Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Jak wielu z Was może powiedzieć... Przetrwoniłem swój czas ze złą kobietą, swoje wypaliłem i wypiłem całe wino. Zdecydowałem się zacząć od nowa, jadę do Kalifornii z bólem w sercu. Ktoś powiedział mi, że jest tam dziewczyna, w której oczach lśni miłość, a we włosach ma kwiaty Zaryzykowałem, wsiadłem do samolotu, ----------------------- nigdy nie pozwólcie sobie wmówić, że one są takie same. ----------------------- Going to California ****************** http://www.youtube.com/watch?v=DpVLlnQ08OA ******************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Che Guevara jak masz czarny
nick to juz cie lubie ;) forum o che jest zajebiste Ideals do not need to be defended to survive, those need to be acted upon. To send men to the firing squad, judicial proof is unnecessary. These procedures are an archaic bourgeois detail. This is a revolution! And a revolutionary must become a cold killing machine motivated by pure hate. "In the future individualism ought to be the efficient utilization of the whole individual for the absolute benefit of a collectivity." facet jak che guevara to zajebisty typ . hi Motorcycle Diaries

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy wyjechałeś zaczęła się dla mnie samotność we mnie jest wspomnienie pięknych dni naszej miłości róża , którą mi zostawiłeś- już zwiędła i ja trzymam ją w książce , której nigdy nie skończę czytać Zaczynać znów razem , tak bardzo cię kocham czas leci czekaj na mnie- wrócę myśl o mnie zawsze ----------------- Ricominciare insieme Ti voglio tanto bene Il tempo vola, aspettami Torneró ----------------- Juz niedługo ************** http://www.youtube.com/watch?v=-VyAXkPu_ag&feature=related ************** Całkiem niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Szukania
Żeby oceniać Che może najpierw przeczytaj o nim parę książek i obejrzyj jakieś filmy. Jak widać dla Ciebie to tylko morderca. I doinformuj się kim byli ludzie, których kazał zlikwidować. Bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W głowie już szumi alpagi łyk, potem setunia kolorowej... bo czystej, nieskazitelnej treści na kafeterii zabrakło, niestety. Zapraszam do "odżałośnienia" Równoległości, setunia. Słowa kamieniem się położą bez wątpienia. Przynajmniej bruk będz stabilny, jesli nie może być z nowej, pięknej kosteczki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje szukanie
👄 a zdania setki nie bierz nawet pod uwage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tak dla przypomnienia pozwolę sobie przypomnieć: str2. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3750138&start=60 ---------- 20:08 [zgłoś do usunięcia] setunia nie przczytalam jeszcze calego ale idze kawal dobrej roboty! Szukanie,,,,bede mogla troche to wykorzystac jak cos?? ---------- Tak, wiem, że czasy i ludzie się zmieniają. Jednak gruba kreska kontestacji niedawnej fascynacji nie może się udać bez oddania sprawiedliwości drobnemu szczegółowi, kóry umknął gdzieś zmieciony groźnym słowem. Ten szczegół to życzliwość dla własnych słów. Przewrotność kobieca bywa jednak taka urocza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje szukanie
byles do czasu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj szukanie co to za sztuczki?:) przecież jest różnica między pierwszym postem a całym topem bo jest naprawdę jest i nie- treść topu może nie jest zła, może ma swoją wartość ale zdecydowanie jest inna mnie ten pierwszy post zauroczył ba- do dziś dzięki niemu nazywamy równoległością nie tylko ów top ale i kafeteryjny żywot ale co do reszty od jakiegoś czasu ja np. mam problem ze zrozumieniem co artysta ma na myśli może inaczej- może jest to tak pisane, że nie mam potrzeby rozumieć nie wciąga mnie to chociaż oczywiście rozumiem, że to twoje miejsce i możesz zostawiać tu takie myśli jakie zostawiać chcesz i w takiej formie, która tobie odpowiada nie pisałabym tego, gdybyś nie wyjechał z przewrotnością kobiecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polityka skłoca kaffeludki
czyzby autor mial to gdzies ;)czasem przeczyta sie poglady polityczne danego chlopa i zmienia sie afront :Pale nie mowmy o polityce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przywilej każdego znas tak tylko akurat to miejsce stało się teatrem jednego aktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike idz stad
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chodza sluchy ze ostanio user
offerma zyskal nowych fanow :D🖐️ 3x Pe = szczsliwa kobieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja NADAL, od początku do teraz - przelewam myśli na ekran. WŁASNE myśli. Zachęcam przecież do tego innych, Ciebie również :) Niech to jednak nie będzie rozmowa jak na dziesiątkach innych tematów, gdzie prędkość wpisywania kolejnych postów jest miarą aktywności, zaangażowania i wartości słów. Wartości - podkreślmy - odpowiednio ważnych dla ich Autorów. Inaczej mówiąc: nie musisz rozumieć, co dokładnie JA miałem na myśli. I nie wymagaj tego ode mnie, żebym w pełni odczytał to, co ci w duszy gra w danym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) bo ciężko nawiązać dialog narzucona forma do czegoś zobowiązuje dla mnie na chwilę obecną jest to forma za ciężka nie wiem jak dla innych a może akurat żadne z nas nie ma nic ciekawego do pozostawienia tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a może akurat żadne z nas nie ma nic ciekawego do pozostawienia tutaj?" Skromność to piękna cecha, lecz nie można za bardzo wierzyć w jej prawdziwość :) Każdy ma coś do powiedzenia. A forma nie jest nienarzucona... ważne, by przekazywała treść. Ważną z punktu widzenia jej autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inaczej mówiąc: nie musisz rozumieć, co dokładnie JA miałem na myśli. I nie wymagaj tego ode mnie, żebym w pełni odczytał to, co ci w duszy gra w danym momencie. spoko tylko wiesz tak z czysto marketingowego podejścia szukanie......... ja jako potencjalny bywalec muszę wiedzieć dlaczego swoje myśli warto zostawić akurat u ciebie , prawda? ja- jako pierwsza lepsza osoba z kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×