Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

słuchajcie, ale bez przesady :-( bo zapomniałam się zaopatrzyć w chusteczki i w ogóle to nie chce zbankrutować na tych chusteczkowych zakupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samico
nie potrzebnie wczoraj noca nie spałaś rozrywałaś nieszczescia\na strzępy sen niedobry do ciebie nie przyjdzie nie odwiedzi cię demon przeklęty...... spij sniąc szczęścia wiecznego obłoki spij- zatapiaj się w marzeń odchłanie on nie przyjdzie nie błyśnie nad głową od złej smierci zczerniałymi widłami nie zastąpią ci drogi złe diabły i upiorne koszmarów zastępy więc spij cicho nie odwiedzi cię dzisiaj namiętności twej demon przeklęty ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************** SZTUKA ZABIJANIA SZUKANIA ******************** Poemat o apoteozie walki Matki-Polki o prawo kobiet do wolności od własnych dzieci za pomocą mężczyzn uzyskanego. W dwóch aktach. ---------- Obsada: Szukanie - podły, czarny charakter Ike - Matka-Polka ofiara Szukania Zuzka - corpus delicti [ w tle tli się Kafe...] ******************** Przypomniże, Ike, bom ja nie jest wstanie, jakimż-to sztyletem Cię przeszył Szukanie? Ową Matkę-Polkę, z łagodnością w sobie dając wyraz złości i nienawiść w słowie? ******************** A po polsku - o co biega? Czyżby... no tak...! Pamiętam już! O, ja niewdzięczny! ******************** Ten Szukanie - co za leń! Nic nie robi cały dzień.... Jak to? Wypraszam sobie! Ike! Jak to nie robię? A kto - obiecał wziąć Zuzkę? Kto ubrał buty i bluzkę? I na paradę pójdziemy! Mamę odciążyć chcemy! ******************** Drodzy widzowie Rozsiądźcie się wygodnie. To będzie prawdziwy horror... Coś tak obrzydliwego i strasznego, że ze snu pobudzi upiory a żywe trupy wyjdą na ulice kafe A w skrócie było to tak... ******************* PROLOG ******************* 18:00 ike zlosliwa ja ci delikatnie wszelkie adwokatury odradzam retro doskonale uderza i broni się sama ----- 18:03 złośliwaa samica 30 Ike jakbym Cie za te rude włosy wytargała czasami oko za oko ząb za ząb ---nie przekonacie mnie ze jestescie ok. ----- 18:05 ike czerrrrrrrrrrrwone samica czerrrrrrrrrrwone nie wiedziałam że lubisz ostry sex ----- 18:07 złośliwaa samica 30 Nie wiedziałaś? to chyba tylko Ty na to nie wpadłaś...Rudych nie lubie tylko blondynki mnie jarają ----- 18:10 ike samica wybacz po twoich slubach dziewictwa miałam prawo mysleć co chcę nie przejmuj się mnie nie kręcą kobiety ----- 18:12 Wiedźma z Północy (mmakatka@wp.pl) Pójdźmy wszyscy na paradę ----- 18:19 złośliwaa samica 30 Jesteście okropni Bez uczuć tępicie innych ----- 18:29 ike zlosliwa a ty dalej swoje nikt tu nikogo nie tępi no może troszke......... ----- 18:32 komiczne (komicznie@o2.pl) "no może troszke........." np Złośliwa mnie ----- 18:36 ike ..........i mnie ************************************** Rozczarowani? To dopiero początek! Bo wtedy na scenie pojawia się zły Szukanie... [strach w oczach] [a inne postacie pozostają w tle....] Dobra Matka-Polka Ike i zły Szukanie rozpoczynają dialog... Wrażliwi widzowie proszeni są o opuszczenie topiku... ******************* AKT I ******************* ***** 18:45 ***** Szukanie dziury w całym ike "retro doskonale uderza i broni się sama" 11 stron, a wystarczyło tylko to jedno zdanie. Z uściśleniem, że wtedy, kiedy ma na to ochotę. Parada to dobry pomysł np. Parada na Rzecz Seksualnych Potrzeb Samotnych Matek I Ojców Idę, kto pożyczy dziecko na dwie godzinki? ----- ***** 18:47 ***** ike ja!! mnie wybierz!!! wybierz mnie!!! 2 pożyczę!!! możesz oddac troszkę później ----- ***** 18:55 ***** ike ok czas na kapiel zuzy........szukanie bardzo mnie zawiodłeś..... ----- ***** 18:58 ***** Szukanie dziury w całym ike Właśnie się ubieram do wyjścia - wszak na paradzie trzeba być przygotowanym na wszystko - szczególnie na wrzask i inne bardziej namacalne dowody aktywności wyrobów zuzopodobnych To wymaga przeciwpancernego ekwipunku ----- ***** 19:04 ***** ike aaaaaaaa oki to ja czekam ----- ******************** Stoi nad Zuzką Ike cierpliwa.... Stoi i czeka.... Szukanie! Przybywaj! Nagle buch... koła w ruch... najpierw powoli i trochę z umiarem... ruszyła Ike z powabnym czarem... ******************** ***** 19:06 ***** ike ale jeśli nie przyjdziesz po odbiór to założę jutro bardzo dramatyczny topik ala retro- o tym jak meżczyźni wykorzystuja naiwnośc matek polek ----- ******************** Żart to czy groźba? Flirt czy zaklęcie? Śmiać się nam przyjdzie? Czy topik będzie? ******************** ***** 19:21 ***** Szukanie dziury w całym Spakuj tego małoletniego łazika rar-em i wyślij jako załącznik Bardzo lubię dzieci - zwłaszcza nie swoje ----- ***** 19:24 ***** ike szukanie- idziesz na łatwiznę jak każdy facet- nie łaska przyjść i zabrać tylko laikowi kazać rarem cos pakować ??- powiedz od razu że chcesz się wymigać ----- ***** 19:44 ***** Szukanie dziury w całym ike "szukanie- idziesz na łatwiznę jak każdy facet" A jak mam iść na łatwiznę - jak transwestyta? Może trochę więcej mam w sobie shemale niż właciciele czarnych bmw ze złotymi łańcuchami (i nie fizycznie choć czasem szkoda ale jakoś tak mi bliższe sercu jest "podaj piwo, kobieto" niż "czy mogę wyrzycić śmieci, kochanie?" Chcesz mieć zuzuka z głowy - pakuj! ----- ******************** Tu przerwał, lecz mysz trzymał... Wszystkim sie zdawało, że Ike gra jeszcze. Lecz nie żartowała... ******************** ***** 19:52 ***** ike szukanie nie tłumacz się to nic nie pomoże- ja zaczynam się wczuwać do konwencji na potrzeby jutrzejszego topiku o tobie ----- ******************** Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie Ike zła!! Niech Szukanie ma! (satrapa) Jutro to mu dam...! (po łapach) ******************** ***** 20:01 ***** Szukanie dziury w całym (...) ike a dokładniej, to o co chodzi ? ----- ***** 20:03 ***** ike szukanie- o kobieca wyższość duchowa- to chyba logiczne a zuza juz spi ----- ******************** Mała Zuza słodko śpi... Mała Zuza słodko śpi... Mamy sen na względzie - Parady nie będzie. Jak się zbudzi kaszkę zje ******************** ***** 20:15 ***** Szukanie dziury w całym aaaa..., jeśli o wyższość duchową - zgadzam sie w całej rozciągłości słowa "duchowy". Te podróbki istot wyższych, zwanych potocznie facetami, na potrzeby własne zmieniają to uduchowione "ch" na "p" I to przysparza wielu kłopotów w kontaktach zazwyczaj A jak to małe, różowiutkie niedobre ustrojstwo już śpi - to jej się upiekła radosna wycieczka z wujkiem ----- ******************** Na nic żarty, na nic psoty! Ike krwi chce od niecnoty!! ******************** ***** 20:22 ***** ike nie no przechodzisz ludzkie pojęcie- co ty sobie myslisz że na małą kobietę KOBIETĘ!!! powtarzam mozna w tak brzydki sposób mówić ?? troche kultury podróbo istot wyższych ! a co do tej zamiany ch na p- wybacz ja tez bardziej w ta strone się skłaniam ........ale wciąz zwalam to na moje mańkuctwo ------ ***** 20:36 ***** Szukanie dziury w całym ike dziecko to tak banalnie brzmi... powtórz i wsłuchaj się we własne słowa: "dzie-cko". Takie pospolite, jakby nie własne. "Dzie-cko". Ładniej się nie da? Ogrom uczuć rodzicielskich. Zaklęta maleńkość. Wspomnienie niewinnej chwili. Kropla miłości. Czy nawet wynik dzielenia się sobą pomnożony przez ilość uniesień "Dzie-cko". Auto. Żelazko. Dziecko. Mydło. Nie, dziecko zdecydowanie nie ----- ***** 20:56 ***** ike szukanie dziecko dla mamy ma inne brzmienie dziecko, auto, willa a teraz powiedz MOJE dzecko, MOJE auto, MOJA willa robi róznicę, nie?? ----- ******************** "Prawie" robi wileką różnicę.... O czym nie posiadający dziecka Szukanie nie wie. [Zuzka chrapie, Ike czyści broń... W porywie matczynych uczuć wyznaje....] Niespodziewanie z poparciem wystąpiła Kolorowa, a Czarownica wręcz przeciwnie. Ike uznaje słowo "dziecko" za niebyłe. ******************** ***** 21:02 ****** ike poza tym wstyd sie przyznac ale my do siebie mówimy per ziutek i ziutka- nie pamiętam kiedy mój mąz powiedział do mnie per kasiu- a ja do niego arturze- chyba w okolicach ślubu to bylo ?? wobec czego nasze potomstwo zwie sie mini ziutka i mini ziutek, lub tez ziuteczka i ziuteczek ......i to dopiero ma dla nas wydźwięk sentymentalny! ----- ***** 21:06 ***** kolorowa37 dziecko brzmi bezpłciowo,dlatego obco ----- ***** 21:07 ***** ike nie zgadzam się i nigdy z tym się nie zgodze ----- ***** 21:10 ***** Czarownica Południa kolorowa każdy ma inne skojarzenie i inaczej odbiera to słowo nic w nim nie ma obcego ani bezpłciowego ----- ***** 21:14 ***** ike czy ty myslisz ,że ja do swoich dzieci zwracam się per dziecko??? osobiscie uważam , że należy zwracać się do domowników tak- jak nam pasuje- byle z miłoscią- wtedy jest prawdziwe czary mary oj do mnie mama mówi franciszka, do siostry józefa- a my na mame mówimy jacek ----- 21:18 kolorowa37 ike naturalne ze do dziecka nikt nie mowi per dziecko, to logiczne, chodziło o sposobie mówienia o swoim dziecku kazdy sposb jest dobry byleby z miłością--- dokładnie ike ********************** W Kafeterii buce kują... więc Szukanie - "mądra" głowa pląta się w temacie dzieci by się Ike przypodobać.... [ co się nawet udaje ] **********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***** 21:24 ***** Szukanie dziury w całym Różnica między "dzieckiem' a "moim dzieckiem" jest wyraźna, fakt. W warstwie znaczeniowej. "Nie moje dziecko" - to już brzmi jak thriller Osobista antypatia dotyczy samego słowa "dziecko". Np. "wykąpać 20:50 Szukanie dziury w całym Np. "wykąpać dziecko" to tak jak "wyczyścić futro", albo "umyć samochód". Nieeeee... Nawet "szczęśliwe dziecko" brzmi dziwnie. A już "dziecko, ja ci tyle razy mówiłam, że..." to dla takiego "dziecka" coś jakby synonim obelgi. Ale matka nie powie przecież "ty mały s...synu" Brzmieniową bezpłciowość można zastąpić pomysłem chociażby jak ike. Nie każdy używa "pociecha", "szkrab" czy "maluszek". Zuzkopodobne mieszanki słowne są bardzo sympatyczne. ----- ***** 21:27 ***** ike heh szukanie też tak myslę, wszelkie przeinaczenia domiego i zuzy sa dla mnie i bardzo naturalne i fajne ----- ********************** Na to wszystko Słowa...cki: Nazywam się Szukanie - bo szukam i szukam! [ i cholera mam sklerozę bo nie pamiętam czego...] Ach, wiem! Imienia! A imię jej - Perpetua.... Nie przypuszczał nieborak, że imię potrafi zabijać.... ********************** ***** 21:54 ***** ike ja na bierzmowaniu wzięłam sobie perpetuła ------ ***** 22:09 ***** Szukanie dziury w całym "perpetuła" Masz mnie na sumieniu (turlam się po fotelu perpetuła mobile - nowa sieć komórkowa - tylko dla kobiet ----- ***** 22:14 ***** ike perpetua albo perpetuła- a huk juz nie pamiętam- wziełam sobie najbardziej dziwolągowate, a co!! szukanie to nie ma się z czego śmiac to trzeba koleżance (czyli mi ) współczuc ----- ****************** Nie wiedząc co to współczucie, oprawca zadawał kolejne ciosy.... - które ofiara przyjmowała z uśmiechem godnym zemsty... ...po czym rzuciła złowrogą klątwę i obietnicę topiku z klasą, na którym Szukanie zostanie zabity.... ****************** ***** 22:18 ***** Szukanie dziury w całym Tobie współczuć? Sama wybrałaś Wyrazy współczucia należą się biskupowi Olejek mu się na pewno rozlał z wrażenia ----- ***** 22:29 ***** ike bosz nie przypominam sobie po za tym owszem - wybralam sama- ale byłam młoda i głupia- męża pierwszego tez sobie sama wybrałam i byłam młoda i głupia a teraz jestem stara i glupia więc jednak wypada mi wspołczuć kręcisz na siebie jutrzejszy bat szukanie a ty wiesz że mój język pisany mocno od retrowskiego się różni ----- ***** 23:01 ****** ike no nic to targu nie dobiłam cały dzień straciłam idę poslinić fote komicznego na monitorze i spać życie................ do zobaczenia jutro.....................szukanie *********************************** I tak oto kończy się Akt I - wczorajszy. *********************************** Akt II - to właśnie ten topik założony przez Ike dla szukania sprawiedliwości Pierwszy post ocieka miłością i dobrocią - cechami każdej Matki-Polki. *********************************** ********************* EPILOG ********************** Jak już po tę Zuzałkę się wybrał, to nie doszedł... Bo mu adresu zapomniała podać... ***************************************************** Dla szczególnie dociekliwych - oryginał http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3772301 &start=300 ----------------- AKT III - ten, w którym Ike będzie jeszcze pełniejsza miłości bliźniego - niekonieczny.... Prawda, Ike? ********************** KONIEC ***********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedziałam ci na topiku matki polki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh my God :-D :-D :-D Szukanie, jesteś nawet gorszy od tego, co rozpowiada o Tobie Matka Polka gdybyś miał trochę serca jakos postarałbyś się pohamować swoje talenty dramatopisarskie ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oraz thank God! mogę odłożyć chusteczki (jakieś jednak miałam w zapasie) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, Szukanie słusznie cały dzień próbowałam przekonać Ike (wszelkimi przychodzącymi mi do głowy słowami), ze jej cierpliwosć zostanie wynagrodzona w dwójnasób i oto moje "słowo ciałem się stało" :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W trakcie słuchania pozwolę sobie na prośbę o jeszcze ze szczególnym uwzglednieniem słów paru o przesłaniu. I polski my naród, więc może języki chwilowo oszczędźmy do nieco przyjemniejszych zastosowań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski tutaj od rana nakręciły nastrój PMS-like chyba, czy coś? Justyna to tylko udawała, że jej sie nie udzielił, bo na innym topiku się zapłakiwała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie mówił, że "nie płacz, Justa, bo miejsca brak na twe babskie łzy...". Mówiłem, mam chusteczki... Dobrą stroną jest mniejsza wilgotność powietrza w świecie Równoległym. I tak jest deszczowo-burzowo, a komary gryzą. Słońce potrzebne od zaraz! http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/sloncu/356a192b7913b04c54574d18c28d46e6395428ab.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smycz w postaci obrączki niebezpiecznie zbliża do nomenklatury kynologicznej. Jest często używana podczas miłych rozmówek małżeńskich w fazie uczuciowego rozkładu: - Z ciebie jest pies na baby, kundlu jeden! - A ty jesteś podła suka z wieczną cieczką na widok każdego faceta! - Poszła!Do budy! - Waruj, chamie, i nie warcz tutaj, bo sąsiadem poszczuję! - Nie szczekaj, kobito, bo ci łańcuch skrócę i pójdziesz do uśpienia! .... itd. Nie będziemy sobie łba, przepraszam - głowy zawracać zezwierzęceniem. No chyba, że w stylu 101 dalmatyńczyków:) http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/serce+jak+pies/356a192b7913b04c54574d18c28d46e6395428ab.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×