Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

no jak sobie przypomnę lata świetlne temu jak nawet się człowiek w owulke nie wbił a już myślał, że w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) też pamiętam, niczym czytelniczka Bravo Girl po każdej akcji byłam "w ciąży", mimo tabsów, durexów i innych metod:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzix jak ja kiedyś wyłam po takim spontanie:) dół na całego, że życie zniszczone:) ojej ależ głupia byłam, a kumpela co wpadła przed maturą ma pannicę odchowaną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka już sie pogubiłam gdzie gadamy, hehe u mnie panika też nadal co miesiąc, za papnieńskiego życia oczywiście w ciązy byłam kilkanascie razy, hehe drużyne piłkarską miałabym już odchowaną ;) ale teraz te odczucia paniki sie jednak od siebie różnią... spadam, tu też powiem: dobrej nocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaziko, przelew mogę zrobić, ale taki malutki, maluteńki, bo kapa teraz. :D I to prawda, ciągle ktoś coś ode mnie chce. W życiu jest to samo. A co Tata dzwoni z jakąś sprawą, a to Mama zaś coś wymyśli. Czasem całymi dniami siedzę i tworzę różne cuda dla innych. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa bo z Ciebie taka dobra dziołcha to wszyscy walą jak w dym :) Trzymam kciuki za przypływ gotówy, jesień idzie, ludzie zaczną kupować nowe torebki :) Dobrze pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dopiero zaczynamy historie z lekarzem... ide najpierw sama pogadca na spokojnie, zobaczymy co mi powie, ale oczywiscie ja juz wyobrażam sobie najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzix i co tam piszą??? dali jakis test owulacyjny gratis???:) Klempa jesień idzie trzeba nowe ciuszki pokupować:) aniak pomyśl, że dopiero na początku drogi jesteś, nie ma co się denerwować, jeszcze polubisz rozkraczanie się przed obcymi:) - taki żart, a na serio to trzymam kciuki i daj znać, od siebie dodam, że jeśli czujesz, że coś jest nie tak to nie marnuj czasu na zwykłych ginów tylko idź do specjalisty:) trzymam kciuki i odzywaj się:) salana trzeba walić teraz na dwa fronty:) ale za to można być na jednym forum dobrym a na drugim złym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee a które to złe? Bo chyba się jeszcze nie obudziłam :( Dzieńdoberek wszystkim, Mój ost dzień przed urlopem, masę mam roboty, ale i masę zapału, żeby się tego pozbyć i w końcu mieć luzik. aniak, daj znać, co powiedział gin i napisz coś o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Katarinie też. A tak a propos, Katarina jak Ci? Mam nadzieję, że z nowym dniem lepszy humorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek babole, u mnie dzis jakos smutno moj m wyjeżdża na 2 tyg. a ja tak nie lubie byc sama i zawsze dostaje zhizów jak jedzie w podróż- nie zeby chodzilo o jakąś zazdrośc tylko zawsze sie bboje o jego bezpieczenstwo na drodze- wiem mam nie powinnam. Zaraz postarm sie nadrobic prv, Daisy zazdroszczę ci urlopu do później bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cóż mam napisać o sobie??mmam 24 lata moj maż 29. napewno dam znac jak mi poszlo:)) ciesze sie ze mam tu wsparcie:)) lece do kiosku bo gw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaziko to jak z tym forum? Dowiem się, które dobre?:) Mi dziś mózg się lasuje, bo chcę ze wszystkim zdążyć i chyba nie dam rady :( aniak z całym szacunkiem to Wy szczawiki jesteście;) Pisz o czym chcesz, o staraniach, o psach i kotach albo chomikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy chodziło mi, że jest jak z dobrym i ze złym policjantem, można mieć dwa oblicza:) a które dobre a które złe to nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAa ja nie zakumałam, ale mocno zalatana jestem jak stary Boeing LOTu :) Ja to myślę, że oba fajowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, żegnam się i tu, wywalam w świat, bez kompa i bez stresu mam nadzieję, że odpocznę za wszystkie czasy:) Czekam na dobre wieści po powrocie, także nie próżnujcie i ... niech lecą wióry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy to u Ciebie dobry czas na wióry!! dawać ile wzlezie :) i odpoczywać rozkaz! odmaszerowac ;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.wiem ze macie teraz prywatne forum ale pomyslałam ze napisze.byłam wczoraj u gina i bede miała synka.3 listopada najprawdopodobniej cesarka i mały urodzi sie tak jak moj 6 letni synek a wiec dwie imprezy za jednym razem.cały czas sledziłam wasze wpisy na tym forum ale jakos gupio było mi sie udzielac bo wy juz troszke sie znacie.zycze wam powodzenia za rowno starajacym sie jak i przyszłym mamusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, powodzenia i gratulacje ! Cos późno Ci tą płeć zdradzili, co ? Ja póki co 13 tc, maluch ma 6 cm i już mnie ciekawość coraz bardziej zżera, czy to chłopak czy dziewczynka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela to nic nie zmienia czy jest prywatne czy nie:) pisz:) jesteś dla nas wsparciem, a każdego nam potrzeba:) fajnie masz:) pozdrawiam i trzymaj się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×