Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Gość gość
dziewczyny nie dawajcie sie nabierać na te reklamy suplemntów tu-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane cuda się zdarzają! Jestem w ciąży, 4 miesiąc. I to w cyklu, w którym według lekarza nie powinno się udać :) także nie traćcie nadziei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołaczam do Was 2 lata starań i nic... Zostaje składanie gratulacji koleżankom.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze mam pytanie.. Czy myślicie że to że mój partner pali ma duży wplyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Niedawno się dowiedziałam, że prawdopodobnie jedyną szansą dla mnie na macierzyństwo może być tylko adopcja komórek jajowych. Nadal nie mogę się po tym pozbierać. Gdzie najlepiej do niej podejść? Jestem z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monawampirzyca
u mnie też problemy :( przy pierwszym wcale się długo nie staraliśmy (żeby nie powiedzieć, że to była wpadka :))) przy drugim jest już gorzej. 9 miesięcy i nic :( co miesiąc okres. Od 3 tygodni wspomagam się Fertilovitem więc mam nadzieję, że niedługo zadziała i zobaczę te dwie kreseczki. Widziałam też, że jest wersja dla mężczyzn więc jeśli do końca roku nie poskutkuje to zamawiam i swojemu ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , temat ucichl.... jest tu jeszcze ktos ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@gość, a w Invikcie byłaś? Dobra klinika, kiedyś z przypadku tam trafiłam, ale nie żałuję.Opowiem Wam swoją historię. Zdecydowałam się z mężem na drugie dziecko i nie mogłam zajść w ciążę ponad 2 lata. Jak zaczęliśmy robić badania, okazało się, że mój mąż też ma złe wyniki. Pół roku intensywnego leczenia i w końcu się udało. Mamy synka, jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuję i wierzę, że w końcu Wam się uda. Konsultowałaś się ze specjalistą? Od siebie mogę polecić Wam poradnię www.lekarz.com.pl. Specjalizują się m.in. w leczeniu niepłodności małżeńskiej. Myślę, że będą w stanie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×