Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO MI MOŻE BYĆ

BÓLE GŁOWY W POŁOGU

Polecane posty

Gość CO MI MOŻE BYĆ

W niedziele urodzilam dziecko.Od dziesiejszego poranka jest mi slabo i boli mnie glowa.Jak sie podnosze z lozka kreci mi sie w glowie.Miala ktoras z was takie jazdy po porodzie?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo przemeczenie daje znać o sobie. Musisz sobie zalatwić kogos do pomocy i sie porzadnie wyspać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO MI MOŻE BYĆ
Morfologie robili mi w szpitalu zaraz po porodzie i wyniki byly ok.Zle sie czuje a jak zadzwonilam do swojej przychodni to powiedzieli ze to normalne.Ale jak moga byc normalne takie objawy?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie jest to normalne. Mi też odrazu nie wyszła anemia. Miałam zawroty głowy, bóle głowy i krwotoki z nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO MI MOŻE BYĆ
Kurcze to moze faktycznie anemia.Ale gdzie ja w sobote zrobie morfologie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak tak tak tak
nigdzie nie zrobisz ale koniecznie idz do apteki i kup żelazo napewno ci nie zaszkodzi nawet jak to nie anemia a pomoże i jedz duzo czerwonych buraków. A w poniedzialek do lekarza po skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO MI MOŻE BYĆ
Macie racje posle meza po zelazo do apteki.Dzieki za pomoc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej będziesz musiała poczekać do poniedziałku .U mnie było tak że jak wychodziłam ze szpitala to było wszystko ok. Później te bóle głowy i zawirowania to zrobiłam morfologie a babeczka dała mi witaminy i zero poprawy .Niby w morfologii mieściłam się w tym ich całych parametrach czy jak to się nazywa :) Ale kiedy 2 razy dzwoniłam na karetkę bo dostałam z nosa takiego krwotoku że nie wiedziałam co zrobić to znów morfologia. Brałam żelazo i po kilku tygodniach wszystko wróciło do normy. Nie koniecznie musi być to anemia może masz w organizmie za mało jakiegoś składnika, może jesteś zmęczona tym wsyztskim bo przecież nie dawno co urodziłaś dziecko itd.Ale w każdym razie warto to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak tak tak tak
i nie zapomnij o witaminach i o odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak miałam coś okropnego nie do wytrzymania - a anemii nie miałam - na szczescie po paru dniach przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedz do spzitala w ktorym rodzilas. musza ci tam zrobic wszystkie badania jesli jestes w pologu i źle sie czujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chimerka
A mialas jakies znieczulenie w kregoslup? Znajoma z pracy po znieczuleniu miala okropny ból glowy, wbili sie w kregoslup raz jeszcze i zalozylili jej jakas łatę, ale szczegolow nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×