Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

godzina minęła jak nic:D sprawdziłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zielona i sama ze sobą pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naczelny z życia w płocie to kucharz i tu sobie bym dała rączkę uciać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie uważam ale uważałam :P teraz już nic nie wiem i albo sie grzecznie naczelny przyzna albo trudno bedę żyć w niewiedzy od nowa się domyslać to katorga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu toż każdy wie kim i ja jestem chociaż fakt- kajac się nie zamierzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam , mnie tez wyrzuty nie drecza - bardziej ciekawosc .... jak sie gazeta pojawila- bylam pewna ze to Retro.... teraz tez nic nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze bezczelnie sobie wchodzi jakby nigdy nic i se macha i dalej udaje że jej/jego nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa, to ktos bardzo blisko zainteresowany ;) bylo nie bylo- Ike , okazalas sie swego czasu natchnieniem dla wielu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam :) moze sie do rana jeszcze ktos ujawni? bedziemy trzymac reke na pulsie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona zawsze jestem natchnieniem a ty mówisz o mnie jak o umarłym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, no wiec i ja tak napisałam, ale widać Twoja odpowiedź, ze "nie Kucharz" dotyczyła czego innego. :) A tak poza tym Hedline News nie pęka u Zielonej zaś udręka. Spać nie pójdzie z ciekawości póki ktoś tu będzie gościł. Luśka zaś kredyt dostała Bo żarówka dziś wyznała, że uwagę jej przykuwa Luśkowa makówa. Stąd ambicja nie pozwala żeby Luska marnowała czas bezcenny na debaty które mogą nie mieć mety. Idzie więc do łózka wnet oby nie śnił jej się net. :O Wy zaś bawcie się tu dalej Niech nam Kafe działa w chwale Ty, Żarówko zaś milutka zostań happy i zdrowiutka. Grafomania niewytżyta Tylko kto to jeszcze czyta?? ergo, THE END :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Pa, Zielona! :) Spokojnej nocki. :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D lusia ale to nie jest kolejne pożegnanie ???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tradycyjnie to ja też idę spać jak nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Samą mnie zostawiacie ze wspomnieniami? Niedobre Wy! 😭 :( To idźcie! :( Płakać nie będę. Pa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
CHN, napisz dziewczynom, ktoś Ty! Bo są ciekawe... Ja zaś jestem ciekawa, co z Szukającym. Już dawno powinien był się zameldować, a dalej go nie ma... Szukający, o danie głosu się Ciebie uprasza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, w mordeczke.... :) Wystarczy ze sie czlowiekowi zegarek przestawi ;) a juz skrzaty w niklej poswiacie zarowki gazete czytaja! Noc byla piekna, wrazenia takze, nie ma sie co rozpisywac. Wg slow klasyka: - Przezyj to sam! (albo Sami) :) Widze ze za wspomnienia Szanowna Grupa Anonimowych Kafetariuszy sie wziela i przezywa. I dobrze. Najdziwniejsze jest to, ze kazdy o rok starszy a glupawka jak byla, tak ma sie dobrze :D:D:D Alez te nasze dzieci maja kopnietych rodzicow... :p ***************************************************** [a tobie, CHN... oby ci naklad przekroczyl liczbe zwrotow :p Ukazuj sie jak Matka Boska na szybie w Biedronce. Byle nie za czesto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam Cię choć nie potrafię nazwać byłeś kiedyś bliski, ale przepadłeś we mgle Wspomnienie nikłe budzi się wciąż Bo byłeś i słowo przebiło ciemności krąg Uśmiecham się teraz pamięcią żywą Czy odwzajemnisz uśmiech Złudzenia przyczyno? Frazy piękne przykrywa cafe brud Czy jesteś jeszcze czy już się w tym gubisz Daremne pytanie - odpowiedź pusta zostanie Szaleństw muzealnych ciąg dalszy Kto może niech skorzysta z tej darmowej artystycznej przyjemności Pozdrowienia z dedykacją dla Ciebie /szukanie dziury w całym/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najdziwniejsze jest to, ze kazdy o rok starszy a glupawka jak byla, tak ma sie dobrze bo na starość się głupieje szukanie a nam do młodości nie idzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale było fajnie w muzeum,z tym że ludzi dużo . Cafe Headline News---kim jesteś-?:P a u mnie dalej weny brak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Dzień dobry Państwu! :) 🌻 Sami, Szukający, cieszę się bardzo, że miło spędziliście wieczór. (he, zabrzmiało to tak, jakbyście razem gdzieś byli :P) Ikuś, zgadzam się z Tobą! Nasze wewnętrzne dziecko czasami potrafi narozrabiać. ;) no i weekend się zaczyna może pójdziemy do kina? ja się jutro tam wybieram i chętnych z sobą zabieram ;) Ostatnio byłam na "Zapowiedzi" - i szczerze polecam. :) Może Wy mi coś polecicie? Pewnie "Anioły i demony" będą podobnie słabe, jak "kod Leonadra da Vinci". A szkoda, bo książki świetne przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się kod całkiem podobał- choć niestety nie dorównał swojej legendzie do kina nie chadzam;) mam kino w domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej JU a może byliśmy z Szukaniem w tym samym msc,ale ja nie wiem jak wyglada:D:O Kod D mi sie nie podobał zbyt ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafe Headline News Przestań milczeć już! Poza tym, skromność w XXI wieku? Toż to przeżytek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×