Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

A kazika, to chłodzenie nie polega na wkładaniu skarbów do lodówki:-):-), tylko oblewaniu ich wieczorem pod prysznicem chłodną wodą przez chwilę i tak codziennie.To podobno pozwala skutecznie obniżyć temperaturę w jądrach, a niższa temperatura sprzyja lepszemu rozwojowi plemników.Jak facet cały dzień siedzi przed kompem np, lub jest trochę przy tuszy, czy nosi obcisłe gatki, to szczególnie to wskazane, by tę temperaturę zbijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie to juz oficjalnie gratulacje! Konfliktu sie nie obawiaj przy pierwszej ciazy, najczesciej ogranizm matki nie zdazy wyprowdukowac odpowiedniej ilosci przeciwcial. ja jestem dziecko z konfliktu, moj brat mlodszy o rok tez :) i caly i zdrowiutki urodzony, bez zadnych komplikacji, choc to podobno malo mozliwe :) Kazika, trzymam kcuki twarda babko! usuna i bedzie dobrze :) Byle tylko nie bardzo bolalo i bebechy dobrze sie goily. 4 mala - najlepsze, chco spoznione :) MadzixNeo, fajne go masz faceta ze masz w nim tyle wsparcia i zrozumienia. ja z czasem zaczynam to doceniac w swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Dzisiaj nie popisze bo zajęęęęta jestem strasznie, pierwsze spotkaie o 9 ostatnie o 20...:( nie mam czasu i wogóle jestem dzisiaj wk..rwiona A wam życzę miłego dzionka bo mój to juz będzie posrany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia ze szpitala:) jestem po kroplówce, ściągnęli do badania litr krwi albo i dwa... kilka razy się rozkraczyłam, nasikałam gdzie trzeba i dostałam łózko, raczej nie da się zaprzyjaźnionego mięśniaka usunąć laparoskopowo i będę mnie cieli bo schował się za macicą i jest duży, więc już się zgodziłam na cięcie pod brzuchem.... dobrze, że cały dzień nic nie jem, bo żarcie straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj sie Kazika, bądź dzielna! na pewno wszystko sie dobrze skończy i wywalą dziada :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam depilator Philips HP6507. nawet niezły. wyrywa wszystkie włoski i nawet ból do zniesienia, objechałam całe nogi aż do bikini i nie ze**ałam się z bólu więc spoko :) ma nasadkę golącą więc wygoliłam sobie co nieco hi hi. Szkoda że nie było tego brauna którego chciałam ale na tego też nie mogę narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po lewatywie, i pielęgniarka mnie dogoliła dokładniej.... brzuch boli, mam to wszystko gdzieś, zestresowana jestem czy nie zrobię pod siebie po tych wszystkich przyjemnościach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama też miała wycinane mięśniaki...wykryli je w sierpniu (był jeden 4 cm i zw 30 malutkich) ale oczywiście mama poszła na operację dopiero w lutym i jeden mięśniak był wielkości grejpfruta i poza tym miała ze 30 wielkości piłeczek pingpongowych. Wtedy się przeraziła. Dobrze że wytniesz to świństwo. mama nie miała już potem żadnych powikłań ani problemów. będę trzymała kciuki żeby wszystko poszło ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazika, nie daj się, wytrzymasz te "przyjemne" zabiegi:-) Pomyśl o efekcie końcowym - pieknej macicy bez mięśniaka, która aż się będzie prosić o przyjęcie nowego jej mieszkańca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę jutro na 1 wizytę do lekarza i mam stracha, co on tam zobaczy.....Poza tym wieczorami dokucza mi trochę takie tępe ćmienie i ciągnięcie brzucha, szczególnie jak mam pelen pęcherz, lub chce mi się........wiadomo co.Jak się opróżnię, już jest ok. Czasem mam takie uczucie, jak by mi ktoś pompką brzuch nadmuchiwał. Mąż mi gada, że to macica się rozciąga, a ja chuda z natury, to bardziej czuję to jej powiększanie się.No i piersi zaczynają powoli boleć. Ale mdłości żadnych nie mam, co mnie bardzo dziwi. Nie mam za to teraz specjalnie apetytu. Niby ssie mnie w brzuchu, ale nie mogę jeść i wtedy się zmuszam do zjedzenia czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzix, ja mam też depilator philipsa, taki różowy, stary, kilka lat temu kupowany i ja mam tak,że tydzień po depilacji strasznie mnie nogi swędzą, jak włoski zaczynają się odnawiać.Muszę wtedy brać taką twardą szczoteczkę do paznokci i się tym drapać, tak przez kilka dni i wtedy mi ulży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady1979
Witajcie, nowe i stare Kafeteriowiczki, te co w szpitalu, na wakacjach i w pracy...:) Powiem krótko- wczoraj rano moje gały wreszcie ujrzały upragnione 2 kreski!!! Nawet nie chciałam patrzeć na test, bo wiedziałam, że jak 'zwykle' nic, ale ukradkiem zerknęłam w pierwszych sekundach i juz coś sie klarowało, wyszłam z łazienki, by po 3 minutach ujrzeć całkiem wyraźną drugą krechę. Lekki szok, radość pomieszana z paniką, mieliśmy wyjechać w październiku na małą wyprawę, przed nami super imreza...takie tam myśli, ale ogólnie radocha:):):) Po roku starań naturalnych, że tak powiem, a w drugim cyklu zażywania Clo i Pregnylu, do tego wakacje w ciepłych krajach... Odezwe się wieczoram, po wizycie u lekarza. Trzymajcie się, bociany ostatnio krążą nad kafeterią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, wspaniala wiadomość :-):-) Szok !Toż to prawdziwy wysyp ciąż letnich na naszym forum !!!!! Co tu się dzieje ? Klempa to chyba pomyśli, że to nie to forum,jak wróci z urlopu i tu zajrzy.Lulu - miałaś rację, mówiąc, że otwierasz worek:-) Normalnie jak nic, to nic, a jak ciąża to jedna za drugą :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ranu julek, jakie wiadomosci na dzien dobry :) Trzecia ciaża w ciagu miesiąca tego to jeszcze nie bylo, jak powiało nadzieja! Lady GRATULUJE!!!!! Kobietko teraz musisz elaborat tradycyjny waląć, wszytsko po kolei, o sobie i swtarniach :) i oczywiście informowac na bierząco. Bardzo sie cieszę i z calego serducha gratulje :). ja wczooraj spotkalam kolege, ktory jest przedstawicielem medycznym ale wlasnie w ginekologii i załatwił mi wizyte u nowego gina i powiedzial, ze w srodowiśku ginów ten mój zaczyna byc postrzegany jak schizol z tą naprotechnologią ;/. NO ale puki co to mamy wakacje i wyjaz na wies za pasem, trochę się tego boje bo ostatnio moj m jak jedziemy tam to pierwsze chwile jest bardzo spety i sie kłucimy ;( ale obiecajł, ze teraz tak nie będzie bo zdążyiśmy juz w wczoraj się pokłucić. A i jeszcze jedno śniło mi sie, ze nasi młodzi poinformowali nas, ze nie chca nas na starszych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i oczom nie wierze jak tu się ciążowo zrobiło... ulala jak milutko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzix "ze starej" ekipy to my zostalysmy, może powinnys wziąc to do siebie i zamówic bociana :). A tak na powaznie to pomimo, ze mam szaro za oknem normalnie gęba sie cieszy :) A i zobaczycie, ze klempa z wakacji tez wróci podwójna ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja przedwczoraj widziałam lecącego bociana a nie widziałam go już ze 3 lata! czasem jakiś siedzący na gnieździe się znalazł ale lecący niestety nie, aż do tej pory więc może to znak jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzix pewnie, ze to był znak, mój m się smieje, ze na wsi gdzie kupilismy dom tez jest duże gniazdo bcianie juz z młodymi i tez dopatruje sie znaku. Daltego my sie smiejemy, że dzieciatko poczniemy w naszej Puszczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ja dziś spóźniona z kawką bo mam urlopik taki króciusieńki i se pospałam jeszcze moimi zaklejonymi oczami przeczytałam o Lady !! rany julek jak wszystkie zaciążymy to trzeba temat forum zmienić :) Lady tym bardziej gratuluje bo pamiętam że jakoś obie te zastrzyki brałyśmy... no u mnie nie poszło ale może kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady1979
Dzięki dziewczyny, strzelę elaboracik co i jak już po wizycie u gina, bo może okaże się, że wcale nie jestem:) kto to wie, 1 test mam tylko z sobą, co prawda z porannego moczu, byłam w aptece po drugi, ale stała wścibska znajoma i skończyło się na zakupie witaminek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko dziewczyny jak mi się kreci w głowie, jakbym flaszke wódki wypiła ;(,aż się boję wstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie nie sądzę, ja przecie zamówiłam październik na zaciążenie;). A na poważnie to to tak znienacka mnie złapało, że nie moge patrzec do góry i przed siebie to chyba z cisnieniem atmosferycznym cos sie dzieje, może jakaś burza idzie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli się dobrze doliczyłam to ma dziś 31dc i w jajniku nadal mnie coś kuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, ale się cieszę. Chyba naprawde uwierzę, ze jestem czarownica :) A co od bocianów,powiem Wam, że coś w tym jest, bo na naszych wakacjach własciwie bociany nas nie opuszczały-wciąż latały nam nad głowami, a mi przypomniało się stare powiedzenie, ze jak nad parą przeleci bocian, zarok będzie ich troje. Chyba bociany czują ciążę, czy co? ale w naszym przypadku sie sprawdziło-pierwsze wiedziały :) 4Mala, dom z bocianim gniazdem to bardzo dobra wróżba... Marzenie, ja już 8 tydzien i 1 dzień i raczej nie mam mdłosci-wiec to nie norma, a na poczatku też mi tak brzuch ciągnęło w dół, a na wieczór do dziś mi jakbym puchł, więc sie nie martw-wszystko w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie, powinni też 2 razy podczas ciązy podac Ci anty immuno. My na szczęście mamy jednakową grupę krwi,a le dowiedziałam się o tym dopiero przed 3 tygodniami :) wcześniej nie znałam swojej grupykrwi. Marzenie, a kiedy masz wizytę u gina? Wiecie czuję sie tak dobrze, że gdyb nie dowód w potaci bijącego serduszka, miałabym wątpliwość, czy jestem w ciąży. Jedyny objaw, to szybkie męczenie się i bardzo rzadko maleńkie mdłosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie najlepiej się czuję...gardło mnie boli i ogólnie taka ospała jestem. to wszystko przez ta zwariowana pogodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×