Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

klempa-kurde no babole mnie zmartwiłyscie:(czemu ten lek źle wpływa na kobiety?;/a tak w ogole to jedna moja znajoma zaszła zaraz po tych tabletkach przynajmniej tak ona twierdzi ale niewazne...czemu to niby takie złe i w ogóle to kiedy waszym zdaniem je trzeba brac jak jakie badania sa niedobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakies pustki, no co sie dzieje? Z nowości w piatek dostałam @ po 103 dniach !!! Ale jest i nareszcie zaczynam nowy cykl. Ostatnimi dniami mialam juz taki cudny luz w nie mysleniu o starniach i o dziecku ale teraz jakos tak mnie znowu naszlo :(. Tzw, nie samo myslenie, ze wracamy do prób ale, ze nie ma sensu wracac bo ja wiem, ze dziecko nie jest mi pisane i nigdy nie bede biologiczna mama :(. Ale moze to dzis tak mnie meczy smutek bo jestem zmęczona i nie wyspana porostu zaczełam poniedzialek lewą noga. Kait, ja bralam Clo przez rok i oprócz tego, ze polecial mi wzrok wskoczyly kilogramy i opuchlizna w brzuchu to nic mi to nie dało ale sa i byly na forum babeczki ktory zaskoczyły przy tem świństwie. Myślę, ze tak jak sugeruje ulotka 3 miesiace nie zaszkodzą ale rok tak jak ja miałam to było przegiencie ale dopiero teraz to wiem. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala! to super nowiny! nie myslalam, ze komus na topiku bede sie cieszyla ze ktoras dostala @ ;-) a co do bycia mama: masz dzis @ wiec mysli czarne i samonakrecanie negatywne. ale zobaczysz ze od razu na wszsytko spojrzysz inaczej za pare dni jak estrogeny zaczna dzialac przytulam Cie tymczasem .... mam nadzieje, ze po wojazach weekendowych, zgodnie z zapowiedzia nie poszlas dzis do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha!!!! Dziewczyny! musze sie wam teraz do czegos przyznac! zanim powiem Helou. Przeczytalam caly topik:d od 1strony:D i wiem wiem az mi glupio bo poczulam sie jakbym was podgladala. Ale i czytalam o duchahc psach kotach i w koncu o ciazach :D Nie moglam sie doczekac w szczegolnosci ciazy lulu:D Dziewczyny jestescie mega super hiper..i jak godzine temu cyztalam o tym ze robicie forum prywatne to sie na maxa zmartwilam ze nie bede mogla sie wam pochwalic jak przebrnelam przez wszystkie wpisy;) No i ja jestem w ieku Klempy:) a o staraniach hm...glupio mi mowic na maxa...ja jestem w podobnej sytuacji co 4Mala..mam pco. W maju wyszlam za maz. Od stycznia jestem czysta w sensie odlozylam tabletki, i przez jakis czas uzywalismy prezerwatyw. Po naszej podruzy poslubenj czyli jakies 4miesiace temu odstawilismy wszystko. Dwa razy myslalam ze jestem w ciazy ale testy wykkazywaly ze nie. I sie wowczas okazalo ze mialam obsuwe przez te cholerne policystyczne jajniki. Chamstwo!!!! Sie poryczalam mezowi w koszule ze przez to gowno bedzie mi ciezko zajsc w ciaze. Mezowi badan nie robie. Mielismy w sierpniu wypadek bardzo ciezki, i do stycznia moj maz musi brac fenytoine, co podobbno wplywa na plodnosc u panow. Nie chce go martwi, poza tym moga byc przeklamane wyniki wiec po co. Na razie zrobilam badania hormonow, no niestety potwierdzilo sie pco w przypadku stosunku LH:FSH=2,67 wiec dupa zbita:/ niestety prolaktyny i porgesteronu nie zdazylam zrobic bo mi sie cykl urwal w 22dniu i wlasnie jestem w kolejnym cyklu. no i sobie nabylam droga kupna testy owulacyjne zeby sprawdzic czy w ogole mam owulke!!! Mam dola z tego powodu...na diecie niskoweglowodanowej jestem i mysle ze dzieki niej w ogole dostalam@ teraz. No i czytam was czytam i jestescie super. I dajecie mi przyklad ze nie moge sie lamac bo nie jest nic przesadzone nigdy. I wierze bardzo ze nawet z gUpim PCO moge miec dziecko:) wiec 4Mala nawet nie wiesz ile razy mialam ochote Ci odpisac na post sprzed roku:D Ale nawet jesli nie staram sie o dziecko tyle co Wy, lub nawet przez te pare miesiecy to rozumiem was bardzo dobrze. Moja empatia tez jest wysoka:) Chcialabym zeby byla tak wysoka ze nawet dzieki wam w tej ciazy bede :PP Brzmi jak sexmisja;) sorki za zbyt dlugi post;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala to będziemy dalej niusów Ci dostarczać:) no u nas w tej fali tylko trzy zaciążyły ale się szykujemy na następna falę, osobiście juz nóżkami przebieram i tyłkiem podryguje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jesli pozwolicie to sie do was poodzywam coo???? Fajnie by bylo bo az mnie korcilo zeby wam sie wciac w rozmowe:d ale jakby to wygladalo gdybym nagle zacytowala teraz posta z dajmy na to 20.06.2008??:D bez sensu:) No i trzymama kciuki za nastepne zaciazone:) a i szkoda ze laski z poczatkow przestaly sie odzywac:) a musicie wierzyc ze przezywalam kazda wasza wizyte u lekarza, w spzitalach itepe itede:D chociaz to teraz bylo juz 8392570293485749862 miesiecy temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala dobra jesteś, sporo przeczytałam też, ale nie chciało mi się czytać całości, jestem pełna podziwu:) to coś na rozluźnienie Jak lekarze żegnają się ze swoimi pacjentami? Okulista: "Do zobaczenia" Laryngolog: "Do usłyszenia" Ginekolog: "Jeszcze do pani zajrzę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta znam :D dobre to jest:D a propos dowcipow:D co robia Transformersy po imprezie?? skladaja sie na taxowke;) glupie wiem wiem:D No ja to mialam przez ostatnie dwa tygodnie zastoj w robo wiec sobie czytalam co i jak:) no i sobie postanowilam ze was ogarne od poczatku do konca:D:D:D no dobra przyznam sie:d niektore strony przelecialam tylko orientacyjnie w poszukiwaniu slow "sa dwie kreski" itepe :D ale generalnie jest u was super i duzo wiecie :d a o wiesolku to sie od was dwoeidzialam:d podobnie jak o ziolkach ktore sobei samemy mozna parzyc:) Takze topik ejst jak encyklopedia :d a wrazenia bezcenne :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kazika- chcialam ci powiedziec:D ze jestes pyskacz nieziemski w sensie:d ze takie wrazenie sprawiasz twardej baby ktora sie nie boi mowic to co mysli i czasem z liscia(w sensie niedoslownym a forumowym)pociagnie zeby sie czlowiek ogarnal :D:D:D Kojazysz mis ie z moja kolezanka 150cm 50kg :d i wszedzie jej pelno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noto ja ponad 20 cm wyższa i jakieś kilkanaście kilo cięższa, a nie wiem czy zwróciłaś uwagę, że jestem starsza troszkę, więc mi nie podskakuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem czasami mi się włączy, a że ja nie z tych co mają na wrzody umrzeć i coś dusze w sobie to muszę wywalić na zewnątrz, czasami jest mi za siebie wstyd, że muszę być dokładnie na odwrót:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala, jesteś moja idolką :), ja zanim sie włączyłam miała do przeczytania tylko 20 stron i myslałam, ze to dużo. Bardzo sie cieszę, ze sie odezwalas i mam nadzieje, ze juz zostaniesz- tym bardziej, ze znasz juz nas więc teraz my bedziemy poznawały ciebie. Dotej pory byłam jedyna z Pco więc teraz jedziemy na jednym wózku ;) A jak wyglądaja u ciebie cykle jak odstwilaś leki? Bo u mnie jak czytałaś bardzo dziwnie i dluuuugo- choc teraz to pobilam wszystkie rekordy. Pozdrawiam Cie i witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4małA-kurcze z tymi tabletkami clo to mi troche stracha napedzacie rok to nie na bank tego nie bede brac planuje 3 cykle bo po tuych 3 cyklach mój m ma tez powtóryć badanie więc tyle moze wytrzymam bez wiekszych zmian;/ tralalala-niezła jesteś:)to wpisuj sie do tej naszej tabelki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala nie pozwalaj mężowi czytać, bo zauroczy:) kait a masz mieć monitoring? czy tylko tak brać clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazika- on nawet nie wie co to za forum poza tym ze kafeteria:D:D:D tak czy siak powiedzial ze jestem walnieta;) no i pisze z roboty:D Poczekajta zaraz zrobie tabelke i odpisze 4Mali nt pcosa. kait- hm no wiesz co tak szczerze mowiac, to na kazda laske inaczej dzialaja leki wiec mozesz w sumie sprobowac brac to cos i jak sie bedziesz zle czula wowczas mozesz odstawic...tutaj ktoras z lasek chyba Katarina mowila ze nie miala skutkow ubocznych. Dobra poczekajcie teraz bo bede kopiowac:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: --NICK............WIEK.........CYKL sta............SPODŹ.@....SKĄD kazika............33............rok na poważnie...14.09........Szczecin Katarina..........31...........14 mies...............18.09........Warszawa 4mala.............28...........28 mies............... ? ? ?...........Białystok MDaisy_80.......29............6(nowa seria)......14.09.........Wrocław MadzixNeo.......28...........36......................01 .09.......Katowice corina.............29...........?...................... 03.09........Kraków salana.............29...........13mies................04 .09........Kielce kait.................33............?.................... .19.10.......k/Katowic Nu-gatek..........32...........7mies..................?. ............k/Bełchatowa Lucy...............31...........9 z przerwami ......13.09.........Kraków tralalala..........27...........krotko za krotko ok 5mcy............jak Bozia da..................Bydgoszcz BRZUSIOWATE MAMY [ w końcu ]: NICK.........WIEK...CZAS ST .PŁEĆ.....T.C.......TERMIN.......SKĄD Lulu..........31.......4 lata......X.......18tc.....01.03........Warszawa Marzenie....29.......2 lata.....X........9tc......01.04.........? Klempa.......26.......4 lata.....X........10tc......31.03.......Piekary Śl. lady 1979....30.......1 rok......X.......10tc.......31.03.....W-wa/okol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4Mala- u mnie z pco to krotka historia bardzo. Bylismy z mezem w maju w Edzipszynie na podrozy poslubnej...i przyjechalam ze spozniajaca sie @. Sie okazalo wowczas ze mam torbiel na jajniku dostalam luteinke i mialam przyjsc w 2 tyg sierpnia. Niestety 1,08 mieslimy w Anglii wypadek samochodowy bardzo ciezki, musielismy w szpitalu zamulic tydzien, potem drugi ttydzien siedziec i sie kurowac zeby potem wrocic do poslki i dopiero we wrzesniu odwiedzilam gina bo znow mi sie @ spoznil a dodam ze juz bylam po terstowaniu wielokrotnym gdzie widzialam jedynie 1 kreske wiec wiedzialam ze cos jest nie teges. No i na usg widzialam moje piekne jajony w pieknych cystach niczym winogrona:D dostalam skierowanie na badania w poszczegolnych dniach cyklu takze : 3cd-FSH,LH , estradiol 12dc-TSH estradiol 22-24dc mialam zrobic prolaktyne i progesteron ale... niespodziewanie 22dc dostalam@..hmmm ciekawe ciekawe:D A dodam ze tak ok 10dc mialam po prosty cycki jak kamienie a brzuch mialam wydymany tak ze szkoda gadac. Oczywiscie modlilam sie zeby to byl objaw ciazy:d ale niestety. tak jak mialam 37stopni tak w dzien @ 36.6 czyli dupa i @. Teraz czekam chwile zeby zrobic sobie progesteron i prolaktyne i isc z wszystkimi wynikami do gina zeby mi powiedzial co dalej. Konkluzja - 4Mala nie ejstem na chemii zadnej:D czekam co mi gin powie. Podejzewam ze @dostalam moze dlatego ze zmeinilam nawyki zywieniowe, pije duzo ziolowych herbatek i nie pije kawy ani czarnej herbaty, nie slodze, nie sole i cynamon wcinam bo podobno jest super w tym przypadku! uff chyba o niczym nie zapomnialm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kait na niektóre te Clo w ogóle nie działa, więc powinnaś sama spróbować, i w tym przypadku powiem: nie lecz się na forum:) chcoiaż tu same lekarki:) tralala fajnie, że piszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala ale w życiu przeszłaś, pełna podziwu jestem dla Ciebie już drugi raz:) dobrze, że chodzisz do lekarza i się leczysz a nie tylko narzekasz, jesteś młoda więc masz szansę i dużo czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazika, no marudze czasami ale wiesz po tym co nas tam w anglii spotkalo doszlismy do wniosku ze treab o siebie wlaczyc. i to juz nawet nie tylko o posiadanie dziecka chodzi tylko o to ze to gowniane pco moze prowadzic do rakolcow, cukrzycy i innych swinstw wiec stwierdzilam ze im wczesniej wezme sie za siebie i bede pod kontrola tym lepiej dla mnie, ze bedzie szansa na dziecko i na szczesliwe zycie. Wiesz w sumie nie ma co tutja podziwiac po prostu cos tam sie stalo i trzeba rto przezyc i tyle. a mloda? no jasne:) jestem jeszcze mloda:) i tak tylko zaluje ze mojego meza wczesniej nie spotkalam i ze wczesniej nie decydowalam sie na dziecko.Bo przy regularnych cyklach i owulce mialabym wieksze szanse niz teraz. Ale wole z nim zyc niz gdybym miala miec dziecko z jakims innym facetem:// No i nie ma co gdybac. Czasami tylko zaluje ze zdecydowalam sie na hormonalna antykoncepcje bo totalnie mnie zmienila psychicznie i fizycznie. Uwazam ze jak dla mnie hormony to gowno. Nie dosc ze napuchlam od wody to jeszcze dostalam jobla na banie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: --NICK............WIEK.........CYKL sta............SPODŹ.@....SKĄD kazika............33............rok na poważnie...14.09........Szczecin Katarina..........31...........14 mies...............18.09........Warszawa 4mala.............28...........28 mies............... ? ? ?...........Białystok MDaisy_80.......29............6(nowa seria)......14.09.........Wrocław MadzixNeo.......28...........38......................26.10.......Katowice corina.............29...........?...................... 03.09........Kraków salana.............29...........13mies................04 .09........Kielce kait.................33............?.................... .19.10.......k/Katowic Nu-gatek..........32...........7mies..................?. ............k/Bełchatowa Lucy...............31...........9 z przerwami ......13.09.........Kraków tralalala..........27...........krotko za krotko ok 5mcy............jak Bozia da..................Bydgoszcz BRZUSIOWATE MAMY [ w końcu ]: NICK.........WIEK...CZAS ST .PŁEĆ.....T.C.......TERMIN.......SKĄD Lulu..........31.......4 lata......X.......18tc.....01.03........Warszawa Marzenie....29.......2 lata.....X........9tc......01.04.........? Klempa.......26.......4 lata.....X........10tc......31.03.......Piekary Śl. lady 1979....30.......1 rok......X.......10tc.......31.03.....W-wa/okol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: --NICK............WIEK.........CYKL sta............SPODŹ.@....SKĄD kazika............33............rok na poważnie...06.10 Katarina..........31...........14 mies...............18.09........Warszawa 4mala.............28...........28 mies............... ? ? ?...........Białystok MDaisy_80.......29............6(nowa seria)......14.09.........Wrocław MadzixNeo.......28...........38......................26. 10.......Katowice corina.............29...........?...................... 03.09........Kraków salana.............29...........13mies................04 .09........Kielce kait.................33............?.................... .19.10.......k/Katowic Nu-gatek..........32...........7mies..................?. ............k/Bełchatowa Lucy...............31...........9 z przerwami ......13.09.........Kraków tralalala..........27...........krotko za krotko ok 5mcy............jak Bozia da..................Bydgoszcz BRZUSIOWATE MAMY [ w końcu ]: NICK.........WIEK...CZAS ST .PŁEĆ.....T.C.......TERMIN.......SKĄD Lulu..........31.......4 lata......X.......18tc.....01.03........Warszawa Marzenie....29.......2 lata.....X........9tc......01.04.........? Klempa.......26.......4 lata.....X........10tc......31.03.......Piekary Śl. lady 1979....30.......1 rok......X.......10tc.......31.03.....W-wa/okol. mam prośbę, żeby nikt mi miejscowości nie wpisywał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala nie marudzisz, wiadomo, że człowiek ma problemy i się chce z nimi dzielić, szuka się wsparcia, to naturalne a to tematy ciężkie więc łatwiej rozmawiać z obcymi co mają te same problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę tralala, że jak sobie dołączyłaś i jakieś tematy Cię ruszyły i chciałaś odpisać to odpisuj:) miło się poczyta poprzednie wypociny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laski:) witaj tralalala :) fajnie, że dołączyłaś, bo już widzę, żeś babka z jajami :P I nie piję tu do pco, broń Boże. zrypana jestem jak koń po westernie, bo wstałam dziś o 5 :( na oczy nie widzę. Inna sprawa, że nie ma na co patrzeć, leje i chmurzasto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: --NICK............WIEK.........CYKL sta............SPODŹ.@....SKĄD kazika............33............rok na poważnie...06.10 Katarina..........31...........14 mies...............18.09........Warszawa 4mala.............28...........28 mies............... ? ? ?...........Białystok MDaisy_80.......29............8......................04.11......... MadzixNeo.......28...........38......................26. 10.......Katowice corina.............29...........?...................... 03.09........Kraków salana.............29...........13mies................04 .09........Kielce kait.................33............?.................... .19.10.......k/Katowic Nu-gatek..........32...........7mies..................?. ............k/Bełchatowa Lucy.............31..........9 z przerwami ......13.09.........Kraków tralalala....27.........krotko za krotko ok 5mcy..jak Bozia d..Bydgoszcz BRZUSIOWATE MAMY [ w końcu ]: NICK.........WIEK...CZAS ST .PŁEĆ.....T.C.......TERMIN.......SKĄD Lulu..........31.......4 lata......X.......18tc.....01.03........Warszawa Marzenie....29.......2 lata.....X........9tc......01.04.........? Klempa.......26.......4 lata.....X........10tc......31.03.......Piekary Śl. lady 1979....30.......1 rok......X.......10tc.......31.03.....W-wa/okol. kaziko, to niegłupie o co proszisz, kopiuję niniejszym Twą prośbę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×