Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

hej hej:) my lecimy 3 dni po ślubie na 2 tygodnie na Kretę.. mamy już nasze obrączki hi hi:) ale fajnie wyglądają na palcu, my też mamy datę i imiona wygrawerowane..i pogoda też do bani buu... ale misior mnie dziś do kina zabiera:) mi8łego weekendu dziewczynki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech wawa niestety dziś też pogrążona w deszczu:/ A ja już po szkole...Po dwóch egzaminach...Z czego jeden zaliczyłam juz na 5:) I wreszcie te ćwiczenia z karnego zaliczyłam-sukces...Teraz czekam na wyniki z dwóc egz. Jutro musze jeszcze napisać zaliczenie z angielskiego iiii za 2 tyg. nie szczęsne finansowe.... Co do ślubu....To dzwoniła pani powiedzieć że są już obrączki:) I że wszyszły za całe 750zł.... Ja się martwie, bo nie mam nic na ślub siostry...ani sukienki, butów...A mialam jeszcze jechać do fryzjera do oc...to mi egz. przełożyli i musze w wawie szukać jakiegoś takiego żeby mi zrobiła balejaż, ale nie za 250zł...:/ Gratuluję zakupów.... Buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielę :) pogoda u mnie nadal beznadziejna,chociaż trochę się rozpogadza,może później będzie ładnie,bo chcemy sobie pojechać w jakiś plener testować kamerę ;) a popołudniu idziemy z 3 zaproszeniami (do jednego domu),jutro kolejne 3 i koniec :) trochę to trwało,ale jakoś nam się nie chciało tego roznosić. No ale już jutro powinno być z głowy. pisałam wam kiedyś,że moja siostra pojechała do dietetyka. Więc minęło 3 tygodnie diety,a ona już schudła ok 5kg. Dokładnie ją zważą jak pojedzie końcem czerwca znowu do nich,to pewnie już z 7kg będzie lżejsza. A najlepsze jest to,że ta dieta nie jest wcale rygorystyczna,da się ją przeżyć bez problemów. Będę ją stosować po ślubie a przed wyjazdem w podróż,może ze 3kg mi się uda zrzucić w 3tygodnie :) to tyle na dziś,uciekam myć główkę i w końcu się ubrać,bo dalej siedzę w piżamce :) miłego dnia buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) 🌼 U nas też się wypogadza...wyszło słoneczko, ale niestety dosyć mocno wieje. My niedługo wyjeżdżamy. Długi weekend minął jak zwykle bardzo szybko :( No cóż szkoda, że wszystko co dobre szybko się kończy! Miłej niedzieli Wam życzę! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kobietki. :) Nie pisałam długo, bo nie było o czym. :( Przygotowania do ślubu stały w miejscu. Teraz się troszkę ruszyło. Miałam cztery dni wolnego więc trochę ruszyliśmy z nie którymi sprawami do przodu. Rozdaliśmy jeszcze parę zaproszeń na wyjeżdzie (to jeszcze nie wszystkie, bo parę osób nam odmówiło więc na ich miejsce zapraszamy następnych). Byliśmy na zakupach. Ale kupiliśmy tylko prezenty dla rodziców chrzestnych i świadków. Naszym rodzicom dopiero zaczynamy kompletować jakiś zestaw, typu \"coś dla ciała i ducha\" :). Sukienki na poprawiny jeszcze nie mam. Nic mi się nie podoba, a jak już znajdę coś fajnego to rozmiar nie ten :(. Ślubna kreacja \"się szyje\". Byłam na przymiarce. Ale jeszcze nie ma co fotografować. Dopiero zszyła kliny i ustalałyśmy szczegóły. Następna przymiarka za miesiąc. Może w tedy będzie co pokazać. :) Mój Ł \"tylko\" oglądał garnitury. Mierzył jeden, ale jakoś mi kolor nie pasował. Chcieliśmy czarny lub ewentualnie grafit, a ten był jakiś z szarym połyskiem. W reszcie miejsc, które odwiedziliśmy nic mu się nie podobało. Poza tym stwierdził, że jeszcze ma czas. Chce pojechać do Radomia. Uparł się i już. Czuję, że będę mieć z nim takie przeboje jak mongrana ze swoim. :P Uparty gatunek. :P Też bym chciała gdzieś pojechać w podróż poślubną za granice. Ale tylko na tydzień, bo niedostane więcej urlopu. Jeszcze nie bardzo wiemy gdzie ruszyć. Nie mamy paszportów, więc zostaje nam opcja \"na dowód\". Patrzyłam wycieczki last minute lub masakra cenowa w rainbowtours. Grecja jest cenowo atrakcyjna. Sprawa do przemyślenia. :) Ale się rozpisałam. :) mongrana sto lat, sto lat. Spóżnione ale szczere. :) A studentką gratuluję i życzę pomyślnego zdania reszty egzaminów. Kitek - mam nadzieję, że masz lepszą pogodę niż my w Polsce :) Miłego leniuchowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:):):) w końcu ładna pogoda :) wstyd się przyznać,ale dopiero wstałam ;) dziś planuję wyjście na solarium,a popołudniu idziemy z ostatnimi trzema zaproszeniami :):):) nareszcie koniec tego jeżdżenia. w tym tygodniu na 99% będzie już do odebrania moja suknia. muszę wam powiedzieć,że już się zaczynam tym wszystkim stresować.Chyba zacznę łykać melisę. co do wyjazdu,to się najprawdopodobniej zdecydujemy na 2 tygodnie all Inclusive na Kretę :) już się rozglądam za strojem kąpielowym :):):) miłego i pogodnego dnia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 No i po weekendzie .................. Ale zleciało :) dagusia--> zazdroszcze Krety :P Kitek --> a tobie długiego weekendu w Bułgarii :P Ja nie wiem co to bedzie z tą naszą podróżą poślubną :( Ceny jeszcze kosmiczne a szefo mojego W. kręci nosem jak W. wspomina o urlopie :( Gosia --> gratuluję kolejnych egzaminów do przodu :) Ja mam coraz czarniejszą wizję tej mojej mgr :/ ❤️ 09.08.09 ❤️ Jeszcze 55 dni :D i będę ŻONĄ mojego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale się dziewczyny rozpisałyscie Pierwszw Aniu wszystkiego naj naj najlepszego (niestety tez spóźnione) no i kazdej koleance gratuluje zaliczen i egzaminów a u mnie zaczelismy rozdawac zaproszenia w kazdym domu inaczej u jednej mojej ciotki był koszmar czepiała sie kazdego słowa jak powiedziłam ze musimy jechac jeszcze do kuzyna i bedziemy sie zbierac z podniesionym głosem z pretensjami spytała mnie co to znaczy musimy jak ona sie ma czuc jak musieliśmy do niej przyjechac itd no masakra my bedziemy miec wygrawerowane imiona i date tez lecimy na krete dokładnie 26.08 z all i płacimy za dwie osoby 6500 dzwoniła do mnie pani z salonu na 11 lipca mam umówiona przymiarke musze cos kg do tej pory zrzucic bo bedzie masakra a i w piatek kamień nam w szybe poleciał oczywiście pekła , w sobote przerysowalismy cały prawy bok auta o betonowy słupek (facet nam droge zajechał) a wczoraj zaparkowaliśmy na wystawionych wielkich pineskach i cztery opony nowe poszły kurde dałam 800zł dopiero co, szlag mnie trafia z tym moim autem a w srode wystawiłam go na sprzedarz na otomoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana---> na NK składam życzenia ale na forum nie, więc szybciutko nadrabiam :) STO LAT STO LAT STO LAT 🌼 :) Beatka--> bardzo dużo płacicie za tą Kretę :) ale widocznie bedziecie mieć jeszcze lepsze warunki :) U nas w biurze Kreta na 2 tygodnie oczywiście opcja \"all\", wylot 12 sierpnia 4999zł Ja chciałabym zmieścić się w 4500zł za parę więc jeszcze czekam :P A swoją drogą 11 lipca CUDOWNA DATA :D Jeśli chodzi o obrączki to też będziemy mieć imiona i datę :) I tak jak Agniesia i Justynka mamy czarne butki dla Pana Młodego do grafitowego gangola :P MILEGO DZIONKA LASECZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do cen Krety,to u nas podobnie jak u betatki za 2 osoby na 14 dni wyszłoby nam ok 6200zl. ale czekamy na last minute,może będzie cos taniej :) chyba pojedziemy z biura Orbis Travel. wcinam właśnie obiadek a potem zaproszenia.......... milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nareszczie bede miała najprawdopodobniej w srode necika spowrotem w domuk (nie ma kto kabli przeciągnac przez dach na druga strone) i bede mogła wiecej czasu spedzac na forum bo w pracy mamy monitorowane kazde wejscie i czas a od jakiegos czasu kafeteria jest strona blokowana i wchodze przsez proxy juz sie doczekac nie moge a co do wakacji to my zamawialiśmy je jeszcze przed zareczynami w tamtym roku naj była promocja 40% taniej z gwarancja niezmienności ceny i akurat tak nam sie sala z terminem trafiła ze 15 mamy slub (dziewczyny z 15 juz tylko 2 miesiace) 22 slub kuzynki 26 wylot i po powrocie 19 wesele kuzynki Piotrka (na tym juz bede ładnie opalona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
składam spóznione ale jak najbardziej szczere życzonka 😘 i buziaczki dla jubilatek :) od razu hurtem dla wszystkich bo nie wiem, której składałam ;) mam nowinę: mamy złote krążki :D są śliczne, zwykłe półookrągłe.. ale prze cudne!! z grawerką.... ahh :) zaprzymierzam sie na śmerc chyba :):) zaproszenia prawie wszystkie rozdane, została tylko K siorka z mężem i znajomi, ale to za jednym zamachem sie ich załatwi w piątek na grillku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betatka juz coraz bliżej, coraz bliżej :) zaraz zostanie miesiac, potem tydzien i nie zdarzymy sie obejrzec jak bedziemy juz mężatkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) my wczoraj rozdaliśmy ostatnie zaproszenia :):):) dziś to nie mam pojęcia co będę robić,bo pogoda okropna,pada od rana. Muszę zadzwonić do kobiety,która będzie nam piekła ciasta i tort i się umówić z nią,wpłacić zaliczkę i mieć to już z głowy. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny alee pogoda, matko kochana!!!!! nie mogłam wcale z łóżka wstać, pewie spałabym do tej pory. W autobusie prawie kimnełam się, dobrze że mam trochę samokontroli i nie przejechałam przystanku :) masakra normalnie!! kto to słyszał żeby w czerwcu była taka pogoda! a w to ocieplenie klimatu to jigdy nie uwierze! jeszcze jak tak bedzie jak dzisiaj na naszzych ślubach to ja dziękuję uprzejmie! spaaaaać!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejak dziewczyny:)) my wkoncu zaczelismy pierwsze rozdawanie zaproszen. w wekend bylismy we wrocławiu u babci T. w katowicach u chrzestnych i nie bylo najgorzej no i powiedzieli ze przyjada:)) choc dalej mam wrazenie ze bedzie malo osob... za tydzien jedziemy z zaproszeniami do rzeszowa, a potem juz tylko nasze okolice. najgorsze jest to ze sie dowiedzialam wczoraj ze moja fryzjerka jest w ciazy i jest na zwolnieniu L4 bo ma zagrozona ciaze.... uhmm... a ja dalej niemma weny co zrobic z moimi wlosami, niemam wizji, jedni mowia ze ten \"strpik\" drudzy zebym miala diadem\" a ja jakos niejestem przekonana.... ehh niewiem co robic i chyba popadne w depresje.... na stronach z fryzurami tez niema nic co by pasowalo na moje krotkie wlosy...jakbyscie mialy wizji to prosze o pomoc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bledy sadze jak 150:)) sorki za literowki... pogoda dupiana i spac sie chce tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Eliana Rzeszów moje okolice :) wpadnij do Przemyśla :P do mnie dziś przychodzi facet od mebli bo mamy trochę źle skręcone i będzie to poprawiał. A w sobotę mi przywiozą nowe łóżeczko :) małżeńskie nasze pierwsze ;) dziś się dowiedziałam,że najprawdopodobniej od 18 października idę na staż na Policję :):):):):) jeszcze 4 miesiące wolności i się zacznie... ale jestem zadowolona,bo chcę coś robić,już odpoczęłam po studiach i zaczynam się nudzić :P miłego popołudnia kochane buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ale mamy pogodę!!!:( Nic tylko się załamać... Rzeszów to też i moje klimaty :P Justynka ile masz z Przemyśla do Rzeszowa? Rety a nas czekają jeszcze dzisiaj balety ;) Chyba się wykończę... Uciekam i już nie narzekam :) Miłego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane... widze że u Was przygotowania jakoś idą do przodu.. a u mnie przestój:/ Załatwiłam tylko spotkanie z ksiedzem na spisanie protokołu teraz w czwrtek, a tak to jeszcze NIC!!! Najbardziej denerwują mnie te zaproszenia.. Cholerka! najlepiej jakby ktos je zamówił za mnie.. a tak wogole to straciłam chęci do robienia czegokolwiek w sprawie wesela.. macie może też tak?? Teraz jeszcze ta obrona za tydzień!! mam nadzieje ze chociaż to jakoś mi pójdzie... Wogóle wszystko i wszyscy mnie wkurzają oczywiscie zmoim T na czele!! Czasem to bym walnęła to wszystko w kąt i uciekła gdzieś daleko.. Teraz to tylko przypominają mi się słowa mojej najlepszej przyjaciółki \"czy to miłość czy przyzwyczajenie\"... Odezwe się do was laseczki jak będe mieć lepszy humorek.. Dzisiaj mam jakiś taki dzień na zgryzote:) To miłego dnia!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, No u mnie podobnie jak u Kamili...wszystko stoi w miejscu...zostało nam 4 zaproszenia dać...ale akurat na tych ludzi mam czas jeszcze:) W nowej pracy super...Bardzo dużo nauki, bardzo dużo nowych rzeczy, ale ogólnie wspaniale!! Sesja się prawie kończy!!Jeszcze jeden egzamin... w sobote jade na przymiarkę...i musze koniecznie kupić sukienke na wesele do siostry... Mój J. to czasem też działa na mnie jak płachta na byka....ale u nas tak zawsze jest przed moim okresem:):) I czasem jak są te gorsze dni to się zastanawiam, \"Czy to miłość czy już przyzwyczajenie\" Buzialki Życze wam lepszej pogody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wszystkim za zyczenia - i na forum i na nk :-) W urodziny bylismy na termach - cale 5 godzin (po pracy az do zamkniecia :-D ), zajrzelismy do wszystkich... 14 saun (jeszcze nigdy nie bylismy w tych termach, wczesniej jezdzilismy do innych), kapalismy sie w solankach, zjedlismy lody z owocami i wypilismy owocowego drinka w... podwodnym barze (siedi sie na stolku w wodzie po szyje i saczy zamowiony trunek :-) ) Natepnego dnia (13go) wybralismy sie na wycieczke rowerowa. Ale o tym napisze innym razem, bo mnie narzeczony pogania... Ze slubnych nowosci: ponoc mamy odebrac obraczki juz w tym tygodniu (!) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewleina678
Ja biore slub 15 sierpnia 2009 sala widzirej i Dj tez Dokumentu w USC i tylko musimy podpisac protokol w kosciele i to bedzie wszystko a poza tym trzeba bedzie sie jeszcze o pieniadze pomartwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespodzianka: mamy obraczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D R. jest wniebowziety. Az do tego stopnia, ze sie zrobil nad wyraz slodki a ostatnie dni mi dzialal na nerwy, ze hej!!!!!!! :-o takze wiem, co macie na mysli :-p Pogoda sie poprawila to i nastroje sie poprawily. Jako, ze widze, iz TO idzie od nas do Was, to pewnie jutro tez bedzie u Was pewna poprawa. Co prawda 15-18°C to nie temperatura na srodek czerwca ale przynjamniej przestalo padac i wyszlo slonce. Dobre i to. My tez juz nie wierzymy w zadne bajki o ociepleniu. Zwlaszcza, ze juz w mediach zaczeli podawac, ze na Antarktydzie i w Ameryce Poludniowej lodu PRZYBYWA a nie ubywa. Na propagandzie o CO2 zarobili niektorzy kupe hajsu i tyle. A teraz wychodzi szydlo z worka :-o Czyli jednak panowie z PANu mieli racje, mowiac, ze idzie nie ocieplenie a ochlodzenie :-( Mozna miec tylko nadzieje, ze to proces powolny :-o No i dalej nie dam rady sie pochwalic wyprawa rowerowa, bo mi moj misiek skacze wokol mnie i obraczek i pisac nie daje. Moze za trzecim podejsciem sie uda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×