Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosiaczek prosiaczek

duża nadwaga! ---- razem damy radę! od teraz PO CO CZEKAć

Polecane posty

gochamax, wydzielina jest złóto- pomaranczowa, przejrzysta. nic mnie nie piecze i nie swedzi. szwy jeszcze mam. załozyłam opatrunek 2-3 godz temu i juz mam mokry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciiiłam. o rany dziewczyny, przeprowadzam się na litwę. po pierwsze jest pięknie, po drugie ile zabytków, a po trzecie ALE EKSTRA FACECI!! przegięęłam, oj! ale warto było :DDDDDDD kurde, w ogóle było bosko :D:D:D a jutro robie sobie wolne, do tego głodówka a rano wejście na wagę.. och! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimonia,to nie jest żle,to troszkę płynu surowiczego podbarwionego krwią.Zmieniaj opatrunki na suche i obserwuj ranę i wydzielinę.Myślę,że jutro już będzie ok,czego Ci życzę.No i pilnuj się po tej przymusowej głodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Magda! Szybko wróciłaś.To fajnie,że jesteś zadowolona i że tak Ci się podobało.Oglądam mecz,muszę naszym pokibicować bo znów przegrają! Austria już 3 akcje w 15 min.pod naszą bramką,gdyby nie Boruc,to już by było 3:0!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba 90
ok, dziewuchy przekonałyście mnie do tej 10- dniowej i jutro ruszam powiem wam po 10 dniach start 13.06 waga: 90kg cel po diecie: 85kg Trzymma za was i za siebie kciuki PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba 90
może ktoś się do mnir jutro przyłacza??? Będzie mi bardzo miło i raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dla sprostowania:).Ta dieta jest 7 czy 10 dniowa z założenia ( mam na mysli to, że zawsze mozna ją przedluzyć) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie na liczniku 97,2kg.Dziś już z górki-5 dzień,a z gubieniem wagi pod górkę bo już mniej straciłam.Spodziewałam się tego,więc nie rozpaczam,jeszcze 3 dni,to coś tam ubędzie.Gruba-ta dieta jest 7-io dniowa i uważam,że to długo,a stracę w przybliżeniu tyle co na kopenhaskiej 13-sto dniowej-wnioski wyciągnij sama.Dziś znów robię zmianę,myślę,że to nie ma znaczenia i jem warzywa.Co u Was?Pozdrawiam,miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, dziewczyny - na wadze 88,3 ... a było już 85,5!! po 3 dniach obżarstwa... :| zaczynam od.. hem... poniedziałku. 7 dniową. ;] muszę to zrzucić. xDD i tak popatrzę na te Wasze wyniki na niej.. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba90
panna mad spróbuj z nami od 10 dniowej z kefirkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba90
nie od poniedziałku tylko od dzisiaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w poniedziałek zobaczysz będzie 5 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta 10 dniowa jest nudna,po 2 dni to samo.Gruba,nie schudniesz do poniedziałku 5 kg. Madzia,nie przejmuj się,miałaś prawo przytyć po wycieczce i innym jedzeniu,za kilka dni wrócisz do swojej wagi.Ja następnym razem skrócę sobie tą dietkę,zrobię od niedzieli do piątku i ominę dzień z wodą bo jest bez sensu i bardzo osłabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba90
gochamax to mnie nie pocieszasz powiem ci z doświadczenia że ja to szybko chudnę a jeszcze szybciej tyje więc nie zdziwię sie że 4-5 kg będzie mniej jak oczywiście wytrzymam dam posta w poniedziałek z wynikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę Ci jak najlepiej,wytrzymaj ile możesz,ale później to utrzymaj.Mi też idzie dobrze,ale po dietce muszę się pilnować i za jakiś czas znów zrzucić parę kilo.Moim marzeniem jest zejść do79kg do końca roku,utrzymać to do wiosny i zejść na 69kg.Mam już dość swojej głupoty i oby to było ostatnie odchudzanie w moim życiu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba90
a ile ty masz na liczniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja tez jestem z tych dużych. Przy wzroście 165 waże 115 kg. Mój mąż mnie kocha wiec nie mam wielkich kompleksów, ale chciałabym sama dla siebie poczuć sie dobrze. Kiedys wazyłam 65 kg ale leki, lenistwo i ogólne zaniedbanie stopniowo doprowadziły mnie do tak duzej wagi. Odchudzałam się nie raz ale słaba silna wola przegrywała. Czasami myśle że jestem po prostu uzależniona od jedzenia, tak jak inni od papierosów czy alkoholu. Nie potrafie sie opanować, przez to rozpycham sobie żołądek i ciągle czuję się głodna... takie błedne koło. Dlatego tez poczuc lepiej i chce zacząc od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny. gochamax, ale ja cię wymęczę... powiedz mi tylko co powinno mnie zaniepokoic. rana nie boli, nie jest zaczerwieniona, tyle ze ciągle cieknie- zeby utrzymac suchy opatrunek musiałabym go zmieniac co 1-2 godz. tak ma być? czy gdyby była jakaś infekcja to na całej ranie? bo np z górnej częsci nic nie leci, ze srodkowej duzo, a z dolnej prawie nic ( mam cięcie pionowe, ok 10 szwów) a dietki pilnuję,co niejest takie trudne bo i tak jestem na lekkostrawnej. tylko wkurzam sie ze ćwiczyc nie moge :( no i rozstałam sie z fajkami... spodziewam sie ze po tym jednak waga wzrosnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimonia,idź jednak do lekarza,żeby Ci czasem nie zropiał tak jak mi.Sam lekarz mówił,abyś zmieniała co 2 dni,ale pewnie się nie spodziewał,że coś tam będzie się sączyć.Ja jeszcze palę,bo tyłam po rzucaniu palenia strasznie.Też chcę rzucić i to jak najszybciej,póki są świeże warzywa i owoce i można się czymś zapchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba90
pozostaje mi tylko pogratulować wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! już po egzaminach, dziś moja grupa oblewa sukcesy...a ja nie idę bo...po 1 nie mogę (biorę antybiotyki) a po 2 to.....oni idą na balangę na całą noc. zamówili zapiekanki pizze ciasta lody.....moje najlepsze ziomki nie idą więc ja też nie idę.......ale idę do babci, zaniedbałam ją trochę ostatnio więc może kupię coś fajnego i się wybiorę :) w poniedziałek nie będę sie ważyła bo okres będzie więc jak nic +2 kg tak mam zawsze mam receptę na meridie więc może kupię dziś :) lub jutro !!! :) super by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze Gosiu że nie poszłaś,bo pewnie byś się na coś skusiła.Ja dziś objadłam się strasznie,trochę warzyw,a ogromna micha wyszła z tego i miałam to na 3 posiłki.Jutro owoce i w niedzielę kurczak,a piersi dla mnie.Jak rano zdążę to napiszę swoją wagę,bo jutro tyram cały dzień,a jak nie to napiszę wieczorem.Gruba,jak Ci idzie na kefirku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, i jak Wam mija piątek 13? Ja dziś jestem padnięta. Zaraz ide pod prysznic i do łózka.Cos poczytam, moze rzucem okiem na Opole. A co powiedziecie o meczu wczorajszym!!Normalnie płakac mi się chciało.Taki pech! I pogoda sie dziś zupełnie zepsuła!Oziebiło się bardzo.Oby w weekend tak nie bylo. Trzymajcie sie dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) idę spać...a rano przegląd aptek gdzie najtańsza meridia :) jupi jupi jupi :) :) do napisania LASECZKI!!! PS. tęsknię za Ukochanym :( ale .....\"miłość cierpliwa jest\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pytałaś Kiki jak nam minął piątek 13-tego.Mi nie najlepiej.Córka mi się rozchorowała,miała 39,5 st.gorączki i nie mogłam jej obniżyć.Apap nie działał,więc całą noc zimne okłady.Do pracy nie poszłam,wzięłam na dziś urlop.Obydwie usnęłyśmy dopiero po 7-ej i teraz wstałyśmy.Idę z nią zaraz do lekarza,bo nie wiem co jest grane,nie kaszle,nie kicha,gardło czyste,temp. teraz 38 st. A moja waga 96,8 kg.Może jutro ubędzie więcej,bo dziś truskawki i arbuz. Pozdrawiam Was wszystkie,miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba 90
gochamax - świetnie się czuje nie wiem czy coś schdłam bo się nie ważyłam ale czuje sie taka "pusta" tzn lekka, myślę że powinny być efekty bo przyznam się jestem cały czas glłodna. Chciałabym naprawdę wytrwać bo nie pozostało mi dużo czasu do wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba 90
ale dziewczyny jak czytam wasze wyznania to mi dużo lepiej czuję że nie jestem sama dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×