemy w tym terminie w ktorym chcemy (zaproponowano nam 12.8 ale ja nie chce miec pierwszego dnia pozycia malzenskiego 13. :-( ;-) ) ale strasznie sie na ta sala marzy. Czekamy na propozycje innej daty i ostateczna cene ale na razie nie mamy zadnej odpowiedzi :-o Przechodze jednak do mojego pytania: zastanawiammy sie czy (i jesli tak to jak) przystroic te sale. Na pewno chcialabym wstawic swieczki do kominka (w kominku nie wolno palic). W ramach wynajmu sali stoja kwiaty na stolach. Wiecej nic. Sala sama w sobie jest jednak baaaaaardzo dekoracyjna. Chcialabym abyscie popatrzyly na nia i mi powiedzialy, czy i co moznaby z nia ewentualnie zrobic aby wyszlo szykownie. Przesle zdjecia na maile tym, ktorych adresy mam. Na komentrarze czekam na forum. Jesli ktoras jeszcze zechcialyby mi poradzic, to prosze o kontakt na 2000anna@web.de Bede wdzieczna za Wasze zdanie! Wy jestescie ode mnie bardziej zaawansowane i macie wiecej pojecia! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. :) Wielki Brat nas obserwuje :P więc bądżmy grzeczne. :P Aicha Wszystkiego naj dla przyszłego pana Męża. Spóżnione ae szczere. :) betatke gratuluję złożenia pracy, nareszcie masz już to za sobą. Ale wycieczkę miałaś dobrą :P KITEK280 kieliszki super. Sama zastanawiałam się na kupnem takich. Ale decyzja jeszcze nie zapadła. Spróbuję parę takich \"pierdół\" kupić po świętach, bo na razie cierpię brak czasu. Sprawozdania, bilanse..........i tak w kółko. :( Z gorsetem niezły pomysł. Muszę to sprawdzić, ale też po świętach. U mnie zima za oknem w pełni. Właśnie pada śnieg. Jak ja nie cierpię zimy. :( Chcę już słońca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam emaile :-) Nie wiedzialam, czy zyczycie sobie zbiorowy email, wiec sie troche naklikalam ale za to poszlo do kazdej z osobna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Sala jest z duzym balkonem (na ktorym mozna ustawic parasole) plus z taka mala, jak to nazwac, jakby alkowa, taka wypustka - jakby zamurowanym balkonikiem, z widokiem na ladny mostek (widac ja na jednym ze zdjec). Stoly oczywiscie beda inaczej ustawione. Gosci mamy bardzo malo - tylko najblizsza rodzina. W jednej czesci sali beda stoly, w drugiej wolne miesce do tanczenia. Licze na Wasze wsparcie, bo ja mam juz w glowie chaos ;-) Co o tym wszystkim myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana... rzeczywiście sala jest sama w sobie strojna i myśle że ustrojenie stołów ładnymi kompozycjami z żywych kawiatów wystarczy.. napewno bym nic nie wieszala na sufit bo jest bardzo ładny.. jakby co to można do żyrandoli doczepić takie zwisające kule kwiatowe... w kolorystyce to bazowałabym na kolorach bordo, zieleń i biel...inne kolory chyba by tam jakoś nie pasowały... na balkonie można by było barierki przyozdobić podobnymi kwiatami jak na stołach.. ale ogolnie nie przesadzałabym z przozdabianiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane... zgrzeszyłam... zjadłam 2 kawałeczki ptasiego mleczka.... ale mówię wam,nie mogłam się powstrzymać........... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, Twoj mail do mnie nie dotarl :-( Mozesz go puscic jeszcze raz? kamila - dzieki za Twoja opinie. Sama tez najchetniej niczego bym nie dodawala ale jednak chcialoby sie troche wiecej zywych kwiatkow, niz tylko na stolach... - sama nie wiem. Moze jeszcze cos na polke przystawic? Najwazniejsze teraz to dostac te sale i termin :-) Troche sie tym martwie. Moj facet jest jednak najlepszej mysli (jak to on) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doszlo :-( Ale znalazlam blad - mialam przeciazona skrzynke :-( Wyrzucilam kupe rzeczy i teraz moge dostac maile do 1 MB wlacznie :-) Powtorz jesli mozesz a z cala pewnoscia tym razem dojdzie :-D Przepraszam za zamieszanie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech laski pisze do Was po poczytałam sobie troche inne tematy na forum i na jednym wyczytałam że welony z lamówka są tandetne i przydatne na impreze w remizie... A kurcze ja własnie mam z lamówka i wydawało mi się że on własnie ładnie stroi mi tył sukni ( która z tyłu jest skormna, bez trenu).. kurcze dałam za niego 150zl i teraz sama nie wiem.. jutro wyśle wam fotke na której mam go ubranego do sukni i same oceńcie no i pomórzcie koleżaneczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniekmm
Kamila nie zwracaj uwagi na to co piszą inni wazne ze Tobie sie podoba,bo to przeciez Twój dzien:-) mnie tez sie strasznie podobają takie welony,ale niestety do mojej sukienki taki nie pasował,wiec musial dobrać inny. Twój jest prześliczny i według mnie naprawdę nie ma sensu rezygnować z tego co Ci sie podoba a zarazem tak ladnie wygląda:-* To juz Twoja decyzja prosze Pani:-P ja znikam spać, bo rano do pracy. Pozdrówka Dziewczynki:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila.p Mnie też się takie welony podobają. Te niezakończone niczym wygadają jak firanka. Nie przejmuj się tym co wypisują na jakichś tam forach. To Twój dzień i rób tak jak Tobie odpowiada. Ja kiedyś wyczytała że: suknia bez ramiączek z gorsetową górą jest wieśniacka, bolerko i rękawiczki są tandetne i jeszcze wiele innych tego typu inf. Gdyby człowiek się tym miał przejmować to by do ślubu szedł w jeansach i koszulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko Twoj welon wygląda ekstra!!! Nie przejmuj się opiniami innych...Jakbym miała słuchać tego co ludzie piszą to bym chyba oszalała :) Najważniejsze jest to, że Tobie się podoba! I pasuje do sukni! :D KITEK280 ja mam mieć prawdopodobnie niezakończony niczym :P Taki właśnie najbardziej pasuje do mojej sukni...i mi się podoba :P I wcale nie przejełam się Twoją opinią. Ile ludzi tyle gustów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×