Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nastoletnia mama

18 lat i roczne dziecko

Polecane posty

ja swojego pierwszego syna urodziłam w swoja 18-stke:) drugi przyszedł na swiat 5 lat pózniej. na poczatku,nie powiem nie było łatwo,ale im dzieci były strasze tym zrobiło sie coraz lepiej,a potem to juz w ogóle "lajcik"jako moda osoba miałam wychowane juz dzieci,mogłam spełniac swoje zawodowe marzenia.no i sie udalo. a teraz mam prawie 35 lat,jestem szczesliwie zakochana i juz niedługo na swiat przyjdzie nasza córeczka i siostrzyczka:)i znów od nowa moge przezywac uroki macierzynstwa,bo nie powiem od jakiegos czasu zaczeło mi tego brakowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki wlasnie zdazylam sie juz wyklucic z madrymi najbardziej odpowiedzialnnymi matkami swiata :)Ktore oczywiscie uwazaja nas za dupodajki Hahaha az zal Ja jestem rocznik 89 :):):):):)za 2 tyg koncze 19 latek ale szok a termin mam na 26 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmala3 i jestes wspanialym przykladem ze mozna Tak jak juz pislalam w jakims topiku ze jakby zobaczyly kobiete w Twoim wieku ktora ma wspaniala rodzine i wcale nie stala sie alkoholiczka z tego powodu ze urodzila tak wczesnie to by w to nie uwierzyly Moim zdaniemw kazdego czlowieka trzeba wierzyc Tym bardziej jesli ten czlowiek naprawde sie stara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanaaaaa
nastoletnia mama gratuluje widze ze juz 2 w drodze znasz juz plec?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulcia22
ja myslę że na dziecko nigdy nie jest za wcześnie a po za tym lepiej wcześniej niż wcale. Moja siostra tak samo urodziła w wieku 17 lat było cieżko ale dali sobie rade skonczyli szkole i zrobili maturę. teraz ma 21 i własne mieszkanie super męza(w tym samym wieku) i najwspanialsza córcie na świecie. a ja tez szczesliwa męzatka od pól roku i matka 3 miesiecznego synka:) a mam sama tylko 22lata,, ale tak samo wszystkiego sie dorobiliśmy za młodu!!! jak sie chce to wszysko wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale do przodu
18 lat i roczne dziecko, o nie moge ale gówniarze do przodu. A do okresu przekwitnięcia tj. ok. 45-50 lat to będa miec co najmniej po 12 dzieci, no bo jak się zaczyna tak wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intuicyjna
Młode mamy są ok. Ja mam 17 skonczone, jestem we wczesnej ciąży, która była PLANOWANA, mam starszego mężczyzne, który będzie za kilka miesięcy moim mężem. Jestem szczęśliwa, czuję się kochana i kocham. I poczucie stabilizacji i więzi rodzinnych jest dla mnie BARDZO ważna. A te wszystkie imprezy byle się tylko najebać i skurwić mnie nie interesują. :):) A teraz mnie zjeździjcie. :P:P I wszystkim, którzy napiszą, że prowokuje już śmieje się w twarz :D:D:D Nie zmuszam, do wierzenia mi, nie przekonuje. Wiem jak jest i to jest dla mnie najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onieeeee
starszy mężczyzna, toś sobie wybrała na męża drugiego tatusia. Zobaczymy jak będziesz miała 40-50 lat a taki mąż dziadek będzie zgorzkniałym starcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×