Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamisiak

Kto chce ze mną zrzucić 22 kg????

Polecane posty

Gość Truśka_80
Witajcie!!! Tak się czaiłam czy dołączyć do Was czy nie, ale stwierdziłam \"a co mi tam, może to poskutkuje\" ;). Chcę schudnąć,a raczej muszę. Mam niestety coraz mniej cierpliwości do tego, bo co schudnę to przytyję i tak wkoło macieju... :( Wzrost: 182 Waga: w tej chwili 85,5.... 3 tyg temu było 82 i znów powróciłam do 85 Moje marzenie: 75.... czyli 10kg do zrzucenia :/. Mam nadziej,że uda mi się dzięki Wam zmobilizować do systematycznego tracenia wagi ;). Proszę Was o jakieś przykładowe menu :). Zauważyłam,że jak nie mam narzuconego z góry jadłospisu to jem to, na co mam ochotę :( i kończy się to tragicznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Truska80 :) Ja nie bede pomocna jesli chodzi o jadlospis,bo generalnie to nie potrafie liczyc kalorii :) Ale jedna rzecz,ktora jem na sniadanie jest naprawde dobra, bo pobudza metabolizm a w dodatku cukier uwalniany jest powoli wiec uczucie sytosci pozostaje dosc dlugo. Po prostu do miseczki wrzuc trzy lyzki platkow owsianych do tego poltora lyzki otrebow troche ziaren slonecznika,starkuj jablko i dodaj ze 3 lyzki jogurtu naturalnego, jesli ktos lubi slodkie zawsze mozna dodac lyzeczke miodu. Naprawde jest to smaczne i bardzo sycace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,,,witam wszystkich, Słoneczko..nie moge znaleść twojego topiku a tak dobrze się zapowiadał,(oczywiście jak juz wszystko się wyjaśniło) Ja jak narazie trzymam diete i się nie poddaje...nie wiem ile uda mi sie zrzucić ale mam nadzieje że nareszcie bede zadowolona z wygłądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truśka_80
:)Dziękuję Ewelinko1985 za przepis na śniadanko. Wygląda smakowicie i wypróbuję go jak najszybciej :). Przynajmniej śniadanko będzie ustabilizowane ;). A macie jakieś sympatyczne propozycje na potrawy obiadowe, które można szybko przyrządzić w pracy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero obiad jem kolo 18-19 ,bo niestety pracuje do 17.30-18 wiec nie dalabym rady wczesniej. Nie udaloby mi sie gotowac obiadu w pracy :) Nie mamy kuchenki tylko mikrofalowke i nie da sie wszystkiego ugotowac w mikrofalowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zeszłam z rowerka, jeździlam 40 minut, do tego szybko. Fu, ale się spociłam. ale jestem dumna z siebie :) Już dawno nie ćwiczyłam tyle czasu za jednym zamachem, zazwyczaj po 15 minut. Dziś zjadłam 1,5 kromki chleba razowego. Tak, tak, wiem że mało. Ale nic nie poradze na to że nie odczuwam aż takiego głodu (zwlaszcza po ćwiczeniach i TLII).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Wczoraj poszlam na impreze i wypilam 4 drinki,ale bylo swietnie. Duzo tanczylam. Dzis wchodze na wage a tam 73 kg :) Chce Was powiedziec,ze nie trzeba glodowac,aby schudnac, trzeba po prostu jesc troszke mniej i zdrowiej. Ja jestem swietnym przykladem na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plana111
Ewelina1985 ---> to jest niemozliwe żebyś schudla 2 kg w 2 czy tam 4 dni, musialaś ważyc tyle już wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie schudlam az dwoch kilo :) We wtorek wazylam 74.7 a dzis rano 73.2 wiec to nie jest dwa kilo. Poza tym wczoraj bylam na imprezie duzo sie natanczylam, wypocilam wiec na pewno jest jakis ubytek wody w organizmie,ale milo jest zobaczyc na wadze 73 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkamilax
Hey dziewczyny :) Ja od dzisiaj zaczelam diete. cwiczylam 30min.:) do tej pory zjadlam musli , wypilam herbate i zjadlam kawalek ananasa.. chcialabym schudnac 10kg. Powodzenia wam zycze i sobie tez hehe:D:) Bede tu zagladac czesto:) pozdrowionka narazie jest;75kg a ma byc!; 65kg ;D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!!!! przez weekend staram sie nie siedziec przy kompie, w pracy mam go az nadto:D Ja sie trzymam, w ogole nie chodze glodna, jem regularnie i powoli zaczynam sie uzalezniac od zielonej herbaty:P Zaczelam tez cwiczyc na stepperze:) Przez tydzien innego odzywiania zauwazylam, ze zapielam sie w jednej spodnie, ktore od roku lezaly w szafie, takze to juz cos:D Wazyc sie nie bede, tylko mierzyc wymiary. Jutro to zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ja tam sobie pozwolilam na wiele w czasie weekendu :) Ale nie bede sie teraz samobiczowac za kare. Po prostu bede wolniej chudla. Jak Wam idzie? Maslo maslane gratuluje silnej woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:D czuje sie swietnie!!!! bylam tez wczoraj u fryzjera, zmienilam fryzure, poszlam na zakupy, kupilam nowe ciuszki, wszyscy mi mowia ze jakos chudziej wygladam:D hehe, zadne glodowki nigdy mi tyle nie daly co calkowita zmiana nawykow zywieniowych:D AAA, mialam podac wymiary: 9 dni temu bylo: biodra-104, biust-95, talia-75 dzis jest: biodra - 101, biust - 94, talia - 73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc maslo maslane :) Ja w koncu sie musze zaczac mierzyc, bo jak na razie to tylko sie waze. Nie wiem kiedy sie teraz wybiore do fryzjera, bo ostatnim razem wyszlam z jedna czwarta wlosow na glowie, reszty sie pani fryzjerka skutecznie pozbyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewelina:) ja to obcinam co kilka m-cy wlosy, wole takie krotkie, max do brody:D jak to fryzjer i nowy ciuch potrafia humor poprawic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA nadal jestem zainteresowana tymi -22, ale narazie słabiutko to idzie:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta :) Malo juz nas zostalo na placu boju... Fryzjer potrafi tez popsuc humor jak cos za przeproszeniem zjebie. Jak Wam idzie dieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie to nawet nie mozna nazwac dieta, bo w ogole tego nie odczuwam a efekty widac:P dzis zmierzylam sobie udo w najszerszym miejscu ( to moja zmora) - jest 2,5 cm mniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie to nawet nie mozna nazwac dieta, bo w ogole tego nie odczuwam a efekty widac:P dzis zmierzylam sobie udo w najszerszym miejscu ( to moja zmora) - jest 2,5 cm mniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowanie w koncu musze zaczac sie mierzyc. Moze tylko nie teraz, bo dostane wkrotce okres wiec na pewno jest wiecej wody w moim organizmie w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie pomocy.
Ludzie ;( Pomocy . Ja mam 13 lat (1 klasa gim) mierzę 165 cm a ważę 75 kg (aktualnie jestem przed okresem) chcę schudnąć jak na razie do jakiś 60, a jak później się będzie dało to do 55-58 i taka zostać. Ja nigdy nie byłam chuda, od dziecka już tak miałam, ale nie chcę, bo źle się czuję. mobilizacji brak... Proszę powiedzcie jak mam się do tego wiąźć bo ja nie wiem co mogę jeść, a co nie... Pozdrawiam i podziwiam wszystkie które już tyle schudły . ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mother 23
Jest takiportal http://depilacja24.pl/ i porównano tam wszystkie rodzaje depilacji. można sobie poczytać co wychodzi skuteczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja to tak zrzucę sobie ze 60 a potem to już pomalutku...resztę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×