Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

czesc dziewczyny, jak mężatkom już zazdroszczę , że mają to już za sobą. gratuluje udanch imprez:)) Asiu a ty się maleńka trzymaj, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, tylko szkoda że w takim momencie cię to spotyka, ale na pewno dasz radę, głowa do góry i trzeba myśleć pozytywnie. Mi zostało do wielkiego dnia 17 dni, jestem przerażona, bardziej stresuję się sprawami organizacyjnym, jeszcze nie dociera chyba do mnie że będę żona, mój Konrad robi sobie jaja i cały czas mówi już tak do mnie, że to duma dla niego.. i takie tam. Jutro jedziemy podpisać ostateczną umowę na auto retro, chciałabym wam potem pokazać jakieś fotki ze ślubu ale nie wiem jak je wklejacie:( pomożecie?? narzzie mykam spać:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) no nam zostało 2 dni... nie będę pisać nic o stresie,bo jeszcze gorzej się nakręcam. wczoraj załatwiliśmy wszystko u księdza,dziś idę na paznokcie i brwi,wieczorem zawozimy babce pojemniki na ciasta. Jutro dostarczamy alkohol na salę,a wieczorem ciasta,w między czasie zjeżdżają goście,więc będzie wielkie zamieszanie. pogoda ma być ładna,taka,o jakieś marzyłam,słońce i umiarkowanie ciepło,bez upału :) oby reszta też się udała i wszystko poszło po naszej myśli. Tego sobie i wam życzę kobitki z 8 i 9 :) odezwę się pewnie już po,także trzymajcie się i niech się wszystko uda. Buziaki ❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane panienki z 8-go i 9-go oraz 15-go i 22-go, na dwa dni przed wielkim wydarzeniem, pragnę złożyć Wam najszczersze życzenia w życiu powodzenia...niech Dzień Waszego Ślubu będzie wyjątkowy i zostawi wspaniały ślad w formie niezapomnianych wspomnień, a serca Wasze niech się weselą już na zawsze RAZEM! Pamiętajcie, że od tej uroczej chwili, będziecie żonami, na to przecież czekałyście cały ten czas, więc jeszcze raz...głowa do góry, moc uśmiechu, zaś stres proszę zostawić w domu, bo szkoda na niego czasu i energii, jest przecież tyle wspaniałych momentów-ten z pewnością do nich należeć będzie! Buziaczki! Mala-Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki długo mnie nie było ale chyba wszystko nadrobiłam a chyba z 10 stron. Ja byłam na weselu 1 sierpnia i tak pomyślałam że za 4 tygodnie moje już teraz to za 3 i dwa dni a tu tyle nie zrobione nie ma tańca pierwszego, samochodu, bukietu balonów i innych duperelek Piotrek butów nie ma a suknia w salonie. Nie wiem jak ja się wyrobię. Fajnie że Młodym Mężatkom wesele się udało. Mam nadzieje że pogoda wszystkim dopisze taka sama jaka była 1 sierpnia. Pozdrawiam i nie stresujcie się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY U MNIE ZNÓW KLAPA TAK MNIE WYSZYTKO PRZERAZTA ZE WCZORAJ POSPRZECZAŁAM SIE Z P. NIE ODZYWAŁ SIE DO MNIE WOGÓLE A DZIS RANO TO BYŁA TAKA AWANTURA ZE JA NIE MOGE. POJECHAŁAM DO PRACY W ZWYKŁAEJ BIAŁEJ KOSZULCE, JEANSACH I SPORTOWYCH SANDAŁACH, DOBRZE ZE JESTEM NA PLACÓWCE BO BYM JUZ U DYRECJI ZA UBIÓR NA DYWANIKU SIEDZIAŁA - NIE MIAŁAM SILY NICZEGO SZUKAC DO UBRANIA ANI TYM BARDZIEJ NA PRASOWANIE WYJEŁAM Z SZAFY TO CO BYŁO POD REKA, A O JAKIMS MAKIJAZU TO JUZ NIE WSPOMNE UMYŁAM BUZIE I ZEBY TYLKO, NAWET NIE PAMIETAM CZY KREM NAŁOZYŁAM JUZ RANO MIAŁAMSIŃCE POD OCZAMI WIELKOSCI CONAJMNIEJ WIELKOSCI ZAKRETEK OD SŁOIKA OK.200ML, A DO TEGO CAŁE 50KM DROGI RYCZAŁAM I OCZYWISCIE NIE OBYŁO SIE BEZ ŁEZ TUTAJ WYGLADAM KOSZMARNIE. JEJKU JA JUZ MAM DOSC TEGO CAŁEGO SLUBU, WCZORAJ MOWIE DO P ZE DZIS BEDE DZWONIC DO FOTO I VIDEO I ZE MAJA PRZYJECHAC DO NIEGO??? A ON MI NA TO ZE NIE WIE, POZNIEJ ZE JEST MU TO OBOJETNE ZEBYM ZROBIŁA JAK CHCE, TO JUZ MNIE SZLAG ZACZAOŁ POWOLI TRAFIAC, POZNIEJ MÓWIE MU ZE DZWONIŁ MÓJ KUZYN - SWIADEK GDZIE O KTÓREJ MA BYC I ZE MU POW ZE U P, TAK JAK CHCIAŁA P. MAMA, A PIOTREK MI NA TO ZE PO CO ZE SWIADEK MIAŁ BYC U MNIE TO MU MOWIE ZE PRZECIEZ CAŁA AKCJA BYŁA O TO ZE JEGO MAMA CHCIAŁA ZEBY BYŁ U NICH TO ON MI NA TO ZE ON O TYM NIE SŁYSZAŁ ZE ZE JEGO MAMA NAPEWNO TAK NIE WYMYSLIŁA I NIE POWIEDZIAŁA, NO KURWA MYSLAŁAM ZE WYJDE Z SIEBIE I STANE OBOK NA POCZATKU ZESZŁEGO TYGODNIA BYŁA CAŁĄ AFERA ZE MA SWIADEK PRZYJECHAC PO SWIADKAOWA, MI TO NIE PASOWAŁĄO BO NIE MA KTO MNIE WYPROWADZIC, ALE MAMA POW MI ZEBYM DAŁA SOBIE SPOKÓJ JAK TAK CHCA TO NIECH TAK BEDZIE. DZIS W NERWACH POW MU ZE MA ZASTANOWIC SIE DO JUTRA JAK ON SOBIE TO NASZE ZYCIE WYOBRAZA BO ON MA BYC MOIM MEZEM ZE JA NIE CHCE ZEBY JEGO SIOSTRA NAMI DYRYGOWAŁA I Z KAZDA PIERDOŁA DO NIEJ LTAŁ, BO W SOBOTE JEDZIEMY Z MOJA MAMA ZAPŁACIC ZA SALE I MA MI DAC ODPOWIEDZ BO JAK NIE CHCE TEGO SLUBU TO NIECH POWIE, CZEKAM DO JUTRA JAK MI NIC NIE ODPOWIE TO W SOBOTE ZMIAST PŁACIC ZA SALE TO REZYGNUJEMY. OCZYWISCIE MUSIAŁAM POGADAC Z SIOSTRA ZE TAK SPRAWE PRZEDSTAWIŁAM ZEBY JAK COS W DOMU ZA MNA STANEŁA I MI POW ZE JAKA DECYZJE PODEJME TO BEDZIE STAC ZA MNA MUREM. POWIEM WAM DZIEWCZYNY ZE ZAZDROSZCZE WAM ZE WASI PANOWIE WYKAZUJA CHOC CIEN ZAINTERESOWANIA, NIE MÓWIE JUZ O TYM ZE WLANCZAJA SIE W NIE CHODZI MI O SAMO ZAPYTANIE CO JESZCZE ZOSTAŁO, KIEDY TO BEDZIE ZAŁATWIONE, WIEM ZE I TAK JA TO WSZYSTKO MUSZE ZROBIC ALE PRZYNAJMNIEJ BY SIE ZAPYTAŁ NA JAKIM JESTESMY ETAPIE. MOWIE WAM PISZE I ZNÓW RYCZE MAM JUZ DOSC TEGO WSZYSTKIEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betatka! Oj! powiem Ci że u nas przed ślubem też nie było kolorowo. Z jakieś 2 tygodnie przed to dziennie robiłam mojemu M. awantury,bo tego nie ma tamtego nie ma jeszcze. I też było, że to dowołuję bo to, bo tamto. Ja nie wiem jak on to wytrzymał. A na weselu, w sumie już po kościele jak stres opadł, to już było super (do momentu jak się nie pomylił w ostatnim pokazie tańca, no ale na kamerze jakoś to zmontują i będzie OK). Więc u Ciebie też będzie wszystko w porządku, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betatka widzę, że sprawy przyjęły kiepski obrót u ciebie. :( Ja z moim Łukaszem kłócimy się co wieczór. Też mam tego wszystkiego po dziurki w nosie. Wczoraj nawet spisał sobie listę co ma do zrobienia w który dzień. Na poniedziałek umawiał się z moją mamą po odbiór świniaka, a przy spisywaniu tej listy stwierdził, że przecież on idzie do pracy. No porażka. Jak się umawiał? Masaż będzie czekał na nich, a on nie pojedzie z mamą. Dobrze, że ja już mam od poniedziałku urlop. Tylko znów wszystko na mojej głowie. No nie wyrabiam. Kosze dla rodziców w proszku. Koleś z Allegro wysłał drugi raz nie te co zamawiałam. Trudno. Muszą już zostać te co przyszły. Palant ma tam bajzer nie z tej ziemi. Dekoracja na auto nawet nie zaczęta. :( Nie mam czasu. Dziś jadę do krawcowej. Mam nadzieję, że przynajmniej sukienkę odbiorę. Jak nie to załamka. Makijażystka wystawiła mnie do wiatru. Nie ma mnie kto pomalować. Wszyscy w tym czasie mają urlopy. AAAAAAAAAAA szkoda słów na tych ludzi. :( Orkiestra rozwaliła nam pierwszy taniec. Miał być z płyty z naszym układem tanecznym. I nici. Oni nie zgadzają się na to. Nie znajdę już drugiego zespołu w tak krótkim czasie. Mam za to na oku piosenkę, którą są w stanie zagrać. Chyba. Ciekawe co mi powiedzą. Dziś będę dzwonić. Jak się na nią zgodzą to trzeba wymyślić jakiś układ mało skąplikowany, bo mało mamy czasu na opanowanie kroków. W między czasie sprzątam w domku, dzwonie, dowiaduje się i powoli mam tego dość. Chyba łapię doła. :( Fajnie, że nie które z nas mają to już za sobą. Ten cały rozgardiasz związany z przygotowaniami. Ale wesela się udały co jest najważniejsze i już są żonami. :):P Wszystkim sierpniaczką z 08.08, 15.08, 22.08 i 29.08 życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Życzenia już składam, bo nie wiem kiedy do was wpadnę. Od poniedziałku mam urlop do prawie końca sierpnia i nie wiem czy się dostanę do jakiegoś kompa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak trochę żałuję, że już po, że to tak szybko przeleciało. W sumie to był nasz drugi ślub. Szkoda, że nie można wziąć jakiegoś trzeciego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrzę na pogodę, i na 15/16.08 nie zapowiada się ciekawie, a mamy wtedy jechać nad weekend nad jezioro. Mam nadzieję, że ta prognoza się nie sprawdzi. Nie tylko na wyjazd taka pogoda to przerąbane, ale dla tych nowożeńców z 15.08 również. Trzymam kciuki żeby pogoda na 15/16.08 była piękna, słoneczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelkce i innym dziewczynkom już dziękuję za życzenia :) 😘 kochane jesteście! jakoś dam rade i wytrzymam do 15-tego... może.... :) ja z koleji składam dziewczynkom z 8-ego!!!!!! pogody Wam życzę przede wszystkim, bo miłość już macie i zdrowie też, może troszkę zszargane nerwy tymi przygotowaniami :P więc wszystko będzie cudnie!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat teraz może mi wyjdą ;) cfiatki :) a u mnie: hmm... grypa żołądkowa minęła, na szczęście... moge sie skupic na gorączce sobotnie nocy... martwi mnie tylko prognoza pogody, może byc nie ciekawie... wczoraj miałam przymiarkę sś i jest cuuuudna!!! dojkładnie taka jaką sobie wymarzyłam!! zdjęc nie wkleje bo nie umiem :P i nie bede psuc niespodzianki a poza tym może mój przyszły mąż przypadkiem (choć to bardzo mało prawdopodobne) tu zajrzeć zobaczyc te zdjęcia a tego nie chcemy ojjj nie :) jeszcze 59 min i do domu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!! ja ostatnio zadko tu zagladam bo nprawde mam teraz urwanie głowy!! naszym męzatkom z 1.08 gratuluje udanych ślubów i życze słonecznych podróży poslubnych... Ech.. Mi jeszcze zostało 9 dni i wszystko juz mnie wkurza.. szystko zostało na głowie mojej i mojem mamy.. Mój T powiedział że on chodzi do pracy i nie ma czsu teraz za niczym latać:/ A wiec w tym tyg mam do załatwienia jeszcze: kucharke, rzeźnika, dekoratorke, kwiaciarke, suknie, fryzjerke, dentyste, grajka pod dom no i układ na pierwszy taniec.. MASAKRA!!!! Betatka- musisz być silna!! Nie ma co stawiać sprawy na ostrzu noża... Myslisz że mi coś mój T pomaga?? A jak już go pytam o zdanie to zazwyczaj ma całkiem odmienne niż ja i kłutnia gotowa.. Najbardziej mnie wkurzyło to jak spytałam sie go co mysli o tych kolorach co wybrałam na sale ( krem i fiolet) to powiedział że nie lubi fioletu!! no myslałam że wyjde z siebie!! A teraz też ciągle się klucimy, ja ciagle krzycze na niego i przy okazji rycze a on sie smieje i mówi że przesadzam:/ no ale jeszcze 9 dni i będzie po stresie:) Nelka i Asiu... Napewno bedziecie najpiekniejszymi pannami młodymi!! Smutno mi jak pisze jakie macie problemy, ale jak już któraś zauważyła: nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!! i oby u Was tak było!! Kitek ja też tak pilnuje tej pogody na 15tego i mam nadzieje że nie będzie padać... Jeszcze 5 dni temu w prognozie było 32st!! a dzis już tylko 15!! no ja mam nadzieje że temp utrzyma sie tak chociaż na 20st i żeby nie padało!!! o buziaki kochane!! PS co do mojego panieńskiego to musze przyznać że kobietki spisały się na 6!! Super imprezka kliacik:) W klubie ciągle faceci składali mi życzenia i było duzo śmiechu.. nie pamietam jak wróciłam do domu o 5 rano!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... \kobietki u nas to powiem wam że jest bardzo róznie...kurcze kłotnie, płacz i w kółko.... a tu dwa dni do ślubu.... Kurcze nie mam okresu jeszcze czuje się bardzo źle....i podejrzewam że w dzień ślubu się zacznie niestety.... do ślubu ogólnie wszystko gotowe....Jutro juz jakies szczegóły zostały do dogrania i jedziemy na cmentarz... No nic może mi się uda jutro wejść na chwile jeszcze na forum... Buzialki, I proszę się nie przejmować Betatka tak jest u każdego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa dni zostały.... ja w stresie maksymalnym, dzisiaj po robieniu paznokci, strojeniu sali (pięknie wyszło) marze tylko o kąpieli i spaniu... Dzisiaj dostaliśmy dwie śliczne pościele (ich nigdy za dużo) od osób, których na weselu nie będzie, ale postanowili nam zrobić taka niespodziankę. Jutro czeka wożenie wszystkiego na salę i o 18.30 msza i spowiedź... szybko minie i będzie sobota.... pogoda zapowiada się ładna, aby się sprawdziła :) Dziewczynki życzę Wam wszystkiego najlepszego, aby te nasze śluby i wesela się udały i były wymarzone :) Buziaki Kochane :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz kobitki dziękuje za słowa pocieszenia i ogromnego wsparcia :) 🌼 👄 Betatka ---> trzymaj sie kochana .... wierzę że wszystko problemy znikną na dzien przed ślubem.... JESTEM tego pewna 👄 Nelka ---> ty słoneczko tez się trzymaj ..... zobaczysz zdązysz z wszystkim i będzie OK 👄 U mnie nadal nerwowo...... znalazłam kosmetyczkę (cud) ..... zrobiła mi próbny makijaż ..... wyszedł cudnie ...... zrobiłam też brwi..... i tak jak Inusia i Joostysia rzęski :) jedno z głowy :) mam również wymarzone (w mojej sytuacji :P ) tipsy Pracy nie znalazłam ...... zresztą nie mam teraz głowy do szukania .... a tym bardziej czasu.... :( fryzjerki nie mam do dziś..... :( jutro c.d poszukiwań dobranoc dziewczynki ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, co wyz tymi kóótniami tak szalejecie, facetów to zawsze na luzie trzeba brać, ja mojemu K. cały czas powtarzam że ma się nie udzielać za bardzo bo ja jestem bardziej wrażliwa i bardziej wszystko przeżywa, nie mogę na niego zlego słowa powiedzieć, wszytkim się interesuje, jeździ ze mną wszędzie, dzisiaj byliśmy w cukierni zamówić stelaż do tortu, potem dogadać się co do koloru wystroju auta i jest ok. :) dzisiaj odebrala swoją suknię ślubną i wiecie co mam mieszane uczucia, zazdroszczę dziewczynom z 1.08 że czuły się jak księżniczki, dobrze w niej wyglądam jak na swoją figurę, ale cieżka dość nawet jest i trochę mi się pod ramionami wcina, schylać się za bardzo w niej nie mogę, klękać tak średnio żeby nie zachaczać czubami od butów, no jakoś nie do końca tak sobie to wymarzyłam, mam nadzieję że 22 nie będę o tym myśleć bo sfisksuję.:) Dziewczynom z 8 życzę wszystkiego najlpszego aby ten dzień był tym jednym cudownym w życiu, którego się nie zapomina...... Będę trzymać za Was kcieueki bo jak zwykle będę w pracy... pozdrawiam i cudownej pogody życzę..papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hit dnia Pytam się mojej pt siostry, czy w pn pójdzie do babci, bo jej zapakuję jedzonko, a moja siostra do mnie: ale babci nie ma, pojechała do ciotki do Niemiec. Noż ku...rwa, to do mnie jechać 100km to miała za daleko, to była chora, to ją nogi bolały, a do Niemiec jechać autem 600km to już umiała. Jak chciała jechać, to mogła po weselu, a nie mnie mówi, że chora i nie przyjedzie a w tym samym czasie jedzie do Niemiec. Chyba już nie mam ochoty jeździć często do babki. Pokazała gdzie mnie ma. Nie na darmo się mówi, że wesela i pogrzeby odkryją prawdziwe oblicze rodziny. I coś w tym jest. No i jeden znajomy też się okazało, że scyganił, że nie może przyjść bo gdzieś jedzie, a nigdzie nie jechał. A! wczoraj się dowiedzieliśmy, że kolejny kolega,który niby pojechał w pt do Egiptu (i nie mógł do nas na wesele przyjść) nigdzie nie pojechał, bo dzwonił do nas, czy może wpaść. To już mógł poczekać do pon. żeby kłamstwo nie wyszło na jaw. Pytamy się go jak w Egipcie było, a on że fajnie i już wrócił. Tak, w pt pojechał a w środę wrócił A to raczej osoba, która nagminnie kłamie. Wieczorem jedziemy do kuzynki M. z ciasteczkami, patrzymy a ciotka M. która nie mogła przyjść na wesele, bo jest taka schorowana, bo ledwo chodzi, a ona w polu robi To już w sumie 6 osób nas okłamało. I normalnie by się człowiek w tym momencie nie wk...rwił Normalnie brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że pogoda na15/16 już się zmieniła i teraz ma być nawet ładnie. Oby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitek, ja też to zauważyłam :) mam nadzieje, że już się nie zmieni... zamawiałam właśnie 23 stopnie i lekkie słonko na 15-tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na 15/16 to dolny śląsk mnei interesuje, bo tam jedziemy na weekend. A jak na sesję zdjęciową to śląsk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) bedzie dobrze! musi być!! no mnie to centrum interesuje przede wszystkim ;) ale jak patrze po tych prognozach to dla całej Polski będzie ładnie... czy to Śląsk czy Warszawa ma być dośc ładnie, słonecznie, bez opadów i temperatura super- 23' :) i tak niech zostanie :):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Wszystkiego Najlepszego dla jutrzejszych Panien Młodych na nową drogę życia i udanego wesela. Ja z moim też się prawie codziennie kłócę, najpierw wszystko na mojej głowie a później jak go się pytam czy tak chce to że przesadzam że po co to czy tamto już też mam chwilami dosyć a tu jeszcze 3 tygodnie :-( Dziś kupiłam podwiązkę pończochy samonośne i spinki do włosów. Mieliśmy iść do pierwszej spowiedzi ale się nie wyrobiliśmy i w niedziele pójdziemy. Nelka dzięki za życzenia. Miłego weekendu pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM MEZATKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I to od wtorku, 04.08.2009, godz. 13 (a dokladniej 13:45, bo wtedy padlo "tak" a raczej "JA" :-) ) :-D Nie moglam sie odezwac wczesniej, bo bylismy w trasie - mini podrozy poslubnej (ta wlasciwa pozniej): wczoraj w parku Serengeti (pod Hannoverem) a dzis na przeromantycznej wedrowce po wrzosowiskach (niedaleko Hamburga). Dopiero wrocilismy do domu, nic od wtorku na forum nie czytalam. Wiem, ze jutro kolejne dziewczyny maja swoj wielki dzien: trzymajcie sie!!!!! Nasz slub byl CUDOWNY (oczywiscie byly tez i niewypaly ale to tak chyba byc musi ;-) ) - niezapomniany, przeromantyczny, boski. I nawet noc poslubna mielismy jak sie nalezy :-p Zdjec mamy okolo dwoch tysiecy. Oczywsicie jeszcze nie wszystkie widzielismy :-p Jak sie zepne, to wstawie Wam cos :-D Jeszcze raz usciski dla dziewczyn, ktore maja swoj wielki dzien w ten weekend :-D (moja noc przed to byl horror ale potem bylo juz tylko lepiej :-D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!! tych wrzosowisk to ci zazdroszczę:)))Jutrzejszym dziewczynom : trzymajcie się kochane, jak Wy nie dacie rady to nikt nie da, udanego slubu i wesela, jak zwykle będę trzymać kciuki w pracy:( powodzenia:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny:)) jutrzejsze panny mlode pewnie juz spia ale zycze Wam wszystkiego naj naj naj leszpego duzo usmiechu i malo stresu i niech wszytsko sie pouklada tak jak chcecie:)) alez ja Wam zazdroszcze... u mnie prawie bez zmian... niechce mi sie tege wesela mam kryzysy ryczenie i wogole anty nastawienie... juz dawno po terminie potwierdzen a tu wczoraj znow odmowily 4 osoby... wyjdzie ze sami bedziemy na sali... a wodke to cale zycie bedziemy pic chyba... zapowiada sie masakra w ktorej coraz mniej chce uczestniczyc... dobrze ze choc Młody jest i niepozwala mi sie do konca zalamac chco nie duzo brakuje... jest naprawde kochany i niemoge nic zlego mu zazucic... jedyne co do przodu poszlo to przyslali nam podziekowania dla rodzicow, bardzo ładnie wyszly nawet niemyslalam ze takie ładne beda te wazony, okazaly sie duzo wieksze niz na zdjeciu i szklo jest grube i fajowe... cos w tym stylu tylko inny wierszyk dalismy http://www.allegro.pl/item693370303_wazon_xxl_grawerowany_podziekowania_dla_rodzicow.html sukienki na przebranie dalej na mnie niewymyslili juz niewiem co bedzie i gdzie kupie, zamowilam jedna na alegro ale watpie zeby byla jakas suuper, no zobaczymy... z T. po garnitur jedziemy dopiero we wtorek, mam nadzieje ze zalatwimy wszytsko za jednym zamachem a reszta zalatwien to niemam pojecia kiedy i jak... ehh juz chce byc po wszytskim... trzymajcie sie cieplo dziewczyny, milego wekendu... ja jutro do pracy na 12 godzin, to odpoczywajcie za mnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongranka --- > GRATULACJE ❤️ A to ci niespodzinka :) 4 sierpnia powiadasz ;) superrrrrr Cieszę się że wszystko sie udało ;) no i ta noc poślubna ;P Kochane dziewczynki z 8 sierpnia :) Życzę wam cudownego ślubu, aby wszystko poszło zgodnie z planem :) A że każda z was będzie pieknie wyglądać to jestem pewna :) Powtórze sie ale KOCHOM WOS WSZYSTKIE 👄 W niedzielkę trzymajcie kciuki za Asienkę ;) Nasza Agusia to pewnie wyleguje się w bikinii na plaży i popija drinki z palemką ;) :P Szczęściara Dobranoc ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawiam tuz przed snem kilka naszych slubnych fotek: 1. tuz po ceremonii - obsypani ryzem: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d8d7eeba42adc98a.html 2. krojenie tortu: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/92582cc95d7a31ef.html 3. tu mielismy wesele: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f3738356cd9d0bd.html 4. ptaszki wypuscilismy na wolnosc: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a1b4b4cf0254add1.html 5. chwila relaksu: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f96f5eba5021af42.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongranka ---> cudnie wyglądałaś na slubie :) Fryzurka superrrrrr szkoda że mi nikt takiej nie zrobi ...... Suknia i kolia boska :) Tort wygląda imponująco w kształcie serduszka ..... I te wasze uśmiechy :) Ale ci zazdroszczę że już jesteś po ;) Joostynko ---> Kochana nasza oczywiście oprócz mnóstwa miłości na nowej drodze życia :)........... życzę ci WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK sto LAT Dziewczynki ja już przed slubem ostatni raz tutaj :) Trzymajcie za mnie kciuki jutro :P Przez to zamieszanie z fryzjerem i kosmetyczką...... zapomniałam się wam pochwalić z jednej pozytywnej rzeczy załatwionej w tamtym tygodniu :) 12.08 lecimy na Majorkę :P :P :P ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×