Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rodze za 3miesiace

poród jak mama???

Polecane posty

Gość rodze za 3miesiace

czytalam ostatnio, ze czesto corka ma taki sam porod jak jej mama. dlatego warto zapytac mamy jak to przeszla. czy to prawda??? dziewczyny czy wasze porody byly podobne do porodow waszych mam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to sie nie sprawdzilo, mama miala ciezkie porody (np.siostre wyciagali próżnociagiem), ja mam za sobą jeden i byl szybki i bezproblemowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kiedyś takie coś wyczytałam:) I że ponoć równiez tak samo jest z bolesnością okresu. Moja mama pierwsze dziecko urodziła martwe.Ja pierwszą ciąże poroniłam. Mama drugie dziecko urodziła szybko przez sn a ja znów przez cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wcalew :/ poza tym ze tez wczesniaczy :) moja mama pierwsze dziecko rodzila dlugo a mnie jako druga podczas wylewu przez cc, ja za to krotko i stosunkowo mniej bolesnie urodzilam, wiec nei wydaje mi sie by to regula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętajcie tylko że mama
rodziła was co najmniej 20 lat temu, inne czasy, inna dieta, inne uwarunkowania. Moja mam pierwsze w życiu usg miała w wieku 50 lat. Teraz na wszystko chucha się i dmucha, zaplecze szpitalne jest wygodniejsze, itd. Czasami koleżanki, które rodziły 8-10 lat temu, mówia, że wtedy nie było takich cudów, a dopiero porównywać do maszych mam, bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania777
To nieprawda i jakiś głupi przesąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaaa
ja mialam porod prawie identyczny... z tym ze moj trwal 8 a mamy ponad 20, koncowka jednak byla ta sama- obie zemdlalysmy i u obu byl brak postepu porodu i obie mamy cc ;) a co do okresu ja mam 4 dni a mama miala 6-7 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie było tak jak u mamy.Mnie rodziła 22 godziny,brata 30.Ja jedno nie całe 7 g a drugie 2 g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez zupelnie inaczej niz u mamy bylo... moja mama zeby mnie urodzic meczyla sie 14h pomimo ze bylam raczej drobna przy urodzeniu... ja natomiast rodze spore dzieci i bardzo szybko... pierwsze 2h i 10 miniut drugie 1,5h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodze za 3miesiace
heh, to ja kiedys o to pytalam. nie sprawdzilo sie. moja mama urodzila w terminie, porod trwal 5godzin. ja od okolo 29tc mialam zagrozenie porodu przedwczesnego. urodzilam w 37tc przez cc, poniewaz dzidzia ulozyla sie posladkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×