Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

ja mam ślub 29 sierpnia o godzinie 17. Jestem z Wawy ale ślub będzie pod Radomiem ponieważ mój narzeczony ma tam całą swoją rodzinę i ja większość swojej więc trochę drogo by nas wyniosło w Warszawie. Mam zarezerwowaną salę, kościół, orkiestrę, fotografa, kamerzystę, nie długo mamy zamiar rozejrzeć się za obrączkami i zaproszeniami i za sukienką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagroszek
ja suknie mam wybrana i zaklepany termin szycia suknie na poprawiny tez wybrałam:) ślub o 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
a ja mam slub o 19...bylo wolne o 16....ale to za wczesnie....i dopiero 19 :(((:(((( ale jak to moja tesciowa mowi,,przynajmiej niech goscie wyjda z uczuciem niedostatku,niz polowa mialaby niewytrzymac do 24,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kg56
o 16 to zawczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagroszek
ja chciałam mieć o 16 ale msza jest i to nie za wczesnie, ale w sumie o 17 to dla mnie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieliśmy do wyboru trzy godziny, 15.00, 16.00 i 17.00. Wybraliśmy 17.00, jest akurat. Zdjęcia w studio mamy na 15.30, mam nadzieje że zdązymy. Fotogram mówił, że taka sesja nie trwa dłużej niż godzinę ale zaczynam sie oczywiście martwic czy zdarzymy na slub i chyba przesunę na 15.00 żeby miec spokój duszy :) Jak myslicie? Aaaa! Chyba teraz czas na nauki przedmałżeńskie, żeby sie z reką w nocniku nie obudzic... Ile wcześniej to się załatwia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy od Parafii. Jest 10 tematów spotkań ale u nas ksiądz połączył kilka razem i chyba 6 razy byliśmy. oprócz tego są 3 spotkania w poradni małżeńskiej i 1 dzień skupienia, mniej więcej w 2 miesiące można się wyrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
kg56 - tak to za wczesnie biorac pod uwage ze wesele mam do godz 5 lub 6 i poprawiny o 15..... ja słyszalam,ze w wawie,i wiekszych miastach wesela trwaja do gora 2....juz pare osob to potwierdzilo iz bylo na takich weselach.... jakos ta godz mnie dobija.....ale kur.....w....a.... a kiedy bylam w kosciele to ks.stwierdzil ze pol roku przed slubem zamawiac godz....bylam rok przed slubem i juz 17 zarezerwowana.....sie zdenerwuje to jak boze kocham zmienie kosciol na piekna katedre w parku....oczywiscie nalatam sie z licencjami i tym wszystkim ale..co tam. Ja juz jestem po naukach przedmalzenskich,zostal mi protokol...jesli zaraz zarzucicie mnie jakimis kasliwym,i uwagami o ....protokole naukach...ze nie tak i nie srak....to mieszkam w londynie i kazda parafia mowi swoje...niby jak mieszkam tutaj dluzej jak 6 msc protokol ma byc zrobiony tutj....mam mega dola,dziewczynki :(((((((((( buuuu aloiwka do smietnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
P.S robie błedy bo mam klawiature popsyta :P sorki za literowki.... Monia a mam pytanko.....jesz jakas szansa dostac twoj num gg ? chcialabym zebys podsunela mi kilka pomyslow...albo podpowiedziala czy moje to nie beda jakimis mega niewypalami modnymi 30 lat na wsi w remizie strazackiej D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko! moja odchudzanie umarło wcześniej niż sie narodziło! Żre jak świnia i nie moge przestac!!!! Wioluś może mailem, co??? Chętnie z tobą pogadam, może nastroisz mnie pozytywnymi myślami :):) Ja też ciągle mam doła a im bliżej tym wieksze depresje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestok
nie przejmuj sie odchudzaniem,jezeli cie kocha nie bedzie jemu to przeszkadzalo ze jestes gruba.my kobitki lubimy sobie podjesc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no, gruba nie jestem ;/ chyba... przy wzroście 175 cm waga 74,5 to chyba norma... tylko lepiej sie bede czuła mając 10 mniej I musze to zrobic! I chyba nawet mi tym pomoglaś, bo troche sie wkurzyłam to i determinacja bedzie wieksza! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
okej monia :P:D mail ten co wyzej ? A ja nadal dietke mam : nawet pokochalam zielona herbatke,duzooooo ryby i ryzu,kazda zielenine i warzywko gotowane....juz 10 dni jak nie jem swoich kochanych ziemniakow,nie pije mleka(tylko sojowe),makaronu,tlustych potraw,slodyczy i cukru :P:D i mam zamiar w tym trwac....bo jak teraz przestane to amen... jestok....aj to nie chodzi czy kocha czy nie....to nasz dzien i my mamy byc najpiekniejsze,najszczuplejsze...zajebi...modelki :D oho monia sie wkurzyla....zacznie mega diete az zamieni sie w calineczke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dluzszej przerwie! Mnie niestety dopadla ta nieszczesna grypa...juz tydzien leze w lozku i dopiero dzisiaj zaczynam odczuwac poprawe. Apropo wagi to podejrzewam, ze mi pare kg ubylo przez ten tydzien...u mnie problem jest odwrotny, latwiej mi schudnac a gorzej przytyc. Zycze Wam wytrwalosci dziewczyny w Waszych postanowieniach! Ja mam nadzieje, ze jeszcze w tym miesiacu uda nam sie cos zalatwic z tymi naukami a jak nie to w lutym najpozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagroszek
ja mam problem z butami chce sandaly moga byc ekstarwaganckie ale szpilka góra 7 cm w kolorze bialosrebrnym lub srebrne z jakimis kamieniami wiecie gdzie mzona takie dostac w Toruniu lub Inowrocławiu jak macie zdjecie fajnych butów to podajcie link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przeczytałam temat i chciałabym sie dołączyć. Moim najwspanialszym dniem bezdie 15.08.2009, przyzman szczerze ze dośc pózno wzieliśmy sie za wszystko (tydzień przed swiętami) Mamy juz sale (umowa podpisana) i zarezerwowanego fotografa + kamerzyste oraz orkiestre ( musimy podpisac umowy) a i transport - do koscioła pojedziemy bryczka ( jest to pasja mojego taty wiec mamy to za darmo - nasze konie i bryczka) natomiast reszte trasy pojedziem autem kolegi nie jest to zadem zabytek ani nic super nowego tylko auto z 1999 i tez bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
Moniczko dzis wieczorem dostaniesz e-maila na 3 kancelaryjne :D nie no tak zle chyba nie bedzie :D a teraz pomykam do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko czy im bliżej daty tym bardziej zastanawiacie się czy to ten właściwy? Bo nie w2iem czy tylko ja mam takie myśli, ale nie wyobrażam sobie życia bez mojego Ukochanego. Co do bryczki to mój narzeczony też wymyślił że wypożyczy ale ja nie wiem czy chce. Trzymam kciuki za dziewczyny które chcą schudnąć ja nie mam takiej silnej woli jak schudnę z 2kg to zaraz znowu wracam do tej samej wagi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i maila nie dostałam :( Witam wszystkie \'\'nowe\'\'! :D I pragnę przypomniec, że mamy pare stron wcześniej magiczną tabelkę z datami ślubów! Zapraszam do dopisywania sie!!!! :):) W kupie siła! :D:D:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owoncia
my bierzemy ślub 29.08.2009r. mamy już kamerzystę, fotografa, obrączki, salę, zaproszenia, umówioną godzinę ślubu w kościele czyli prawie wszystko. Ja mam już suknię, zaczęliśmy nawet katechezy przedślubne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
Dzis nic nie nap bo siadam i zaczynam pisac maila do Moni !!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss_nessy....................Agnieszka................. .. ....01.08.2009 kamila.p........................Kamila.................. ...........15.08.2009 aloiw22 ........................Wioleta................. ...........01.08.2009 Monika1985...................Monika..................... ........15.08.2009 Kitek280.......................Mariola.................. .. .........01.08.2009 Cranberry.....................Ania...................... .......... .22.08.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowe kolezanki i zachecam do wpisywania sie do naszej tabelki :) mam nadzieje, ze bedziecie nas tutaj czesto odwiedzac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zapisaliśmy się na nauki przedślubne w końcu. 14-15.03 będziemy się męczyć. A potem jeszcze 3 wizyty w poradni małżeńskiej. W przyszłym tygodniu jadę za suknią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola rozumiem, ze Wasze nauki odbeda sie w ciagu 2 dni? Fajnie! Jestem bardzo ciekawa kiedy nam sie uda to zalatwic :D Na szczescie ja juz problem sukni mam z glowy!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! my byliśmy wczoraj u księdza dopytac o te nieszczęsne nauki. Zaczynają się od 2 marca a ile to bedzie trwac?? 10 tygodni!!!!! jedno spotkanie w tygodniu! masakra ale trzeba wytrwac, nie ma innego wyjścia. Już teraz to mnie wszystko przeraza! od A do Z!!!! Mam mega stresa i pustke w głowie, chyba zaczynam panikowac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss_nessy....................Agnieszka................. .. ....01.08.2009 kamila.p........................Kamila.................. ...........15.08.2009 aloiw22 ........................Wioleta................. ...........01.08.2009 Monika1985...................Monika..................... ........15.08.2009 Kitek280.......................Mariola.................. .. .........01.08.2009 Cranberry.....................Ania...................... .......... .22.08.2009 Marcia21......................Marta................................29.08.2009 już się dopisałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×