Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

musisz wiedzieć szukanie że istnieją panie co choć bardzo by chciały za nic by nie dały a to wybrzydzają a to okres mają a to głowa pęka a to dziecko stęka i te właśnie panie olej se szukanie a u całej reszty będziesz miał ty branie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie w głowie Ci dewiacje? zostaw olewanie na wakacje :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ szukanie !! co z pytanie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOleżanko ma Ike twą radą powyższą jestem, cóż.....zdziwiona.... po co budzić demona co w spokoju kona...? :) ___________________________________ lecz przyznam ci się po cichu, iż żyję w rozterce że ktoś w końcu penisem przebije mi serce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żartowalam przecież wiadomo że żaden penis nie jest tak długi żeby mógl do serca dosięgnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecz przyznam ci się po cichu, iż żyję w rozterce że ktoś w końcu penisem przebije mi serce..... powinnaś sobie to umieścić w stopce:D ja już c nie wierzę retro moja miła jużeś nieraz ike w bambuko robiła prędzej ty nadziejesz na widły penisa rada będąc bardzo, że już tylko zwisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro nie mieszaj dlugosci penisa z glebokoscia uczuc! To podejscie od d... strony :) Serca nie masz do tych penisow, jak pragne urodzic.... One takze chca byc kochane,przytulane, czule calowane... male, bezbronne nieboraki... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to to szukanie o to chodzi co one biedactwa są winne, że ich właściciele czasem niegodni są te biedne penisiątka nosić i się nimi posługiwać no co one są winne? nic a co są winni panowie, ze czasem mają nabrzmiałe penisy- do granic wytrzymałości ? tak że z mózgu krew odpływa i głupieją ździebko? też nic retro jest okrutna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja już c nie wierzę retro moja miła jużeś nieraz ike w bambuko robiła prędzej ty nadziejesz na widły penisa rada będąc bardzo, że już tylko zwisa" Koleżanko Ike, to prawda coś rzekła pocieszam cię, że mnie za to wszystko wpierdolą do piekła. __________________________________ "retro nie mieszaj dlugosci penisa z glebokoscia uczuc! To podejscie od d... strony" dlaczego od dupy.....? od strony gardła też nie da rady sięgnać.... ___________________________________ "Serca nie masz do tych penisow, jak pragne urodzic.... One takze chca byc kochane,przytulane, czule calowane... male, bezbronne nieboraki... " najlepiej o te bezbronne nieboraki zadbają sami właściciele. pewnie najlepiej wiedzą czego tym nieborakom trzeba....:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wśród aniołków retro miejsce twoje widzę piekło będzie moje- choć się tego wstydzę bo orgie piekielne retro nie dla ciebie już ty lepiej "kaszę" traw w tym swoim niebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Lucy po LUCKU się odzywa bo już wena dogorywa Ileż można w stylu Fredro, aż się w łóżko rymy wedrą?? (Ike, to coś jak sugestia dla Ciebie, żeby może jednak w alkowie "spraw" z mężem wierszem nie omawiać) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia;) a co myślisz, że maż zaśnie czy się zaśmieje na śmierć ?? a może mu po prostu nie stanie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech cię moja wizja Ike nie przestraszy orgia może być pod ścianą, ale również w kaszy...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Obstawiam, że ze śmiechu może się sprawa nieco opóźnić, bądź przybrać niespodziewany obrót. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike "co one biedactwa są winne" "a co są winni panowie" Nic a nic:) Ani wtedy kiedy chodza nabrzmiale, ani tym bardziej, kiedy nie nabrzmiewaja wcale:) Kochajcie orla, kochajcie wrobelka! :p ----- retro "od strony gardła też nie da rady sięgnać...." A zalozymy sie? :) "najlepiej o te bezbronne nieboraki zadbają sami właściciele." Alez dbaja i to z nalezyta starannoscia! Zdrowy egoizm jeszcze nikomu nie zaszkodzil w temacie autodbania! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoja prawda retro nie wzbudziła spazmu bo od takiej kaszy nie będzie orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak by tak trochę kaszy podsypać pod ścianę...? ja w tym wszystkim jakoś tak tyłem se stanę.... oprę się rekami... ktoś od tyłu wsiędzie..... jak się mocno postaram - może orgazm będzie....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro "orgia może być pod ścianą, ale również w kaszy......" Ponoc niedobrze jest dac sobie w kaszy dmuchac.. :) ----- Lucy "Ileż można w stylu Fredro, aż się w łóżko rymy wedrą??" Mistrz Fredro ochoczo uciechy zazywal. Co przezyl - opisal. Niczego nie skrywal Uczniowie zas pilnie chloneli nauki Swiadomi waznosci chedozenia sztuki. Lucy, dopiero z Fredrowskim polotem lakowa zyje, a nawet umiera z rozkoszy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
"Ponoc niedobrze jest dac sobie w kaszy dmuchac..' :D :D :D "Uczniowie zas pilnie chloneli nauki Swiadomi waznosci chedozenia sztuki." Ups, a 15 lat temu nie mogłeś mnie uświadomić? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w czym by ci kury mogły przeszkadzać Szukanie..? jakby tak troche pokombinować i puścic wodze fantazji, mogłbyby sie nawet i do czegoś przydać..... :) co za dzień... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro moja luba ściana to twa zguba a juz seks na kaszy nawet ike straszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska "Ups, a 15 lat temu nie mogłeś mnie uświadomić? " Poszukiwanie straconego czasu moze byc intensywnie piekne, prawda? Coz znaczy 15 chudych lat wobec podobnej dawki tych tlusciutkich? Wykorzystujac serce, udka, piersi - niekiedy na boczku, a nawet podgardle i sam przepyszny...filet! :D Tlusciutko,ale jakze zdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a w czym by ci kury mogły przeszkadzać Szukanie..?" Z ptakiem, nawet domowym nikt jeszcze w dziobaniu zawodow nie wygral. A zaden kogut nie lubi dziobac drugi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja drogą samica miała swoje 5 minut pod ściana dziś miała retro! i to nawet faceta pod nią nie potrzebowała taka zdolniacha:D to trzeba nagradzać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
"Poszukiwanie straconego czasu moze byc intensywnie piekne, prawda? Coz znaczy 15 chudych lat wobec podobnej dawki tych tlusciutkich?" O dziecięctwie (np. dziecięcej wierze i naiwności) to chyba dzisiaj u Kucharza można coś skrobnąć. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×