Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Pa, pa, jak wiesz, nie masz się czego obawiać w kwestii tzytzków :P Ike z Kucharzem wojny toczy walecznością ma zamiar wszystkich kłuć w oczy Kto by pomyślał, że Retro będzie W myślach Ikowskiej zawsze i wszędzie Tylko Komiczne dałby radę Wejść retro-kuchennej pasji w paradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
windsorowa bo jak się wkurzę !!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żarówka osram
Szukanie zamilkł Pokornie schylił swą głów niewinną a jakże mondrą! I myśli któże to mnie przechytrzył Jaw mi się tu oto zaraz Ty .....flądro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żarówka osram
W kawałkach chować chcieliby Luśkę Jej piękne lico i biust niezgorszy Ale na boga tłum gniewnie krzyczy My chcemy Luśki wiecej słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[szukanie w butach] kierunek: drzwi naprzod marsz! Tragizm sytuacyjny mnie przerosl :D:D:D Wracam za godzinke:) Ale nie dobijajcie przez ten czas wirusa.. niech sie przenosi. Fladro, ja ciebie tez, dwa razy w pletwe 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś kucharka sztachetka teraz całus z chipsami i piwkiem nieraz na dobry seans zawsze spóźniona a kto się kłóci?? nigdy nie ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żarówka osram
Nie przyjmie flądra całusów wcale Próżne twe trudy, próżne twe żale Bo nie dba o nie, nie dba o nie Całkiem jak retro, ona to wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Światło żarówki z zaskoczenia Świat Luśka w kafe naprędce zmienia Chciała realnie być ponętną Lecz czyż da radę być obojętną Na te pisane strofy pochwalne Na upartego niebanalne. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze - o mnie tez bylo :) 🌼 jestem wzruszona :D ale wierszem gadac nie potrafie :O jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja drogą jakaś nie- nałogowa pomarańcza w kolejnym rankingu na przegrańca na kafe ( którego jestem zresztą zapewne zwycięzcą- mimo, że miałam byc wykluczona) zarzuciła nam , ze całymi dniami...........wpatrujemy się w ścianę tak w ścianę właśnie nigdy z żadna ścianą nie miałam związanych tylu wspomnień i o żadnej ścianie nie chciałoby mi się pisać przeczytałam pierwszy post tego topiku jeszcze raz bardzo kolorowy żywot wiedzie ta nasza ściana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz przyznawac sie - kto prowadzil gazete na kafe? pamietacie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazete pamiętamy ale ja się nie przyznam bo ja nie prowadziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nikt ze sztachetek tego nie robił jako że sztachetki były najbardziej obsmarowywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabawa bywa przednia, to fakt. Szkoda rezygnowac z takiej rozrywki. Ike, za wykorzystanie Twojej postaci w rymach tak niskich lotów oficjalnie przepraszam. (i upraszam o nie wnoszenie sprawy o odszkodowanie za zniesławienie) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu a ja cię przepraszać nie będę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga zmiana??? nie zauważyłam tam drugiej zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Ju się dziś cieszy jak słodka idiotka bo jutro wieczorem z Tamari się spotka pójdziemy na koncert faceta mojego chyba że po drodze poznamy lepszego :P Ike i Retro niegdyś koleżanki obie pisania na kafe fanki teraz się nie lubią ciekawe dlaczego czy to przez Kucharza czy przez Komicznego? :) Psełdo do Lusi cholewki smalił ta dała mu kosza związek nie wypalił teraz miły Psełdo inne bajeruje Lusia zaś od kafe znów się odwykuje :classic_cool: Szukanie coraz rzadziej w klawiaturę stuka pewnie jest zajęty w końcu dziury szuka dobrze, że nie guza główka by bolała czasem jednak jakaś płeć by się przydała ;) nie jedna legenda krąży tu o Sami chłopcy o jej jędrnych tzytzkach śnią nocami we dnie zaś jej sexy literki zczytują przy czym raz za razem prawiczo szczytują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamietasz tytuł tej gazetki:>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju no wiesz?? tak wszystkich za jednym zamachem??? a gdzie napięcie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju - a ja? :O czuje sie pominieta 😭 [albo lepiej pomin -bo jeszcze wezme do siebie ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , przypomnial mi sie nik- tez tam byly wierszyki, zarowka napisala pare , dlatego o gazete pytam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Tytuł brzmiał "Cafe headline news".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam :D heheheh Ike , alesmy sie tam walily po lbach :D rozwalilam topik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×