Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

swoja drogą obie teorie mają swoje mocne argumenty ale o tyle obie są słabe, że są tylko teoriami bo każda miłość jest inna każdy związek jest inny i nasze oczekiwania, uczucia , emocje również miłości nie da się zamknąć w żadną definicję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagadka: --------------------- jest taka jedna rzecz do zrobienia której, - jakby sie mogło wydawać,- faceci potrzebują kobiet. logika tak by chciała i tak by nakazywała. a jednak nie potrzebują wcale. sami świetnie sobie radzą i moga się spokojnie na baby wypiąć. co to jest? ___________________________________________ odpowiedź: http://w487.wrzuta.pl/audio/8CNQmjEAupi/waclaw_z_szamotul_modlitwa_gdy_dziatki_spac_ida_juz_sie_zmierzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro w zasadzie jest mnóstwo takich rzeczy u bab tak samo ale po co robić pewne rzeczy w pojedynkę jak można razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropos teorii miłosno-związkowych: mel Gibson rozwiódł sie z zoną po 28 latach szczęsliwego małżenstwa :):) jak teraz jeszcze rozejdzie się Brad Pitt z Jolie, to będzie koniec... moja wiara umrze ostatecznie... jedyna nadzieje w Tomie Hanksie....:):) że sie przemęczy chłop do śmierci z tą samą d.. ..ee.. kobietą..:):) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
retro Tom ma drugą żonę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tom ma drugą żonę... hm... no tak racja dziś się jednej nie miewa a ta druga, zdaje się, jest lepsza od pierwszej a trzecia? lepsza od pierwszej i drugiej razem wziętych..? ciekawe czy może się trafić druga gorsza od pierwszej... albo trzecia gorsza od drugiej.. albo druga tak samo chujowa jak pierwsza... :) to są prawdziwe dylematy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie wiem. Nie ma drugiej żony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie mam *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi tylko o to że w swietle tak spektakularnych rozstań, wszelkie teoretyzowanie na temat miłości i udanych związków jest .. jakieś śmieszne. sztuka dla sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro- litości ale przykłady twoje sa tragiczne moja babcia do końca była z moim dziadkiem moi teściowie też juz raczej się nie rozwiodą to są przykłady dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wiesz retro...problem w tym czy to są spektakularne rozstania za prawą głównych bohaterów czy za sprawą brukowów. Tak samo spektakularnie rozstaja się Kowalscy, tylko bez blasku fleszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
brukowców*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar dokładnie a ilu tych kowalskich jest ze sobą do grobowej deski- ale o tym się nie mówi, nie pisze bo w sumie żadna to sensacja nudnawa miłość staruszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, znam kilka przykładów z podwórka też. niestety, akurat tutaj , jak życie pokazuje, trudno się jest związac po raz drugi. poznałam fajną kobietę, lat 39, po rozwodzie. nie jest już niczym zainteresowana, żadnym byciem z komkolwiek. nabyła się już. iftar drugiej żony nie masz , to oczywiste ale możesz nią być:) albo pierwszą, nie daj Boże. najlepiej chyba być trzecią, największe prawdopodobieństwo że się będzie ostatnią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
retro a cóż złego jest w tym, iż ludzie chcą spróbować po raz drugi, gdy pierwszy się nie udał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike ta twoja miłość staruszków, to najczęsciej związki w których była zdrada, albo związki z przyzwyczajenia, albo takie gdzie ludzie szybko się zestarzeli - tak wiesz, mentalnie, i już im się nie chciało wychodzić z ciasnego, starego układu - byle święty spokój był. dla wygody. iftar nic złego nie widze, oczywiście. można sobie próbować i 20 razy, jak ktoś ma nerwy do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro- a nie lepiej wierzyć że się po prostu uda? nie lepiej za przeproszeniem jebać statystyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike ta twoja miłość staruszków, to najczęsciej związki w których była zdrada, albo związki z przyzwyczajenia, albo takie gdzie ludzie szybko się zestarzeli - tak wiesz, mentalnie, i już im się nie chciało wychodzić z ciasnego, starego układu - byle święty spokój był. dla wygody. ale umiesz to potwierdzić dowodami??????? co do babci i dziadziusia- do łózka im nie zaglądałam ale pamiętam tego mojego głuchego juz i starego dziadziusia i babcię nad jego głowa, która go głaszcze i mówi " moja ty lelijo" i jakoś po jego śmierci nigdy się nie otrząsnęła i widze moich teściów- na co dzień - jak do siebie mówią, jak o sobie mówią- wiem że mieli kryzysy a moja teściowa nie da sobie w kaszę dmuchać- skoro z nim jest to widać chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzizus....retro... świat to nie tylko kafe. Naprawdę nie wszyscy się zdradzają i maja dzieci na bokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moge jebac statystyki, jak na konkretne dane składaja się autentyczne, realne przypadki...? starzy ludzie generalnie nie potrafia się z wielu rzeczy otrząsnąć zwłaszcza jeśłi chodzi o poważniejsze zmiany nie są już na tyle elastyczni nie wiem czy mieszanie w to miłości jest do końca słuszne. chociaż nie wiem ta lelija mnie trochę zbiła z tropu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzizus....retro... świat to nie tylko kafe. dzisus! iftar! wiem! i dżizusowi niech będa dzięki za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro ale ci starzy ludzie kiedyś byli młodzi i wtedy przecież bez problemu mogli mieć druga trzecią a nawet i dziesiątą a jednak zestarzeli się razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gold cumshot
Haneczkaa "A już Szukanie miałam Cię zapytać, czy to co napisałeś to teoria, czy jednak swoją historią możesz potwierdzić, ze teoria wcale od rzeczywistości tak różna być nie musi, że nie jest to tylko rzeka złudzeń. Ale, jak widzę, sam w to wątpisz, więc chyba jednak to tylko teoria" To teoria, w ktora wierze i bede wierzyl, niezaleznie od wieku czy doswiadczen zyciowych. Teoria ubrana w slowa przeze mnie,ale przeciez takie ROWNIEZ jest zycie. Nie tylko pelne zdrad, swinstw i czterech zon, rozwodow i kochanek na boku. A pytanie na koncu bylo przewrotne nieco, bo przeciez wielu ludzi jest z soba jedynmie dla seksu. Skoro im to wystarcza - ich wola i przyjemnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gold cumshot
Ladny nick? :):):):):):):) Genialny!!!! Musdze czesciej korzystac z bogatej wyobrazni innych uzytkownikow :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj scenka rodzajowa: facet wywpierdala na klatkę schodową zonę z 8 letnim synem. jest coś koło godz 23:00 jest trochę zamieszania, trochę trzaskania drzwiami, ona pól godziny puka do drzwi i powtarza jak katarynka: daj mi mój portfel i dowód. dzieciak nawet nie płacze skamieniał trwa to chwilę, potem ona gdzieś idzie z tym chłopcem, światła gasną, facet też idzie spać... cisza, spokój.... to nie jest historia z kafe no, w zasadzie już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczkaa, ja naprawde tak mysle, ze ludzie moga po prostu byc ze soba szczesliwi. Byc. Bez ukladow, bez kontraktow, bez tego wszystkiego, co powoduje, ze czlowiek zastepowany jest jedynie towarem zastepczym zwanym strona ukladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro "w swietle tak spektakularnych rozstań, wszelkie teoretyzowanie na temat miłości i udanych związków jest .. jakieś śmieszne." W swietle tak spektakularnych kataklizmow, jakie nawiedzaja swiat pustoszac cale miasta, wszelkie teoretyzowanie na temat kupowania mieszkan jest...jakies krotkowzroczne. Nie mowiac o realizacji takich teorii. Przeciez to wszsytko i tak zywiol pochlonie w ciagu tych kilkudziesieciu lat splacania kredytu.... Ach...jakaz piekna, wyrazista analogia, nie?. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
historia nic nie miała pokazać tylko chłopca mi było żal bardzo, bardzo, bardzo żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×