Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

Aniu dzięki!! :P Wychodzi na to, że mamy podobny gust!! :) Ciekawe co wyjdzie mojej fryzjerce ;) Mam nadzieję, że też cudeńko!! :) Ja też zamiast tych różyczek będę miała inne ozdoby - kwiatuszki z cyrkonii :D ( akurat pasujące do mojej biżuterii) zobaczymy co z tego wyjdzie :) Pierwszy taniec idzie nam całkiem nieźle. Zdecydowaliśmy, że nie będziemy tańczyć walca. Spośród wielu wybraliśmy kawałek Sumptuastic- Kołysanka :P Nie wszystkim się podoba ale akurat nam się to najlepiej tańczy! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, mam zaległości w czytaniu a teraz mam chwileczkę wolnego w pracy, to Wam napiszę o mich rzęskach... Zdjęcia nie wkleję, bo nie wiem jak na tym fotosiku wklejać zdjęcia:P rzęski robiłam 3,5 godz. wyglądają prawie jaku Joostynki z tym, że moje są troszkę dłuższe... siedziałabym dłużej, bo chciałam dokleić jeszcze po 10 rzęs, ale nie wytrzymałam :( chyba się czymś zatrułam, bo zaczął mnie boleć żołądek i głowa i zaczęłam wymiotować :/ całą noc nie spałam, męczyłam sie ehhh masakra. Zatem na te 10 rzęs umówiłam się jeszcze na poniedziałek, chociaż mama i mój R. stwierdzili, że już teraz te rzęsy bosko wyglądają... ja nawet nie miałam jak się nimi nacieszyć, bo ciągle źle się czułam... w sumie to teraz tez nie bardzo się czuję :( Postaram się później więcęj skrobnąć i dokładnie was przeczytać. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolysanka na pierwszy taniec - bardzo niecodzienny pomysl :-) My w tej kwestii zdecydowalismy bardzo konserwatywnie i wybralismy niesmiertelnego instrumentalnego (=bez slow) walca angielskiego Fascination. Problem polega na tym (tance cwiczymy codziennie, przynajmniej przez kwadrans), ze jak jestesmy wypoczeci to po prostu rewelacja a jak zmeczeni - katastrofa :-o A na weselu bedziemy na pewno juz psychicznie wyczerpani i pewnie fizycznie podmeczeni. Czyli co - katastrofa nam grozi na calej linii? :-o Mimo tylu prob? :-( Ina - a moze opary przy tych rzesach (klejow czy czego tam) tak na Ciebie podzialaly? Niektorzy ludzie (np. kobiety w ciazy, co nie znaczy, ze cos sugeruje!) sa bardzo wrazliwi na takie rzeczy. Sypiam coraz gorzej. Stres przedslubny narasta. Teraz mam nowa obsesje: boje sie, ze przeladowalismy program slubno-weselny i ze bedziemy po samej ceremonii slubnej TAAAAAAAAK zmeczeni, ze niczym nie bedziemy sie umieli cieszyc, ze bedziemy poddenerwowani i ze nic nie pojdzie po naszej mysli :-( :-( :-( W ramach latania po internecie w poszukiwaniu sama nie wiem czego (chyba byl to makijaz slubny) natknelam sie na takie cudenko.Oj, jak by sie chcialo w czyms takim przed slubem odprezyc i zapomniec o wszystkich klopotach!!!! Wklejam Wam linka dla ukojenia zmyslow :-D : http://www.tolles-hotel.de/diashow/DaySpa/Spa-002.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana, to nie opary i to nie ciąża.. nic z tych rzeczy ehh już jak jechałam na rzęsy było mi niedobrze :( teraz siedzę i też się meczę a jeszcze 4 godziny w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ina współczuję, wiem co przechodzisz!!! zdrówka życzę! 👄 Ja dzisiaj obudziłam się z niezłym ściskiem w żołądku...boję się co będzie w sobotę :P Myślę już o wszystkim naraz i mam taki mętlik, że głowa mała ;/ Czasami mam wrażenie, że o czymś zupełnie zapomnieliśmy :( Goście nareszcie usadzeni...a mieliśmy ciężki orzech do zgryzienia... Dzisiaj spróbujemy 'uderzyć' do spowiedzi ;) Aniu z chęcią bym się tak zrelaksowała!!! :D Miłego dzionka Wam życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki, znowu miałam sporo czytania bo im bliżej tym wy więcej piszecie. Jaznowu caly dzien w pracy, w sumie to 4 dni z rzędu.. i jak wy kochane w sobotę będziecie już szalęc na własnych slubach to ja jak z wykle w weekend w ptracy bede siedzieć. jak wy się czujecie, mi jeszcze do 22 troche zostało a ia tak już mi się po nocach śni że coś posżło nie tak. Bę dę chyba cał ydzień za was tyrzymać kciuki, żebyście obcasów nie połamały, makijaż się nie rozmazał, fryzura utrzymała i słonko delikatnie śiweciło. ... i za wiele wiele innych rzeczy też:) jeszczę wpadnę żeby wam powoedzenia życzyć:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopowiem jeszcze tylko że okazało się że kasy na ślub nam braknie bo jak pojechaliśmy umowę z salą spaisac to baba kazała nam 1000 zł dopłacić za wynajem sali, dosyć ze miałyśmy dopiero menu ustalić a ona nam dała juz gotowe bez mozliwości zamiany ryżu na frytki to jeszcze taki wałek z ta kasa wywineła i od tamtej pory mnie nerwica trzyma, Grrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agati to nieźle was kobieta wyrolowała... ale dość często się słyszy o takich sytuacjach. Mam nadzieję,że u nas będzie wszystko ok. Aga zazdroszczę,że już tylko 2 dni macie! chociaż muszę powiedzieć,że się nie denerwuję jakoś,to chyba te tabletki działają,bo jakoś spokojnie do wszystkiego podchodzę. W tv dziś mówili,że osoba,która wróciła z Hiszpanii ma świńską grypę:( uważajcie na siebie! mam do was pytanie,bo dziś idziemy się dogadywać z chłopakiem,który będzie u nas odwoził gości z wesela do domów,i nie wiemy,ile mu zapłacić... auto będzie nasze i paliwo za nasze,więc chodzi tylko o opłatę za te 2-3 h jeżdżenia. Nie mam pojęcia,100,200zł? czy więcej? a wy będziecie mieć takich kierowców? ciumek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, swinska grypa - pic na wode - ma lagodniejszy przebieg niz zwykla grypa :-p Troche sie szybciej przenosi ale tak poza tym to jest niegrozna :-D Szum medialny i tyle. Nasi goscie nocuja na miejscu i wracja wlasnymi samochodami nazajutrz. Zdrowiej ina! Do odklikania - musze leciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ceny! ulala! My placimy 800 zl za sale i wszyscy (wlacznie z nami) uwazaja, ze to drogo :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana o tacie wspomniąłam bo sie wkurzyłam ze piekna robi mi problemy, miałam dzis podejsc spytac co z jutrem, ale nie jutro pojde i tyle, mamy akcje z poprawinami w sobote uzgodnilismy wszyscy wspólnie ze robimy tam w restauracji a tu we wtorek dzwoni tesciowa ze jej tam nie pasuje a moi rodzice po to pytali zeby wiedziec czy maja jechac i rezerwowac, no szlag mnie trafia nie lubie jak tak sie zmienia decyzje ale innych to nie interesuje bo to nie oni traca czas jezdza załatwiaja i pózniej odmawiaja, stwierdziła ze najlepiej zeby zostało tak jak w pierwszej wersji czyli u mnie na ogródku ale mi top nie pasuje bo jak nie bedzie pogody????? to gdzie ok 50/60 odób usadzimy bo w domu takiego pokoju wielkiego nie mamy a ile sie moja mama znowu narobi, ale nikt na to nie patrzy najlepiej przyjechac na gotowe, oj powiem wam ze nerwy mi puszczaja. a i wczoraj byłam w trzech c.h. za stanikiem i wracajac do domu juz prawie ryczałam nic nigdzie nei ma A i Justynka najważniejsze rzesy sa przes śliczne, sama mam dośc ładne ale zaczełam sie zastanawiać nad takimi jak Twoje, poleciałam do mamy z Twoim zdjeciem i powiem Ci ze ona tez jest zachwycona :) zaczeła się smiac ze jej by sie cos takiego przydało (fakt faktem moja mama ma beznadziejne krótkie i jeszcze mało, ja natomiast mam po tacie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slowo "poprawiny" dziala na mnie wlasnie od kilku minut jak plachta na byka... Wlasnie dostalam maila, ze ma byc dwa razy drozej niz zamawialam :-( A moja odpowiedz na ich maila szlag trafil, bo maja przepelniona skrzynke :-( I wlasnie zeby nie bylo checy z deszczem, to chcemy grilla urzadzic w stadninie, gdzie jezdze konno - tak na ludowo, w stodole, z konmi, na wesolo i na luzie. Obiecywali, ze dostane ceny po znajomosci a one rosna i rosna :-( Ech :-( A zaproszenia juz rozeslane. Jezeli zjawi mi sie polowa zaproszonych gosci (a tyle juz potwierdzilo - w ciagu dwu dni od otrzymania zaproszen - ale zdyscyplionowane towarzystwo :-p :-D ), to spoko, stac mnie. Ale jesli wszyscy???????? To co? Mam o polowe obciac zamowione jedzenie i glodzic ludzi, ktorzy przyjechali 200-300 km, zeby mnie zobaczyc? :-( Dobrze chociaz, ze napoje mozemy miec wlasne - przynajmniej nikt nie uschnie z pragnienia :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcialabym tez liczyc na to, ze nie przyjada. Chcialabym sie moc cieszyc z obecnosci wszystkich :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja już uciekam,pakować się i wio na działkę. Jako że wrócę w sobotę wieczorem,to życzę wszystkim laseczkom z 1.08. wspaniałej pogody (to na 100% się sprawdzi), wzruszającej,pięknej i idealnej ceremonii ślubnej no i weselicha takiego,że wszyscy będą wspominać do końca życia,na jakieś super imprezie byli!!:) a moje dziewczynki z 8 pocieszam,że ma być ciepło,a czy się sprawdzi,to zobaczymy:) buziaki i do soboty ❤️ pewnie będę mieć mnóstwo do czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede miala rowniez do soboty ograniczony dostep do internetu, bo meczymyy sie z kolejnym etapem naszej przeprowadzki. Dlatego moje PANIENKI (po raz ostatni moge tak nazwac Was wszystkie) zycze Wam udanego weekendu. S Z C Z E G O L N I E naszymm pannom z 01.08! Oby sloneczko Wam swiecilo nad glowami tego dnia a w sercach - zawsze :-D Pieknych slubow, cudnych wesel i niezapomnianych wspomnien!!!! :-D :-D :-D Duzy calus dla Was wszystkich! I oczywiscie czekamy na zdjecia i relacje - jak juz troche ochloniecie :-) Nie zapominajcie o nas, o tych, ktore jeszcze czekaja na "swoja kolejke" :-p Do odklikania, moje panienki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiteki.. Czy wy pamiętacie nasze początku tu na kafe..?? Kurcze to sie wydaje tak niedawno a tu już nasze tak wyczekane daty za pasem!! Kurcze... Nawet troche mi bedzie żal tego całego przygotowywania, pytania się Was tu o opinie na rózne tematy... Teraz będziemy musiały nowy topik założyć:) Ja jak zawsze ( już nawet nie chce mi się o tym pisać) męcze się z remontem.. nie wiem czy jutro uda mi sie zawitać na forum bo musze wysprzątać moje remontowane mieszkanko bo w sobote mam panieński i jakby pogody nie było to grill przeniesie się do chatki... Dzisiaj byłam na ostatniej przymiarce mojej sukni.. ostatnie po prawki.. Pani krawcowa doszyła mi dodatkowy tiul do halki (halka bez koła) i teraz suknia jeszcze lepiej leży... przerobiłam dekold w lekkie serduszko i teraz wszystko wygląda świtnie:) tylko czekać na 15tego:) Kochane nasze panienki z 1.08.09 nie wiem czy jutro uda mi sie tu zawitać wiec już teraz chce Wam życzyć aby ten sobotni dzień był dla Was początkiem czegoś niezwykłego... Aby ta data już do końca Waszych dni kojarzyła Wam się ze szczęsciem i miłością.. Oczywiscie trzymam kciuki aby pogoda dopisała i wszystko odbyło się po waszej myśli... A teraz dobranoc kochane... Kolorowych snów bez koszmarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana, Twój różowy make up wykonany jest ładnymi cieniami i jeśli podkreśliłaby Ci usta i zrobiła kreski eye linerem mogłabyś wyglądać pięknie i w takim Ważne jak wyglądają w tym Twoje oczy bo przy zamkniętych nie da się całkiem ocenić efektu... na pewno najładniej taki makijaż wygląda przy dość jasne cerze ale z kolei ciemne brązy tylko pociemnią i tak już opaloną twarz... praktycznie każdy makijaż wygląda ekstra jeśli się ładnie zagęści linię rzęs kreską i dobrym tuszem! zdarza się że kolor jest ewidentnie niedobrany ale niekoniecznie tak jest w przypadku mongrany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Dziewczynki dzięki śliczne!!! trzymajcie mocno za nas kciuki, żeby wszystko się udało ;) My też Wam się odwdzięczymy tym samym za tydzień, dwa, trzy... :D 👄 👄 👄 🌼🌼🌼🌼 Ciasta, alkohol i napoje już czekają sobie w chłodni w lokalu. Jutro odbieramy i zawozimy torcik :D Już mamy wstępnie ustalone jak to wszystko będzie po kolei wyglądać :) I najważniejsze! Byliśmy dzisiaj u spowiedzi!! Naprawdę lepiej nie mogliśmy trafić! :) Trafiliśmy na przemiłego Księdza. Moja rodzinka akurat spowiadała się w tym samym czasie u innego w tym samym Kościele i niestety tyle szczęścia nie mieli ;) A pomyśleć, że mało brakowało a wylądowalibyśmy tam gdzie oni :P Spokojnej nocki Wam życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślę i wydaje mi się że zawsze warto sprawdzić drugą makijażystkę... ja np. lubię łączyć kolory i do różu dodałabym trochę złota, a w kącikach bordo - brąz... takie łączenia potrafią wyglądać świetnie... ważne by jednak oczy były podkreślone ale bez efektu przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki. U mnie dalej fatalnie, łykam jakieś specyfiki, nie wymiotuję już ale dalej źle się czuję... dobrze, że dziś ostatni dzień w pracy, może jakoś wytrzymam... :( druga noc z rzędu nie przespana, ja w fatalnym humorze i wyszło, że sie z rana z R. pokłóciłam :/ tak mnie wkurzył, a że ja poddenerwowana niewyspaniem i złym samopoczuciem to mi dużo nie trzeba było :/ Dzisiaj mam wizytę u fryzjera, podetnę końcówki, zafarbuję włoski i podetnę grzywkę. Dziewczynki! to już jutro.... jak się czujecie? nie stresujcie się mocno, bo na pewno wszystko się uda i będzie po Waszej myśli :) to będzie najpiękniejszy dzień w Waszym wspólnym życiu :) będe jutro z Wami myślami, odezwijcie się jak już ochłoniecie :) Miłego dnia Kobietki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki z 1.08 to juz JUTRO, nie umiem pisał ładnych życzeń wiec krótko ale szczerze wszystkiego naj na nowej drodze zycia ślicznej ceremoni i super udanej zabawy na przyjeciu Powiem Wam ze jak czytałam zyczenia reszty dziewczynek to az mi sie łezki w oczach zakreciły :) Wczoraj kupiła stanik nie zadna rewelacja ale juz miałam dośc chodzenia jak przypadkiem mi sie coś trafi to kupie poprostu jeszcze jeden no i majeteczki sciagajace mój bandziorek :) i w srode i wczoraj patrzyłam tez na kiecki na poprawiny i na wesela bo w tym roku mamy jeszcze 2 na 100% a w przyszłym 3 i na kazde w sumie moge isc w tej samej bo akurat rodzinki sie nie beda powtarzac :) bo jak nie kolezanek to kuzynek ode mnie i od piotrka i jak nie od z jednej strony rodziny to z drugiej kiedys upatrzyłam sobie fajniutka w sobote ja przymierzalam ale 450 zł wiec postanowiłam poszukac i wczoraj wpadłam do sklepu przymierzyłam dwie i nie mogłam sie zdecydowac umówiłam sie ze zapłace za dwie po 179zł jedna i dzis jedna oddam, aale w domu tez nie umieli mi doradzic przebierałam sie dla mamy i piotrka chyba 5 razy, mama az zadzwoniła po siostre ta specjalnie przyjechaął i tez nic mi nie doradziła, i postanowiłam ze zostawiam obydwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpnioweczkaaaaaaaa
dziewczyny 800 zl za sale to drogo?????? czy ja dobrze zrozumialam? ja za sale place 35 od osoby w malym miescie na 120 osob czyli wychodzi ponad 4000 , do tego osobno kucharz 130 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄 Inusia ---> dużo zdrówka :) Joostynka ---> tych rzęs sie nie maluje? O matko .... :D Ja nie wiem czy wytrzymam ..... Dla mnie to podstawa .... W zasadzie używam tylko tuszu i kredki :) KOCHANE DZIEWCZYNKI Z 1 SIERPNIA :) Jutro WASZ dzień :) Oczywiście życzę wam cudownego slubu, aby wszystko wyszło tak jak sobie zaplanowałyście :) Jeszcze lepszego wesela .... zabaway do białego rana ..... i mnóstwa cudownych wspomnień ..... :* dla Agusi :* dla Kitka :* dla Wioli :* dla Małej Miss Oczywiście czekamy na relacje i zdjęcia :) Kurcze dziewczynki nie straszcie tą grypą świńską :( My w poniedziałek płacimy za tą Majorkę ...... Mało tego wczoraj słyszałam w TV o jakimś zamachu na Majorce ...... :( ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać że moj panieński przeniesiono z jutra na dziś :) :P Więc trzymajcie kciuki abym przeżyła :P Normalnie Kochom was wszystkie sierpniaczki :********* ❤️ 09.08.09 ❤️ jeszcze 9 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aicha, Kochana baw się dobrze na panieńskim dzisiaj :* będzie się działo ;) Już mnie mój R. przeprosił i jest ok. Jeszcze żeby ten wirus minął :/ Mi też dziko,że już rzęs nie musze malować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny:) dawno mnie niebylo ale czytalam w miare na biezaco.. jutrzejszym Pannom Mlodym zycze wszystkiego naj naj naj niech wszytsko pojdzie po Waszej mysli , impreza sie uda i niech wszyscy beda zadowoleni:)) udanej zabawy dziewczyny:)) nawet niewiecie jak juz bym chciala byc po tym wszystkim.... ja ostatnio popadam w jakas depresje... mam dosc tego wszystkiego, calego tego wesela i tych przygotowan... dalej jestesmy w dupie nic prawie niema a ja niemam sil na to wszytsko, najchetniej bym lezala spala i ryczala... glowa mnie boli od dwoch dni ledwo zyje i naprawde mam dosc... mama mi dziala na nerwy, zero pomocy i jakiegos wsparcia siedzi tylko na naszej -klasie i popada chyba w kryzys wieku sredniego- strasznie sie zmienila... a mnie to drazni coraz bardziej... z Mlodym dobrze ale on tez ma duzo pracy, daleko teraz mieszka i mniej sie widzimy... przestaje to ogarniac, piszac to juz mi lzy leca... niewiem jak przetrzymam do konca miesiaca.... najchteniej pieprznelabym tym wszystkim calym tym weselem... ze 140 osob zrobilo sie niecale sto... oczywiscie niewszyscy dali znac.. sukienki na zmiane i na poprawiny dalej niemam... nic niemam dziewczyny... niewiem co z wlosami co z kwiatami nic... najgorsze ze zdaje sobie z tego sprawe a nic nierobie... nichce juz tego wesela bo wiem ze bedzie chujnia na calego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×