Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

tulipanek- witaj!!! powodzenia jutro na badanich i u ginka- trzymam kciuki za super wyniki!! kawa... jud dno kubka widac- ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziewczyny idziecie do przodu z badaniami a ja muszę czekać do nowego roku...nie lubię bezczynności i zastoju i trudno mi tak trwać w zawieszeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często sie spotykam że nauczyciele sami dbaja o klase z malowaniem jej włącznie i w ogóle wszystko spada na nich a na pomoc rodziców nie zawsze mozna liczyc wiec robia to kosztem swojego czasu a czasem jeszcze do tego dokładaja...ale co zrobic u nas właśnie tak jest i jeszcze długo sie to nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i taj jest najlepiej- poprostu nie myslec- a tylko my wiemy jak czasami jest ciezko!! no ale...... bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu w DE Polska Misja Katolicka wynajmuje kosciol i byj juz bardzo przybrudzony w srodku i ksiadz jak powiedzial ile mialoby kosztowac malowanie to wszyscy sie za glowe zlapali i ktos sie u ksiedza zglosil i ksiadz kupil farcy, zamowil rusztowanie i parafianie wspolnymi silami odmalowali kosciol- a ksiadz bardzo dumny z Polakow :D mi sie to badrzo podobalo a ci nauczyciele to nie dosc ze tyle roboty maja to jeszcze o czystosc i schludnosc wlasnej klasy musza dbae, bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bez sensu. ja sie ciesze że nie nie strzelił mi do głowy pomysł z nauczycielstwem bo nie dałabym rady! szczególnie jeśli chodzi o dzieci i ich ...zachowanie lub może jego brak! mam koleżankę nauczycielkę i kiedy mi opowiada co potrafi 3 czy 4 klasista to włos na głowie sie jeży. ja bym nie wytrzymała nerwowo że nie potrafię tego zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to chyba mamy calkeim podobne charakterki :D a pamietak jak chodzial do zerowki to chcialam byc nauczycielka w sumie ejstem zadowolona z tego co teraz robie, lubie swoja prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternal! ale rewelacja! taka miła niespodzianka z rana tu na naszym forum! ja bym też szybko poszła do lekarza ;) ale bosko! tak się cieszę! lulu, niezły numer z tym sprzątaniem, a pastą BHP pastujecie ?? ;) ;) ;) nauczyciela to można do wszystkiego wykorzystać ;) ehh, ja za to znam nauczycieli od innej strony, pracuję z nimi na co dzień hihi, ciekwe lulu czy kiedyś z Tobą gadałam lub Cię widziałam na jakimś szkoleniu, niezły numer by był co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no Ziolko- to tylko ze wzgledu na szybkosc pisania :P w PL to konkursy ortograficzne i gramatychne wygrywalam - a teraz to oblalabym odrazu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany... ale pewnie juz sie przyzwyczaiłaś tylko na początku jest najciężej. a ja sobie nie pozwalam na tęsknotę za moim kochaniem. odrzucam od siebie te mysli bo w zeszłym miesiącu to naprawdę schizy miałam i było mi strasznie ciężko teraz sie nie dam a jak bardzo mnie rozwali jego brak to sobie go odwiedzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i dlugo ale juz sie przyzwyczailam-teraz zycie tutaj dla mnie to normanosc- ale w PL nadal czuje sie o wiele lepiej, jak u siebie w domu :) :) mialam 12 lat jak wyjechalismy, poczatek byl ciezki, szkola, kolezanki, jezyk ale po 2 latach juz spoko z jezykiem bo nie mialam polskich kolezanek i bylam zmuszona do nauki jezyka niemieckiego meza mam z PL- byly sasiad mojej babci :) i on poprawia mnie w polskim, a ja go ucze niemieckiego- on jest w DE dopiero 2 lata ale dosc sobie radzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba faktycznie po drodze, Bielefeld po drodze w stronę Francji ;) to tam Twój mężuś Madzix gdzieś stacjonuje tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój męzus jest za Stuttgartem, kiedys jeżdził do Achkaren ale jak już będę na miejscu to kto wie co nam do głów strzeli i może nawet do ciebie zawitamy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternal, przypomnij jakie tableteczki jadłaś, że taki masz efekt cudny! i jakie miałaś wyniki badań... ciekawość mnie zżera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedziałek idę do gina. jakie tabletki jadłam? w maju brałam CLOSTILBEGYT. potem miesiąc przerwy bo się po nich źle czułam. w lipcu w pierwszej połowie cyklu ESTROFEM co drugi dzień (czyli estrogen, w ulotce pisze ze dla kobiet w hormonalnej terapii zastęczej czyli po menopauzie :D), potem znowu CLO i w drugiej połowie cyklu LUTEINA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnych badań na poziom hormonów nie robiłam ale też nigdy nie miałam jakiś dziwnych objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×