Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

Witam nowe koleżanki! :) Mala-Miss też wychodzę za mąż 1-go sierpnia! :D Ja jeszcze nie wiem jaki będzie łączny koszt...nie przeliczaliśmy :P A wesele do 100 osób...Wszystko zależy od tego ile osób potwierdzi przybycie... My zespołu nie mamy. U nas gra Dj :) Dodatkowo doliczamy 3 osoby: DJ, kamerzystę i fotografa. Monia ja też dopiero ostatnio zaczęłam brać siebie i mojego narzeczonego pod uwagę :P U nas zamiast kwiatów będą zabawki :) A ja od wczoraj idę na solarium i dotrzeć nie mogę :P Może jutro mi się uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina1984
Zapomniałam dodać, że w piątek otrzymaliśmy nasze obrączki :) Zamawialiśmy u jubilera przez internet, przymierzyłam i leży jak ulał :D Są prześliczne :0 połączenie białego złota z żółtym :) i mamy grawer : na mojej jest imię Narzeczonego i data ślubu, u R. moje imię i data ślubu :) fajnie tak było sobie przymierzyć ;) najchętniej to bym jej w ogóle nie zdejmowała :D no i oczywiście do ślubu już jej przymierzać nie będę, bo to ponoć pecha przynosi ;) zatem czekają na nas do ślubu schowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też słyszałam,że nie należy przymierzać obrączek,ale i tak ciągle to robię!!! :) nie mogę się powstrzymać. u nas z zespołem będzie ok 90 osób,koszt podliczając już wszystko to ok 25tys. :(:(:( jeden dzień a tyle kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina1984
To prawda Joostynka :( mnóstwo kasy, ale to właśnie jeden JEDYNY dzień w naszym życiu :) tyle przygotowań, a to tak szybko minie ;) a ja się ciągle stresuję, że praktycznie został juz tylko lipiec, a jeszcze nie wszystko dopracowane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już myślałam, że tylko ja taka zestersowana jestem, a tu proszę Wy też się nie oszczędzacie:) My do listy gości doliczyliśmy kamerzyste i 3-os. zespół, czyli po kolejne 170 zł od osoby na jeden dzień. Ciągle się zastanawiam ile księdzu do koperty dać i chyba za waszą radą dam w przyszły poniedziałek jak będziemy protokół spisywać. Ubrań jeszcze nie mamy ale za to jestem bardzo zadowolona bo zamówiłam sobie piękny welon z mereżka i cyrkoniami, boski, taki delikatniusi, jak tylko ktoś przychodzi to się chwalę i przymierzam:) Obrączki też mamy Z grawerem ale chcieliśmy same imiona, a co do pierwszego tańca to będzie porażka bo my jakoś tak nie umiemy ze sobą tańczyć, ale za to z innymi wychodzi nam świetnie, a piosenke mamy z Kayah i Kiljański \"prócz Ciebie nic\" przynajmniej nie jest smętna:) mój przyszły mąż wybierał więc niech ma:) pozdrawiam i miłego wieczorku życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, dziewczyny, że cieszycie się przygotowaniami. ja wszystko odwołałam, ale czuje się z tym całkiem nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina1984
wow, Moon jak to odwołałaś??? tzn ja swego czasu też miałam Narzeczonego i też byłam bliska ślubu i zerwałam... ale to było dawno temu. teraz jestem mega szczęśliwa :) ale zestresowana :D My na pierwszy taniec wybraliśmy piosenkę Karoliny Kozak " razem zestarzejmy się " i to będzie typowy przytulani c, ponieważ mój R. nie umie tańczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ina, to znaczy on zapytał mnie czy będzie ślub - tak czy nie - powiedziałam, że nie będzie. Zawsze mieliśmy problem z dogadaniem się a im bliżej ślubu tym gorzej było, to nie miało sensu, ciągnięcie tego i taka jest cała historia. Odwołał on, nawet nie chciał rozmawiać o tym wszystkim. Dopiero jak jest już za późno nagle chce znów spotkań i rozmowy, jaasne:P bardzo długo się wahałam i zmieniałam często decyzję, ale myślę, że nie będę jej żałować. Powodzenia wszystkim na tym topicu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina1984
Moon, nie ma co sie męczyć, więc podjęłaś dobrą decyzję i nie będziesz jej żałować, tak uważam :) bo sama nie żałuję swojej decyzji sprzed kilku lat, dzięki temu mam teraz R. :) jak sobie pomyślę, że mogłabym spędzić resztę życia z tamtym mężczyzną to mi ciarki po plecach przechodzą :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moon to przykre,że założycielka naszego topiku już się nie cieszy ślubem... ale skoro czujesz się z tym dobrze,to widocznie tak miało być i postąpiłaś słusznie. Powodzenia życzę. rozglądam się za winietkami,ale jeszcze nie zamawiam,bo nie mam pełnej listy gości i nie znam nazwisk wszystkich osób towarzyszących. miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a wiecie ze nieraz miałam napisac co sie dzieje z założycielka topiku a mnie razśc raz smutek okazało sie ze syn znajomych (9 lat) ma raka kości wyszło przez przypadek az ciarki przechodza a ze szczesliwych rzeczy to bylismy wczoraj u jubilera z naszym złotem obraczki maja byc za dwa tygodnie is odrazu powiedział ze złota zostanie (daliśmy jeszcze jakieś szcezpki łańcuszków itd.) w piatek odebralismy zaswiadczenie o bierzomowaniu tak wiec w tym tyg musimy isc spisac protokół i licencje bo mój proboszcz odchodzi z parafi a z nim naprawde wszystko sie da załatwic a i stwierdziliśmy ze kupujemy łóżko do sypialni z tej serii co meble i cholera nie zmieści sie brakuje ok 10 cm pokuju a co do koszmarów to jeszcze nei mam, ale w pracu w tym tyg juz dwa razy naczelniczka mi pow ze dobrze by było jak bym była juz po slubei i głupim zartem czy nie da sie go przyspieszyc w takich momentach mysle ze dobrze byłoby odrazu w ciazy byc i złożyc jej l4 jak jej nie pasuje ze rozkojazona jestm zamiast 250% norym robie 200% i tu ja boli prawda taka ze na ten tydzien miałam wypisane l4 ale go nie złozyłam a ona o nim wiedziała i chodziła koło mnie jak koło jaka zebym nie złożyłą bo znowu były by tyły i sobote by musiała spedzic w robocie, ale pindy nie trawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!! widze że wiele nowych \"duszyczek\" doszło:) witam serdecznie!! Troche zaniedbałam forum w ostatnich tygodniachza co przepraszam!!! Pisze żeby przypomnieć wam kochane że w środe zamawiam u was trzymanie kciuków na szczęście!! Mam nadzieje ze ta obrona to naprawde tylko formalność.. Stresa mam jak cholera a jeszcze nic porządnie nie umiem:/ Co do przygotowań slubnych to pochwale się, że już mam protokół spisany, dziś były pierwsze zapowiedzi.. Zaproszenia już też zamówiłam i powinny dojść do wtorku..więc po obronie zabieramy się ostro na roznoszenie.. Z kucharką już mam ustalone wszystkie dania i liste towaru też już od niej dostałam więc teraz tylko trzeba za promocjami na cukier się rozglądać:D Umówiłam sie już też na farbowanie i próbną fryzurke u mojej fryzjerki.. kosmetyczka już też zaklepana... Niedawno dowiedzieliśmy się jeszcze że tydzień po naszym slubie idziemy na ślub kuzyna T... i znowu kasa pójdzie.. Tom się śmieje że damy im jaki nie trafiony prezent co dostaniemy:D Ide teraz się zrelaksować w wannie bo cały wekend była u mnie siorka z moim słodziachnym siostrzeńcem... On naprawde jest kochany i słodki ale mnie chyba jeszcze brakuje takiej matczynej cierpliwości;) wiec dał mi troche w kość... MIłego wieczorku kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie znowu odmówiły 2 osoby. Już ci goście doprowadzają mnei do obłędu. Jak tak dalej pójdzie to wesele będzie na 40 osób. A\'propos gości - przewidujemy 50 gości, 7 osób obsługi \"technicznej\" (dj, 2 kamerzystów, fotograf i 2 koordynatorów), płacimy za nich połowę, czyli około 75zł. Piosenka na 1 taniec wybrana już od b. dawna, podobnie jak układ walca angielskiego. Piosenka to:\"Lady Lay Dawn\" John conlee Bukiet: od dawna zamówiony, ciemnoróżowe cantedeski. Koszmary to mam ciągle. Ostatnio przedwczoraj. Zamówiłam ostatnio balony i bańki mydlane torciki dal dzieci w markecieweselnym. 150 balonów i 16 baniek i 150zł na pierdołki poszło, a to jeszcze nie koniec. Ostatnio przyszły mi laki na świeczki (będą na świeczkach jako ozdoby, bo laki były też przy zaproszeniu). Z takich duperelek to jeszcze nam dużoo zostało( podziękowania dla gości, świeczki, serwetki, wstążeczki itp.itd.). Zaś w piątek coś zamówię. W kościele wszystkie dokumenty już mamy złożone. Teraz na 2 tyg. przed mamy przyjść omówić szczegóły. Umyśliło mi się, że będziemy czytać czytania i ksiądz się zgodził. Ciekawe co powie na ta, że chcemy sami mówić przysięgę. Tak, wylegiwało się na plaży bułgarskiej, a teraz trza się sprężać z przygotowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dziewczyny trochę szperałam po necie na temat kwiatów,i te o których piszecie-cantedeskii czy też kalie,wszyscy piszą,że są to kwiaty pogrzebowe i że na ślub się nie nadają... ja z pewnością ich nie wezmę,a co wezmę to jeszcze nie wiem,w połowie lipca idę wybierać.\\ miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina1984
Hmmm a ja chcę połączenie róż z kaliami ;) w sumie bukiet mam już wybrany w kwiaciarni :) ajjj i znowu poniedziałek, znowu 5 dni pracy :P Pozdrawiam Was dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co... wczoraj się dowiedziałam,że jedna para nie przyjdzie na nasze wesele... bo niby mają ślub cywilny brata,szkoda,że się dowiedzieli miesiąc przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w poniedziałkowy ranek z zajebiaszczą pogodą! Ta pogoda mnie dobija, masakra! jak w marcu normalnie.. Jeszcze chyba nigdy nie było tak pod koniec czerwca jak jest teraz! Brrr. Justynka ja też uważam że kalie nadają się wyłacznie na pogrzeb ;) i nawet jesli ich kolor jest inny niż biały to i tak ich zapach, tak jak lilii kojarzy mi się tylko i wyłącznie z zapachem smutku... ja wybrałam róże, prawdopodobnie bordo i białe dodatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moon, smutne to trochę, że nie bierzesz z nami udziału w przygotowaniach :( ale z drugiej strony wyjść za mąż po to tylko, żeby zrobić wesele i męczyć się całe życie i być nieszczęśliwą to lepiej przerwać w trakcie i mieć swięty spokój. Szczególnie, że piszesz, że nawet jesteś z tego powodu zadowolona :) Trzymam kciuki za Ciebie :) A napisz do jakiego momentu w przygotowaniach doszłaś... I jak goście zareagowali na taką decyzję? Ja byłam na przyjęciu weselnym, gdzie ślub się nie odbył.. Najpierw ten bankiet przypominał stypę, póżniej towarzystwo się rozkręciło i balecik był przedni, ale to i tak ma się niesmak lekki po takim cyrku.. Jedynie kacyk był większy, bo trzeba było mamuskę panny młodej rozweselać ;) Powodem tamtego nieudanego ślubu było niezdecydowanie ze strony pana młodego i pół godziny przed ślubem się rozmyślił... Sytuacja była o tyle niezręczna, bo wszyscy gościu juz stali pod USC odpicowani, z naręczami kwiatóew a tu nic ;) Para ma już dzidziusia i od dawno już mieszkają razem. Panienka wybaczyła i zrozumiała, że pan młody to cipa i mieszkają nadal tworząc sielankę rodzinna... Ja sobie nie wyobrażam, jakby mój narzeczony pół godziny przed ślubem mówi mi, że nie jest gotowy... Byłaby zbrodnia w afekcie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina1984
haha dobre z tym Panem Młodym uciekającym sprzed ołtarza :D no ja z takim bym już nie była :P co do bukietu, to u mnie będzie bordowo-ecru :) a czym dziewczynki wybieracie się do ślubu? limuzyna, dorożka... ? my jedziemy zwykłym Audi A6, kiedyś marzyła mi się limuzyna, ale jakoś mi się odechciało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ina ja nienawidzę limuzyn typu lincoln... dla mnie to straszna wiocha :P My pojedziemy Hondą, oczywiście czarną, bo ja mam fioła na punkcie czarnych samochodów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina1984
Ale mi się nic nie chce.. spokój w pracy, za oknem leje... położyłabym się spać najchętniej. Ta pogoda mnie dobija :/ dzisiaj rano słyszałam, że ponoć nieciekawy ma być lipiec z pogodą, pierwsza połowa sierpnia ma być upalna, a potem znowu zimno... ciekawe jak to będzie :/ myślałam, że się do wesela opalę "naturalnie", ale chyba do końca skazana będę na solarkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej z opalaniem to nie ma szans ;) Solarka i nic więcej... Ja się wybieram na solarium od paru ładnych tygodni i jakoś nie mogę tam dotrzeć. Jak tylko wybije 16:00 to myśle o jednym, żeby jak najszybciej być w domu, nie w głowie mi wtedy solaria, a jak juz dotrę do domu to ciężko mi się zwlec i wyjść gdziekolwiek :) taki się leniuch zrobiłam na starość :) Mówisz, że do połowy sierpnia bedzie ładnie... hmmm, jakby tak było to ja 15 sierpnia mogę się na pogode nie załapać, bo 15 to już jakby druga połowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina1984
No tak, powinnaś się zmieścić w tej lepszej połowie :D tylko czy tak będzie ? :P wcześniej wyczytałam, że cały sierpień ma być suchy i upalny... ale też czerwiec i lipiec miał być ciepły, zatem... nie ma co tej pogodzie tak wierzyć ;) ja jestem już tak opalona, że więcej mi nie trzeba, ale muszę to jakoś utrzymać :P więc raz w tygodniu mam zamiar się jeszcze smażyć ;) mój R. za to jest bladziutki, biedak nie ma się gdzie opalić, a solarka odpada, bo On nie z takich co korzystają z solarki :D muszę dziś wieczorkiem zamówić księgę gości i jakieś naklejki na butelki :) Na szczęście mam cudowną Świadkową, która zna się na rzeczy i w większości z dekoracjami mnie wyręczy :D to chcoiaż tyle mam z głowy ;) no i już mi panieński kombinuje, wszystkie kumpele dookoła wiedzą co i jak, tylko ja biedna sierotka nic nie wiem :D no ale ma być suprajs, więc rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jedziemy do ślubu czarnym (lub ciemny granat) mercedesem :) jakby mi facet z przed ołtarza uciekł to bym zabiła chyba... :D współczuję wam dziewczyny siedzenia w pracy,ja póki co się obijam w domku :) może się dziś rozejrzymy za wódeczką. A Wy już macie?? miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina1984
No my wódeczki jeszcze nie mamy :( wstępnie tylko obliczyliśmy ile nam będzie potrzeba,ale ta ilość co chwila się zmienia... ostatnio rodzice mnie pytali kiedy alkohol zamierzamy zamawiać, bo to już w sumie czas się tym zająć ;) no i kwestia tego, jaka to będzie wódka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina1984
Aaaa gdzieś tam kiedyś w naszym wątku czytałam, że się wymieniałyście adresami mailowymi, ale już mi się nie chce szukać... a z chęcią bym Was poznała :) jeśli macie ochotę to to mój mail : inuska84@wp.pl, wymienimy się numerami na n-k :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kwiatów to cantedeski i róże to najpopularniejsze kwiaty na ślub. W zeszłym roku na 5 ślubów tylko 2 panny miały róże, a 3 cantedeski. Mnie się b. podobają, i nie kojarzą mi się pogrzebowo. Pogoda też mnie dobija. Już 5 dzień leje. Pranie nie chce schnąc, trzeba w piecu palić. U mnie dziś rano było 11C. Ja tez czytałam, ze czerwiec miał być najgorętszym miesiącem lata. I jakoś się to nie sprawdziło. Nie myślę o pogodzie na sierpień. Co do autka : czarny citroen retro, a potem przesiadka do bryczki i na dziedziniec zamku wjedziemy sobie innym pojazdem. A ja jestem opalona naturalni:). Teraz tylko ze 2-3 razy do solarium na 5mnutek żeby podtrzymać efekt:) Ina1984 Moje namiary na NK http://nasza-klasa.pl/card/2423390/d9e4e03e9e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina1984
Wow Kitek zazdroszczę tej naturalnej opalenizny :) super wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
Moon - jako załozycielka topiku,masz nakaz odzywania sie do nas !!! Joostynka - hahaha mi wczoraj jedna znajoma zadzwoniła,ze wlasnie otrzymala zaproszenie na bliskiego kuzyna slub,i nie wie czy dostanie 2 tyg wolnego 1 taki bliski,ze dowiedziala sie na miesiac przed ! Kitku - akurat twoje kwiatki to pamietam,bo ich szukalam na necie,nie wiedzialam jak owakie kwiaty wygladaja ! Kiedys jesli moglabym sie odezwac na maila to chcialabym o cos zapytac.... mi tez sie wykruszaja goscie ! jedna kolezanka(mega zazdrosna od zawsze o cos tam)zaproszona byc musiala bo to partnerka najlepszego kumpla mojego K.nagle...niby pomylila daty slubu i 30 wyjezdza do anglii na msc ! hahaha pozdrawiam was kochane dziewczeta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×