Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nastoletnia mama

18 lat i roczne dziecko

Polecane posty

odzywajcie się dziewcyny:) ja mam 18 lat i roczną córkę. Od prawie półtora roku jestem po ślubie:) szkoła skończona i jest super!! a jak u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrr
nie ma to jak u rodziców na garnuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilaMyszka
ja jestem z łodzi ale dopiero zaszlam w ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la esposa
ja mam 23 lata, moj synek ma rok i 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czym tu się chwalić
?????? dziecko i mąz to wielke szczęście ale nie w tym wieku dziewczyno!!! Najpierw trzeba mieć szkołe,prace,własną kase,chate a potem bawić się w dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama27
dajcie spokój dziewczynie jest szczęśliwa to już jak wrony zakrakać ja musicie co????ukamienować albo na stosie spalic???ludzie...najważniejsze że na śmietnik nie wyrzuciła albo w reklamówce na cmentarzu nie zostawiła!!!!!!!!!!trzymaj się i nie daj się!!!!!!!!!!!!!!!tym LPRowcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chodzik.....NIE
Co to za dziwne myslenie,że najpierw szkoła(ok,tu sie zgodze) ale własny dom,mąż??? Mam 29 lat,dwoje dzieci-jedno juz w wieku szkolnym.Szkoła skonczona,praca dobra mieszkanie i dwa auta.I tego wszystkiego dorobilismy sie po urodzeniu dzieci..... Tez jestem z łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież masz prawie 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilgf7gtfdsa
Nie chwal się dziewczyno,że jesteś młoda i szczęśliwa,bo zawsze się znajdzie jakaś stara rura,co będzie Cię mieszać z błotem...Cała kafeteria!Zero tolerancji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredotaaaaaaaaaaaaaa
Ok jesteś szczęsliwa ale co z edukacją???? bo rozumiem że mąz pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama27
hej nie cała nie cała!!!ja najpierw urodziłam a że samotnie wychowuje to zmotywowało mnie to do działania i wyszłam na ludzi mam firmę dom i szczeniaka gryzonia który kwiatów i drzewek nie toleruje..no dziewczyno nie chwal sie szczęście bo zawistni ludzie mogą je zniszczyć chroń je jaka skarb i jak najmniej o sobie mów..mowa jest srebrem ale jest złotem!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredotaaaaaaaaaaaaaa
Ludzie co wy piszecie? – jaka zawiść!!!! Sama mam dziecko i do cholery nie chciałabym zostać tak szybko babcią. Dziewczyna ma 18 lat i roczne dziecko więc kurde czym tu się cieszyć??? Owszem córce czy synowi bym pomogła jak bym potrafiła najlepiej ale to nie powód do dumy szczycić się wpadką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama27
nie powiedziałam że to powód do dumy ale sama powiedz czy nie lepiej że mimo wpadki no trudno stało się dziewczynie się powiodło?uświadamianiem dzieci powinni zająć się rodzice a nie czerwienić się ze wstydu kiedy maluch pyta skąd się biorą dzieci albo starsze kiedy pyta o seks???nie pochwalam takich postępków ale i nie potępiam kiedy coś się już takiego stanie.to nie średniowiecze!!!!!!dużo starsze kobiety gorzej postępują niz młodsze przykład:dzieci w beczkach pomordowane pamietasz?????ile znaleziono na śmietnikach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredotaaaaaaaaaaaaaa
Jedyny plus w tej całej sprawie że urodziła i wychowuje dziecko - oczywiście to przemawia na plus.Tylko że jak czytałam ten post to pierwsze co odczułam że jest to zaszczyt mając męza i dziecko w tak młodym wieku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Ja nie mam 18 lat ale w twoim wieku miala taka sama sytuacje i szkole tez skonczylam z dobrym wynikiem malo z tego nie powiodlo mi sie w milosci wtedy ale wyjechalam z polski zarobilam pieniazki,sciagnelam corke i teraz jestem w ciazy z drugim dzieckiem jestem bardzo szczesliwa i mowie wszystkim ze powiodlo mi sie w zyciu :) Nie ma sie nad czym uzalac tylko cieszyc z tego co nam Bozia dala. Pozdrawiam wszystkie odwazne mamy nie tylko te mlode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama27
nie to nie zaszczyt tylko brak świadomości rodziców i ich odwagi by dorosłej córce powiedzieć jak się łóżkowe sprawy mają i jak z głową się kochać i planować życie..dziewczyno młodziutka mamo teraz pomysl o dobrej antykoncepcji na przyszłość bo natura i kalendarzyk niestety nie są najlepsze..a zdrowy rozsądek i dbalość o własne ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze kazdy idac do luzka jest swiadomy tego co robi, tu chodzi o sprawy moze sercowe i niedojrzale. Czlowiek mlody jest czlowiekiem ktory sie niczego nie boi i nie mysli o kosekwencjach czego rowniez czasami brakuje i doroslym ( choc w mniejszym stopniu ) Nie ma sie nad czym uzalac ani krytykowac trzeba zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama27
dobra dobra jeśli młody człowiek ma oparcie w rodzicach i zawsze szczerze po kumpelsku może zadawać im każde pytanie bez obawy że usłyszy na to jeszcze masz czasa albo co gorsza rodzic zareaguje oburzeniem,to i w sprawach seksu będzie na tyle uswiadomiony że (tu w szczególności do dziewczyn-wiedza o antykoncepcji jej stosowaniu i byciu kobietką-) zanim podejmie decyzję o pójściu do łóżka będzie przygotowany i zabezpieczony.wystarczy tak niewiele..rozmowa z własnym dzieckiem o dorosłości o seksie miłości zakochaniu i wszystkich konsekwencjach tyw.dowodu miłości...niestety nasze patriarchalne podejscie do własnej cielesności ciągłe poczucie wstydu i świadomość że seks to grzech a nie przyjemność radość ze zbliżenia z druga osobą ale i w przypadku młodzieży zakazany owoc który potwornie kusi..dajmy młodym tego owowcu spróbować ale z rozwagą spokojem i pierwszą wizytą u ginekologa...dobrego i wyrozumiałego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam skończone liceum i teraz pisałałam mature. Mój mąż ma właśne gospodarstwo i ma miesiąć mamy ok 12ys z niego. Nie potrebójemy pieniędzy od naszych rodziców. Przynajmniej moje dzicko ma młodą mame i będe się nią dobrze dogadywać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabettttttttttttttttttt
W jednym się mylisz :D To jak będziemy się dogadywać z własnym dzieckiem nie ma tu nic do tego WIEK!!!! lecz to jakie wartości damy dziecku, jak jego wychowamy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ale widze jak moje klaeżanki mają matki po 50 to żadna z nich się z matką nie dogaduje:/:/ moja mamma miała 22 lata jak mnie urodziła i się dogadujemy świetnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesz się tym. Tu jest mnóstwo sfrustrowanych bab co widzą tylko zło w innych, a u siebie tego debilizmu nie. Jak można pisać, że to nie powód do dumy? Dziecko to jest powód do dumy jeśli się je kocha. Ma się wstydzić, bo młodo zaszła w ciążę i urodziła? Lepiej żeby brała Postinor Duo? A może lepiej żeby się wyskrobała, co? Wtedy nie było by widać po niej, że cokolwiek uprawiała ze swoim przyszłym wtedy mężem. Głupie dewoty zawsze znajdą powód żeby człowiekowi uprzykrzyć życie. A Ty się nie przejmuj i nie tłumacz. One nie zasługują na to aby im cokolwiek tłumaczyć. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia dla Maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za młe słowa i popieram toco powiedziałaś.Ja nawet przez chwile nie pomyśłałam aby usunąć ciąże!! cieszyliśmy się z mężem. Teraz mała to oczko w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak oczywiście najlepiej
chwalić tak młody wiek zajścia w ciążę, niech inne biorą z niej przykład, co?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ok wszystko fajnie
ale to raczej nie powód do brania przykładu z autorki pod względem wieku w jakim zaszła w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×