Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

Ja na leżącym to ostatnio byłam chyba 2 lata temu. Cały czas chodzę na stojące. Fajnie opala, nie ma tak, że jest białe pod pachami. Dla mnei jedyny minus stojących jest to, że nie można wyłączyć lamp na twarz, bo za bardzo pyszczka opalać nie mogę na solarium, ale to przeważnie się czymś zakrywam. No i trzeba stac cały czas - czasem się nie chce. U mnie jest 90gr/min normalne stojące. Te wibrujące to było po 1,20/min. I to ceny w takich dobrych salonach. W takich mniej fajnych, ze starymi łóżkami to jest po 70,80gr/min. 1,50/min - to strasznie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka Ty to jesteś silna kobitka i wierzę, że dasz radę! Tak to niestety jest im bliżej, tym to napięcie wzrasta i stad też te wszystkie awantury, kłótnie, niesnaski itp.Ale my kobitki sierpniowe musimy być silne! Oby do sierpnia! Zobaczycie później będzie super!!! :) Gosia i Kamila trzymamy kciuki!!! :D Ja też najpierw myślałam żeby zostawić panieńskie bo nawet fajnie by obydwa brzmiały ale zdanie zmieniłam jak mój misiek zaczął coś niebardzo podchodzić do tematu...Poza tym za dużo pisania by było :P Wy tutaj na solary a ja dalej nic...:P A my jutro znowu wyjeżdzamy na cały weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj agneszka zazdroszcze weekendu :) mój K sobie jedzie do naszego domku a ja w wawie bede gnic, bo szkoła i egzaminy :O a najgorsze jest to, ze tylko dwa razy zajrzałam do ntatek :O najwyzej bedzie porawka i ze .ślubnych kopert zapłacę :) byłam dzisiaj u manikiurzystki i zrobiła mi super paznokcie, akrylowe.. ale nie mogę sie póki co z nimi oswoic i strasznie mi sie pisze na klawiaturze :) ja kura heheheh :) u mnie pogada była dzisiaj bardzo ciekawa, najpierw wicher, potem słonko, deszcz z gradem i znowu słonko... jak w kwietniu albo marcu, zarąbiście :) kurde jak ja mam sie myc w tych pazurach, podrapie sie cała :) niby nie są długie, ale ja zawsze miałam krótkie paznokcie bo swoich nigdy nie mogłam dochowac. słuchajcie byliśmy dzisiaj drugi raz u księdza, spisac ten protokół i doopa znow bo...... zabrakło czystych protokołów :) no masakra. Za tydzień w czwartek mamy się zgłosic :) ide zaraz chyba spac coś mnie muli :) do jutera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justine ja tez chciałam isc do kosmatyczki :) ale nie wiem od czego zaczac, bo jak tam wparuje do kobitki to nie chcialabym wyjsc do kompletnego debila :) najlepsze na poczatek to oczyszczanie czy co?! :D i ciekawe jak to wyglada cenowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIKA1985 Przyzwyczaisz się do pazurków, najgorzej na początku. Ja jutro idę na pazurki:) Co do kosmetyczki, to czemu miałabyś wyjść na debila? Nie trzeba się na wszytskim znac, komsetyczka jest od tego, żeby Ci doradzic najlepszy zabieg. Idź, powiedz, że chciałabyś poprawić stan cery, ale nie wiesz co będzie najlepsze bo się na tych wszytskich zabiegach nie znasz. A ja osobiście oczyszczania nie polecam, tym bardziej, jak ktoś nie ma widocznie rozszerzonych porów. Poprawa jest chwilowa, ale potem jest gorzej niż było. Teraz to się od oczyszczania twarzy odchodzi. Ja nic nie doradzę bo nie wiem, jaki masz rodzaj cery. Tak, jak piszę, najlepiej niech kosmetyczka oceni, co będzie najlepsze dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znów się boję,że oczyszczanie mi zetrze opaleniznę... jeszcze się zastanowię czy to robić,może sobie zrobię jakieś inne zabiegi,poradzę się kosmetyczki tak jak mówi Kitek. dziś cały dzień nic nie robię a popołudniu idziemy z Piotrka kolegami gdzieś i damy im zaproszenia. Już niewiele nam zostało tych zaproszeń na szczęście. miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Jak możecie to trzymajcie za mnie jutro i pojutrze kciuki bo jak nie zaliczę tych egzaminów to poprawka na początku września czyli zaraz po ślubie i będą nici z podróży poślubnej :-( Aicha dzięki mam nadzieję, że chociażby 70 lat ze sobą będziemy :-) Joostynko gratuluję Pani Magister Agnieszko mój Piotrek tak samo jak twój nie zbyt interesował się przygotowaniami jak mu coś mówiłam to twierdził że dużo jeszcze czasu a jak ja ucichłam z przygotowaniami to ostatnio że musimy pośpieszyć się trochę z rozdawaniem zaproszeń i zajął się ciastami i tortem jak mi to powiedział to byłam w szoku. Też muszę iść na solarkę bo za tydzień wesele brata Piotrka a ja biała jestem jak śnieg ale to w następnym tygodniu po tych dwóch egzaminach i do urzędu trzeba się przejść. Wracam do nauki psychologii wychowawczej. Powodzenia na egzaminach. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie dziewczyny Powodzenia na egzaminach trzymam kciuki :) cholera zapieprz zapieprz i jeszcze raz zapieprz w robocie jutro nam kazali przyjsc i to bez zadnego ale ja mam w domku imieniny tatuska i pasowało by pomóc mamie cos nie cos jak to pow to otrzymałam info ze przecierz moge przyjsc na 5/6 i wtedy wczesnie wyjde no paranoja beeeeeeeee ale jestem zła no masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kosmetyczek ja na poczatku urlopu 2 tyg,temu bylam na zabiegu mikrodermabrazji, wczoraj bylam na drugim i dzis jestem cala rozowa jak świnka:)),ale ogolnie jestem zadowolona choc kosztuje sporo to na moja buzke napewno sie przyda bo mam sporo dziur i blizn po tradziku a widze ze mi rozjasnilo i lekko wyrownalo, planuje isc jeszcze raz pod koniec lipca. jedyny minus tego ze przez 2 tyg, po zabiegu nie mozna sie wystawiac na slonce takze solarka u mnie odpada i bede bladuchna... bylismy dzis na gieldzie kwiatowej i kupilismy sobie kokardy samosciagajace do dekoracji samochodow dla gosci i lawek w kosciele, kupilismy tez kotyliony i kieliszki do szampana na toast z bordowa dekoracja:)) no i u T. zalatwilismy te odpisy chrztu takze we wtorek do mnie pojdziemy juz ze wszystkimi papierkami... aaa no i te mapki poszlismy zaniesc do proby zeby cos zrobili... pracowity dzis dzien mielismy:)) teraz sie zbieram na imprezke z pracy \" nowi\" organizuja wkupne:)) milego wieczorku papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliana jak dobrze pamiętam to jestes z krakowa powiedz mi gdzie byłas na tej mikrodermabrazji i ile płaciłas za zabieg i czy poszłas do pierwszego lepszego salonu, do swojej kosmetyczki, czy szukałas konkretnego P.s. ja oczywiście nadal w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Mała zmiana planów, jedziemy jednak jutro rano :) Marcia powodzenia!!! Będziemy trzymać mocno kciuki!! :) A właśnie byłaś w tej poradni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również trzymam kciuki za wszystkie studentki!! :) zaraz idziemy z Piotrusiem i jego kumplami gdzieś do miasta,damy im zaproszenia i będzie z głowy. do wieczorka cium :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko nie byłam jeszcze w tej poradni może dopiero za dwa tygodnie pójdę bo teraz sesja a w następnym tygodniu pracuję po całe dnie i niestety nie mam kiedy. Miłego weekendu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, Jestem już po jednym egzaminie i sądzę że powinien być do przodu:):) A tak to u mnie nic się nie zmieniło..Czyli od zaraz nauka nauka i jeszcze raz nauka... Mam nadzieję że jutro zaliczę obydwa egzaminy i zostaną mi tylko ćwiczenia--> z których do chuja pana nie będzie łatwo...no ale nie denerwujmy się, bo złość piękności szkodzi... Ja nigdy nie byłam u kosmetyczki na żadnym oczyszczaniu itd....I chyba bym bała się iść żeby mi nie zjebała cery...Jak każdy przed okresem mam jakieś syfki na twarzy... Nie wiem ale nie mam w Wawie takiej kosmetyczki żeby jej zaufać... Dobra kochane idę się teraz uczyć... Może zajrzę jeszcze wieczorkiem:):) Buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobotni poranek:) ciekawe kiedy pogoda w końcu będzie ładna?? już mam dość tych szarości. Dziś się wybieramy z Piotrkiem w poszukiwaniu czegoś do spania dla nas,chociaż ja mam upatrzone spanie na necie i jestem zdecydowana zamówić,ale najpierw chcemy pojeździć u nas i się zorientować co jest ciekawego. poza tym może uderzę na solarium,chyba się uzależniam :) w poniedziałek idziemy do księdza.mam nadzieję,że wszystko szybko i sprawnie załatwimy. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co od kosmetyczki to ja do tej pory chodziłam na mikrodermabrazję. Niedawno też w aptece kupiłam sobie krem Brvoxyl i cera robi się coraz ładniejsza. Ostatnio kosmetyczka zamiast mikrodermabrazji zrobiła mi jakieś peeling migdałowy - to ponoć jakaś alternatywa dla mikroderm. I co ważne, można po tym się opalać. Cera też po tym peelingu fajnie wygląda. Minus takie, że przez kilka dni cera się b. łuszczyła. Wczoraj wymarzłam znowu. Br...czerwiec, a pogoda, jak w marcu. Zaraz muszę iść do sklepu - a pogoda dalej taka sama. Ale popołudniu dziś, albo jutro idę się do sauny wygrzać. Pazurki zrobione, od razu człowiek się inaczej czuje. Dobrze, że je zrobiłam teraz, bo odwykłam od tipsów (ostatnio miałam robione we wrześniu), i tak trochę dziwnie na początku z tymi paznokciami. Jak bym zrobiła przed tuż ślubem, to byłby problem, bo pazurki pójdę robić dopiero w środę albo w czw. przed. A te pierwsze dni z tipsami o takie \"trunde\' trochę. Dziś czeka mnie takie \"genaralne\" sprzątanie. Jak nas nie będzie, to będzie przychodził opiekun do kotka, więc trzeba dom zostawić w jako takim stanie. Nie żebym maiła jakiś syf w domu, ale wiecie jak to jest, ktoś obcy będzie w domu, to trzeba posprzątać tak jak przed świętami. Kolejne większe porządki JUŻ za 1,5 miesiąca - przed weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się dowiedziałam,że jeszcze jedna para na ślub w tym dniu co my w tym samy kościele..... nie wiem czy się cieszyć,niby koszty kwiatów się obniżą,ale jakoś już się robi za gęsto... chociaż w sumie to ich pewnie nie będę widzieć,chyba,że będą mieli przed nami,czyli na 13,w co wątpię. Oby mieli na 16 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) ja tylko na chwilę bo ide na opijanie.. :D zaliczyłam sesję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wolne aż do października :):) ciesze sie jak nie wiem co! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko gratulacje!!!!:):):):) a swoją drogą szybko Ci poszło,dopiero początek czerwca a Ty już po sesji :) jeszcze raz gratuluję:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wrocilam z pracy, po wczorajszym pijanstwie 12 godzin w pracy bylo masakryczne, ale nawet zlecialo:)) Betatka- na mikrodermabrazji bylam w PLAZIE, tam jest gabinet kosmetyczny Kleopatra, sprawdzony bo siostra chodzila tam na laser,wiec mowila ze spoko, ja przed pierwszym razem mialam stresa zeby mi nie zrobili gorzej niz mam, ale ogolnie wszyscy bardzo mili takze moge polecic. koszt mikrodermabrazji tam to 200zl w tym jest maska algowa, dodatkowo mozna dokupic rozne ampulki za 50zl, ale ja wezme dopiero przy 3 zabiegu. te pilingi migdalowe o ktorych pisze KITEK to podobno tez sa dobre i fajne, kosmetyczka mi o nich wspominala. ty mi Betatka jeszcze powiedz gdzie mozna polazic za suknia na poprawiny, no ja niemam zadnej wizji ani pomyslu jaka i gdzie jej szukac. zmykam do spanka bom zmeczona, tzrymajcie sie cieplo dziewczyny, milej niedzieli:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliana 200zł za mikrodrmabrazję, to strasznie dużo. Ja płacę razem z 2 maseczkami 90zł. Za ten peeling migdałowy płaciłam 70zł. 2 lata temu chodziłam do innego salonu i tam za mikrodermabrazję + kwasy AHA płaciłam 120zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Monika gratuluję tylko pozazdrościć. Ja jeden egzamin już napisałam mam nadzieję że zaliczę. Jeszcze wieczorem się dowiedziałam że jutro mam jeszcze jeden egzamin z filozofii warunek z tamtego roku a ja nawet notatek nie mam. pomocy :-( Wracam do nauki. Miłego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia tylko spokojnie, napewno sie uda :) jak mi sie udało to Tobie się nie uda ?! niemożliwe!! ja za niedługo spadam do dziekanatu zdac indeks i karte a potem do pracy :( ehh... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobietki a ja się dalej bujam z sesją...Egzamin ze wczoraj zaliczony, czekam jeszcze na wyniki z piątkowego...Tylko u mnie w tym roku to cyrk się dzieje z ćwiczeń z karnego, które niestety ale będę mieć na wrzesień prawdopodobnie...ech...Ćwiczenia...Śmiechu warte... Ale tak to ćwiczenia mam zaliczone już wszystkie inne..Teraz za tydzień w sobotę 2 egzaminy....plus w niedziele angielski i zostałby mi tylko egzamin z finansowego 28 czerwca i finish...:) A później już tylko ślub...No nic idę leniuchować...ale pogoda niestety sie popsuła a już zaczynało być lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Gosiu gratuluję egzaminu,zdasz wszystkie,zobaczysz,a ćwiczeniami z karnego się nie przejmuj,też przez to przechodziłam,ale jakoś udało się przejść. Głowa do góry :) u nas pogoda ładna,wręcz jest upalnie,chwilkę kropił deszcz i my akurat szliśmy na spacerek do miasta,ale szybko przeszło. jutro mam pracowity dzień,wybieram się do salonu ślubnego się dowiedzieć co i jak,muszę załatwić pożyczkę na kamerę,iść na solar,na zakupy,do krawcowej,a popołudniu idziemy do księdza.... nie wiem kiedy to wszystko załatwię. miłej niedzieli buźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcieeee! :) Monia gratulacje!!!! :D Dziewczyny Wy też dacie radę!!! :) A my właśnie niedawno wróciliśmy. Weekend minął nam super! Objedzona jestem za wszystkie czasy!!! :P Miłego wieczorku Wam życzę!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki :):) za podtrzymanie na duchu i gratulacje 😘! teraz czekamy na wieści od innych studentek, które się męczą bidne i pocą. Ale na bank bedzie dobrze :) jestem tego pewna!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki gratulje egzaminów i sesji ja jak sobie pomysle ze od pażdziernika znowu mi sie to zacznie to az dreszcze mnie przechodza ale spoko jeszcze Piotrek sobie wymyslił ze jak mnie w weekendy ma nie byc i ma siedziec sam to on pijdzie na politechnike na rekonstrukcje wypadków, w sumie fajny pomysł do pracy mu sie przyda, podciagnie kwalifikacje, no i moze dorywczo z sadów brac sprawy zawsze jakas kasa z tego co słyszałam to za taka prosta rekonstrukcje z wnioskami to 1000zł (myśle w pracy na moje i na jego studia zdobys dofinansowanie 50%), tylko gorzej bedzie jak zjazdy nam sie nie pokryja a wczoraj miałam w domu imieniny tatuska cała rodzina sie zjechałą wiec powpraszaałam sie w Boze Ciało z zaproszeniami :) a co do tej mikrodermabrazji to za jeden zabieg?????, plaza jest naprzeciwko mojej pracy :) a co do sukienki na poprawiny to byłam na tandecie lipa lipa i jeszcze raz lipa na długej nicv, jeszcze sie przejde na karmelicka tam nieraz było cos ciekawego no i ta moja piekna sukienka o której pisałąm kosztuje 480zł i jest to róg stradomskiej i gertrudy salon mody slubnej bianka przy przystaknu tramwajowym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) życzę miłego dnia,ja się odezwę wieczorkiem,jak załatwię wszystko,łącznie z protokołem. pozdrawiam buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×