Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

hejka:)) juz po wekendzie a szkoda.... Joostynka jak wrocisz to napisz co i jak , my jutro sie wybieramy do ksiedza z wszystkimi papierkami, ale za ten protokol sie nieplaci co nie? a zapowiedzi to w tym samym czasie sie zalatwia? bede czekac na sprawozdanie:)) a co do tej mikrodermabrazji to moze i drogo ale srednia cen jak patrzylam na necie w salonach w krakowie to ok 150-250 zl. te ponizej stowki wydawaly mi sie podejzane juz. ogolnie jestem zadowolona choc dzis mija 4 dzien a mi sie strasznie skora luszczy, ale mam nadzieje ze to pozytywny efekt przejsciowy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliana To u mnie ceny są w granicach 80-120zł (zależy co po mikroderabrazji jest czy kwasy, czy maseczki itd. itp.) To u mnie podejrzane są ceny poniżej 60zł (bo tez z takimi cenami się spotkałam). Ale też, ja mieszkam w małej miejscowości, może dlatego takie ceny? U nas przy protokole od razu się załatwiało zapowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja sobie tak właśnie siedze i myśle i wymyśliłam, że w czwartek to my protokołu nie podpiszemy bo Boże Ciało :) a już myślałam, że sie uda. Coś nam nie idzie z załatwieniem księdza... albo brak czasu albo protokoły sie skończyły albo święto i kancelaria nieczynna :( załamka. Dopiero za tydzień, tzn. mozemy załatwić to jutro albo w środe ale w tych dniach to są przesrani księża i wole sie nie denerwować :):) Bo to są takie typu facetów w kieckach, którzy z byle czego robią gigantyczne problemy :) może dzisiaj odezwie się jubiler to byśmy już złote krążki mieli :) miłego początku tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliana w tym kościele w którym bierzemy ślub i spisujemy protokół to zapowiedzi idą automatycznie,natomiast u mnie w parafii muszę zanieść to co dostanę od księdza dziś i oni mi wywieszą,jeszcze nie wiem,ile zapłacę. Za protokół nie mam zamiaru płacić,to ich obowiązek,a i tak kasę za ślub dostaną. uciekam już w miasto,miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wlasnie kurier przywiozl zamawiane przez alegro naklejki na alkohol, na ciasto i na plyty CD :)) ładniutkie, jestem zadowolona, tylko ciekawe kiedy sie zbiore za naklejanie tego wszystkiego:) juz coraz wiecej pierdulek mamy zalatwione takze niezle juz do przodu poszlo:)) najgorsze ze mi sie niechce jezdzic z tymi zaproszeniami po rodzince, a tu juz by pasowalo rozpoczac maraton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie problem z gośćmi c.d. W weekend 2 gości mi potwierdziło, ale 3 odmówiło. A jeszcze się wnerwiłam, bo pojechaliśmy z zaproszeniem do takiej ciotki mojego M. z zaproszeniem i chcieliśmy zaproszenia zostawić kuzynom M. A babka nam mówi, że nie możemy i mamy się z młodymi dogadać. A wygląda to tak, że chłopak pojechał na wczasy i nie wiadomo kiedy wróci, raczej za 2 tyg.; dziewczyna jest we Wrocławiu i wróci dopiero na początku lipca. Co jej szkodziło. I tak to, że je zostawimy nie oznacza, że przyjęte jest, bo jest jeszcze kartka z R.S,.V.P. Wrr......Ale nie przegadasz. Ogólnie z tej babki to trudny przypadek. Stwierdziłam, że nie będę się z zaproszeniami pieprzyc jeszcze cały czerwiec i tym kuzynom wyślemy zaproszenia pocztą i tak przebąkiwali przez tel, że raczej nie przyjadą. Miało być 60 osób, a będzie chyba 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE :) Gratuluję sesji i zaliczonych egzaminów kobitki :) Ja sesje jakoś zaliczyłam nad wyraz dobrze o dziwo :D Ale mecze się dalej z pracą mgr :/ pamietacie jak usunęlam sobie czesc pracy? :( teraz kończe kończe i kończe .................... a czas ucieka najpóżniej mam ją oddać do 30 czerwca .................... Ciekawe czy zdąże :/ Jak nie to się załamie nerwowo :( Nam jakimś cudem udało się rozdać już wszystkie zaproszenia :) Hurrrra :) Bilans końcowy jest taki że na dzień dzisiejszy mamy 80 osób (na 105 zaproszonych) Możę być :P Reszta niech żałuje :P Najbardzie żal mi koleżanek ........ bo 8 par czyli 16 osob odmówiło z powodu ciąż .................. a w zasadzie rozwiąznia :P jakoś wszyscy zaciążyli w jednym czasie bo mają terminy na koniec lipca i poczatek sierpnia :) Ale obiecali że sobie to odbijemy po porodach i po ślubie :P W sobotkę kupiłam bieliznę ślubną :P i pudełka na ciasto dla gości :) Więc znowu trochę do przodu :P Jeszcze te obrączki i biżuteria nie dają mi spokoju :P MIŁEGO DNIA KOBITKI KOCHANE 🌼 ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładnapannamłoda
witam sierpniowe panny młode !!!!! ja mam termin ślubu kościelnego 22.08.2009 prawdopodobnie najbardziej popularny. Na razie mam załatwionego tylko księdza. Szukam sali no i grajków. jest nerwowo zwłaszcza że teściowie - finansują imprezę, proponuja mi lokale weselne. brrrrrrrrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) u mnie zaliczenia trwają... już mi się nie chce, a to dopiero połowa... dziewczynki z 8 sierpnia...2 miesiące:) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga no tak,2 miesiące jeszcze,jak ten czas leci... ja byłam w moim salonie ślubnym i najprawdopodobniej w tym tygodniu będzie już do odebrania moja suknia:):):):):) ale się cieszę :) byłam też w solarium,na zakupach,teraz zjadłam obiadek i pęknę chyba... a po 16 idziemy do księdza,trzymajcie kciuki :) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wróciłam od księdza,było na prawdę spoko,nie zadawał żadnych pytań o \"te\" rzeczy,szybko spisał protokół,dał nam karteczki do spowiedzi,mi dał prośbę o wygłoszenie zapowiedzi,którą jutro zaniosę do mojej parafii i w sumie tyle.po 3 tygodniach mam zanieść te zapowiedzi z powrotem do nich i tyle.i spotykamy się 8 sierpnia ;) jeszcze muszę zamówić poduszeczkę na obrączki,bo się zgodził ksiądz,żeby mi mała kuzyneczka przyniosła do ołtarza obrączki. na allegro są śliczne z personalizacją :) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczkaam
moja Siostra bierze ślub 15 sierpnia :) ma już umówioną godzinę z Księdzem, zaklepaną salę, umówiony zespół, zamówioną sukienkę, kupione zaproszenia. umówiła się już nawet z fryzjerem, bo 15 sierpnia wypada w święto i możliwe, że zakłady będą nieczynne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się bierze ślub za 2 miesiące,to już się powinno mieć wszystko dawno zaklepane,a teraz to się już zajmuje szczegółami,np kupowaniem poduszeczek na obrączki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe koleżanki i zycze powodzenia w załatwianiu spraw bo teraz to już możecie miec troche problemów.. No ja kobietki musze sie pochwalić że jeszcze tylko jutro 2 egzaminy i sesja z głowy... właśnie sie dowiedziałam że zostałam zwolniona z jednego takiego kobylastego i jestem przeszczęsliwa:D No i mamy wreszcie obrączki!! po 3 poprawkach obrączki T (ciągle okazywała się za duża) wreszcie nam je dostarczyli do domku:D teraz byśmy musieli ruszyć sie na spisanie protokołu ale no własnie w czwartek jest B Ciało i dupa... a potem to ja już musze do obrony przykuwać..... No laseczki gratuluje pozdawanych egzaminów.. oby wszystkie poszły tak gładko!! mykam do nauki na jutro... Miłego wieczorku laseczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey laseczki!!! :) Justynka zazdroszczę Wam!!! :D Ja już akt Chrztu mam! jeszcze tylko zaświadczenie z urzędu... A właśnie! Powiedzcie mi jak to jest z tym opalaniem w solarium? Trzeba się czymś smarować???? Z tego co słyszałam stosuje się różne przypieszacze opalania?? A co np z kremami ochronnymi? Jak już kiedyś wspominałam mam bardzo nieciekawe znamiona i boję się ich trochę wystawiać! A coś czuję, że jak się nie opalę na słońcu to ratuje mnie jedynie solarka... Wybaczcie ale w tym temacie jestem zielona ;) :P Jeszcze jedno pytanko, Ile placicie za kabinę stojącą??? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja się niczym nie smaruję,kiedyś jeden raz użyłam przyspieszacza opalania i nie byłam zadowolona,bo po pierwsze się nie opłaca,a po drugie trzeba bardzo równomiernie to rozsmarować,żeby nie było różnicy później w kolorze skóry. Takie zwykłe kremy do opalania to chyba nie pasują do solarium,sama nie wiem. Znamiona koniecznie trzeba zasłaniać,ja te większe zaklejam plasterkami. Ja za solarium stojące płacę 1zł za minutę. Kamila gratulacje :) jutro zanoszę zapowiedzi,za 3 tygodnie odbieram i luzzz do ślubu :) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ale jestem chora klimna w parcy mnie załatwiła, u nas jest problem bo na bardzo bardzo dużej powieszchni jest jeden sterownik a te wyloty zle ustawione i nikomu nie można dogaodzis jedni sie czesą z zimna a inni padaja z braku powietrza jeszcze sa sciany z wielkich płacht/okien nie otwierane wiec wiecie co sie dzieje nie ma czym oddychac juz w tyl roku ktoś z pracowników wezwał inspekcje pracy ale tez nie pomogło :) tak wiec umieram (a ze nie mam juz zadnego migdałaka to mnie chwyta konkretnie) a co do ksiedza byliśmy wczoraj po zaswiadczenie o Piotrka bierzmowaniu ale była taka kolejka ze wyszlismy jeszcze przed nami była jakas nienormalna babcie i darła sie ze mi telefon sie swieci ) a powiedzcie mi potrzebne jest zaswiadczenie o chrzcie i bierzmowaniu czy tylko chrzcie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Betatka jest potrzebne zaświadczenie o chrzcie i bierzmowaniu,z tym,że w księdze chrztu powinna być adnotacja o bierzmowaniu i jeśli jest ta adnotacja,to ksiądz to wpisuje ta tym zaświadczeniu o chrzcie i wystarczy wtedy to jedno,u mnie adnotacji nie było,więc musiałam dodatkowo załatwiać zaświadczenie o bierzmowaniu. współczuje choroby,zdrowiej!! ja dziś będę chyba leniuchować,może wezmę się za sadzenie kwiatków,ale muszę pójść po ziemie,a mi się nie chce ;) a jutro jedziemy z Piotrkiem do Rzeszowa na zakupy i pozałatwiać parę spraw,ja muszę podbić kartę obiegową,żeby mi dyplom wydali,a Piotrek będzie składał papiery na studia magisterskie. No i zamierzamy mu kupić buty do ślubu,a co z tego wyjdzie,to zobaczymy. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety.... Ale u mnie się na działo od piątku.. Kurcze ze stresu schudłam ze dwa kilo już bo nie mogę w ogóle jeść... Zmieniam grawer na obrączkach....Bo doszłam do wnioski że Małgosia u mojego J. na obrączce za huja mi się nie podoba...I uskuteczniamy dziś zmianę:) Na inicjały...:) Napiszę wieczorem co i jak... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieshka Te kosmetyki od solarium to się w sumie nie opłacają, tak jak piszę Joostynka. Szkoda kasy to raz, dwa to ja już Joostynka wspomniała, trzeba się równomiernie tym posmarować, żeby nie było plam. Zwykłe kosmetyki do opalania absolutnie nie nadają się do solarium. Znamiona trzeba zakryć, a jak masz ich dużo i b. jasna karnację, o lepiej z solarium zrezygnować. Betatka Zaświadczenie o bierzmowaniu też trzeba. Za tydzień w środę jedziemy po garnitur, może buty da się kupić. Ja muszę iść do salonu sukien (bo muszę parę rzeczy pozmieniać, a wolę osobiście niż przez tel.) i zamówić sobie białe buty na lato. A jutro lecimy do Bułgarii :) Wreszcie tydzień odpoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitek zazdroszczę Bułgarii!!!! życzę pięknej pogody i super wypoczynku :) ja czwartek i piątek spędzę sama,bo Piotrek jedzie do Niemiec z kuzynem po jakieś auto :( jeszcze się będę denerwować,bo to tak daleko :( a propos Niemiec to gdzie się podziewa nasza Mongrana???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Kitek udanego wypoczynku :) Ale Ci dobrze kochana :P A wam kochane miłego i pogodnego weekendu :) Będe dopiero w poniedziałek ................ biorę się za końcówkę mgr............ :) Całuję wszystkie i każdą z osobna :************* ❤️ 09.08.09 ❤️ Zostały 2 miechy!!!!!!!!!!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny:)) ja juz po pracy:)) joostynka powiedz mi za ta kartke z zapowiedziami do siebie do kosciola to placiliscie teraz przy tym protokole?? a za slub jako slub to kieyd sie placi?? my sie dzis wybieramy z papierkami i niewiem czy juz mam kase na wsyztsko przygotowac czy kiedy za to zaplacimy ehh... Betatka- za ta mikrodermabrazje to cena za jeden zabieg, a na tandecie tez bylam to masakra wszytsko na jedno kopyto, nie wiem gdzie ja pojde za ta sukienka, a 500 zl to znow niechce wydawac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliana za tą kartkę z zapowiedziami to nic nie płaciliśmy,zapłacę u mnie w kościele,jak będę ją odbierać już po wygłoszeniu zapowiedzi,dam 30zł i niech zawijają ;) a księdzu za ślub my zapłacimy chyba dzień przed ślubem. Za zapowiedzi u Piotrka,czyli tam,gdzie bierzemy ślub,to nic nie płacimy.Dostaną swoją kasę z ślub,więc bez przesady,ile można dawać im pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aloiw22
Heja dziewuszki a ja juz wszystkkko mam zalatwione-2 tyg biegania ! chce sie wam pochwalic slowami mojej krawcowej ,,Oswiadczam Pani,ze z rozmiaru 40 branego w zeszlym roku,bedzie miala pani szyta suknie w rozmiarze 38,gratuluje,, jupiiiiiiiii schudlam prawie 9 kg !!!! jedyny problem to ten,ze nie umiemy tanczyc z partnerem..bylismy w jednej szkole a zrezygnowalam,facet nadawal non stop,przetanczylismy z godz zegarowej moze z 20 min,a 50 zl trzeba bylo dac ..... boje sie 1 tanca,to bedzie porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane muszę oświadczyć uroczyście że jestem BEZROBOTNA.... Ale tylko jeden dzień i to nie cały bo jutro idę do nowej pracy...:) Wreszcie udało mi się zmienić...Jakbyście widziały minę mojej kierowniczki jak jej powiedziałam że się zwalniam--hehe bezcenna... No i oczywiście grawer na obrączkach udało nam się zmienić... I z karnego udało mi się zdać kazus, a teraz muszę ustnie zaliczyć teorię:/ I jeszcze 3 egzaminy i angielski... I dziś będę wiedziała ile u nas za talerzyk będzie itd....Bo mama z teściówką idą wojować...:) Aloiw22 Gratuluję schudnięcia:):) Kitku Miłego odpoczynku..Czekamy na focie na NK:) Aicha Tobie też miłego weekendziku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu gratulacje nowej pracy :) fajnie Ci,że tak sobie zmieniasz,u nas jeśli znajdę jakąkolwiek pracę,bo będzie cud. Póki co wybieram się na staż,ale to dopiero od października,po powrocie z podróży poślubnej :) uciekam robić obiadek,a później do kancelarii kolejnej... już mam dość chodzenia z tymi papierami. miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za info :) Ja wylukałam stojące za 1,80 niedaleko mnie :P Stwierdzam, że to chyba zbyt drogo :( Betatka współczuję!! Szybkiego powrotu do zdrowia życzę! Jeżeli chodzi o bierzmowanie to my bylismy bierzmowani akurat w tej parafii i w związku z tym nie musimy mieć zaświadczenia.. Kitek zazdroszę!!! Udanego wyjazdu Wam życzę!! :) Na pewno będzie rewelacyjnie :) Wypoczniesz sobie i się nareszcie wygrzejesz!!! :) Asia wytrwałości życzę!!! :) Miłego weekendu również :) Eliana właśnie o to samo miałam się pytać ;) Wiola to ekstra!!! Gratulacje!!! :) Z tańcem też będzie dobrze zobaczysz!!! Może spróbujcie znaleść inna szkołę tańca...Apropo tańców to my dzisiaj uderzamy!! :P Gosia gratuluję nowej pracy! Samych sukcesów Ci życzę!!! I oby była dużo dużo lepsza i przyjemniejsza od poprzedniej :) Właśnie a gdzie się podziewa Mongrana, nelka???? Halo kobietki co tam u Was??? A my jutro jedziemy do domku rodzinnego :) Czwartek odpoczynek a w piątek znowu...zaproszenia..załatwienia i tak w kółko...Już się nie mogę doczekać aż się to wszystko skończy!!! Miłego wieczorku Wam życzę!!! Do usłyszenia jutro!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×