Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Nastał już kolejny dzionek Jest solidnie przewietrzone Dawne kwa,kwa poszło w las I Szukanie czeka Nas Obrus świeżą bielą oblókł Pozamiatał błoto z podłóg Szampan chłodzi się w butelce Podekscytowany wielce Nawet przywdział na się frak I zaintonował tak: Przybywajcie moje damy Stołki, sofy, otomany i szezlongi i leżanki przybywajcie koleżanki Z dykty, płyty czy ratanu I naróbcie znów rabanu Sam zaś na ambone wlazł I zakrzyknął, że już czas Bo się ciszą karmić nie da Bo bez mebli wielka bieda Bez ich gwaru, bez zachwytu Wiec dostapił znów zaszczytu Wóz meblowy wjechał już Wzruszył się wczorajszy kurz Cieplej się zrobiło w koło Znowu raźniej, znów wesoło Kolorowy mebli świat Choć nie stroni on od łat Bo też w meblach jest oparcie Co tam kasa, co tam żarcie Co po furze i komórze Dobrodziejstwach tego świata Jak do spania tylko..mata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Dobra Żarówka, zdolna Żarówka 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boska ike dzisiaj nieobecnością zgrzeszy jej córka ma urodziny z czego ike się cieszy sprząta ike od rana wznosi oczy do nieba goście będą cholera więc postarać się trzeba a o jedno was proszę wymachując mą piąstką nie piszcie bardzo źle o mnie bo wam oddam z nawiązką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - calusy dla coreczki :) a torta przynies - bo cie obsmarujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
To złóż, Ike, życzenia swojej córeczce kochanej zdrowia, szczęścia, spełnienia od kafeteryjnych koleżanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś panegiryk z okazji wczorajszej pierwszej rocznicy by się przydał. Żarówka, przyjmujesz zamówienie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz dziś rocznica 100 lat niech kafe żyje nam pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bój się Boga Luśka, osram i rocznicowo?? Jam zwykły profan li tylko :) Do tego potrzebny jest Maestro Sz!: Szukanie, Szukania Nam trzeba Kafe, talenta, klawiatury A góry nad nami jak niebo A niebo nad nami jak góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezladnie i bez zwiazku z rzeczywistoscia nieoczekiwanie dostarczona przez niedoskonalosc wspolnie niby...przezywane minuty Mieliscie takie chwile ze drugi czlowiek odpychany drobiazgami chcemy, zeby byl Czekam ... az przyjdzie ktos od Ciebie czy przyjdziesz Ty Tak bardzo... potrzebuje Cie ----- http://dzamcia.wrzuta.pl/audio/4iPjZsbIjpE/kult_-_do_ani ----- Czy wiesz, ze gdy odjezdzam, umieram dziewiec razy? To przeciez wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzyc-nie wierzyc? Podmiotowosc konkretu schowana za czasownikami beztroski jutra bo tylko tak, tylko aby byc Może masz pewnosc, jak wtedy - wyjazdu w lepszy swiat Może chcesz wiecej niz moge teraz Tobie dac Może masz serce całe ze szlachetnego szkła Może masz kogoś, a może właśnie kogoś Ci brak ----- http://natka17.wrzuta.pl/audio/5YSvYz4qtoY/ira_-_nadzieja ----- I powiedz sobie czy nie jest tak, czy nie tak wlasnie ze nie ma nikt takiej nadziei jak ja Altruistycznie-egoistycznie, dla nic nie znaczacych momentow wiesz, ze nie ma nikt takiej wiary w ludzi i ze niczym kamienie lekkie bo nauczono sie je dzwigac ale nie ma nikt tylu zmarnowanych lat Nie ma nikt bo któż to wszystko ........moglby udzwignac w taki sposob kto by chcial Tylko ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli Ci zalezy... nie, wydaje cie sie tego nikt nie moze wiedziec again Jesli Ci zalezy to probujesz zrozumiec dowiedziec sie.... ... and again zapleceni w luzne wezly a zycie obok kazdemu z osobna da szanse na... last but not least ----- http://dano2005.wrzuta.pl/audio/aGGPnjaDa6s/erasure_-_take_a_chance_on_me ----- If you change your mind, Im the first in line. If you need me, let me know, and Ill be around. If youve got no place to go, when youre feeling down. If youre all alone when the pretty birds have flown. If you put me to the test, if you let me try. If you..... You.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego chcą i oczekują Każdy czegoś innego Patrząc na to samo widzą co innego Niby myślą o jednym, a zupełnie się nie rozumieją Są myślami w dwóch różnych miejscach Ja mówię w prawo, Ty ciągniesz w lewo Trzeba iść naprzód, a drogi brak Samotne okręty dryfują przez świat Wysyłają sygnał o swoim istnieniu Choć lepiej by się minęły, bo inaczej mogłyby oba pójść na dno Trudny wybór, gdy rozum z emocją walczą o głos Czyj głos silniejszy? Jedni już wybrali Warunki kompromisu dalekie od kompromisowych by można być razem Ty wolny, ja wolna, zdania swego pewna Nikt go nie zmieni, za silna na to jestem, by cokolwiek zmieniać Kto przyjdzie, zapuka, o uczucie poprosi mnie Ja studnia wyschnięta szansie na miłość muszę powiedzieć nie Może kiedyś dojdę do źródła, by móc w końcu przestać mówić nie Na pustyni wciąż o wodę prosić nie mam już sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukanie dziurki w całym
Kto Ty jesteś, Haneczkooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Cię z kimś Szukanie pomyliłam:) Przyjęłam piosenkę KULTu zbyt dosłownie i pomyślałam przez chwilę, że mnie jednak rozpoznałeś, ale chyba nie. To dowód na to, że świat wcale taki mały nie jest i jak już się ktoś z kimś minął, to trudno żeby znów mógł się z nim spotkać kolejny raz z przypadku. Nie jesteś jednak tym, za którego Cie wzięłam. Może to i lepiej, bo jeśli to więź, w której lepiej się minąć, by nie pójść na dno, to przyznaj, że o takie spotkanie zabiegać nie warto. Stylem pisania mi kogoś przypomniałeś, kogoś, z kim musiałam zerwać kontakt, by właśnie nie pójść na dno - o to rozwikłanie całej zagadki. A kim jestem - jestem sobie :) http://www.youtube.com/watch?v=b8Tw-mqS2GE Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukanie dziurki w całym
Czyli, kto Ty taki jesteś, Haneczkooo? Bo ja jestem Psedłonim. Znany w tych stronach od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukanie dziurki w całym to
nie Szukanie dziury w całym :) poczekaj jak ten prawdziwy zjawi sie na topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukanie dziurki w całym
Aha, Haneczkoo, zatem nie podlegam wykluczeniu jako osoba, z którą nie koniecznie chciałabyś ciągnąć znajomość. No to uważaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się nazywa pomyłka - Szukanie dziurki w całym, to podróbka Szukania dziury w całym? Nawet nie pytam kto był pierwszy... To się złapałam, choć myślałam, że po prostu Szukanie Prawdziwy chciał się trochę zdrobnić :) Tak czy owak, to nie mój znajmy z przeszłości. Można więc powiedzieć nie znamy się:) : http://www.youtube.com/watch?v=b_9-SCxtLz4 bez nadinterpretacji tekstu, odległość jest trochę większa mimo wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze Szukanie - ze zawiodles kogos swoimi slowami ;) ktos wyobrazil sobie ze jestes innym czlowiekiem - a teraz ma pretensje do Ciebie - ze jego wyobrazenie nie odpowiada rzeczywistosci :O to faktycznie powazny grunt do zawodu ;) mnie tez sie to ciagle zdarza - ludzie wyobrazaja sobie cos - a pozniej zawodza sie ..... sami na sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Nie ma wyjścia, Szukający, łamaczu serc kobiecych... :) Musisz wkleić fotę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przyjść na pomoc Szukającemu, bo przeze mnie został nazwany \"łamaczem kobiecych serc\". Chyba ktoś chcę wykorzystać to zamieszanie i poprosić Szukanie o zdjęcie, hmm - ja do tego ręki nie przyłożę. Nie zawiódł mnie, dlaczego by miał. To tak, jakbyście minęli się na ulicy z kimś kto wydał się wam znajomy, a gdy okazuje się, że to jednak obca osoba, to co, macie do niej pretensję, że nie jest tym, kim myśleliśmy, że jest?. Bez przesadyzmu... Mi już serca nikt nie złamie, bo żeby je złamać, trzeba je najpierw mieć. Nie mówię, że nie mam - mam, ale bardzo dobrze schowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Cześć Haneczka. :) Może podpowiem, że Szukanie ma w stopce adres mailowy. No chyba, że nie lubisz prostych rozwiązań? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o tym mowie Haneczko, nawet jezeli wydaje Ci sie ze znasz kogos bardzo dobrze, to bedzie tylko Twoje wlasne wyobrazenie o tym Kims.... dla mnie przesada jest twierdzic ze znam kogos bardzo dobrze ;) a jak juz jestesmy przy temacie - tez wykorzystam sytuacje bez skrupulow :p Szukanie - fota :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co się tak na mnie uparłyście?:) Gdybym chciała się z Nim skontaktować, to już bym to zrobiła, bo widziałam, że ma adres. Skoro tego nie robię, to jest chyba jasny przekaz, że może mam jakieś powody i wcale nowego kontaktu zawierać nie chcę. Starego podtrzymać nie mogłam - publiczne tłumaczenia dlaczego nie niepotrzebne, ba nawet niewskazane. Już wiem, że On (Szukanie), to nie On ( wspomnień cień) - to mi wystarczy Czekacie na jaiś romans, hmm bez mojego udziału, nastolatką nie jestem, żeby się w to bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×