Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

szukanie my się znamy znamy sie na tyle, że wiemy jak traktować pewne zachowania czy żarty jesteśmy jakby nie było starym TWA dlatego i tą sytuacje każdy uznal za pieprzny żarcik nie znam osoby- która zerwała z tobą kontakty być może ona nas nie zna ona na wiele rzeczy patrzy inaczej wyrywa z kontekstu inna sprawą jest to, że gdyby chciała to z tobą wyjaśnić to by wyjaśniła- mogła napisać - proszę cię nie baw się tak więcej i tyle ani samica nie jest winna tego co się stało ani w zasadzie ty- bedac pewnym, że owa osoba nie odbierze tego tak- jak jednak odebrała i ona nie jest winna temu- że tak to odebrała ot bardzo niefortunne zdarzenie ale mimo wszystko uważam, że nie zrywa się z tego powodu kontaktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze to dotyczy tez mnie i kurwa nie życze sobie wklejania moich wirtualnych zabaw Czułam ze ode mnie coś chcesz Szukanie i moze całe kafe sie ze mnie nabijać,ale i tak kopnęłabym Cie w tyłek teraz spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze przywitam sie krotko , 🖐️ ja uwazam ze powyzszy tekst jest po prostu super :D :D :D ludzie , troche na luzik wrzucic , zycie jest zbyt powazne , trzeba go sobie ubarwiac :D ja tez tak robie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubarwiac? Biednego Szukania przytulały a ze mnie zrobiono dziwkę Nie dam sobie i nie interesuje mnie ze to wirtual Teraz spadam z kafe ale jak wrócę to znowu zrobie porządek z pluskwami na kafe Jesteś wirtualną pluskwą Szukanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona**
Przesada i to bardzo duza :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewico , nie wkurzaj sie , nie musisz sie nikomu tlumaczyc z tego co robisz czy piszesz , a ze komus sie zdaje ze ma prawo wystawic cie do raportu? olej , nikt nie ma takiego prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, trochę luzu... Tylko o to chodzi, nic więcej. Nie-Złośliwa, spokojnie, przecież to tylko net... A to nie była rozmowa prywatna tylko na forum. Tak jak inne. Nie ma powodu do nerwów. Przecież to Twoje słowa. Dlaczego się na nie złościsz? Pzrecież to nie żaden wstyd rozmawiać na kafe. Tak uważam. Ja nic od Ciebie nie chcę i nigdy nie chciałem. A wklejenie rozmowy nie ma na celu nic innego, jak tylko pokazanie, że słowa można interpretować różnie. Zależy, kto to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukanie dlaczego starasz
się pognęcić Samicę jeszcze bardziej? Wycierasz nią sobie buty od wczoraj, a teraz jeszcze ten dialog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olewam ale zobaczcie idealnego Szukanie ...moim kosztem sie wybielac miesza Komika :O i kurwa mam intuicje do facetów Komik jest zajebisty i najlepszy na kafeterii a Szukanie...to teraz możecie Go pocieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie , nie znamy sie czlowieku , ale jako osoba postronna powiem ci jak ja to widze , narobiles dziewczynie nadziei , nic dziwnego ze czuje sie rozczarowana... nie wbijaj jej teraz noza w plecy ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie- cholera jasna- jak ja założyłam topik między innymi o tobie- gdzie tez rozmawialiśmy tylko o tym co się wydarzyło NA FORUM- to nie było ci do śmiechu.......... a samicę pogrążasz- jest wiele pomarańczy, które przeczytawszy tamten dialog , rzeczywiście zrobią z niej dziwkę bo my się owszem znamy one nas nie znają i są za głupie , żeby rozumieć , że to żart popełniasz wciąż te same błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrobił mi zadnej nadziei tylko ze ja myslałam ze rozwaliłam jakiś poważny związek,a to tylko jakiś flirt netowy Lubiłam Szukanie ale nic wiecej z resztą i tak mi nie uwierzycie bo wiecie lepiej:P papappapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike [zgłoś do usunięcia] szukanie my się znamy znamy sie na tyle, że wiemy jak traktować pewne zachowania czy żarty jesteśmy jakby nie było starym TWA dlatego i tą sytuacje każdy uznal za pieprzny żarcik jakim cudem Wy jesteście starym TWA? ani szukanie ani Ty nigdy nie byliście TWA. CHyba że innym ale to nie jest TWA stare.. chyba że Wasze niki były inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko spadamy z tego topiku niech dalej piszą o lojalnosci moralnisci miłosci czułosci a innych oczerniają tak to tylko net Moja sprawa czego szukam na kafe nawet jeśli tylko seksu to to jest moja i tylko moja wyłącznie sprawa nie wabie facetów pięknymi słowami ,bo moje marzenia uczucie wrażliwość jest tylko dla tego kogo pokocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma takich skrótów TWA to TWA i nie ma skrótów:D -- Sami mnie już dawno tu nie ma, od czasu pewnej obrazy majestatu szukania, co było równie śmieszne jak teraz, choć teraz jet mniej przyjemne. -- a Ty sami powinnas zostac niech szukanie idzie, -- skoro to cos z ta laska szukania nie był związek to ja reakcji i dalszego postepu sytuacji czyli obrażania złośliwej juz kompletnie niw ząb nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko- z cała pokorą przepraszam za pożyczenie sobie waszej nazwy:P opatentowana na szczęście nie jest- więc na mnie nie zarobisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co będziesz się podniecać tym co tam jest napisane? dorośli ludzie niech robią co chcią, a Ty węsz pomarańczko sensacje i oceniaj innych może spójrz na siebie-swoja świetość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - zarabiac nie będę, będe żyć ze swej nedznej pensyji - patenty to moze inne wymyślę, a TWA to nie moje dzieło jak o ścisłośc chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukanie powiem ci że
Zupełnym brakiem klasy było upodlenie Samicy by bronić siebie samego. Udało ci sie, bo teraz na nią wsiedli, ale straciłeś w moich oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrnąłem do końca, zapoznałem się z wpisami w obu tematach. Teraz podsumuję. Ta cała „afera” wybuchła ewidentnie z Twojej winy Szukanie. Ten Twój niewinny w gruncie rzeczy flirt, nie był pierwszym. Wtedy Ty go rozpocząłeś, ale jak piszę w takim flirtowaniu nie ma nic złego. Sami znamy, wiemy, że lubi czasami poflirtować na kafe. Bawi ją to, sprawia jej to przyjemność, to nic złego, to tylko zabawa. I tak byłoby to odebrane, jakby nie Twoja reakcja na zerwanie kontaktów z Tobą tej osoby, o której napisałeś wyżej. Pierwsza Twoja reakcja była bardzo szczeniacka, próbowałeś zwalić winę za to co się stało na Sami. Wycofałeś się z tego szybko, wiedząc chyba, że jest to po prostu głupie. Później nieco ucichło, dzisiaj znów się gada dużo o tym, a co Ty robisz? Próbujesz się znów wybielać i cytujesz coś, czego nie powinieneś. Co chciałeś przez To udowodnić? Że Sami to zła kobieta i prowokuje, że to jej wina, że Twoje flirty były niewinne w porównaniu do tego co powyżej? Tak, wirtualne flirty są czymś niewinnym, każdy kto ma rozum zrozumie to. Zgadzam się w całej rozciągłości z wypowiedziami m.in. komiczne i deko. Za reakcję tej kobiety nie odpowiada Sami, tylko Ty. To Ty wiedziałeś, że jest ktoś, kto Cię czytuje i z kim może chciałbyś czegoś spróbować. To Ty nie potrafiłeś się ugryźć w język i przewidzieć konsekwencji pisanych słów. To wreszcie Ty wielokrotnie piszesz dwuznacznie, a nawet wieloznacznie. Więc ta Twoja pierwsza reakcja wobec złośliwki była nie na miejscu, tak jak i ten cytat z komikiem. Najgorsze z tego jest to, że wobec Ciebie jest taryfa ulgowa, bo ładnie piszesz (mnie się podoba w każdym razie), dziewczyny się zachwycają i w ogóle porządny gość z Ciebie jest. Mogą Cię krytykować za to co zrobiłeś, ale to jest takie grzeczne zwrócenie uwagi. A wobec Sami? Ciągle znajdzie się jakaś „miła” pomarańczka, która jej nada od szmat. I to jest właśnie szczyt chamstwa na kafe, właśnie to tworzenie pewnych mitów. Że komik to babiarz, że Ike myśli tylko o penisach, że Ju.. to kafeteryjna podszywa czka nr 1, że Sami wyrywa na kafe facetów dla seksu. To są wszystko mity, tworzone przez tych, którzy nie lubią tych osób, które nie zadają sobie trudu na zrozumienie i które podchodzą do kafe zbyt poważnie. A Ty swoim zachowaniem Szukanie utrwalasz jeden z tych mitów, który dotyczy osoby bardzo, bardzo przeze mnie lubianej. I nie podoba mi się to, bardzo. Tak, wiem, dystans. Ale nie można trzymać dystansu, kiedy plują na kogoś na kim nam zależy. Powinieneś się ukorzyć, uderzyć w pierś i przyznać się, tak jak na faceta przystało, że to Ty zawaliłeś, że Ty sobie pozwoliłeś za dużo (przynajmniej dla tamtej dziewczyny było to za dużo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D że Ike myśli tylko o penisach widzisz złośliwa !! nie jesteś sama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm niezależnie od wszystkiego, gdybym przeczytała taką rozmowę w wykonaniu mojego męża i kobiety ... chyba jednak nie spłynęłoby to po mnie tak wiem, sztywniara ze mnie! :classic_cool: nie znam całości sprawy z Samicą, tzn myślałam, że chodzi tylko o tą jedną rozmowę Szukanie i Samicy, którą czytałam z powyższych słów wnioskuję, że słów i rozmów było więcej ... samotna kobieta, która słyszy pewne rzeczy od mężczyzny, zwłaszcza od mężczyzny, który wydaje się jej interesujący, zawsze będzie to odbierać emocjonalnie i nie mówcie pierdoł, że tak nie jest i że to tylko net! co więcej, nie zależy to od wieku kobiety - mam przykład bliskiej mi osoby, która w podeszłym wieku dała się tak omotać facetowi, że gdyby założyła tu topik, to pewnie nie zostawilibyście na niej suchej nitki a to przecież TYLKO kobieta, która myślała, że ...coś wreszcie w jej życiu się zmieni na lepsze :O prawda, jak zwykle leży po środku to, że Samica została w jakiś sposób wystrychnięta na dudka nie zmienia tego, ze Szukanie cierpi osobiście nie widzę dysonansu pomiędzy pocieszaniem go, co jest normalnym odruchem w stosunku do cierpiącego niezależnie od tego czy cierpi z własnej winy, czy też nie, a sympatią do Samicy i solidaryzowaniem się z nią, jako kobieta ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli Samica jest szmatą pomarańczko, gdyż jest normalną, zdrową kobietą mającą swoje pragnienia i potrafiącą się do nich przyznać, to ja też jestem szmatą i wiele innych kobiet również - NA CAŁE SZCZĘŚCIE dla tego kopniętego świata!!! jakieś kompletne pomerdanie z poplątaniem! :O i dowrócenie proporcji ... frustracje własne i niedowartościowanie można i w ten sposób buforować, ale jest kilka lepszych i mniej toksycznych ... ale po co? prawda? tak jest łatwiej, wejść na forum i drzeć mordą, bo anonimowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×