Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

jak by tak dobrze poszperac - to i trzecie dno by sie znalazlo ;) w zaleznosci od interepretacji .... i interpretujacego ;) a przyznac musze - wasze talenty rymowania wala mnie z nog - leze i kwicze ze smiechu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pleciemy tu wszyscy same dyrdymały ciekawe co powie ten co szuka w całym żeśmy mu tu wleźli czas marnując przy tem ale nas obroni ike swym kopytem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike siedzi grzecznie-jak zajęc na miedzy osram przydałoby się troszeczkę wiedzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Żarówka? Ktoś Ty taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz drogi szukanie przeklnie dzień ten w którym wszyscyśmy się zbiegli jak te głodne kury bo choć gwarno teraz to i błoto wszędzie pomstował do nieba nasz szukanie będzie na nic strzelby proce na nic wypraszanie tam gdzie ike wlezie tam juz i zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzecznie osram pyta żarty to są chyba! żarówa i kłótnie to jak w wodzie ryba i wiedz ty żarówo że choć różki noszę prędzej noszę szpilki niż byle kalosze więc kopyt nie szukaj nie mam i ogona jam jest jak kopciuszek chociaż postrzelona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy mebel jestem na szukania forum choć z początku trochę robiłam rumoru jak filip z konopii, to się pośmiać wolę niźli przy kuchennym wygadywać stole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno się nie zgodzić osram z twoją mową chociaż nie wyglądasz na zupełnie nową póki osram sprawna trochę światła wnosi nikt bez dania racji osram nie wyprosi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike jawi się aniołkiem a przywalić chciała stołkiem Bo myślała ze żarówce coś się roi w jej makówce W gotowości cała była a żarówka się świeciła dla jaj tylko Z miną świetą bo i ona jest kopniętą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoje halucynacje żarówo trwają o wiele za długo ike jest święta i miła taka jest będzie i była :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike \"pleciemy tu wszyscy same dyrdymały ciekawe co powie ten co szuka w całym\" Nie potwierdzam i nie zaprzeczam... kwa kwa :P ------ ike nasz drogi szukanie przeklnie dzień ten w którym wszyscyśmy się zbiegli jak te głodne kury bo choć gwarno teraz to i błoto wszędzie pomstował do nieba nasz szukanie będzie W \"salonie\" sie zrobil burdel przez przypadek? Nie szkodzi:) Posprzatac takze damy rade:) Ale potem, potem...kiedys...:D Teraz mamy chrumkania czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego tez.... "W temacie wczorajszym osram się wypowie Ważniejszy potencjał w chłopskiej większej głowie Bo cóż jeśli mniejsza, wprawdzie też kochana Mysli i za siebie i za swego pana" ---- W miare jasno do Jasno Oswieconej w temacie mesko-damskim Zgoda. Lecz...w kobiecie takze jest element co bije na glowe meskie przyrodzenie. Mowa o malenkim groszku, kobiet dumie. Przereklamowanym... kto wie, to rozumie ze drobiazg ow, mimo, iz impuls dostaje sensownej rozkoszy z rozmowy nie daje Prozno chcesz cos jarzyc, blyskac puenty czarem. ... Bo mozg, zeby dzialal - musi miec rozmiary. :p :P:P --------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że szukanie cieszy liczba ludzi a pójdziemy sobie kiedy nam się znudzi co do groszku tego- nie masz racji stary wszak liczy się jakość - nie żadne rozmiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie co ci po głowie chodzi ??!!! czyżbyś załapał się na słynne, stare kafeteryjne porzekadło \" głodnej wiewiórce orzech na myśli \" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duży jest i głupi tak mówi przysłowie lepiej mieć orzeszka -za to rozum w głowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawile i pokrętnie do Szukania w kwestii damsko-meskiej Groszek ów wart jest reklamy Szanowny Kolego To nie Atlantyda i dobrze znać jego Położenie, choćby z mapą go Szukać, nawet i pobłądzić ale w ruch wprawiając wiele można zrządzić rozkoszy podniebnej, o to w końcu biega chyba że się przytrafi łóżkowy lebiega Szukać w trudzie i znoju nawet i po grudzie Przereklamować się nie da a i wyrosną ludzie *** W kwestii zaś świnienia na salonowych ołtarzach Mamy wspólny punkt g, co się rzadko zdarza „z –G- łosić do usunięcia” można swoją raczką I czyjeś wypociny przestaną być bolączką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Zaroweczko, mialem na mysli jedynie orzeszek miedzy uszami, zaden inny... :) Ale i ten, o ktorym piszesz musi byc dla Ciebie przyjemny, kiedy nim myslisz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Szukanie Czarownica również przesyła buziaka;) a co:D;) 👄 chociaż nie widzi związku nędznego pościka z trwającą od kilku dni Twórczością;) Piszcie:) piszcie o delicjach, o orzeszkach, aparycjach możliwościach i o chęciach;) wszystko jest tu do przyjęcia:D O żarówce w watach danej i o kurach rozbieganych:) O! alfabet wszyscy znają i literki wymieniają;) G jak gwiazda, g jak głowa całkiem giętka nasza mowa:D;) Przekornie wrzucam to co w głośnikach gra:) http://ylka.wrzuta.pl/audio/ae9U8Eokok5/seether_-_careless_whisper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga Łam, czego rozum nie złamie jeśli go widzisz w orzeszku to źle z Tobą Szukanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ty nasz kolego ty nasze szukanie najbezczelniej w świecie oszukujesz panie orzeszki ci w głowie groszki nie zielone raczej nie do diety potrzebne ci one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co z wami ????? nie zmuszajcie mnie zebym ja zaczela wierszem gadac ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona trzeba sprawiedliwie raz podgonić kaszę, raz nasz topik, raz świat równoległy poza tym kiedyś trzeba wietrzyć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i retro tam nie było??? czemu??? szukanie czytałam co napisałeś sami........ bardzo ostro oceniłeś sytuacje a ty wiesz że na samym początku mój obecny maż też miał być zapchaj dziurą? a nie oddałabym go dzisiaj i za miliard Ketlingów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups nie ta powieść poprawiam się za miliard komicznych oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie ja osobiście nigdy takowej klasyfikacji nie miałam:P swoją drogą czy tylko ja nie łażę po topikach kafeterii??? gdzie nie zajrzę to te same mordki znane:D a ja się chyba zestarzałam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze Sami to szczera dusza , mowi co jej na jezyku lezy , gorzej byloby gdyby udawala przed soba i swiatem " wielka bezinteresowna milosc" od pierwszego wyjrzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×