Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

dzień dobry :) to nie tak Retro, tzn często robimy coś pod wpływem chwili, instyntku, impulsu i zdarza się to najbardziej dojrzałym i poukładanym ludziom nie bronię Szukanie, bo go nie znam, ani całej sprawy - za mało danych, aby móc z całą pewnością coś stwierdzić ale ...napiszę o czymś innym, co wcale nie musi tyczyć TEJ właśnie sytuacji ... nie tak dawno miałam możliwość rozmowy wirtualnej z kolegą stricte wirtualnym, którego znam od dawna facet jest niezykle impulsywny i kochliwy zakochuje się często, nie patrząc, czy rani tym siebie, czy innych jest żonaty - typowa wpadówka jakiś czas temu napisał mi, że zakochał się, że żyć nie może bez pewnej kobiety i miłość ta była wg niego odwzajemniona tamta kobieta podobnie, jak i on miała męża i była nieszczęśliwa w związku oboje wpadli na plan, aby sprytnie podsunąć jej mężowi jakieś ciacho, które on przeleci, co da jej pretekst do odejścia -oczywiście \"z jego winy\" nie oceniam tego, co uknuli, napisałam jednak koledze, że jej miłość jest doprawdy \'ogromna\', skoro nie potrafi wprost powiedzieć mężowi o swoich uczuciach i o tym, że wybrała innego ... nie wiem, czy gdyby mój mąż pisywał na forach, czytałabym jego wypowiedzi nie wiem, co zrobiłabym, gdyby jakiś jego tekst do kobiety sprawiłby mi przykrość myślę, że przede wszystkim dałoby mi to do myślenia, czemu się tak dzieje ale decyzji o byciu razem z kimś lub odejściu, nie podejmuje się pod wpływem anonimowych rozmów ...tak uważam jest tu jakieś drugie dno, o którym nie wiemy, może nawet sam Szukanie nie wie ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ata:) w ogóle nie powinno być sprawy jeśłi Szukanie w sumieniu swoim czuje się bez skazy. to przecież najlepszy, i czasem jedyny miernik na jaki warto się zdać w tego typu sprawach. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry? Może. Wierzę, że jednak tak... Kraków jeszcze nigdy tak, jak dziś, nie miał w sobie takiej siły i może to ten deszcz, może przez tę mgłę, może to mój nastrój ale w każdej twarzy ciągle widzę cię. Widzę cię - tak, wiem nie zrobię więcej zdjęć - tak, wiem nie będę prosił, lecz... - tak, wiem to przecież żaden grzech - tak wiem... Kraków hejnał gra - tak wita mnie, patrzy na mnie, jakby wiedział, że wracam po to, by choć na kilka chwil zamknąć oczy i móc uwierzyć, że Widzę cię - tak, wiem. ------ http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/+krakow/356a192b7913b04c54574d18c28d46e6395428ab.html -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
jestem u rodzinki,niestety pierwszym odruchem było zobaczenie co słychać na tym topiku...i znowu to samo. poprosiłam o usunięcie z tego topiku wszystkich moich wpisów pod nickiem złośliwa samica i garsonka,obydwa nicki juz nie istnieją. Bawicie mnie wszyscy,a najbardziej retro i revange..to WY macie jakieś wyobrażenie o NICKU szukanie w dziurym w całym i o mnie... Skupiłyście sie tylko na pieknych słowach jakiegoś faceta,który pisał o uczuciach ukrywajac siebie Poznając faceta zadaje KONKRETNE pyt masz kogoś ?Czego ode mnie chcesz? Szukanie mi nie odpowiedział na te pytanie ,a było by prościej. Piszecie ze jestem prawdziwa...ale tylko wtedy gdy ostro flirtuje,pisze o swoim zyciu erotycznym,ale kiedy tutaj przychodziłam smutna,nie zauważał mnie nikt,bo//nie umiem pięknie gdybać....wtedy byłam nieprawdziwa? Same zrobiłyście z nicka Szukania idealnego faceta,a teraz zrobiło sie wielkie hallo z powodu jakiegoś topiku.Tak mam do Szukania żal dlatego że widzi we mnie nick TYLKO o zabarwieniu erotycznym,zaczepiał mnie prowokował,ile ja musiałam sie nagłówkować zeby Mu odp. Zaczepiał mnie,ja odbiłałam ;piłke a On uciekał,nie robi sie tak jesli sie ma kogoś gdyby odp===mam kogoś Byłoby całkiem inaczej..dlaczego mi tego nie napisał ?nie wiem Co do Komika...Retro moze teraz przejrzałas na oczy,to facet w porządku..jako jedyny traktował mnie normalnie,widział moje zdjecia(słynne także)nigdy przy Nim nie czułam sie ''mięchem''napisał kiedyś ze gdyby był wolny spotkałby sie ze mną a nie fantazjował.Oficjalnie przyznaje ze ma dziewczyne itd,nie pisze pięknie tylko konkretnie,wygłupia sie wymądrza itd. Po za tym nie ma sie o co obrazać sie jego kobieta na Szukanie,On flirtował z nickiem Samica..ma jakies o mnie wyobrażenie,ale mnie nie zna.Daje sobie moja głowe uciąć ze nic by miedzy nami nie było,bo ja jestem normalną kobietą ...nie demonem seksu mającym na celu dobrych mężczyzn sprowadzac na złą drogę. Możecie pisać co chcecie ,ale słowa proste są najważniejsze. Czy sie pogodzą czy nie..napewno nie chodzi tylko o topik...ona nie ma do Nigo zaufania....bez powodu?a może ma powód? Są kobiety które potrzebują tylko pieknych słów by stworzyc sobie ideał idealnego faceta..mi to nie wystarcza. Szukanie jest normalnym facetem...wiec nie moze byc idealny:) Chciałam sie tylko bawić na forum,a wyszło inaczej.Nie śnią mi sie nicki po nocach ,nie marze o Szukaniu czy Komiczne,a jednak chce sobie zrobić przerwe od uczuciowego forum,bo męczy mnie to wszystko:) 3majcie sie...dziekuje wszystkim kobietom które opierdzieliły szukanie w mojej obronie:) pisałam Mu --igrasz z ogniem:) nie wierzył...no to ma za swoje ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiem się, ponieważ temat założony przez ike dotyczy także mnie Zrobię to w jednym celu: aby jeśli chodzo o mnie - wszystko było jasne. Wszelkie sprawy w życiu realnym, ale także na forum, które dotyczą konkretnych osób przede wszystkicm dotyczą tylko tych osób. Reszta - to tylko rozmowa jakich wiele w serialch, przy płotach czy w klepie mięsnym. Tania rozrywka. I to się kompletnie wpisuje w potrzeby ludzi. Dlatego: ike:) załóż jeszcze kilka tematów, jeśli Ci to potrzebne. 1 - pojawiłem się na kafeterii w kwietniu tego roku. Przedtem nigdy nie pisałem nigdzie, na żadnym innym, pod jakimkolwiek innym nickiem. Teraz także używam tylko jednego: Szukanie dziury w całym. 2 - tylko z dwoma na osobami z forum od początku wymieniłem się mailami, tylko z jedną rozmawiałem na gg. 3 - nie ma żadnego "konfliku Szukania z Samicą" Szukanie nic Jej nie ma do zarzucenia. Po rostu - rozmawialiśmy sobie w taki czy inny sposób. Nigdy tak naprawdę nie miałem zamiaru się spotkać z Nią realnie. LubięJą jako osobowiość kafeteryjną z takim a nie innym image. To wszytko. Nie mam jej absolutnie nic do zarzucenia. Samica dla Ciebie 🌻 4 - nie mam nic wspólnego z innymi wątkami telenoweli pt "Kafeteria" Piszę z zasady tylko na uczuciowym. I temat "Kafe - nasz świat równoległy" jest moim jedynym topikiem 5 - moje sprawy osobiste dotyczą tylko mnie i osoby zainteresowanej. Reszta jest tylko dodatkiem, który spędza w ten sposób swój wolny czas. Nie powinno mieć to wpływu na relacje między mną a tą osobą. Z powodu tego, że stało się inaczej - piszę właśnie te słowa. I dla mnie - bieg jakichkolwiek tematów czy komentarzy na forum dotyczących mnie i mojego życuia prywatnego wyrażanych przez osoby, które nie mają o tym pojęcia - nie istnieją. Mogę tylko życzyć dobrej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w garsonce 30..
Szukanie nie tłumaczmy sie już My wiemy ze to były tylko żarty,gdybyś chciał mnie poznać napisłabyś do mnie @ lubimy sie wirtualnie i tyle i sam widzisz ze mną nie nalezy rozmawiać:) nie mam zamiaru ciągle ze wszystkiego sie tłumaczyć,bo to jest zenujące Przybij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w garsonce 30..
Wisła wygra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w garsonce 30..
Nie drażnij mnie ups Szukanie ten topik ma być idealny,a My o meczach:O równy z Ciebie gościu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Samiczko, ja sobie wypraszam :D ;) nie idealizuję żadnego faceta z forum, a już na pewno nie Szukanie, z którym tak naprawdę wczoraj po raz pierwszy dłużej pogadałam, o ile można to tak określić, bo raczej były to nasze monologi ... w ogóle jestem nienormalna, gdyż nie tworzę sobie w głowie obrazów ludzi, z którymi rozmawiam tą drogą cieszę się, że masz dziś lepszy nastrój - ode mnie ❤️ 🌻 Szukanie zabłysło dziś słońce, choć przez chwilę i Kraków zmienił koloryt, nawet moje paskudne osiedle inaczej wyglądało może to jakiś znak? ...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ata kilka miesięcy temu w Kuchni promyk słońca wysłany przez Ciebie w poście stał się takim znakiem, nawet o tym nie wiesz:)* Może teraz będzie podobnie. Jak Dobra Wróżka:) Liczę na to, że to także jest znak. Szczególnie, że wysłany prosto z Krakowa. ------------------------------ * a wszyscy \"zainteresowani\" zwiększają w tej chwili oglądalność Kuchennego topiku:p Wskazówka: na wakacjach mniej więcej:D:D:D Dla wszystkich nudzących się na Kafe: ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/szukajcie+a+znajdziecie/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html ----- :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenka: Maleo Reggae Rockers "Szukajcie a znajdziecie" Skąd tyle smutku i tyle cierpienia Za tym stoi ktoś kto nie chce wyjść z cienia Uważaj bo to jest na ciebie pułapka Zwykle nie ma powrotu tylko z tej strony jest klamka Powracam do źródeł zostawiam mętną wodę To nie gra komputerowa od razu game over To jest rzeczywistość mamy tylko jedno życie Ostatnie ostrzeżenie czy naprawdę w to wierzycie To iluzja kraina czarodzieja z Oz Czy naprawdę chcesz zgotować sobie taki marny los Myślisz ze jesteś twardy orzech nie do zgryzienia Czy naprawdę potrzebujesz takiego doświadczenia Ref: Są takie rzeczy których nigdy nie ruszaj Są takie rzeczy które zabijają dusze Roztropni jak węże niewinni jak gołębie Zostawiam te mielizny i wypływam na głębie **************** I jeszcze parę słów o internecie dla tych wszystkich co jeszcze nie wiecie Szukajcie a znajdziecie to dotyczy także zła Jeśli jesteś bracie siostro jak lecącą w ogień ćma Uważaj bo wchodzisz na pole minowe możesz stracić głowę Nie od razu jak plasterki salami znieczulic sumienie skąd my to już znamy To nie od wczoraj to jak Sodoma i Gomora **************** Ref: Są takie rzeczy których nigdy nie ruszaj Są takie rzeczy które zabijają dusze Roztropni jak węże niewinni jak gołębie Zostawiam te mielizny i wypływam na głębie Kto ci da rozeznanie wchodzić w to czy nie Byś nie poczuł się jak w koszmarnym śnie 5 minut w sztucznym niebie potem lata na dnie Dlaczego chcesz być tak jak dziecko we mgle Ref: Są takie rzeczy których nigdy nie ruszaj -------------------------------------------------- A dla Ciebie, Ata całkowicie spontanicznie przekazuję słowa, które mogą być Twoją wizytówką źródełka w oazie spokoju na pustyni bezdusznego , palącego słońca pośród kafeteryjnych wydm.... ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/przyjaciele+po+to+sa/fa35e192121eabf3dabf9f5ea6abdbcbc107ac3b.html -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w garsonce 30..
Ata🌼 Mam dobry humor,bo inaczej bym sie załamała Szukanie czytałaes tamten link tego chyba najbardziej żałuje ze wszystkiego co zrobiłam na kafe i pomimo tego że uważam ze R zachował sie chamsko bo wklejał nasze prywatne rozmowy wyzywał od najgorszych zamiast mi powiedziec wszystko w twarz...obwiniaja wszyscy mnie Ty do mnie nie napisałeś @ ja Ciebie o to tez nie prosiłam ,ale nie rozumiem dlaczego ciągle to podkreslasz,oczekujesz braw ze jestem dla Ciebie zbyt niedoskonała ? niewazne to tylko net:) Jestem jaka jestem i siebie akceptuje ,,,bo nie jestem ideałem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w garsonce 30..
Ok ja tez juz nic nie pisze miłej jazdy:O pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w garsonce 30..
masz @ w nicku :O o żesz napisac czy nie... o to jest pytanie:O pa ide sie upić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Oj, Szukający, cierpliwości i opanowania Ci życzę - na pewno wszystko się pomyślnie ułoży. Pomyślnie - co nie znaczy, że po Twojej obecnej myśli, ale ku dobru przyszłemu z pewnością. :) Jesli się mogę wtrącić, to uwazam, że po pierwsze: lepiej nie pisać już o bliskich na forum, po drugie: warto pozwolić ludziom ponieść konsekwencje ich słów i decyzji, inaczej ci mogą myśleć, że wszystko im wolno i ujdzie płazem, co można przecież z premedytacją wykorzystywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Sami, jak Ci cos leży na sercu, to lepiej prywatę sobie urządźcie. I nie upijaj się, lepiej siły oszczędzaj na wspólne piwko. :P Buziaki dla Ciebie 👄, no i uśmiechu życzę, takiego szczerego, aby znalazły się powody bądź zostały dostrzeżone te, które już są, ale coś je przesłania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************** Świat Równoległy nie mógłby przeoczyć magicznej chwili podwójnej godziny... ************************************************************** Tak, cofnięcie wskazówek zegara daje nam niepowtarzalną okazję do tego, by urzeczywistnić pragnienie... Chwilo, trwaj! Podwójnie Dwa razy dłużej W dwójnasób bardziej intensywnie.... Deja vu? To już było... przed godziną... Idziemy dalej - cofając się o krok, dla złapania większej równowagi... dla pewności kroku, wreszcie - dla świata, który biegnie szybciej, niż wskazówki... ----------------- To jest coś, czego nikt nie rozumie czy to jest, to było - nie pojmuję czuję w sobie dziwne myśli... błyskawice jakby deja vu I love you.... again ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/deja+vu/fa35e192121eabf3dabf9f5ea6abdbcbc107ac3b.html ----- Ata, nadal chcę wierzyć, że jesteś Wróżką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godzinna prtzerwa w działaniu... wszystkiego Pociągi stają, komputery pokazują godzinę, która... była przed godziną! Powtórne przeżycie... - najpiekniejsze - najbardziej bolesne Przeżyliście takie niejeden raz... - zapamiętane, które chce się pamiętać do końca życia - zapamiętane mimo, że chce się o nich zapomnieć Trwale wbite w pamięć stanowią o tym, kim jesteśmy o naszej tożsamości Nie zapominajamy o nich, bo... są ważne - dla nas samych... -------------------- Jeszcze raz z tobą być dzisiaj chce jeszcze raz dotknąć Cię i uwolnić sny minęło tyle dni ze nie warto liczyć ich jednak wciąż pragnę Cię mocno tak tamtych dni mi brak z Tobą chwil mi brak ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/chce+jeszcze+raz/17ba0791499db908433b80f37c5fbc89b870084b.html ----- Magia...zobaczcie to juz było zablokowane forum na całą godzinę podwójnego istnienia Większość ludzi śpi i jutro, gdy wstanie dzień, nawet nie zauważy różnicy Godzina życia więcej przeznaczona na przemyślenia. Warto było... -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów cios za ciosem, raz za razem... Ciekawe, ile człowiek może wytrzymać. Ata, nie podziałało, niestety:( Narkotyczny tlen ----- retro, nie da się odczarować Równoległości za pomocą magii. Potrzeba ludzkich, zwyczajnie ludzkich umiejętności rozmowy. Zrozumienia drugiego człowieka. Szansy na to, żeby można było taką rozmowę przeprowadzić, która zamieni poszarpaną, straszną rzeczywistość w magię spokojnej codzienności. ----- revenge Nie można zapomnieć. Zakrzyczeć rzeczywistość, tego co głęboko wewnątrz z przekonaniem, że to właśnie ta? Można tylko się starać. Ale do tego potrzeba dwóch stron. Może druga już nie istnieje... Bez tej pewności nie można nic, tylko dryfować w zawieszeniu, w próżni, obijając się o astreroidy sprzecznych, źle interpretowanych informacji, intencji. To nie przybliża do celu, jakiegokolwiek celu - pomyślnego czy niepomyślnego. Tylko powoduje potworny ból. I jednoznaczne, kategoryczne wkurwienie na tekst pisany we wszelkiej postaci. To pierwotna przyczyna całkiem realnego nieszczęścia. ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/rozmowa/f1abd670358e036c31296e66b3b66c382ac00812.html -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieku, weź się w garść? Czy ma ktoś do odstąpienia wolną garść? Może się niedługo przydać. Na razie jednak.... ------ Tyle rzeczy chciałbym ci powiedzieć Tyle pytań chciałbym ci zadać Lepiej jest może czasem nie wiedzieć Ale chcę tylko z tobą pogadać Wiem, że może nie jestem tak mądry Że niewiele ze świata rozumiem I nie zawsze mam wyraz pogodny Ale nie wiesz, jak bardzo cię czuję Szarpnij krzykiem struny tej ciszy Co zasypia i budzi się z nami Tak bym chciał jeszcze raz w to uwierzyć, Że się kiedyś na śmierć zagadamy Że się spali koszula na desce Że łazienka się łzami zaleje Że nam obiad wyleci w powietrze Nie milcz dłużej, bo oszaleje Maciej Balcar: Moja Rozmowa ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/rozmowa/77de68daecd823babbb58edb1c8e14d7106e83bb.html -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, chcesz aż tak natychmiastowych efektów magii?? nie da się tak! czas, czasu Ci potrzeba, troszkę więcej, niż dodatkowa, magiczna godzina, ukradkiem wrzucona w nasze życie nie tylko Tobie potrzeba czasu, drugiej stronie też czas na przemyślenia, na dystans, na opanowanie emocji, na spojrzenie na wszystko pod innym kątem, z innej perspektywy i ...czas na refleksje, czy warto przez kilka słów ...? jeżeli odpowiedź będzie - warto, to ...wybacz szczerość - d.upa było, a nie uczucie! trzymaj się! ❤️ PS przyciskanie i naciskanie to najgorsze, co teraz można zrobić, wiem coś o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a moze po prostu uda się zapomniec\" to było o tym potoku literek , źle wybieranych na klawiaturze , o zbytnim zaufaniu , że przecież wszystko można bo to \"tylko net\" , o przeświadczeniu , że czarne literki nie ranią , nie zabijają ........ nic bardziej mylnego .... ale jest takie słowo -nadzieja , to nieśmiertelne słowo .... pamiętasz ? chyba już kiedyś było na ten temat ... ode mnie jeszcze tylko jedno ... Twoje marzenie , Twoje pragnienie powrotu jest mozliwe ... tak ...to się zdarza , na szczęście ... wiem to .......................................................................... potrzebny jest czas na zabliźnienie ran , bo były glębokie ... jestem tego pewna , i wiem jak mogły zaboleć czas na powrót , jest czasem na zadawanie sobie pytań ... jak bardzo tego chcę ? .... jeśli chcę ? .................................................................................... http://pl.youtube.com/watch?v=AJmwJh7Vl2U&feature=related poczekaj na pytania , czekaj na odpowiedź to nie net ... to życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×