Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam dla porownania

mamy 2 latkow-jaki rozmiar pampersów kupujecie?

Polecane posty

Gość pytam dla porownania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morton s.
Active Baby 4+ Ale mój jest bardzo drobniutki. Ma 2 latka 3 m-ce i ma dopiero 90 cm i 12,5 kg. Oczywiście staram się juz pampka nie nakładać w dzień. Lata w majtasach. Narazie nie prosi na nocnik ale jak posadzę to zrobi siusiu. Gorzej z kupką. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty do kogo sie upodabniasz z tym \"bosh\"....rece opadają!!!!PO CO TU WŁAZISZ??????????PO CO ZABIERASZ GŁOS!!!!Jak nie Twój poziom ,to sie nie zniżaj. Kochana autorko pampka ( fajna nazwa hi hi) uzywam 4+,bodziaczki na 92 , a czapusie na 49-50 obwód główki, a skaerpetusie i buciczki rozm 22 A Ty ludziku o smutnym serduszku idz spatki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody w sierpniu będzie miał 3 lata, ale sporadycznie zakładamy mu pampki ;) 4+ dokładnie takie same, jak nosi jego młodszy brat (roczny) ale nasz ponad dwulatek ma 12 kg... a roczniak 10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem patrz na wage na opak
jak mały skonczył 2 lata to juz dawałam tylko na noc :D bo w dzien siadał na nocnik !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko mozna zabobony sio
od kiedy 2 letnie dziecko robi w pieluchy??????????????????????? To wygodnictwo i olenistwo mamusiek mlodych mnie przeraza.... Kpina,zeby 2 letnie dziecko w pieluchach chodzilo!!!!! Od dawna powinien siedziec na nocniku!!!Ale po co,jak latwiej pieluche ubrac,nie?????? Biedne dzieci..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad sie biorą tacy wredni ludzie jak ty? no skad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O o cholerka 2 lata i pampers o zgrozo !!!! dzieci w przedszkolu mają po 2,5 roku wołaja siuku a tu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a TU noszą niektóre pieluchy wiesz????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"od kiedy 2 letnie dziecko robi w pieluchy???????????????????????" od urodzenia;) każe dziecko uczy się swoim tempem - jedno sika do nocnika jak ma rok, inne jak ma 3 lata tak samo jak różnie zaczynaj mówić chodzić itp swoj droga dziwię się rozmitowi:) moja mała kończy roczek i nosi 5tki- le lubi sobie dobrze zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka rozumiem że twój mały nie nosi już pieluch??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosi bo ma 9 miesiecy ale co dziwne uczymy go na nocnik i fajnie to przyją bo kupke pokazuje że chce zrobic i tylko na nocniku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko to pogadamy jak mały skończy dwa lata- bo mój mały też pokazywl i rózne cyrki wyprawiał wydawalo mi się że szybko pozbęde się pieluch- a wcale tak szybko to nie było- poza tym czy ja mam napisać że to straszne że 12 miesięczne dzieci nie mają po 10 zebów- bo moja ma ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka to gratulacje zdolnego dziecka bo moja ma 14 miesiecy i na nocnik zrobi ale wtedy jaką ja posadze a w miedzy czasie zrobi jeszcze 10 razy w pieluche i zupelnie nie wie kiedy sika. A dotąd aż wiedziec nie bedzie nie ma sensu odzwyczajanie od pieluchy... Ja tak jak ike jestem w szkoku. Moja nosi 4 plus... a z bella happy to te 12- w górę... Takie macie drobne te dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały w czerwcu skończy 2 latka i po domu biega w majteczkach a na spacer zakładam mu majteczki z Pampersa LetsGp - dlaczego? - za namową naszej Pani Doktor - sama nam mówiła aby w czasie chłodnych dni nie ryzykować z majteczkami gdy, gdy zawoła to ok, ale gdy nie.. zbyt duze ryzyko zapalenia pęcherza - jak Pani doktor powiedziała - odzwyczajać od Pampersa ale nie za wszelką cenę - my czekamy do lata aby bezpieczniej rozstać się z papmkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko w wieku 9 miesiecy sadzanie na nocnik to tresura,a nie nauka czystosci:) Pozdrawiam pozostałe mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corka miała 2 lata i cztery miesiace,gdy sama z dnia na dzien zrezygnowała z pieluch,syn ma półtora,na siłe nie bede go zmuszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze......................
naprawdę macie dwulatki w pampersach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z marsa one sa
szok!!!!!!!! same ubierzcie mokra pieluche na dupe i chodzcie w tym, biedne dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto Ci powiedział że mokrą? U mnie lało ostatnie 2 dni, mokro i zimno i co? aby brać małego na spacer muszę go cieplej ubrać - i co mam mu ubrać majteczki i jak on zawoła to nim znajde najbliższą kawiarnie z wc albo choćby krzaki, nim go rozbiore to się zsiusia - ale co tam, skoro za miesiąc będzie miał dwa latka to już ustawowo pampers się nie należy - lepiej jak się posiusia aby przy takiej beznadziejnej pogodzie biegał mokry tak? czy idac na zakupy mam brac dodatkowe spodenki, rajstopki, majteczki? na spacer przy ładnej pogodzie owszem mogę nosić zapasy, ale na szybkie wyjście przy lichej pogodzie nie dziękuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morton s.
Mój w ogóle nie mówi. Więc nie ma co marzyć o tym, by powiedział: "mamo, siii..." albo "mamo, kupa". Co więcej... jak już pisałam, nie zakładam mu pieluchy na dzień... biega w majteczkach. Posika się po nogach i nawet nie piśnie, że ma mokro tylko lata dalej. Jak sadzam na nocnik to robi siku na siłe, nawet kilka kropelek, żebym mu brawo biła. I staram się go sadzać co 30 minut, żeby nie lał w majtki ale z nim różnie bywa. A kupy nie moge nigdy złapac bo się cwanik na kupke chowa. To za kanapę wlezie albo za fotel. I co? Mam bić, krzyczeć bo nie robi na nocnik a leje po kątach? Mimo, że nie ma pampka i po nogach cieknie i majty mokre. Od 1 roku i 3 m-cy walcze z pieluchami (odkąd syn skończył roczek), ucze, pokazuje, zachęcam. Kupiliśmy nawet Royal Potty Fisher Price'a. Tez sedesik z muzyczkami i spłuczką do spuszczania wody. ALE ON NIE CHCE!!! Mam go zmuszać żeby się całkowicie zniechęcił? Najlepiej przyjść nawyzywac od idiotek i wyrodnych matek nie znając sprawy, sytacji i dziecka... To dopiero dojrzałe i błyskotiwe podejście. Waszym dzieciem trzeba współczuć, że mają takie ordynarne i ograniczone matki. :O Mysza Mój chrześniak był sadzany na nocnik od 5 m-ca zycia. Teraz chodzi na rehabilitację 2 x w tygodniu bo ma skrzywienie kręgosłupa. Za wcześnie też niezdrowo. Ja osobiście wolałam nie ryzykowac i zaczekałam do roczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampersy dla 2-latka
to chyba zart? moja roczna siostrzenica prosi o topek a bez pieluchy biega od miesiaca wy chyba nie jestescie tak prozne, zeby nie uczyc dziciaka korzystac z nocniczka:O ne wierze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jak miala ok 1,5 roku to nosila 5.ale blizej 2latek wrocilismy do 4plus,bo 5 za wielkie.takze teraz ma czworki,ale zakladam jej tylko na noc.(w domu i na spacerach wola siku ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tego jeszcze nie widzialam
nie wierze ze to czytam ze 2 latki chodza w pampersach! to jakis zart chyba!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pampersy dla 2 latka - skoro jesteś taką \"SuperNianią\" to proszę powiedz mi jak mam nauczyć synka że gdy woła sii na dworze gdy jest zimno to ma poczekać i przetrzymać choć 1 minutę nim znajdę wc i go rozbiorę - jak go nauczyć bo ja nie mam pojęcia jak :( i kolejne pytanie - Mały w domu czy w lokalu siusia na nocnik lub do ubikacji ale na dworze nie ma mowy aby zrobił siku - jak go przekonać? i jeszcze kolejne pytanie - jak nauczyć chłopca siusiać na stojąco? dodam że nie pomagają lekcje siusiania z tatą - nie i koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wstąpiłam tu z ciekawości, żeby zobaczyć właśnie rozmiary. NIe dziwię się 2-latkom w pampersach, ale przyznam, że rozmiarami jestem zaskoczona. Mój synek ma 5 miesięcy, ma już 72cm (praktycznie wyrasta poza skalę odpowiadającą jego wiekowi) i waży 8,5 kg. Od niedawna zaczął nosić Huggiesy 4, czyli od 8 do 14 kg. (w tym tygodniu zmieniliśmy z trójek). Moje dzieciatko chyba będzie bardzo wyrośnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 miesieczne dziecko nie potrafi jeszcze swiadomie wstrzymac kupy czy siku chcialabym zobaczyc jak 9 misieczne niemowle wola ze chce kupe na nocnik zrobic :-/ moj 2 lata juz skonczyl, w dzien bez pampkow od dawna, ale na noc zakladam mu pampers , fajne sa te reklamujace za to kompletnym niewypalem okazaly sie pieluchomajtki, jak dla mnie za szerokie , wiecej ich nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam problem z zaznaczaniem-
pampers 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×