Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mała_blondyneczka

jak uwieść kobietę - powie to Wam kobieta

Polecane posty

Gość ciamajda_ten_wyzej
nigdy nie uda ci sie kazdej ciulu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mój facet uwiódł mnie np tym : że czułam się najważniejsza jak byłam przy nim. Patrzył mi w oczy , trzymał za rękę i gładził po policzku. :) Wtedy kobieta czuję się wyjątkowa :) ja osobiście nienawidzę jak facet użala się nad sobą więc jak facet chce poderwać laskę to na randkach niech nie udaje biednego i nie szuka pocieszenia na ból głowy:D. Lubie za to jak facet ładnie pachnie i odprowadza do domu , nie jest nachalny i na pierwszych spotkaniach nie rzuca się na mnie no i oczywiście kultura osobista. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfnm
ZOBACZ NA stronie WWW.FERMOS.CBA.PL tam się do wiesz jak uwodzić łatwo i prosto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfnm
ZOBACZ NA stronie WWW.FERMOS.CBA.PL tam się do wiesz jak uwodzić łatwo i prosto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cioszaciosem
PANOWIE,USZCZĘŚLIWIENIE KOBIETY JEST BARDZO PROSTE,PODAJĘ ZASADY A. Należy tylko być: 1. przyjacielem 2. partnerem 3. kochankiem 4. bratem 5. ojcem 6. nauczycielem 7. wychowawcą 8. spowiednikiem 9. powiernikiem 10. kucharzem 11. mechanikiem 12. monterem 13. elektrykiem 14. szoferem 15. tragarzem 16. sprzątaczką 17. stewardem 18. hydraulikiem 19. stolarzem 20. modelem 21. architektem wnętrz 22. seksuologiem 23. psychologiem 24. psychiatrą 25. psychoterapeutą. B. Ważne też są inne cechy. Należy być: 1. sympatycznym 2. wysportowanym ale 3. inteligentnym ale 4. silnym 5. kulturalnym ale 6. twardym ale 7. łagodnym 8. czułym ale 9. zdecydowanym ale 10. romantycznym ale 11. męskim 12. dowcipnym i 13. wesołym ale 14. poważnym i 15. dystyngowanym 16. odważnym ale 17. misiem ale 18. energicznym 19. zapobiegawczym 20. kreatywnym 21. pomysłowym 22. zdolnym ale 23. skromnym i 24. wyrozumiałym 25. eleganckim ale 26. stanowczym 27. ciepłym ale 28. zimnym ale 29. namiętnym 30. tolerancyjnym ale 31. zasadniczym i 32. honorowym i 33. szlachetnym ale 34. praktycznym i 35. pragmatycznym 36. praworządnym ale 37. gotowym zrobić dla niej wszystko [np. skok na bank] czyli 38. zdesperowanym [z miłości] ale 39. opanowanym 40. szarmanckim ale 41. stałym i 42. wiernym 43. uważnym ale 44. rozmarzonym ale 45. ambitnym 46. godnym zaufania i 47. szacunku 48. gotowym do poświęceń i, przede wszystkim, 49. wypłacalnym. C. Jednocześnie musi mężczyzna uważać na to, aby: a) nie był zazdrosny, a jednak zainteresowany b) dobrze rozumiał się ze swoją rodziną, nie poświęcał jej jednak więcej czasu niż danej kobiecie c) pozostawił kobiecie swobodę, ale okazywał troskę i zainteresowanie gdzie była i co robiła d) ubierał się w garnitur, ale był gotów przenosić ją na rękach przez błoto po kolana i wchodzić do domu przez balkon, gdy ona zapomni kluczy, lub gonić, dogonić i pobić złodzieja, który wyrwał jej torebkę, w której przecież miała tak niezbędne do życia lusterko i szminkę. D. Ważne jest aby nie zapominać jej: 1. urodzin 2. imienin 3. daty ślubu 4. daty pierwszego pocałunku 5. okresu 6. wizyty u stomatologa 7. rocznic 8. urodzin jej najlepszej przyjaciółki i ulubionej cioci. Niestety, nawet najbardziej doskonałe wykonanie powyższych zaleceń nie gwarantuje pełnego sukcesu. Kobieta mogłaby się bowiem czuć zmęczona obecnością w jej życiu idealnego mężczyzny oraz poczuć się zdominowaną przez niego i uciec z pierwszym lepszym menelem z gitarą, którego napotka. A teraz druga strona medalu. Uszczęśliwić mężczyznę jest zadaniem daleko trudniejszym, ponieważ mężczyzna potrzebuje: 1. seksu i 2. jedzenia Większość kobiet jest oczywiście tak wygórowanymi męskimi potrzebami mocno przeciążona. Zaspokojenie tych potrzeb przerasta siły naszych pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cioszaciosem
kazda z nas jest inna i oczekuje czegos innego od partnera temat mija sie z celem niby rady jak uwiesc ale po co kogos uwodzic jak juz mamy na co dzien i w lozku sensem tematu bylo chyba jak rozkochac a nie zatrzymac faceta przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha ale bzdet
Z kobietą trzeba ostro- przypierdol jej ,a na zawsze będzie twoja! one lubią takich męskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radi66
Jaaaaaaaaaaaasne hahaha kwiatki najlepiej codziennie, śniadanie do łóżka, kocham cię co 25,5 minuty, noszenie na rękach CODZIENNIE, może jeszcze depilacja, masaż podstawa!!!. Czytam i nie wierzę !!! powiedzcie drogie kobietki CO JESZCZE ???? I na koniec nie zapomnijcie odpisać CO W ZAMIAN???? (mało ważne jak dla was ale przydało by się uzupełnić i to pole) Czekam z utęsknieniem na jakąkolwiek wyczerpującą odpowiedź !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jwpaitnu
hehe opowiem wam coś z życia wzięte: moja niestety już byla dziewczyna.... moze raczej kochanka była typem myśliwego - pewna swojej seksualnosci, wiedziala jak dziala na facetow - uwiodlem ja w sumie calkiem przez przypadek :P, ale to bylo calkiem proste: najpierw bylem jej przyjacielem, powiernikiem na jej wdzieki bylem nie czuly - intrygowala ją moja kamienna twarz mowilem jej zawsze prawde - nie to co chciala uslyszec - jak w czyms kiepsko wygladala to mowielem ze jest zle, jak dobrze to dobrze (taki nie wybredny przyklad), szłuchałem ją i staralem sie zrozumiec pozniej wiele sie zmienilo - znikla kamienna twarz "facet nie moze za duzo wiedziec o lasce" - i badz tu przyjacielem romans - dosyc krotki- ale intensywny, namietny i dziki - pelny emocji nawet tych negatywnych - ech szkoda ze sie to skonczylo i szkoda ze tak nie milo :( a co do rozmowy o seksie po seksie... sam uwazam ze to glupie nie rozmowiac o tym... Dla mnie najważniejsze bylo jak jej jest - sam mialem z tego korzyć (nazwalismy to orgazmem psychicznym), wiec rozmawialismy o tym co sie nam podoba a co nie... sory nie wyobrazam sobie zeby dziewczyna mi szczelala focha ze się ją zapytalem jak jej bylo heh dzieki temu moge powiedziec duuuuzo o roznych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek666
Hehe, no nie zawsze powie to kobieta :) Czasami trzeba samemu wyjść z inicjatywą, szczególnie, jesli jest coś takiego jak nieśmiałość- wtedy pp nie poradzi nic ;P http://www.jak-zdobyc-dziewczyne.info proponuję zajrzeć tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak uwieść kobietę - powie to Wam kobieta" Dobry tytuł, a w czasie polowania, będziesz pytać sarnę jak ją upolować, czy myśliwego ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że sarnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfektlove
Jak uwieść kobietę najlepiej podpowie specjalista w tej dziedzinie. 14. stycznia organizowana jest konferencja na temat "Jak Podrywać Dziewczyny" . Prowadzącym będzie znany uwodziciel Tulipan http://www.uwodzenie.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczonyniesamowicie
Jedna najwazniejsza rzecz ktora kazdy facet myślący o poderwaniu,uwiedzeniu kobiety powinien mieć to PEKATY PORTFELIK. Im bardziej pekaty tym bardziej równoważą sie wszelkie wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konferencja z Tulipanem przebiła wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto tu napisal ze kazda kobieta jest inna - moze w pewnym sensie - tak jak my faceci nie jestesmy jednakowi, Natomiast prawda jest taka ze kobieta sama nie jest pewna swoich zachowan!!!!!!!!! Raz moze zareagowac w pewien sposob a innym razem calkiem odmiennie na identyczna sytuacje! Jak nauczysz sie obserwowac kobiety to zrozumiesz, ze czesto w ich zachowaniu nie ma logiki! Ja juz mam wnuki I cos w zyciu przezylem., ba, samo przez sie wiadomo ze musialem troche doswiadczyc. oczywiscie lubia komplementy - wszystkie! ale bez przesady. Lubia mocnych facetow - to znaczy nie mow jej o swoich slabosciach - zeby nie wiem jak bylo ci zle to udawaj ze ze wszystkim dajesz sobie rade. I nie okazuj jej zbytnio swoich uczuc bo to ich troche meczy. Najwazniejsze, abys na codzien traktowal ja w miare delikatnie a w luzku sponiewieral jak dziwke! - ale musisz ja doprowadzic do wielkiego podniecenia I dlugo potem dymac!!! - ale niestety to potrafia dojrzali faceci, dlatego ja jeszcze teraz posuwam laseczki pomiedzy 22- 30lat. czesto one maja chlopakow za ktorych chca wyjsc za maz, ale lubia poeksperymentowac z dojrzalym. No I jak chcecie je zrozumiec , skoro rzna sie ze mna a czesto sa juz zareczone??????????????. Nie , to nie d****** to dziewczyny z otoczenia o ktorych nigdy nie powiedzialbys zlego slowa. Ale takie wlasnie potrafia miec tajemnice!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy pokazać pękaty portfel i same majtki zdejmują:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle warunków do spełnienia aż się dziwię że po prostu będąc sobą udało mi się jednak uwieść kobietę i to nie jedną ;) Uwieść to żadna sztuka, zachować przy sobie to prawdziwe wyzwanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie:), Tobie się nie udało a teraz wylewasz swoje frustracje jak wiadro pomyj na innych. Słabe to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na innych? Frustracje? Ułóż lepiej swoje klocki, by pasowały do siebie a nie ordynarnymi tekstami zaczepiasz spokojnych ludzi, którzy z trudem podtrzymują się by tu nie zwymiotować... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachowac przy sobie? kobieta jak juz sie wylaj..czy, bo teraz takie sa czasy niestety, ze dziewczyny pod pretekstem checi dojrzania, wychodza za moz ok 30-tki. Wtedy juz niestety maja zaje...te doswiadczenie sexualne. Nie myslcie sobie ze byly grzeczne przez te mlode lata ( oczywiscie wyjatek tez sie trafi ). Mozecie byc pewni ze ona zaliczyla wiecej facetow niz ty lasek!!!! Teraz wybiera chlopaka ktory bedzie odpowiedzialny I stac go bedzie na wychowanie jej dzieciaka lub dzieci. Oczywiscie musi miec jako tako w rozporku. Najwazniejsze jest, zrozumiec ze laski nie wychodza z milosci tylko z rozsadku!!!!! to my faceci jestesmy porabani I zenimy sie z milosci, czesto slepi na ich lajda..a przeszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedulki. Kto by pomyślał, za młodymi d...mi też z miłości się uganiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to jak facet zaczyna się zajmować złożoną budową kobiet. Zaraz łajdaczki, k****y i ustawianie po swojemu :O ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak dla złagodzenia wrażenia? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robik33
Jeśli naprawdę chcesz się czegoś nauczyć to ja bym doradzał trenera Adama z serwisu www.uwodzenieuk.com . On mnie nauczył na czym powinna polegać rozmowa z kobietą, jak przełamać strach, a nawet jak podrywać dziewczynę, która akurat idzie z facetem...:) Wbrew pozorom, da się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam jeden z******ty sposob, a raczej sposob bycia izycia i dziala na 80% kobiet. Nalezy traktowac kobiety jako glup... i lekko z gory zachowujac sie przy tym bardzo kulturalnie. To chyba szowinizm w czystej formie ale dziala. - otwieraj drzwi nie dlatego ze chcesz byc mily, tylko dlatego ze jak ich nie otworzysz to sie biedulka o nie zabije, - w restauracji zamow za nia, bo ona sie nie zna - miejsce randki wybierz ty bo jw., - jak sie na ciebie patrzy to podejdz i zagadaj bo ona sie boi i zycie zmarnuje na tym patrzeniu, - jak cie jakas olej****adz ponad to, za pare lat bedzie na kafe pisala posty ze kiedys takiego fajnego olala a dzisiaj to by..., - podaj jej plaszcz w czasie ubierania bo sama nie potrafi twgo zrobic, - o slubie zdecyduj ty, - o dzieciach tez ty, generalnie to ona ma sie dostosowac a nie ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×