Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona22478

pończochy czy to głupio

Polecane posty

Gość ona22478

cześć powiedzcie mi dziewczyny bo zdaje mi się że coś mało dziewczyn nosi pończochy i czuje się głupio bo ja uwilbiam je wszędzie nosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklyjan
to bardzo dobrze że lubisz je nosić bo faceci uwielbiają kiedy kobieta ma pończoszki na nogach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona22478
ale jakoś nie zauważam aby jakięś kobiety je nosiły a specjalnie się przyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwielbiam takie samonosne z ladna koronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak faceci bardzo lubią dziewczyny w pończoszkach.. a do tego mini spódniczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklyjan
nawet nam facetom ciężko dojrzeć czy kobieta ma rajstopki czy pończoszki ;) ale do spodni też mogą być tyle że takich krótszych 3/4 żeby coś było widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama swiadomosc ze masz na sobie ponczoszki doda ci pewnosci siebie i seksapilu a mezczyzni za tym szalej, oj wiem co mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do /ona22478/ Ja wprawdzie jestem facetem, ale skoro Ty lubisz często nosić pończoszki to chciałem Ci serdecznie pogratulować dobrego wyboru! Prawdą jest, że w naszym dziwnym kraju niewiele kobiet nosi pończoszki, większość to rajstopowiczanki. Ty jednak jesteś ponad tą statystyczną masę i masz nad pozostalymi paniami ogromną przewagę, o czym chyba nie wiesz. Panowie uwielbiają kobiety w pończoszkach, więc na nikogo się nie oglądaj tylko noś je, tak jak nosisz. Ratuj kobiecość u kobiet, bo teraz tragednia z tym jest. Ona22478 - zapomniałaś napisać jakie pończoszki nosisz, do paska czy tylko samonośne? POZDRAWIAM CIĘ SERDECZNIE I JESZCZE RAZ GRATULUJĘ DOBREGO WYBORU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona22478
samonośne z szeroką koronką nosze a wy kobiety też takie nosiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :O szeroka kopronka juz po za modą :P teraz samonosne jak najmniej koronkowe lub na pasem bez koronki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussstine
pończochy w 100% na tak !!! :) nawet właśnie teraz mam takie na sobie - czarne kabaretki z szerokim koronkowym pasem wyglądają super :) uwielbiam chodzić w pończochach i naawiam wszystkie kobiety do tego jest to bardzo sexy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię się kochać z żoną kiedy
mam założone samonośne z koronkami, lecz moje kochanie mówi mi że to wygląda trochę głupio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ona 22478 To prawda, że kobiet noszących pończoszki jest mało. Większoćć pań nosi te wstrętne, uciskające, krępujące w kroku rajstopy. Nie wiem dlaczego, ale tak jest. Skoro Ty lubisz nosić pończoszki to super, gratuluję dobrego wyboru. Tylko prawdziwe kobiety noszą pończoszki! Niczym sie nie przejmuj i noś je dalej. Faceci uwielbiają kobiety w pończoszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia kazia
Zawsze nosze ponczochy w torbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGICZNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... WIESZ KOCHANIE ZALÓŻ POŃCZOCHY ZDEJMIJ MAJTKI I NIE ZDJEMOJ BUTÓW... /pezet/ proponuje ponczoszki spodniczke i.... odwaz sie i nie zakładaj majtek, polecam! wyprobowane =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej nie głupio
ale niemadrze, bo nie ten klimat i ponczochy powodują powstawanie zylaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponczochy
sa ok nie wyobrazam sobie latem na jakies eleganckie wyjscie nie miec niczego na nogach,ale rajstopy,fuj,tylek sie poci,niewygodnie,nienawidze rajstop,faceci faktycznie za tym szaleja,chociaz moj bardziej za antygwaltkami,dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pończochy - zawsze oprócz zimy , zimą poprostu w pupę zimno haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad wy wiecie co nosza kobiety, pod spodnicami, kazdej zagladacie pod? :D albo do sypialni? :D ja osobiscie lubie ponczochy, samonosne z kronka na gorze, kabaretki sa moje ulubione, ale przeciez nie zaloze ponczoch do miniowki!!! toc bedzie widac ten pasek, w takiej sytuacji jesli nie ma sie opalonej nozki, ratuja tylko rajstopy, najlepiej typu biodrowki i bez tych takich wzmocnien na udach i palcach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenyjeny
są super uwielbiam sie kochac w pończochach i mój facet też popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa ewy
to nie plewy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Drogie Panie, pończoszki to jest to! Cieszę się, że są jeszcza na świecie kobiety noszące pończoszki i to noszące często i chętnie. Jadnak jest ich jeszcze zbyt mało! Kochane Panie zróbcie coś, aby grono wielbicielek pończoszek powiększyło się - wtedy życie będzie przyjemniejsze, radośniejsze. Pozdrawiam, Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbaranskaa
Pewnie że nosimy pończochy :) tylko że na specjalne okazje, czyli imprezy, randki czy ważne spotkania :) z pewnością dodają pewności siebie, bo mimo że może nikt ich nie widzi to i tak czujemy się mega seksownie :) moim faworytem są pońszochy z Knittexu bo mają idealny rozmiar - nie zsuwają się ani nie uciskają :) a to najważniejsze bo daje komfort noszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×