Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość megieeeeeee

Dlaczego ladne dziewczyny maja problem ze znalezieniem faceta?

Polecane posty

Gość tez mam czasem wrazenie
nie ponizac..ale jejku wiadomo ze jak podejdzie koles co wyglada jak idz i nie wracaj i na dodatek walnie glupim tekstem to go pojade i ciao. Nie wolno byc burakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoperzka
A nie bierzecie pod uwage faktu, ze facet nie uwaza, ze jego kobieta jest brzydka. Mam taki przyklad obok siebie. Moja przyjaciolka nie jest zbyt piekna, a o pru miesiecy spotyka sie z facetem, ktory jest w niej zabojczo zakochany i niedawno sie oswiadczyl. Ja jestem przez spoleczenstwo uwazana za bardzo ladna, a jestem sama, bo startuja do mnie sami zarozumialcy, ktorych ja z kolei nie trawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola-la
no piknie ktos sobie przywlaszczyl moj nick i wstawil zdjecie(faktycznie przecietnej dziewczyny)! chyba ktos naprawde nie ma wlasnej osobowosci,zeby sie pod kogos podszywac...zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoperzka
*od paru miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sie nad tym zastanawiam
Jarek to powiedz co twoim zdaniem powinny robić dziewczyny będące w takiej samej sytuacji jak autorka topiku?Jak mają przyciągać,a nie odstraszać facetów?Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam czasem wrazenie
ja czasem na dworcu widuje takiego kolesia..jejku slodki jest...mmm..no i co? i nic..co mam sie go o godzine spytac jak wszedzie bycze zegary wisza? :P buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sie nad tym zastanawiam
Nie uogólniaj.Ja nie uważam sie za ładna,ale dużo osób tak twierdzi i dziwią sie,że jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoperzka
Jesli dla ciebie ladna kobieta to lala po solarze typu doda, to faktycznie, takie nigdy nie sa same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sie nad tym zastanawiam
Nieśmieszne o tych zegarach :P Postaraj sie bardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebas_krk
każdy facet np. student w Krakowie widzi ładną dziewczynę idącą korytarzem na uczelni 1 myśl - na pewno jest już zajęta 2 myśl -jeśli jest wolna , nie mam u niej szans 3 myśl - jeśli nie jest zajęta to coś z nią jest nie tak ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoperzka
3 myśl - jeśli nie jest zajęta to coś z nią jest nie tak , A dlaczego ma byc z nia cos nie tak? A moze dziewczyna nie ma ochoty wiazac sie z pustakiem, ktory mysli tylko o piwku lub imprezach lub siedzi 24h przed komputerem?(a tacy stanowia 90% wspolczesnych facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam czasem wrazenie
no bo generalnie sie pyta o godzine jak sie chce zagadac :P tzn no tak mnie zagadywali, ale przyn ajmniej zegarka nigdzie nie bylo ;P moze kretynskie myslenie, ale inaczej sobie nie moge wyobrazic. I dlatego tak stoje na tym dworcu i sie na niego lampie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola-la
do niietoperzka-zgadzam sie ,ze piekno to pojecie wzgledne i kazdemu moze sie podobac co innego i wierze tez,ze facet twojej przyjaciolki swiata oza nia nie widzi,moze dla niego jest piekna ale...(teraz do ogolu)czemu w przewazajacej wiekszosci jest tak ,ze przystojni i naprawde fajni faceci sa zapatrzeni w malo atrakcyjne kobiety??? i nie mowcie mi ,ze tak nie jest! jarku_84 byc moze te brzydkie sie uzalaja nad soba,ze sa same,ale przynajmniej wiedza dlaczego!!!! ja natomist jestem sama i nie wiem co mam jeszcze w sobie zmiuenic ,zeby cos sie zmienilo w tej kwestii... owszem,byc moze nie jestem ladna,ani atrakcyjna dla niektorych,ale wiele osob,jak sie okazuje,ze nie mam faceta,to sie dziwia i nie moga uwierzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebas_krk
no nie 90% - zależy w jakim środowisku się obracasz , w środowisku studenckim np uczelni technicznych jest sporo spoko kolesi którzy mażą o ładnej dziewczynie ale nic nie mogą znaleść :) wydaje mi się że dużo ładnych dziewczyn robi wrażenie megazarozumiałych i chłodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się. Faceci boją się ładnych i samodzielnych dziewczyn. Mam ten sam problem co autorka. Jestem ładna, wysoka, przyciągam na ulicy spojrzenia prawie każdego faceta , a mimo to jestem sama. Skończyłam studia, mam fajną pracę , własne mieszkanie i samochód i tego się chyba potencjalni kandydaci boją... Kolesie w moim wieku jezdza do pracy tramwajem i mieszkają ciągle z rodzicami ,albo w najlepszym wypadku dzielą kawalerkę z 2 kolegami.Mnie to nie przeszkadza,ale oni czują się głupio przy lasce , która ma prawie wszystko:( Super, zostają mi żonaci albo rozwodnicy grubo po 30tce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola-la
relacja z obserwacjii-piekne kobiety czesciej sa ame,niz te brzydsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam czasem wrazenie
ej ja w sumie nie wymagam duzo. Chce faceta inteligentnego i wyksztalconego, z ktorym mozna i powaznie porozmawiac i pozartowac. Ale chcialabym tez zeby byl w miare przystojny. Jak nie bedzie mnie pociagac to nic z tego nie bedzie...proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslawa
poznanianka, nie kazdy ma rodzicow, ktorzy kupia dziecku mieszkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holiwódka
Po co glupi rodzice decyduja sie na dzieci, jesli nawet mieszkania nie potrafia im kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebas_krk
do poznanianka84 - weź jeszcze pod uwagę że faceci też mają kompleksy 1. w stosunku do swojej urody ( nie każdego stać na wystrzałowe ciuchy ) 2. w stosunku do swojej osobowości - jeśli koleś studije np historię to boi się że "wystrzałowa" dziewczyna potraktuje go jako intelektualistę - niedojdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj masz wszystko bo masz bogatych starych wiec nie szpanuj ze masz auto i mieszkanie ( wziete na kredyt 30 letni :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslawa
Smieszna jestes. Wychodzi na to, ze tylko bogaci za mlodu powinni miec dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslawa
Ale to rodzice-frajerzy beda corusi splacac mieszkanie, a ona w tym czasie bedzie wydawala pensje na wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holiwódka
Jesli ich na to stac, to niech splacaja. Nic ci do tego kmiocie z biednej rodziny bez perspektyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apokalipsa1
holiwódka buda stara brudasko bananowa dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×