Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za życzenia:) Green_Gable Oczywiście że możesz się przyłączyć...Jesteś sierpniową Panna Młodą...Napisz z jakiego miasta jesteś, co masz załatwione już do ślubu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny:)) mnie chwile niebylo ale czasu brak, zwlaszcza jak ladna pogoda to wedrujemy z młodym na spacerki:)) niby odchudzajace ale cos ta waga spadac nie chce. w sobote bylismy na weselu u kuzyna, ogolnie bylo tak O. sala malutka i troche sie gnietlismy przy stole i na sali, orkiestra grala mało 4 piosenki i przerwa no i pare innych rzeczy bylo ktore wiem ze u siebie nie moge dopuscic do ich popelnienia:)) aaa no i rodzice pana mlodego sie zgubili na trasie z kosciola do restauracji i wszyscy czekali na nich pod restauracja chyba z pol godziny- tez lekka wtopa:)) a my bylismy glodni :)) a do naszego wesela to lekko przystanelismy, od maja pojdziemy do poradni wkoncu- zobaczymy co tam na wyjdzie:)) aa no i kupilam biustonosz pod sukienke, czekam tylko na zamowienie do kompletu pasa i majteczek:)) pozdrowionka i milego dzionka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki witamy nową kolezanka propozycja wpisz się do tabelki :) ja wróciłam do pracy i koszmar roboty a roboty ale jeszcze tylko dzis i jutro :) Justynka gratulacje dla Piotrka (ale mu zazdroszcze) mi nadal terminu nie wyznaczyli ;( Gosia wszystkiego naj naj z okazji urodzin :) Piotrka siostra wczoraj urodziła synusia koffany jest (miała miec dziś cesarke ale wczoraj ją wzieło) w sobote była zobaczyc ustawienie sali (jak sie okazało moja znajoma akurat miała w niej wesele), ale sie przestraszyła troszke bo miała na 60 osób i było tak wsam raz oczywiście Pani mnie zapewniała ze 120 spokojnie wejdzie, zrobiłam fotki jak była udekorowana to w domku wsadze na photobloga ale oni sami sobie dekoracje robili i chyba my zrobimy cos podobnego tylko w innym odcieniu a i najgorsze wczoraj sobie zablokowałam karte do bankomatu i cholera musza mi wyrobić nowa szlog mnie trafi teraz jak musze rachunki płacić to po bankach jeszcze musze jezdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betatke Bardzo dziękuję za życzonka:) I czekamy na fotki sali... No ja jestem po kolejnej wizycie u dentystki. Wczoraj mnie nic nie bolało i był lajcior...Ale jeszcze 5 zębów....Więc jeszcze trochę spotkań mnie czeka..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, najserdeczniejsze życzonka:) kurcze, ale Ty młodziutka jescze jesteś hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową koleżankę 🌻 dziewczyny poprawiłam cały pierwszy rozdział tzn to co mi kobieta kazała poprawić :) jeszcze 3 i będzie git :) ale dziś mi się już nie chce..... Gosiu ja też Ci trochę zazdroszczę tych 21 lat,ale z drugiej strony jak pomyślę,że miałabym kolejny raz przechodzić przez studia,to już wolę mieć swoje 24 :) miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez sie przylaczam do zyczen dla Gosi: 100 lat, 100 lat, niech zyje, zyje nam!!! :D :-D :-D i do gratulacji dla Piotrka! Nawet przez sekunde nie mialam watpliwosci, ze mogloby byc inaczej! Justynko, witaj w gronie przyszlych zon inzynierow :-D (moj tez inzynier :-) ) My dzisiaj dokonalismy wiekoponej rzeczy!!! Zameldowalismy sie w USC na slub!!!!!!!!!! (tutaj takie sa procedury) Od razu wyjasnilismy kwestie kosciola na ktory sie zdecydowalismy, wyznania i mojej zmiany nazwiska po slubie :-D Ale jestem podekscytowana! Moj misiek sprezentowal mi (przypadkiem ale wyszlo ze z tej okazji :-D ) polprofesjonalny (tzn. profesjonalny ale nie taki drogi dla sportowcow ale taki tanszy dla zwyklych urlopowiczow - z promocji) zestaw do nurkowania: pletwy (zawsze o nich marzylam!), rurke (ale na prawde profi! - z oddzielna odnoga na wydychane powietrze i z sygnalizacja dla lodzi - aby nie byc przejechanym przez motorowke) i maske (tez profi - zatykajaca nos) + siatke na sprzet . Juz sie nie moge doczekac az bedzie goraco i pojedziemy testowac nasze zabawki (sobie tez kupil) nad jezioro :-D Co do ryb na weselu - my bedziemy mieli, bo obydwoje przepadymy za rybami :-D Mysle jednak, ze jak ktos nie lubi, to moze sobie spokojnie odpuscic. W koncu to przede wszystkim dzien panstwa mlodych i psuc go sobie czyms, co nie smakuje, nie trzba :-p U nas wegetarian nie bedzie ale ja bylam wegetarinka 10 lat, wiec moge sluzyc porada, jakby co :-D Dziekuje za wszystkie mile komentarze o mojej sukni. Jestem przekonana, ze kazda z nas wybrala dla siebie najpiekniejsza kreacje - najbardziej pasujaca do swojego charakteru, sylwetki, najblizsza marzeniom o byciu panna mloda - w ten jeden jedyny dzien absolutnie piekna i wyjatkowa. Juz sie ciesze na wymiane zdjec po naszych slubach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane co do ryb,to ja nie wiem,czy u mnie będą na weselu,bo menu wybieramy ok 2 tygodnie przed ślubem. Ale pewnie wybierzemy śledzie jakoś tam specjalnie przyrządzone,bo zwykle się na weselach daje,poza tym lubimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo tak śledzie powinny być...A ja uwielbiam śledziki...Łoj aż dziś sobie kupie:):):) Ale ryba w galarecie itp to dla mnie przesada:) Mongrana Jeszcze raz dziękuję za życzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Gosiu sto latek dla Ciebie!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 I bukiecik kwiatów. :) Joostynka1985 obrona to już tylko czysta formalność. Możesz już świętować, że masz \"męża\" inżyniera. Marcia21 o wegetarianach na moim weselu nic nie wiem. Hmmm chyba trzeba podpytać rodzinkę, żeby gość nie siedział głodny przez całe wesele. :P mongrana sukienkę widziałam. Bardzo ładna. Nawet podobną chciałam mieć ale w końcu wyszło co innego. :P Dawaj foty. :) Wczoraj byłam u krawcowej zamówić sukienkę do szycia. Wzięła wymiary i będzie szyć. Pierwszą przymiarkę mam pod koniec maja więc wam nie pokarze teraz jak w niej wyglądam. Dam wam link jak ONA ma wyglądać: http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/atelier-diagonal-820.html Mam nadzieję, że krawcowa się wyrobi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelka26 Bardzo ładna suknia....Oglądałam podobną....Boshe ja już się nie mogę doczekać mojej przymiarki sukni....A to dopiero za 2.5tyg... Bardzo dziekuję za życzenia... Kochane znacie jakiś prosty przepis na jakąś dobrą sałateczkę????? Bo 1 maja robie imprezkę u mnie w domu....I mam juz dwie sałatki a stwierdziłam że jeszcze z jedna by się zdała.... I w ogóle jak macie jakieś przepisy na coś dobrego to bardzo bym prosiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green_Gable witamy :) Justynka gratulacje dla Twojego narzeczonego! :) nelka26 bardzo ładna sukienka :) A ja dziś wstałam z bólem gardła i jestem troszkę przerażona :( Dopiero 2 miesiące temu przeszłam niezłe zapalenie gardła i mam już serdecznie tego dosyć...No nic nie ma co panikować, rozpoczynam domową kurację... Ja też lubię rybki ale w galarecie raczej bym nie zjadła...:) Gosia mam taki przepis na szybką sałatkę ( z tuńczykiem) -ryż -tuńczyk w sosie własnym - czerwona papryka - szczypiorek Doprawiasz wg własnego uznania. Niektórym wystarczy tylko sól i pieprz inni doprawiają octem, musztardą...o ile dobrze pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betata U mnie też już lepiej, wczoraj dostałam ogromny bukiet kwiatów, dziś miało by kino (środy z orange), ale nie mam ochoty. Ostatnio wypożyczyłam sobie kilka filmów i każdy był gorszy od poprzedniego. Mój stwierdził, ze teraz idziemy oglądać horror, sensacyjny itp.itd. ja takich filmów nie lubię, a w ramach promocji nie można iść ja na inny film i mój na inny. Nowszych filmów mam póki co dość. Z powodu kłótni w Krakowie tez nie byłam (do tego dostałam okres), ale nic straconego. Teraz jestem wnerwiona, bo mieliśmy jechać do Budapesztu, ale odwołany bo za mało chętnych; zmieniliśmy na Wiedeń i dziś się dowiedzieliśmy, że też odwołany (powód - jak wyżej). Normalnie jestem tak zła, bo teraz już za późno żeby coś wykombinować. Zaproponowali nam wycieczki 100% droższe od tamtych, więc niech się idą wypchać. No i teraz ten drugi weekend też stoi pod znakiem zapytania. I chyba najlepiej na tym wyjdziemy, jak pojedziemy z Triady na tydzień do Grecji pod koniec maja. Mój mąż ma 01.05 iść do pracy za ekstra stawkę (chociaż ogólnie w pracy ostatnio nie ma za fajnie i dojrzewa do tego, żeby poszukać sobie innej roboty, ale to temat rzeka), no i za to, żebyśmy jechali na tydzień, to w ten drugi długi weekend też by szedł do pracy. To jest jeszcze kwestia do obmyslenia. W związku z tym że nigdzie nie wyjeżdżamy dalej to w sobotę jedziemy do Krakowa. Trochę jeszcze podąsam się do soboty (to będę mogła w ramach rekompensaty więcej rzeczy sobie kupić ;) W pon i wczoraj tak mnie głowa bolała, że nie pomogło 5 ipubromów ekstra. Nienawidzę tych napadów migreny:( Ostatnio widziałam fajny gorset w galerii, ale nie miałam czasu już go przymierzać. W przyszłym tygodniu muszę jechać do tego miasta, bo przyszły próbki materiału do mojej sukni i muszę pojechać zobaczyć je i coś wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jedziemy w piątek w Bieszczady,a dokładnie do Ustrzyk Dolnych i na Solinę :) już się nie mogę doczekać :) to tylko 3 dni,ale zawsze coś. Następnym razem gdzieś wyjedziemy pewnie w podróż poślubną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joostynka Widzisz, mnie też plany weekendowe legły w gruzach. Ale w pt pójdę sobie na basen, potem do sauny, a po południu może pojedziemy pozwiedzać okolicę (niedawno otwarli niedaleko jakiś park jurajski), sb do Krakowa a w nd - jeszcze nie wiem, ale coś się wymyśli. 8 sierpnia Też zamawiałam zaproszenia z allegro. U mnei an szczęście było wszystko w porządku. Marcia21 U mnei raczej wegetarian nie będzie, ale nawet gdyby byli, to bym się tym nie przejmowała. Jakbym się tak miała każdym przejmować, to by menu musiało być dla każdego inne (ten na diecie takiej, ten na innej, ten nie je mięsa, ten alergik). Green Gable Witam kolejną pannę młodą:) Nelka Też chciałam pierwotnie miec suknię z tej kolekcji, podobną do tej Twojej, ale różową. Jednak mi przeszło, jak zobaczyłam tą "swoją" I nie martw się, będzie OK. Ja też ma przymiarkę późno, dopiero 05.czerwca Jeżeli chodzi o rybki - u nas ich nie będzie\ Eh! dziewczyny, ale Wy narzekacie na wiek, figurę. A co ja mam powiedzieć? za 2 tygodnie będę miała urodzinki i już 28 latek na karku. A kg - ja tu ważę najwięcej z Was ( około 80kg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitek to dobrze, że już wszystko w porządku. A z tymi wycieczkami to jakaś porażka! :( Wcale się nie dziwię,też bym się wkurzyła... Wg mnie to całkiem niezły pomysł z tą Grecją... Do Budapesztu i Wiednia pojedziecie sobie najwyżej w innym terminie. Budapeszt polecam! Byłam w zeszłym roku. Przepiękne miasto. Współczuję migreny. Ja ostatnio o dziwo mam spokój. Muszę się pochwalić, że u nas coś \'drgneło\' z przygotowaniami. A mianowicie: zapisaliśmy się do poradni (dopiero na czerwiec). Spotkania mają odbywać się w grupach. Oprócz tego zapisalismy się na kurs tańca :) Lecę się pakować, jutro wyjazd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane :) Witam również Green_Gable :) Gosiu ---> były zyczenia na NK ale nie bylo na forum :) Więc kochana STO LAT STO LAT STO LAT ! Spełnienia najskrytszych marzeń :) 🌼 Joostynka1985 ---> Gratulację dla Piotrka 🌼 Nelka26 ---> śliczna suknia :) pewnie bardzo droga? Agnieshka82 ---> musisz płukać gardełko kochana :) Albo jakiś syropek kupić................ Kitek260 ---> ja tez w tym roku kochana kończę 28 lat :P Co do ryb to ja je uwielbiam :P Mogę jeść caly czas :P Nawet zamiast mięsa :P Pod każdą postacią :P Umnie nie będzie w galarecie tylko będą takie w całości podane na lustrach :P mniammmm :D A jeśli chodzi o suknię to ja mam przymiarkę po 15 czerwca :) Więc wy się nie martwcie, że macie późno :) Moje plany weekendowe tez legły w gruzach :( Miał byc Kraków ...... No zobaczymy może zrobimy grilla na pocieszenie na działeczce :P ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, wtrace tak tylko przed snem: a czemu zescie sie tak wszystkie uczepily tych biur podrozy? Ja korzystalam w ciagu ostatnich dwudziestukilku lat cztery razy z biur podrozy (w tym dwa przymusowo, bo wyjazd organizowala uczelnia - projekty szkoleniowo-badawcze) i nigdy nie bylam zadowolna. Jak dotad ze wszystkich wyjazdow ktore organizowalam sami / -lismy sami bylam/ismy BAAAAArdzo zadowolona/-eni. O niebo taniej, zwiedzamy/robimy to co chemy, kiedy chcemy i jak chcemy itd. Czy to urlop w siodle, czy na kajakach, czy maraton po galeriach malarskich - jest 1000 sposobow zeby sobie dogodzic - dla kazdego cos milego :-D Polecam. My mielismy miluski dzionek. Rano dostalam te pletwy od mojego skarba, wieczorem ja go zaprosilam do kawiarni na slodkie co nieco a potem bylo bardzo namietnie :-D Aloha ;-) Fajnie tak swietowac kolejny powazny krok ku malzenstwu :-D PS. Nasza ryba tez nie bedzie w galarecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tej pory byłam zadowolona z biur podróży. Samemu organizować wypad? Fajnie, tylko trzeba miec czym, a my naszym autkiem daleko nie zajedziemy. Pociąg, samolot? Jak wszystko (bilety, noclegi) przeliczyłam to wychodziło drożej albo tak samo jak z BP. Powiedzmy taki Budapeszt dojazd autkiem: 400zł - benzyna. Noclegi 25euro/osoba. Więc 2 noclegi dla 2 osób z dojazdem autkiem to już jest 800zł. Do tego jeszcze jedzonko itd itp. . A z BP Budapeszt był za 380zł/os, ze śniadaniami, no i z BP jest jeszcze ubezpieczenie \"w razie czego\". Budapeszt, Wiedeń itd. to odłożymy na czas, kiedy zmienimy sobie autko na lepsze. Nawet jak jedziemy do Zakopanego, Karpacza itd. to też wybieramy wycieczki jednodniowe z BP, bo są tańsze niż jakbyśmy jechali sami autkiem. Zawsze są plusy i minusy. Coraz bardziej przekonuję męża, żebyśmy pojechali na tydzień. Na razie jest kilka opcji do wyboru: Grecja, Tunezja, Bułgaria. Nawet wyjdzie to taniej niż 2 wycieczki długoweekendowe, bo tygodniowy pobyt kosztuje około 700zł (wiadomo ta najtańsza opcja, ale już kiedyś pisałam, mnie na hotelach***** nie zależy). No zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻🌻🌻 zaraz zmykam do miasta na małe zakupy,muszę sobie kupić jakieś klapki na basen,ja nie umiem pływać,ale w Ustrzykach gdzie jedziemy jest fajny basenik ze zjeżdżalniami i nawet tacy amatorzy jak ja mogą się fajnie pobawić ;) poza tym Piotruś będzie mnie wspierał :) później mnie czeka małe pranie,no i postaram się w mojej pracy coś poprawić. Miłego dnia kochane buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ostatni dzień kwietnia :P Jeśli chodzi o podróże to zgadzam się z Mariolą naszą :) naszym Kitkiem280 :) My już nie raz chcieliśmy sami sobie organizowac ale wychodziło taniej przez biuro ................ :) Zresztą my nie mamy autka :( i pożyczamy od rodziców .......... (mam nadzieje to wkrotce zmienic :) ) Zresztą jak jedziemy z biura to jestem zadowolona :P Już w podróży nawiązujemy znajomości i wydaje mi się to świetną sprawą :) Potem zawsze w kupie raźniej :P I są osoby do robienia nam z Wojtuniem zdjęć :) A tak to co on mi bedzie robił a ja jemu? :P :D (choć W. by pasowało ciągle mi zdjecia robic :P a ja wolę wspólne :P ) Ale oczywiście są różne gusta, a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje :P KOCHANE JA BEDE W PONIEDZIAŁEK :) MILEGO WEEKENDOWANIA :) BUZIAKI :*********** ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my takie wyjazdy krajowe typu morze czy góry to zawsze sobie sami organizujemy,szukamy tanich noclegów,jedziemy autem lub pociągiem i moim zdaniem to wychodzi taniej. a wycieczki zagraniczne to tylko przez biura,bo wszystko mam załatwione i nie muszę się nigdzie z nikim kłócić w obcym języku :) pogoda się u mnie psuje w sam raz na weekend :( ale nawet jak będzie walić piorunami to jedziemy :D 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, No ja na szczęście wychodzę już za chwilę z pracy....:) I za pewne zajrzę dopiero na forum w poniedziałek albo w niedzielę wieczorem.... Dziś wielki dzień przygotowań do imprezki na jutro... A i nie wiem czemu ale bolą mnie zęby... I to mi jakoś podcina skrzydła przed tym weekendem ale mam nadzieję że bedzie dobrze:) Życzę wam udanego odpoczynku, Buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My takie wyjazdy po Polsce też sami organizujemy. Chodziło mi o wycieczki fakultatywne (np. Słowacja z Zakopanego, Czechy z Karpacza itp.) te to już załatwiamy przez BP. Jutro idziemy wieczorkiem potańczyć - trzeba trenować przed weselem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Gosiu Wszystkiego Naj Naj Najlepszego :-* Właśnie pozbyłam się rodzinki pojechali na wieś do moich dziadków na ten długi weekend a ja siedze sama jak palec w domu, a jutro do pracy niestety. Witam nową koleżankę :-) Co do tych wegetarian to moja przyjacióła która ma być starszą z pół roku temu przxeszła na wegetarianizm więc nią się muszę przejmować tylko nie wiem czy dla jednej osoby będą coś chcieli oddzielnie przygotować. Mongrana a co Cię przekonało do pożucenia wegetarianizmu? Miłego weekendu Wam życzę wypoczywajcie i bawcie się dobrze. Ja się zaraz biorę za naukę pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam byc w poniedziałek :P ale dziś WIELKI DZIEŃ :) KOCHANE KOBITKI zostało mi od dziś równe 100 dni do slubu :) Miał być Kraków ale jedziemy z Wojtasem do Pszczyny :) Też super A potem na kolacje przy świecach :P Pozdrawiam ❤️ 09.08.09 ❤️ jeszcze tylko 100 ddś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! 🌼 A u mnie równe 3 miesiące!!! :) A pojutrze nasza 6 rocznica :D Rety jak ten czas szybko leci!!! Asiu dziękuję :* z gardłem już lepiej :) My jesteśmy w domku rodzinnym i tu spędzamy ten dłuższy weekend :) Dzisiaj prawdopodobnie wybierzemy się do Księdza. Musimy podpytać go o parę szczegółów. Poza tym chcemy przedłużyć okres składania wszystkich papierów bo tak szybko się nie wyrobimy. Niestety poradnię kończymy w połowie czerwca a u Księdza wszystko ma być 2 miesiące przed czyli na początku czerwca :( A jak jest u Was? Mam pytanko :) Kiedy Pan/Pani z poradni poinformowała Was abyście robiły te wykresy? Na pierwszym spotkaniu czy np wcześniej, jak byliście się zapisać? Bo ja mam ciągle nadzieję, że mnie to ominie ;) Tymczasem uciekam! Życzę Wam udanych wyjazdów!! :) Czekam na relacje i foteczki na nk :) U mnie dziś szykuje się najpierw wyjście na koncert a później gdzieś do knajpki z przyjaciółmi :) A jutro tak bardzo oczekiwany grillek :D 🌼 Buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×