Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Szukanie, mogę Cię splagiatować i czasem sobie użyć słowa "fucktycznie"? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka jeden, jeden i na szczęście wychowany wzorowo :) Zawsze czeka na pozwolenie, nawet do miski - siedzi, siedzi, siedzi koło szynki, ale nie zje, dopóki nie usłyszy magicznego "jedzaj sobie, jedzaj...:) pola używaj do woli, dogłębnie i z rozkoszą...:) tylko się nie zapomnij, że real to nie świat równoległy i tam "nie przystoi" czasem:):)::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nie wychowane koty.. Kradną. Gonią się. Łaża po regałach. Zrzucaja ksiązki. Wspinaja sie na roletę i firanki. Poluja na mnie. :O Ale cholera.. ja je lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, w realu i tak sie nie da, bo fonetycznie nie do rozróżnienia, a listów nigdy nie lubiłam pisać :-D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kwestii formalnej dot. poróbstwa... Jeśli wg etymologii łagodny "nierząd = cielesność z białogłową Bogu poślubioną"... ... to jak się nazywa to coś z białogłową zaprzedaną agencji towarzyskiej???? :):):):) Całe życie nauka... Kopanie rowów jest dużo prostsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie 🌻 nie wiem jak mój nick wygląda na tym topiku, więc lepiej nic nie napiszę.:) zostawiam kwiatuchy 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredoto:) wiem że we mnie uderzasz:) ale naprawde usposobienie mam pokojowe i dyplomatyczne ( można się śmiać):) skoro się chcesz kłocić może czarownica się zgodzi... ja odpadam. Przynajmniej na dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do Ciebie tylko planktonicznie uderzam ha hahahah! co znaczy "planktonicznie"?? :) a tak w ogóle to gdzie byłeś jak ciebie nie było..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro 🖐️ :-) Wredny, definicja wg wyborczej: cielesność z białogłową niemężatą - poróbstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie bylem? Odkrywam, ze oprocz komputrow jest swiat realny ze sloncem, kwiatkami i pszczolkami, ktore zapylaja kwiatki i muchami co sie bzykaja :) tak jakos sie rozmarzylem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredny, pytasz, bo przeczytałeś, ze my tutaj głownie o seksie i chcesz się dostosować? czy masz kogoś na oku? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredny, pytasz, --> znaczy prosisz o to poróbstwo miało być :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkrywam, ze oprocz komputrow jest swiat realny ze sloncem, kwiatkami i pszczolkami, ożesz... faktycznie:):) tak naprawde mam jak , co roku , syndrom deprechy majowej: jedyny miesiąc na kóry z taką niecierpliwością czekam....! i zawsze mnie w końcu rozczaruje.... Najczęsciej tym że cholernie marznę:) niech już minie. niech minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredny, wg filozofii jakiejś tam podświadomosc lub nadświadomość ignoruje zaprzecznia, wiec i tak rozumiemy, ze nas lubisz, nie nie lubisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×