Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Ata, jak widać mamy te same odczucia. W sumie szkoda. mam dzisiaj podły humor... i nici z odprężenia na kafe. Chyba napisze coś jeszcze gorszego, niż to co Ci wysłałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wtedy przychodzi twarda rzeczywistość... i wali młotkiem po rozpalonych głowach mieszkańców Planety Kafe. To ciemna strona jej księżyca domaga się ofiar." *************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek- ŻADNE- przy tobie retro jest wspaniałym kwiatem ty przy niej- kompostem pod kapustę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyzna, jak coś kobiecie obieca, to powinno to być dla niego honorowym obowiazkiem. Dla honorowego mężczyzny. I niezależnie od tego, czy jest to jego żona, partnerka, wirtualna znajoma z internetu czy sprzedawczyni z mięsnego. Mężczyzna dotrzymuje obietnic, zobowiazań. \"...Obiecałem sobie i pewnej osobie ze nie bede Cie tu gnębił, wiec odpuść sobie dla swojego dobra...\" Ty wiesz, komu to obiecałeś i ja też wiem. I tylko przez wzgląd na tę osobę, powstrzymałem się przed zareagowaniem na to naplucie mi w twarz. I przez ten sam wzgląd, przez szacunek do tej osoby i jej uczuć, choć ja sam do niczego się nie zobowiązywałem, starannie omijałem miejsca, gdzie ty pisałeś. Unikałem konfrontacji, spięć, awantur. Z szacunku dla Niej, nie dla ciebie. Dzisiaj, niechciany, nieproszony, niczym nie sprowokowany, tak jak i wtedy, wlazłeś na mój topik w jednym tylko celu - żeby mi przypierdolić. I ten cel tu oznajmiłeś. Nie zareagowałem. Wlazłeś tu i dalej mnie i nie tylko mnie kopiesz. To twoja sprawa. Niemniej, złożyłeś publiczne oświadczenie o obietnicy złożonej kobiecie. I teraz publicznie łamiesz złożoną obietnicę. Nie masz honoru :O Mnie obiecałeś \"...chocbys nie wiem co napisal, nie wejdziesz znigdy na taki poziom chamskiej dosadnosci i złośliwej zgryźliwosci na jaki bez problemu wspinam sie ja, gdyz albo nie masz takiego stylu, albo budujesz tu taki swoj wizerunek... a na dodatek mnie nie rusza nic, bo jestem cholernym megalomanem ćwiczylismy to juz kilkukrotnie i wiesz doskonale, ze nie mam zadnych oporow przed tym, by napisac o Tobie dowolnie obrzydliwe rzeczy a co najgorsze w wiekszosci prawdziwe... i takie, ktore zabolą Cie na pewno...\" Chłopczyku, pisz sobie co chcesz. Wymyślaj kolejne listy brata, siostry, masz w tym wprawę. I znajdziesz wielu pomocników. Jednak co byś o mnie nie napisał, jakąkolwiek obrzydliwą rzecz byś nie wymyślił, nie zmieni to jednego - nie masz honoru :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brzydal do domu na obiad nie broń mnie już" Sami, pierwszy raz się spotkałem z takim czymś na tym forum. Obojętnie kogo by dotyczyło, to bym to napisał. A, że dotyczyło Ciebie, to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę pomarańczowe coś o opuszczenie tego tematu. szukanie- widzę pod względem "czegoś" się zgadzamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek:D doczytaj drugą część wypowiedzi i przetraw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek- nie wierz wszystkim, którzy się wypowiadają na kafe- zwłaszcza jesli to dotyczy twojego podobieństwa do retro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak- zapytała z niedowierzaniem- dlaczego niby mielibyście być do siebie podobni- nie odbieraj tego za dobrą monetę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kucharzu - obiecałem to Stronniczemu :D i chyba Atmo - Ciebie nie znam :P Zreszta ja tu nie Ciebie pytam, tylko o osoby, kotre czytaja to co wypisujsz... A Kaitku - skad wiem jak to odbierasz? Bo widze jak sie bulwersujesz słowami, ktore sa pisane ewidentnie tylko w celu wywolania efektu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ata, wyślę coś długiego.. ale optymistycznego. Angst się pisze... i jest bardzo zły i smutny. Jak będziesz mieć czas. Nigdy nie zrozumiem ludzi. Ale coraz bardziej uważam, że mulderowe \"trust no one\" oraz house\'owe \"people don\'t change and everybody lies\" są prawdziwe. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie- ale ty wiesz, że ja innego stylu rozmowy- że tak powiem........waszego......nie jestem w stanie nawet naśladować a co dopiero być w nim biegła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×