Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość megieeeeeee

Dlaczego ladne dziewczyny maja problem ze znalezieniem faceta?

Polecane posty

Gość forrestgump
holilódka wypierdalaj stąd garkotłuku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebas_krk
Ludzie nie zaniżajcie poziomu - bo dyskusja jest naprawdę ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poznanianka podobno kobiety przyciągają jeden określony typ mężczyzn, Tobie widocznie trafiają sie tacy, którzy nie chcą poleciec na kasę Twoich rodziców....normalnie masz pecha dziewczyno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apokalipsa1
spotykalem sie kiedys z bogata panna co kupowala sobie apaszki chanela po 700 pln w carfutrze potrafila naskoczyc z morda na kasjerke kazdego uwazala za gorszego od siebie:) fajna byla laska madra ale nie szanowala ludzi wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladne dziewczyny po prostu maja gust - wiele dzisiejszych dziewczyn wybiera kurdupli ponizej 178 oraz mutantow powyzej 185 - ale ladne dziewczyny naszczescie maja gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola-la
jaru-nie facet z kasa,tylko z klasa!!! taki,ktory ma klase umie znalezsc zasade srodka we wszystkim...no ale takich jest naprawde malo... facet z klasa umial by docenic piekno kobiety,a takze jej zalety duchowe i nie bal by sie konkurencji,jezeli sam znal by swoja wartosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ladna dziewczyna nie szanuje brzydszych dziewczyn, to tylko znaczy, ze zna poczucie wlasnej wartosci. No i wybacz - panie na kasie to ladnych i inteligentnych raczej nie naleza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebas_krk
do master M. - z tymi kurduplami to chyba przesada , mam kumpla co ma 165 cm i nie może sobie znaleść dziewczyny druga sprawa że duuuuuży odsetek facetów to kompletni NUDZIARZE jak bym był laską to bym się chyba usnął z nudów podczas jakieś tam randki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desgraciadamente
Facet ma gdzies czy jego dziewczyna jest madra, czy szanuje ludzi, aby byla w miare kumata i atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola-la
facet powyzej 185cm to mutant????!-no,ciekawe podejscie widze kazdy zawyza lub zaniza granice,tak ,aby bylo mu wygodnie(F.Kafka"Granica")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desgraciadamente
ja bym nie chciala miec faceta powyzej 185cm(mam 175cm). Najsmieszniej wygladaja takie pary ona:160, on:190

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apokalipsa1
jarek proste:) kurwiska pierdolone pisza ze leca na piekne oczka:) juz ja je znam jebane kurwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście nie powinienem się wypowiadać... w tak dziwnym temacie... Ale o mnie tak mówią.... "taki facet jest sam ?" I nijak nie potrafię tego wytłumaczyć to jest coś poza mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola-la
ach sorry -koncowke"by" chyba pisze sie razem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natura wynagradza przeciętność
Przeciętni są najlepiej przystosowani do środowiska, najłatwiej im przetrwać i przekazać geny potomstwu. Przeciętny jest swój wśród przeciętnych, jeśli się trochę pochyli, stworzy związek z tym z dołu, jeśli stanie na palcach, sięgnie na wyższą półkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebas_krk
przeciętność wynika z naszego typowo polskiemu sposobowi myślenia - osoby które nie są przeciętne (tzn wyróżniają się z tłumu czykolwiek dostają po głowie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja powiedziałam ,ze mi przeszkadza to ze ktoś ma mneij pieniedzy? Dla meni to nei ma kompletnie znaczenia.Chciałabym znaleźć zwyczajnego , fajnego chlopaka ,który nie czuł by się onieśmielony w moim towrzystwie i tyle. Czy skoro mam własnie mieszkanie(wcale nei na kredyt btw) czy auto to znaczy ,ze miałabym to ukrywać zeby tylko ktoś nei poczuł się głupio? Albo mam się przestać malować i chodzić w starych zniszconych ciuchach zeby tylko wyglądać na szarą myszkę? Jestem miłą, dobrą osobą , która nigdy nikomu nei wyrządziła krzywdy. Od 7 lat jestem wolontariuszem i co roku z adarmo spędzam po kilka tygodni opiekując sie niepełnosprawnymi dziecmi, podcierając tylki starszym schorowanym ludziom czy pomagając w odrabianiu lekcji dzieciom z domu dziecka. Nie nazywajcie mnei rozpieszczoną bo wcale taka nei jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola-la
taaaaaaaa jasne=lecimy na kase!wszystkie! jakbysmy same nie mogly zarobic.... chyba mylisz to z tym,milo by bylo,gdyby jej facet na nas nie zalowalal(jakby ja mial...)ale..kobiety sa z venus ,a mezczyzni z marsa-i tak jedni drugich nigdy nie zrozumieja!ale i tak zyc bez siebie by nie mogli... odwieczny problem chyba wolalabym byc gruba,brzydka...przynajmniej nie mialabym oporow,zeby sie uganiac za facetem,bo wiedzialabym,ze to moja ostatnia deska ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola-la
a ja nazwe cie rozpieszczona!!!! bo gdybys robila to z serca to napewno nie wypowiedzialabys sie w taki sposob:"podcieram ludziom tylki" i to za darmo...(a za kase przyjemniej by ci sie podcieralo???!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebas_krk
do paola - co jest w tym złego że poznanianka zrobiła coś dla innych - zrób cokolwiek sama to będziesz miała prawo krytykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba z tematu zeszliscie
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paola la sory ,ale nei wiem jak mam interpretować Twoją wypowiedż? Czyli niczego dobrego dla innych też robić nei można za darmo bo to podejrzane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umówmy się, JA do poznanianki mieszkania nic nie mam, bo jak wiadomo są mieszkania i mieszkania:) Ale o co tej kobiecie tak w ogóle chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola-la
oh widze zmasowany atak nastapil na moja wypowiedz to,ze robi cos dla innych to bardzo dobrze,ale taki maly szczegolik...to jak sie o tym wypowiada zdradza ja ,ze robi to raczej dla idei a nie z potrzeby serca...moze jeszcze zacznie opowiadac jakie to pomarszczone i obwisle tlki maja ci starsi ludzie...? sebas_krk-domniemasz,ze nie robie nic dla innych?a masz jakies podstawy???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam takim tonem bo meni wkuryły wypowiedzi niektórych osób i tyle. Wierzcie mi trzeba mieć w sobei duzo spokoju i zawzięcia żeby z włąsnej woli przez tyle lat udzielać się społecznie mimo głupkowatych min i komentarzy ludzi dookoła : "a po co?, a z aco? a to takei obleśne, starzy ludzie , przecież oni śmierdza...bla bla bla ..." I co z tego. Nie mam zamiaru robić z siebei świętej społeczniczki pokrzywdzonej przez los bo ma urodę i bogatych rodziców. Ale tos amo nei czyni mnei takze gorszą od wszystkich innych którzy na starcie eni mieli tak różówo jak ja. Wkurza mnie, że w Polsce ludzie przyjażnią i kumplują się głównie według zasobności portfela. Podobnei jest z urodą.Ładne dziewczyny chodzą na imprezy ze ślicznymi psiapsiółkami ,a brzydkie z brzydkimi i wzajemnei się nienawidzą i traktują jak wrogów. W kazdym bądż razie niech nikt nei pier*** ,że piękni i/lub bogaci mają w życiu łatwiej bo to G prawda bw tym kraju bez tolerancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebas_krk
do paola - nie twierdzę i nie twierdziłem że nie robisz nic dla innych , ale należy czasami docenić coś co ludzie robią bezinteresownie dla innych , sam byłem 2 tygodnie na wyjeździe jako wolontariusz i musisz wiedzieć że jest to trudne jak się nie dostanie za taki wysiłek ani grosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×