Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Jestem jestem,a wiec jest ciaza !!!wczoraj bylo lekkie plamienie,dzisiaj bylo sucho,ale jak mnie badal tez bylo lekkie ale takie brudzenie,powiedzial,ze czesto to sie zdarza u kobiet,przepisal mi witaminy i luteine w razie na podtrzymanie no i kwas foliowy,przede wszystkim nic nie dzwigac,nie siedziec na sloncu,odpoczywac i duzo pic,dal mi zwolnienie na 21dni,takze mam wolne nie chce narazaz dzidzi na niebezpieczenstwo dla mnoe ono jest teraz najwazniejsze!!!!!!teraz juz mam sucho,za 3tyg na wizyte na badania krew mocz itd i na usg i wtedy zalozy mi karte,bo teraz jeszcze troszke za wczesnie,a od pon ma urlop,wiec 18sierpnia na wizyte,teraz juz chyba dotarlo do mnie ze jest we mnie moja kochana Niunia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapek- no jak slicznie- widze ze ginek Cie przekonal i wiecej testwac nie bedziesz, hehe :) oszczedzaj sie, odpoczywaj i nie dzwigaj- jeszcze raz gratuluje :) :) :) Madzixneo- ohh jak sie mezus przymila :) ale oni to potrafia najlepiej najpierw nabroicx a potem sie przymilac, hihih milego dzionka wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia jak miło że ktoś wstaje tak wcześnie jak ja! ale tu pustki... wszyscy powyjeżdżali czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.zaczelam czytac wasze posty i postanowilam napisac.od 6 lat jestem mezatka szczesliwa mezatka mam cudownego meza i 5 letniego synka.od wrzesnia staramy sie o drugie i wszystko na nic.chodze do lekarza moje cykle sa monitorowane pecherzyki sa ale i tak wszystko na marne.brałam clo duphaston i luteine i nic.teraz okazało sie ze mam jakoby wysoki testosteron 2,35ng/ml.może w tym miesiącu wlasnie czekam na @ i spoznia mi sie drugi dzien ale boje sie zrobic kolejny test bo boje sie kolejnej porazki.jak ktoras z was miała podobne problemy to niech napisze.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie robiłam nigdy badań hormonów i zastanawiam się nad tym. zrobie na własną ręke bo państwowo to ciężko się doprosić. jakie hormony zbadać? bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam takie: - Hormony płciowe I: LH, FSH, estradiol, testosteron, DHEAS, prolaktyna. Cena 84,00 złotych. - Hormony płciowe II: testosteron, LH, FSH. Cena 40,00 złotych. trochę drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mialam robione takie:morfologia25parametrow,mocz,immunichemia-T3,T4,FSH,TSH3generacja i prolaktyne,to sa takie typowo kobiece badania,mi je robilo panstwo moj lekarz mi je zlecil,bo nie moglam zajsc w ciaze,naprawde warto zrobic i wiedziec na czym sie stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja po wizycie u lekarza trochę rozczarowana... Recepta jaką dostałam, to wyjazd do ciepłych krajów na co najmniej dwa tygodnie... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o hormony, to ja badałam: FSH, estradiol, progesteron. Oprócz tego TSH na własną rękę, ze względu na problemy z tarczycą jakie miałam w dzieciństwie. Wszystkie wyszły ok. I te badania + badania nasienia meża wystarczyły, aby stwierdzić, że nie powinno być żadnych problemów z zajściem. Ale sama już nie wiem, jest jeszcze tyle tych hormonów... Angela82 w Tobie nadzieja na koleny cud na tym forum!!!!! Zajdź i pozarażaj nas wszystkie!!!!!!! :) kciukasy zaciśnięte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI ZA WSPARCIE.JAK TERAZ NIE BEDE TO MOJA PSYCHIKA CHYBA NIEWYTRZYMA. MAM DOŁA ALE MAM TEZ NADEZIEJE JESZCZE TROSZKE POCZEKAM Z TESTEM BO NIERAZ MI SIE SPÓZNIAŁA I TO NAWET DO 10 DNI.ALE CAŁY CZAS MAM NADZIEJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie masz pojęcia ile jesteśmy w stanie wytrzymać... ja juz nieraz myślałam że już koniec i dość wszystkiego itp. ale jakoś żyłam dalej i okazywało się że jakos daję radę. wiem że sie nie da nie nastawiac na to na co czekasz i czego tak bardzo pragniesz ale ja po prostu sobie mówię że wcale tam nic nie ma i że wszelkie opóźnienia @ to na pewno nie ciąża i to troche pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. Wypoczeta troszkę, bo niewyspana strasznie i już mam zapał do roboty. Proponowałam, żebyśmy do końca tyg. zoastali, ale mój mąż zarządził, że wracamy, żeby dziecko robić, bo powiedziałam mu, że ostatni miesiąc się staram, a potem poświęam się dzieciakom w szkole :) Na wyjeździe też sobie poszaleliśmy, ale obok rodzinka, zmęczeni, no i przed owulacją. A ja nie pamiętam, jakie hormony badałam-musze odszukać tych badań, na pewno TSH, T4 i T3, ale prolaktyny i testosteonu nie kojarzę :( Co za upał! Leje się z mnie i zdycham............. I witam nową osobę! Madzix, tak jakos się obawiam, ze założyłam ten topik dla innych a nie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się cieszę, że wróciłam. U nas w Wawie dzis obchody Powstania Warszawskiego-aż łzy miałam w oczach, kiedy w godzinę W zaczęły wyć syreny i stanęły autobusy i tramwaje, a nawet przechodni stanęli na baczność! Niesamowite wrażenie, bo tak na co dzień człowiek czuje się wyizolowany społecznie, a tu tak wszyscy razem-fajne.............. Kalpku, a opisz TY ten samochód. I za ile chcecie sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej-ja juz po sniadanku:)lulu samochod nazywa sie Nissan Primera 1.6 16V Benzyna kolor zielony metalic 94r.Ma wszystkie el.szyby,el.szyberdach,el.lusterka,wspomaganie kierownicy,regulacja kierownicy,immobiliser,centralny zamek,jest zadbany,bo my rzadko nim jezdzimy,nie ma nic do wymiany,jest poprostu super samochod.Chcemy za niego 5.500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpku, dzieki za szczegółowe info :D Musimy się zastanowić chwilę :) Mąż pyta jaki ma przebieg. A gdzie Wy mieszkacie? Wiecie, dziwne rzeczy dzieją się z moją temperaturą i podejrzewam, że termometr coś mnie oszukuje-bez przerwy pokazuje 36,8, a według Lady-Q wczoraj ślina wskazywała na owulację. Pogubiłam się. I tak sobie myślę, że może termometr się porąbał, a ja biorę prochy na owulację niepotrzebnie :D Znowu coś z naszą ścianą w sypialni nie tak-po 2 tygodniach pakła na pół. Jesli mam zajść w ciążę po remoncie, to chyba nigdy to nie nastąpi ( hihihi). Dziś robię rybkę na obiad-dawno nie jedliśmy. A poza tym wciąż upał i duchota- u nas w cieniu 32 st.C. Tak więc dopiero wieczorem pójdziemy na jakiś spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulu-ma przejechane 220tyz,a mieszkamy w woj swietokrzyskim 50km od Kielc,a ja nie dawno jadlam i juz glodna jestem no,duszno jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu2008 u mnie ten sam dzień cyklu co u Ciebie, u mnie na razie zero objawów na owu. Nie mam śluzu, jajniki nie pobolewają, myślę, że za dzień lub dwa się pojawi... A u mnie na obiad pierożki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kalpek to ja chyba niedaleko ciebie spędzę weekend... :) to do poniedziałku dziewczynki! papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzix, udanego odpoczynku :) Anaona, ale fajnie, że razem za łapke się trzymamy :) super byłoby, gdybysmy razem zaszły w ciążę :) tego samego dnia :) Mnie tez jajniki nie pobolewają, ale piersi się napięły w oczekiwaniu :D Ach, te oczekiwania! Chyba mistrzyniami czekania powinnyśmy wszystkie zostać! jakiś medal ktoś powinien nam przyznać. Może Madzix jakiś przywiezie z wyprawy. Kalpku, my szukamy autka, ale takiego z 2000/2001, żeby za granicę bez problemu móc pojechać, więc Waszego nie kupimy. A próbowaliście przez allegro? ja tam sledzę oferty i są fajne-choć to perspektywa kupującego. Niczego jeszcze nie sprzedawałam, ale za to kupiłam 17 przedmiotów :) Uwielbiam szperac i smiejemy się w domu, że powinnam firmę szperaczy założyć-szukałabym ofert z internetu dla klientów, a pobierałabym prowizję np. od firm, od których klient kupił. Oslepłabym pewnie, ale byłabym szczęśliwa. Wiecie, na wyjeździe brałam clostybegyt, ale cały czas miałam migrenę-ostatniej nie wzięłam, bo oślepłam prawie i sie przestraszyłam. Brat mi dał Ginkofar i mam brać przez 8 tygodni-pomaga. A za 4 dni znowu duphaston, od którego też mnie boli glowa. Umęczę się, ale ostatni miesiąc i koniec. W przyszłym juz nie będę musiała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpku, opisuj nam jak przechodzisz ciążę, jak sie czujesz itd-przynajmniej mi bedzie bardzo przyjemnie :) Całuję w brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, a co z tobą? @ przyszła, czy nadal czekamy? Morven, gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u nas lunęło :) Fajnie, bo juz nie mogłam znieść tego upału :) Miłego wieczoru zycze wszystkim czytającym, a piszącym radosnych przezyć w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się podziewa Zuzia i Eternal? dziewczyny-hop-hop!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie jesteście? co u WAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie zwłaszcza witam nowe dziewczyny, trzymam za was kciuki, wierzę, że będziecie następne, lulu2008--za Ciebie trzymam podwójnie, założyłaś topik \"dzięki\" któremu mamy już dwie przyszłe mamusie, no i zawsze o mnie pamiętasz, to bardzo miłe, dziękuję ja rezygnuję ze starań, muszę szukać pracy, w nowej też przecież nie oświadczę, że właśnie zaszłam, więc musimy to na jakiś czas odłożyć, psychicznie też odpocznę, próbuję siebie samą przekonać, ze wcale mi na dziecku nie zależy, wmawiam sobie, ze tak jak jest jest ok, że takie życie mi pasuje, że dziecko by mi tylko wszystko odwróciło do góry nogami a ja wcale tego nie chcę, ale takie wmawianie nie ucisza tego głosu w środku, który wyje na myśl, ze jestem wybrakowaną kobietą moim problemem jest chyba jednak brak owulacji, w poprzednim cyklu robiłam kilka testów owulacyjnych i żaden nie dał pozytywnego wyniku, po co ja mam się poddawać testowi penetracyjnemu albo sztucznej inseminacji, skoro nie ma z czego w tą ciążę zajść, wkurza mnie okrutnie to, ze leczę się już od ponad roku i nic, zaczynam wątpić w moją lekarkę, ale jak tu dokonać zmiany, mam wrażenie, że oni wszyscy są tacy sami, chcą tylko zarobić na cudzym nieszczęściu pozdrawiam was wszystkie, trzymam kciuki, będę tu zaglądać i wam kibicować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morven to ja Ci życzę udanych poszukiwań i dobrej pracy. Odpoczniesz psychicznie od starań i myslenia o dzidzi. A los bywa przewrotny, i teraz jak nie będziesz chciała, może się właśnie trafić :) Miłej niedzieli wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam-lulu-my wlasnie chcemy sprzedac tego i tez taki rocznik jak wy kupic..ja przyjechalam wlasnie od Rodzicow bo wczoraj pojechalismy i zostalismy na noc,wreszcie zamowilismy naroznik i bedzie sie fajnie spalo:)u mnie ciaza jest ok,bardzo duzy apetyt mam i wczoraj mi pierwszy raz niedobrze bylo,ale poza tym jest oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×