Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

seks- zalewamy się łzami - (rozkoszy rzecz jasna rozkoszy?? czy z żałoby po spermie??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Komiczny, nie każda. Ale flirtujesz z kobietami na kafe. Tylko że ja nie twierdzę, że to coś złego czy zdrożnego. To jest zabawa, umilenie rozmowy, urozmaicenie jej, trochę może podgrzanie atmosfery. I to jest fajne, flirt w ogóle jest miły przeciez i nie powinien byc szkodliwy sam w sobie. To zamiar, z jakim wpleciony zostaje w rozmowę, jest ważny, moim zdaniem. Tu zamiary były jasne od samego początku - była to tylko zabawa słowna do niczego więcej prowadząca. Ale rzeczywiście z boku może to wyglądać inaczyj, tym bardziej, jeśli czyta się jedynie rzeczy wyrwane z kontekstu i nie ma się najmniejszego pojęcia o osobach tu piszacych. Co by dopiero zrobiła kobieta, gdyby Szukający wypisywał tu takie rzeczy jak Psełdonim?:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde moll- sama jestem kobieta i gdyby tak mój ukochany małżonek nawet w sposób poetycki podrywał inną babę na forum byłabym wściekła- zwłaszcza gdyby ani słowem nie wspomniał o moim istnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie to podstawowy problem tutaj powstał w wyniku tego, ze Szukanie nie zadeklarował iż ma kogos... Wtedy sprawa byłaby jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne... gdyby twoja kobieta zażądała pewnego dnia żebyś opuścił kafeterię - zrobiłbyś to dla niej....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro - :D:D Nigdy by czegos takiego nie zrobiła - to raz... dwa - oczywiscie, ze rzuciłbym ją i został na Kafe :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nigdy by czegos takiego nie zrobiła - to raz..." to twoje zdanie. przeciez nie zna twojej działaności tutaj. nie możesz tego wiedzieć. po prostu w to wierzysz. *********** wiem że zrobiłbyś to dla niej:) głupio pytam:) albo zintensyfikował krycie się do maximum :) Za to cię ewentualnie trochę lubię:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Jak dla mnie, to jakiś czas temu sugerował, że coś się zaczyna dziać:) Ale spoko, ja tam mojemu robię jazy, jak nawet na jakąś spojrzy, co dopiero, jak pisze z koleżanką na gg...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro- wbrew pozorom są ludzie, którzy naprawdę sobie ufają może z moim mężem jest śmiesznie- ale kiedyś ci pisałam, że choćby nie wiem co on o net zazdrosny po prostu nie jest- zna mnie na wylot- nawet kiedy jedna z panienek zasugerowała, że przesyłam komicznemu zdjęcia rozbierane- przez moment nie przyszło mu do głowy, że to może być prawda- dlatego wierzę, że są osoby, które nie zabroniłyby swojemu partnerowi pisania np na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego wierzę, że są osoby, które nie zabroniłyby swojemu partnerowi pisania np na kafe zależy jakiego pisania. Komik nie pokaazałby swojej ukochanej sceny z Samicą. pytanie brzmi : why? czyżby bał się że zaufanie zblednie...? to wszystko jest mętne, nie pojmuję tego., zostane sobie taka jaka jestem, i chyba tak będzie najlepiej. dla wszystkich:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa rozwaliła związek
jaka scena z Komiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecisz na mnie, ale mnie nie lubisz podobno dziś jest Międzynarodowy Dzień Facetów z Małym Penisem, więc w formie prezentu dla ciebie Komiczne, małe wyznanie: masz coś w sobie..... .. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pytanie brzmi : why? " dlatego, bo mogłoby ją zranić... dlatego retro, ze nie wszystko partner musi o nas wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro - nie mam małego penisa... tzn nie potrafie tego do konca stwierdzic, bo jestem impotentem i mi nie staje (sama zrreszta o tym pisalas kiedys :P ) wiec nie wiem jak jest duzy we wzwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Zgadzam się z Komicznym, nie wszystkim powinno się mówić partnerowi - zarówno dla dobra jego, jak i swojego. A przede wszystkim dla dobra wspólnego - dobra związku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie brzmi : why? " dlatego, bo mogłoby ją zranić... pytałam jakiej reakcji mógłbyś się spodziewać. rozumiem że żadania odejścia z Kafe nie. więc co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie potrafie tego do konca stwierdzic, bo jestem impotentem i mi nie staje" Nie kłam...... wiem dobrze że ci staje. mam intuicję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama zrreszta o tym pisalas kiedys komiczne- cholera a ja w wydaniu naszej retro czytałam tylko o twoim nabrzmiałym penisie retro- proszę się na coś zdecydować !!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro - pisałas kiedys, ze jestem pracoholikiem a tacy zawsze maja problemy z erekcja, o czym wiesz doskonale z wlasnego doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"retro - pisałas kiedys, ze jestem pracoholikiem a tacy zawsze maja problemy z erekcja" ale przecież ty jesteś BYŁYM pracoholikiem. rozumiem że w tej chwili bez zarzutu wszystko działa jak trzeba... jak się tak porządnie wynudzisz w pracy, to ho ho.....:) :) zresztą nie wciągaj mnie w dialogi o twoim penisie, bardzo cie prosze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie??? o kurcze- niedouczona jestem w kwestii penisów to nic- jeszcze trochę i pójdę na szkolenie do retro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak ...Retro ma intuicję :P ale w kwestii penisów doswiadczenie niezbedne :P [no przeciez nie mówi nic złego ;)] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juakisgtyahua
niezły erotoman z komicznego,a ja myslałam ze on powazny chłop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulzyło Ci Szukanie patałachu jeden Jestes beznadziejnym kolesiem Też bym sie z Tobą nie spotkała Zrób ze mnie łatwą kobiete z kafe Wybielasz sie teraz? Niech mi ktoś napisze ze robie coś z niczego to dostanie opier....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*zabrakło emoitikonek, ale przecież słowa są ważniejsze:) Komiczne i Samica - wybaczcie, że pozwoliłem sobie zacytować. Lepiej mieć porównanie o ocenę flirtów. Mam nadzieję, że zainteresowana kobieta to przeczyta i właściwie oceni proporcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×