Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

samiczko---da się da, tylko odpowiedieczo dawacza musisz znalezc, tzn musi się znalesc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dopiero by się jakiś dealer przydał, Samiczka, ja też bym sobie chyba zarajała jakąś "trafkę" z upraw ekologicznych zamiast....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super na lato pomysł mi zajebisty wpadł mam pokój z tarasem i na lato kupuję pompowany basen i będę w nim siedział i piwo popijał tylko mi właśnie 2 blondynek brak :D do pełni szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty w baseniku trzeba o czymś dyskutować można też o akceleratorze :D:D złośnico dla Ciebie wszystko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy że ja jestem sexi :D:D:D:D:D aż tak wymagający to nie jestem ale sobie przycukrzyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale szukanie o akceleratorze to sobie z nią nie pogadam a na operacjach plastycznych sie nie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regułą jest, że takie blondynki znają doskonale zasady działania wszystkiego, co rytmicznie jednostajnie przyspiesza, a wszelkie potrzebne cząstki elementarne, z którego składa się jądro znają jeszcze lepiej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc złośnico szukanie no ona raczej nie wyglądała na taką co by fizykę jądrową mieć w jednym paluszku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, obiecaj, ze na pierwsze lub drugie wspólne wakacje pojedziemy do Afganistanu ;-) ;-) oczywiście będziesz kontrolował moje "zajarać trafkę" (pisownia trafki celowa :classic_cool: ) więc przedawkowanie mi nie grozi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koty to są prze cholery, jak chcą iść na balkon to takie milutkie prze milutkie jak nigdy się robią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie rozumiem. Co ma seks do zufania? Seks to seks, a zufanie to zaufanie :) Chyba, ze trzeba ufac, ze on/ona potrafi seksic :P \"Jak sie trfi wlasciwy facet...\" Terefere w kafeterii to tylko zylaki odbytu zwane hemoroidami mozna wysiedziec, a nie fajnego faceta :) Kto wie, moze tez sa fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×