Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

dla mnie buty to jeszcze odlegla przyszlosc:)) ale mam nadzieje ze niebede miec problemu bo niemam \"parcia\" zeby byly jakies super ekstra, najwazniejsze zeby mialy maly obcas i no biale i w miare wygodne, zreszta dla mnie to by mogly byc adidasy bo tylko w takich chodze na codzien:)) moze Ci sie uda wymienic lub kupic jakis lepszy model, no i niema to jak przymierzyc przed kupnem i zrobic kilka krokow, sklepy internetowe niestety niemaja tej mozliwosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joostynka1985
postanowiłam,że odsyłam te buty,jak zwrócą mi pieniądze,to będę się rozglądać za innymi. Tylko jest ten problem,że mi się w zwykłych sklepach nic nie podoba no i nie ma dużego wyboru :( moje wymagania też nie są zbyt wygórowanie, może uda się coś znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joostynka nie ma sie co meczyć w zle dobranym rozmiarze, ja buty tez bede szukac w pozniejszym terminie mam je mieć na przymiarke miesiac przed wiec mysle ze zdaże, ale napewno chce wysoki obcas, bo moge przy moim Piotrku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joostynka.. no widze ze mamy ten sam problem... ja kupiłam na allegro i dupa!! też za duże.. A jak chciałam rozmiar mniejsze to już nie było.. no ale na szczęscie dzisiaj je sprzedałam na allegro dalej wiec nie jestem stratna.. Najgorsze jest to że ona mi się strasznie podobały!! Mi sie nie podobają te buty w sklepach.. a te były fajniusie, takie bez paluszków:( no ale nic musze szukać dalej.. razem z joostynką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joostynka nie ma sie co meczyć w zle dobranym rozmiarze, ja buty tez bede szukac w pozniejszym terminie mam je mieć na przymiarke miesiac przed wiec mysle ze zdaże, ale napewno chce wysoki obcas, bo moge przy moim Piotrku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Ja wam powiem ze sie akurat ciesze ze mam juz buciki...przynajmniej to mam z glowy... boshe a dzis mialam jakis glupi sen....ze złamał mi sie tips na kciuku w dzien slubu i zdesperowana biegalam od salonu do salonu zeby mi dorobili...hehehehe a jak ten czas leci juz prawie marzec...do sierpnia poleci tak zeeee.... I pomyslcie sobie ze wszystkie bd mężatkami...Mi jakby ktos powiedzial ze 4 lata temu ze wyjde za maz w wieku 21lat to bym mu sie w twarz zasmiala...a tu tak sie wszystko ulozylo....:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny ale mi dzisiaj zle, spiąco i wogóle do dupy. Ta pogoda mnie dobija, zimno, pochmurno :\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
do Joostynka 1985 duzy wybor butow slubnych jest w skelpie na ulicy kasztanowej w krakowieale mozna tez przez neta zamowic i w razie czego oddac zobacz http://www.butyslubne.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joostynka1985
Betatka... nie mów,że dochodzi nam kolejne podobieństwo... między mną z moim Piotrkiem jest 30cm różnicy :D pewnie Twój też jest wysoki :) Kotka222 dziękuję za ten adres,może się wybiorę do Krakowa,jeśli coś mi się spodoba,bo nie mam tak bardzo daleko,a lepiej zawsze zmierzyć. Już nie chcę zamawiać w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na tej stronce ślubnej mam adnotację, ze chcę zamiast kwiatów coś praktycznego do domu. Jest tam też wierszyk. (kto odwiedzał, to wie) Na zaproszeniu już się nie zmieściło, a dodatkowy bilecik to byłby kłopot, bo zaproszenia są w rulonie i bilecik by wypadał. Każdy ma dostęp do internetu. U mnei też się niby pytają, ale wiecie jak to jest w praktyce. U nas pewnie i tak połowa gości przyniesie kwiaty. To samo z prezentem ślubnym, my chcemy kasę, a pewnie i tak znajdą się tacy, co przyniosą jakieś dziwności. My już mamy zaproszenia od dawna. Już pierwsze rozdane. A jeszcze teraz ta wizyta w klinice (akurat wypadnie mi przez to weekend zaś na roznoszenie zaproszeń). Ja muszę mieć potwierdzenia o wiele wcześniej, bo jakby co to zaproszę znajomych, a nie dam im zaproszenia na 2 tygodnie przed. U nas niestety tak jest, ze trzeba wczas dawać. Moja znajoma, która ma ślub 25.07 tez już zaczyna od weekendu z zaproszeniami chodzić, bo też nie ma za wiele weekendów wolnych. Oj! nieważne. Ja chcę miec juz te roznoszenie z głowy! Witt i Growikar mają duży wybór obuwia. Ja będę miała akurat z Witt\'a. Mnie też pogoda dobija, uwielbiam słoneczko, ciepełko. Już sie nei mogę doczekać wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie miałam zamawiać swoje buty na tej stronie: białe buty, bo tylko u ich wylukałam, ze robią z powierzonego materiału. Ale na szczęście w salonie, gdzie zamawiają suknię to też była możliwość zamówić takie byty z firm Witt właśnie. Duży wybór jest też w sklepie internetowym: http://www.butyslubne.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje :) jesli znajdziecie chwilke czasu to podaje wam stronke mojego fotografa :) http://www.twojewesele.com.pl/portfolio.html wybrane galerie 2008-->para o imieniu Urszula i Tomasz :) Chodzi mi o sukienke i fryzure tej slicznej pani :) A zwłaszcz suknie ? Co o niej myslicie bo chciałabym bardzo podobna :P Bądzie szczere :P Śmiało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Aicha_81 Sukienka mi sie podoba- bardzo ładna ale ja bym wolala inna góre....bardziej gorsetowata:) Ale tak to wyglada slicznie... I fajne fotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 sierpien 2009 --> dzieki gorsetowatą górę powiadasz hmmmm :) ja jeszcze sie zastanawiam :) Tu kobita ma cała ta sukienke a ja mysłałam nad bolerkiem z koronki (wiem ze bolerka maja swoje przeciwniczki :P ) ale ja obiecalam tesciowej ze bede miec cos na ramionach w kosciele :P I koniecznie z długim rekawem, wiem ze to sierpien ale ja nie chce rekawiczek :( wiec niech sie dzieje :) a po kościele zaraz sciagam i nie pamietam ze cos takiego miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale się rozpisałyście!!! myślałam,że braków nie nadrobię. A przez weekend znów mi się nazbiera. Męczący tydzień miałam, jeszcze nie wyzdrowiałam a że pracować muszę to każdego dnia po powrocie padałam. A net szerokim łukiem omijałam. Rozumiem was z tą służbą zdrowia, codziennie mam z nią do czynienia- pracuję w przychodni.( ale w prywatnym laboratorium) Kitek głowa do góry, będzie dobrze:) Ja na szczęście oprócz częstych przeziębień nie łapie innych paskudztw. Tylko moje zęby są strasznie problematyczne (grube tysiące w nie władowałam,ale to u nas rodzinne). z przygotowaniami wszystko stoi, mam nadzieję na przymiarki w weekend, jutro od razu po pracy jadę do rodziców. W między czasie podrzucę wam może jakaś fotkę:) trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aicha fajnie zrobili ta kobitke , makijaz, fryzurka ladne:)) a w sukience to bym ta gore troszke zmienila i zamiast takiej wysokiej koronki jakis delikatny deklot i ramiaczka, z ta koronka za wysoko jakos tak dla mnie..... bukiet tez miala ladny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ale sie sie od wczoraj rozpisalyscie :D Elina tez myslalalm o takim modelu obraczek!!b. ladne :) Wszystkie dziewczyny wygladacie naprawde super! Kazda ma to cos w sobie:) Przynajmniej teraz widzac Wasze posty mam przed oczami Wasze buzki :) 8 sierpnia 2009 i justynka chetnie zobacze wasze foteczki :) moj mail agnieszka82r@wp.pl Moniczko ja Cie nie moge znalezc na tej NK ;/ My chyba tez zrezygnujemy z kwiatow...kasa by sie przydala...ale nie wiem czy odwazymy sie prosic o pieniazki... My dzis idziemy na pierwsze nauki przedmalzenskie... troche mi sie nie chce...jakas jestem dzisiaj strasznie zmeczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka nawet ładna, ale zupełnie nie w moim style, jednak tej babce super pasowała. Cranberry Ja też muszę ograniczyć siedzenie przed komp. Bo ostatnio mnie b. oczy bolą. No z ząbkami to też mam problemy. Ile już kasy poszło w te moje zęby, to szok. A wiosną zaś muszę iść koronkę wymienić, więc z 500zł zaś trzeba szykować. Czasem myślę, że lepiej byłoby wszystko wyrwać i zrobić wszystkie sztuczne. Wydałabym kasę raz i miałabym spokój na kilka ładnych lat. Poza tym miałabym ładne, proste, białe ząbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joostynka1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joostynka1985
agnieshka82 posłałam maila :) Kitek jeszcze mamy czas na sztuczne szczęki :) podjęłam życiową decyzję-jadę do Krakowa po buty (z tego sklepu który polecałyście) ;) jak tam nic nie znajdę to się załamię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta sukienka pokazana kilka postow ywzej jest swietna. Bardzo mi sie podoba i nawet te rekawiczki o dziewo mnie nie draznią. Bardzo ladnie wystylizowana panna mloda. Co do gorsetow - ja ich nie znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) a my zaproszenia też już mamy;) zaczynamy roznosić w świeta:) dziś mi pan ze sklepu z obrączkami napisał że narazie \"nasze\" obrączki nie będą dostępne i że mają inne.. podał mi przykład..a dokładniej takie: http://jubiler.h2.pl/neww/obraczka,nr,22.html i sami nie wiemy czy takie chcemy;) nie wiedziałam ze to taki trudny wybór hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joostynka1985
dagaa bardzo ładne obrączki,śliczne :) ja bym chciała coś w tym stylu,tylko bez kamyczków. My w sobotę się wybieramy do jubilera. Oby były jakieś efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joostynka1985
właśnie wyczytałam,że łyżeczka cukru ma 15 kalorii :) nie jest źle,nawet podczas diety można sobie pozwolić na dobrą herbatkę. Dziewczyny-te,które pisały,że się odchudzają-jak wam idzie? ja dziś mam 4 dzień diety i nie daję się,i chyba już mi się trochę żołądek skurczył,bo nie jestem ciągle głodna :D pierwszy raz planuję się zważyć po ok.2 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagaa śliczne obrączki ale cena też fajna. My wkońcu zamówiliśmy zaproszenia http://www.allegro.pl/item561835024_zaproszenia_slubne_zawiadomienia_duzy_wybor.html model 1101 i etykiety na wódkę http://www.allegro.pl/item558024931_etykiety_na_wodke_weselna_50_szt.html model 068. Niezbyt mi się podobają ale uległam trochę swojemu Piotrkowi. Wasze są śliczne ale mój na modele w rulonie się nie zgadza. Co do wierszyków zamiast kwiatów to tu są fajne http://www.allegro.pl/item547494182_wkladki_do_zaproszenia_na_slub_musisz_je_miec.html ja chciałam ten z kuponem totka (a może ta szóstka by się trafiła :-) ) ale mój Piotrek stwierdził że nie że ludzie się obrażą i nie będzie im się chciało jeździć specjalnie do totalizatora. Zresztą wg po kwiaty też trzeba się przejechać. Za tydzień w sobotę muszę znaleźć sukienkę wkońcu. Dzięki za zaproszenia na naszej klasie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×